Anatómia, morfológia I. tagozat



Yüklə 233.71 Kb.
səhifə1/8
tarix18.05.2017
ölçüsü233.71 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8

XXXIII. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Orvos és Egészségtudományi szekció

EREDMÉNYEK

Elméleti orvostudományok

Anatómia, morfológia I. tagozat


  1. helyezés: Ujvári Balázs

Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

Témavezető: Dr. Gaszner Balázs





  1. helyezés: Szarvas Dóra

Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

Témavezető: Dr. Rácz Éva

II. helyezés: Oli Jacobsen

Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

Témavezető: Dr. Balogh Péter

Magyar Anatómus Társaság és a Medicina könyvkiadó felajánlása:

Keller Dávid

Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

Témavezető: Dr. Dobolyi Árpád

Magyar Idegtudományi Társaság felajánlása:

Kun Dániel

Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

Témavezetők: Dr. Gaszner Balázs, Dr. Gaszner Tamás

Anatómia, morfológia II. tagozat


  1. helyezés: Pósfai Balázs

Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

Témavezető: Dr. Nyiri Gábor





  1. helyezés: Nagy Ákos

Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

Témavezetők: Dr. Gaszner Balázs, Füredi Nóra

II. helyezés: Ritók Adrienn

Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

Témavezető: Dr. Gaál Botond

Magyar Anatómus Társaság és a Medicina könyvkiadó felajánlása:

Tóth András Sebestyén, Balogh Márton

Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

Témavezetők: Dr. Zachar Gergely, Dr. Csillag András

Magyar Idegtudományi Társaság felajánlása:

Szegeczki Vince, Pálfi Andrea

Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

Témavezetők: Dr. Juhász Tamás, Dr. Zákány Róza


Biofizika tagozat




  1. helyezés: Gaszler Péter

Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

Témavezetők: Dr. Bugyi Beáta, Vig Andrea Teréz





  1. helyezés: Martina Eszter

Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

Témavezetők: Dr. Huberné Dr. Barkó Szilvia, Dr. Bódis Emőke, Szatmári Dávid

Különdíj: Altorjay Áron Gellért

Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

Témavezető: Dr. Kellermayer Miklós Sándor Zoltán


Bioinformatika, számítógépes modellezés tagozat




  1. helyezés: Góg István

Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

Témavezetők: Dr. Szigeti Krisztián, Dr. Osváth Szabolcs





  1. helyezés: Taisz István

Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

Témavezetők: Dr. Gregory Jefferis, Dr. Davi Bock

II. helyezés: Harmouche Ahmed

Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

Témavezető: Dr. Tóth Arnold

Különdíj: Bogár Péter Zoltán

Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

Témavezetők: Dr. Kiss István, Dr. Maróti Péter


Biokémia I. tagozat




  1. helyezés: Aczél Dóra

Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

Témavezetők: Dr. Turu Gábor, Dr. Tóth András





  1. helyezés: Ritz Roxána, Sóti András László

Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

Témavezetők: Dr. Kovács Krisztina, Dr. Kiss Tamás

Különdíj: Csitkovics Vivien, Dajka Dalma, Kovács Mónika Gabriella

Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

Témavezetők: Dr. Sárközy Márta, Dr. Kahán Zsuzsanna, Dr. Csont Tamás


Biokémia II. tagozat




  1. helyezés: Porkoláb Edit

Debreceni Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

Témavezetők: Dr. Tóth Attila, Dr. Csípő Tamás





  1. helyezés: Fésűs Luca, Vajk Dóra



Semmelweis Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar



Témavezetők: Dr. Csala Miklós, Dr. Mészáros Tamás

Különdíj:

Óvári Tímea



Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar



Témavezetők: Dr. Haracska Lajos

Különdíj:

Sváb Gergely



Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar



Témavezetők: Dr. Tretter László, Dr. Horváth Gergő

Elektrofiziológia tagozat




  1. helyezés és Elektrofiziológiai Társaság felajánlása:

Gaál Szabolcs Máté

Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

Témavezetők: Dr. Szántó G. Tibor, Dr. Panyi György



  1. helyezés: Visnyovszki Ádám

Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

Témavezető: Dr. Ördög Balázs

Különdíj: Papp Noémi

Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

Témavezetők: Dr. Bagdy György, Kalmárné Dr. Vas Szilvia

Magyar Idegtudományi Társaság felajánlása:

Krause Sándor, Fekete Eszter

Szegedi Tudományegyetem, Természettudományi és Informatikai Kar

Témavezetők: Dr. Must Anita, Németh Viola Luca, Dr. Vécsei László





Поделитесь с Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə