Biznes inzibatcılıgı



Yüklə 104.4 Kb.
PDF просмотр
tarix01.01.2017
ölçüsü104.4 Kb.

 

“Biznes inzibatcılıgı” fakultəsi üzrə I Avropa Oyunlarında iştirak edən Könüllü tələbələrin 



siyahısı  

Soyadi 



Adi 

Ata adi 


qrup 

kurs 


1.

    RÜSTƏMOV 

Fərid 

Çingiz 


61 

2.



    PAŞAZADƏ 

Vüsal 


Şahin 

64 


3.

    HƏMİDOV 



Qədir 

Nizami 


16R 

4.



    HÜSEYNLİ 

Nicat 


Nəriman 

61 


5.

    QƏDİRLİ 



Emin 

Şahin 


61 

6.



    ZAMANLI 

Aliyə 


Şəmsəddin 

62 


7.

    QARAYEVA 



Fidan 

İlqar 


17R 

8.



    CAHANGİROV 

Məhəmməd  Maşalla 

63 



9.



    BABAZADƏ 

Məhəmməd  İftixar 

62 



10.



   OSMANOV 

Elçin 


Fərhad 

61 


11.


   CƏFƏRZADƏ 

İlkin 


Ceyhun 

62 


12.


   HƏŞİMOV 

Çingiz 


Həşim 

63 


13.


   ƏHMƏDZADƏ 

Əli 


Vəzirxan 

63 


14.


   VERDİYEV 

İbrahim 


Namik 

64 


15.


   MİRHACIYEV 

Yaqub 


Kamiloviç 

17R 


16.


   ƏMRAHOVA 

Səma 


Aqil 

63 


17.


   ƏLİYEV 

VÜSAL 


ÇİNGİZ 

65 


18.


   DADAŞOV 

Faiq 


Əli 

65 


19.


   MÜTƏLLİMOV 

İntiqam 


Kərim 

65 


20.


   MÜRSƏLOV 

Manaf 


Rauf 

64 


21.


   MURADOV 

Arif 


Bəhram 

56 


22.


   İSGƏNDƏRLİ 

Fatimə 


İlqar 

15R 


23.


   PAŞAZADƏ 

Yaşar 


Murad 

56 


24.


   MƏMMƏDOV 

Kamil 


İdris 

15R 


25.


   ƏSƏDOV 

Cavanşir 

Yaşar 

56 


26.


   HACIƏLİBƏYOVA 

Kəmalə 


Nazim 

15R 


27.


   CAVADZADƏ 

Vüqar 


Cavanşir 

56 


28.


   AYDINLI 

Vasif 


Möhsüm 

58 


29.


   ÖMƏROV 

Şəhriyar 

Bəşir 

58 


30.


   ŞAMİLLİ 

Orxan 


Eldar 

56 


31.


   MAHALOVA 

Səbinə 


İlham 

48 


32.


   SULTANZADƏ 

Leyla 


Mahmud 

48 


33.


   KƏRİMLİ 

Kərim 


Rasim 

49 


34.


   SƏMƏDZADƏ 

Elçin 


Zahid 

51 


35.


   XALİD 

Nəzir 


Məmməd 

48 


36.


   MƏMMƏDOV 

Əli 


Xaləddin 

48 


37.


   BAYRAMLI 

Nəzrin 


Möhsün 

48 


38.


   ZEYNALLI 

Fərid 


Azər 

49 




 

39.



   ZƏKƏRİYYƏYEV 

Fəzail 


Natiq 

49 


40.


   QƏNİZADƏ 

Pərviz 


Xaleddin 

48 


41.


   QULUZADƏ 

Ayna 


Elişən 

51 


42.


   İSAYEV 

Zaur 


Sərvər 

50 


43.


   MƏMMƏDOV 

Ramiz 


Sirac 

49 


44.


   QULİYEVA 

Şəfiqə 


Nurəddin 

14R 


45.


   BAYRAMOVA 

Səbunə 


İfoy 

50 


46.


   RƏHİMLİ 

Aysel 


Yaşar 

48 


47.


   ƏLİZADE 

Emil 


Vaqif 

49 


48.


   MƏHƏRRƏMOVA  Maisa 

Adil 


14R 

49.



   HƏSƏNOVA 

Mədinə 


Ramiz 

51 


50.


   QULİYEV 

Təbriz 


Ələmdar 

53 


51.


   NURAYEVA 

Məhsəti 


Mübariz 

50 


52.


   ALMAZOVA 

Nəzirəxanım  İsmayıl 

48 



53.



   İSRAFİLOVA 

Əminə 


David 

13R 


54.


   İSLAM-ZADƏ 

Aysel 


Adil 

13R 


55.


   ƏHMƏDOV 

Kamran 


Gündüz 

48 


56.


   KAMİLZADƏ 

Nicat 


Güləhməd 

51 


57.


   MABUDOVA 

Sevinc 


Şaban 

48 


58.


   QULUZADƏ 

İsgəndər 

Elşən 

48 


59.


   ƏLİYEV 

Vüsal 


Çingiz 

51 


60.


   ƏJDƏRLİ 

Elvin 


İsmayıl 

48 


61.


   FƏRƏCULLAYEVA 

Aydan 


İlqar 

50 


62.


   BAYRAMLI 

Raqil 


Yaşar 

51 


63.


   ƏLİYEV 

Ruslan 


İlqar 

53 


64.


   MƏMMƏDLİ 

Emil 


Nəbi 

53 


65.


   ƏLİYEV 

Vüsal 


Fəxrəddin 

51 


66.


   DADAŞZADƏ 

Dadaş 


Bayram 

53 


67.


   ŞÜKÜROV 

Vüqar 


İlqar 

53 


68.


   NƏSİROV 

Tural 


Şaban 

52 


69.


   ƏLİZADƏ 

Müşviq 


Nurəddin 

51 


70.


   NOVRUZOV 

Azər 


Azad 

53 


71.


   NƏSİRLİ 

İbrahim 


Seyran 

53 


72.


   NOVRUZOVA 

Lamiyə 


İlqar 

50 


73.


   MUSTAFAYEV 

Sərxan 


Tahir 

51 


74.


   BABAZADƏ 

Sənan 


Nüsrət 

53 


75.


   İSMAYILXANOV 

Rəşid 


Otello 

53 


76.


   XUDAVERDİYEV 

Elnur 


Elman 

53 


77.


   KƏRİMLİ 

Rauf 


Qasım 

51 


78.


   NOVRUZOVA 

Gülşən 


Novruz 

51 


79.


   RƏHİMOV 

Rəhman 


Vaqif 

53 




 

80.



   ZEYNALOVA 

Ülkər 


İbrahim 

51 


81.


   ƏLİZADƏ 

Turan 


Əli 

49 


82.


   MƏMMƏDOV 

Tofiq 


Səməd 

50 


83.


   ÖMƏROVA 

Rəna 


Firudin 

50 


84.


   HÜSEYNZADƏ 

Fatimə 


Qulam 

50 


85.


   MƏNSİMLİ 

Elcan 


Mənsim 

51 


86.


   İSMAYILOV 

Kamran 


Fəxrəddin 

50 


87.


   MUSAYEVA 

Arzu 


Arif 

51 


88.


   ƏLİZADƏ 

Nigar 


Təvəkgül 

53 


89.


   MƏMMƏDOVA 

Müjgan 


Adil 

14R 


90.


   QASIMOV 

Ceyhun 


Yəhya 

13R 


91.


   HÜSEYNƏLİYEVA 

Təbrizə 


Həsən 

14R 


92.


   CƏFƏROVA 

Aysel 


Talıb 

14R 


93.


   AĞAZADƏ 

Nicat 


Mahir 

13R 


94.


   AĞAYEV 

Əhməd 


Rizvan 

14R 


95.


   AĞAZADƏ 

Azər 


Vüqar 

13R 


96.


   İSAYEV 

Fizuli 


Müşviq 

52 


97.


   QURBANOV 

Nicat 


İsa 

52 


98.


   ZAHİDOVA 

Ləman 


Aydın 

52 


99.


   ƏLİYEV 

Rəfail 


İlqar 

14R 


100. CƏFƏROV 

Seymur 

İlham 


52 

101. NOVRUZLU 



Elvin 

Rafiq 


13R 

102. ƏHMƏDOV 



Əlzamin 

Bayram 


52 

103. MOLULOV 



Əli 

Rasim 


13R 

104. NƏRİMANOVA 



Vəfa 

Kamandar 

52 



105. MƏMMƏDBƏYLİ 



Anar 

Azad 


52 

106. ASTANOV 



Orxan 

Əlicabbar 

52 



107. MUSTAFAYEV 



Kənan 

Yaqub 


13R 

108. MƏMMƏDZADƏ 



Leyla 

Fərid 


52 

109. HACILI 



Cavid 

Rafael 


14R 

110. İSMAYILOV 



Fuad 

Safaxan 


14R 

111. TAĞIYEV 



Ramin 

Rasim 


52 

112. HÜSEYNLİ 



Fuad 

Tariyel 


52 

113. NOVRUZOV 



Novruz 

Musa 


51 

114. GÖZƏLOV 



Nurlan 

Ənvər 


53 

115. CƏFƏROVA 



Aysel 

Aydın 


14R 

116. SALEHOV 



Vüsal 

Sənan 


51 

117. AĞAMİRZƏLİ 



Şövqü 

Dövlət 


49 

118. HƏMZƏYEV 



Azər 

Mobil 


51 

119. MƏMMƏDLİ 



Gülnurə 

Zülfuqar 

48 



120. CƏBRAYILOV 



Malik 

Namiq 


51 



 

121. SEYİDOV 



Toğrul 

Sahib 


51 

122. ALMURADLI 



Rəna 

Tofiq 


13R 

123. MİRZƏ 



Nahid 

Xalid 


51 

124. ƏLİZADƏ 



Gülmirzə 

Balamirzə 

50 



125. ƏLİYEVA 



Nərmin 

Tərlan 


50 

126. ƏSƏDOVA 



Səliməxanım  Bahadır 

52 


127. ƏLİYEVA 

Nərmin 

Nizami 


52 

128. HƏSƏNOVA 



Xədicə 

Yasin 


52 

129. İSAYEVA 



Aynur 

Oruc 


53 

130. HÜSEYNZADƏ 



Tovhid 

Heybət 


51 

131. İBRAHİMOV 



Nicat 

Habil 


51 

132. AĞCAYEV 



Aqşin 

Daşqın 


50 

133. VAHABZADƏ 



Ülviyyə 

Rəcəb 


50 

134. MƏMMƏDOV 



Rüstəm 

Məhəmmədəli 

50 



135. ŞİRİNOVA 



Məftunə 

Mahir 


53 

136. ABDULLAYEVA 



Maral 

Elbəyi 


50 

137. MEHDİZADƏ 



Şəms 

Əzizağa 


51 

138. ƏSƏDOVA 



Firuzə 

Qalib 


50 

139. MƏMMƏDZADƏ 



Aysel 

Abuzər 


50 

140. QƏDİRZADƏ 



Cəsarət 

Mübariz 


52 

141. KARAYİĞİT 



Oğuzhan 

Hüseyn 


52 

142. ABDULHÜSEYNOV 



Araz 

Elçin 


13R 

143. KAKHRAMANOVA 



Sevin 

 

53 



144. CABBARLI 

Məmməd 

Həsən 


50 

145. CAMALOVA 



Qumru 

Elşad 


51 

146. VƏLİYEVA 



Gülər 

İlham 


50 

147. HÜMBƏTLİ 



Kamran 

Güloğlan 

52 



148. XƏLİLOV 



Gündüz 

Rafət 


53 

149. KƏRİMOVA 



Əminə 

Məcid 


51 

150. BABAYEV 



Orxan 

Bəhruz 


52 

151. MUSTAFAYEV 



Əliseyid 

Zeynal 


49 

152. CAVADZADƏ 



Müşfiq 

Teyyub 


52 

153. MƏMMƏDOV 



Malik 

Əliniyaz 

49 



154. ƏBİLOV 



Məmməd 

Əbülfəz 


49 

155. KƏRİMLİ 



İsmayıl 

Sahib 


51 

156. ABİYEV 



Xanoğlan 

Süleyman 

49 



157. SƏFİYEV 



Əli 

Samir 


52 

158. FƏRZULLAEV 



Rüfət 

Pərviz 


52 

159. İBRAHİMOV 



Rəhman 

Rauf 


51 

160. MEHRƏLİYEVA 



Aytən 

Asif 


13R 

161. HÜSEYNOV 



Cavanşir 

Vüqar 


13R 



 

 



 

BEGOC işçiləri 

 

Soyadi 


Adi 

Ata adi 


qrup 

kurs 


Rzazadə 


Əhəd 

Xudaqulu 

65 





Zeynalov 

Simran 


Anar 

64 


Salmanova 



Minarə 

Zabil 


62 

 



Açılış və bağlanışda iştirak edən könüllü tələbələr: 

Soyadi 



Adi 

Ata adi 


kurs 

qrup 


Abduzada 

Surkhay 

Etibar 


64 


Hamishazada 

Samra 

Azad 


III 

52 


Nabiyeva 

Shahla 

Ruhulla 


III 

57 


Tamrazov 

elshen 

Famil 


III 

59 


 

Açılış və bağlanışda ehtiyyatda olan tələbələr 

Soyadi 


Adi 

Ata adi 


kurs 

qrup 


CƏFƏRLİ  

Ceyhun 

İlqar 


III 

53 


 

 

“Biznes inzibatcılıgı” 



fakultəsinin dekanı                                               dos.Z.H.İbrahimli 

162. PƏSİZADƏ 

Saməddin 

Ziyafəddin 

13R 



163. BAĞIROV 



Elxan 

Vahid 


13R 

164. SALMANOVA 



Ülviyyə 

İlqar 


14R 

165. MUSTAFA 



Mustafa 

Faiq 


14R 

166. TATLIYEVA 



Təhminə 

Nazim 


14R 

167. ƏLİYEV 



Zaur 

Anar 


14R 

168. İSRAYILOVA 



Könül 

Azad 


46 

169. XXX 



Kamran 

Cavanşir 

43 



170. ABDULLAZADƏ 



Təbriz 

Nurəli 


47 

171. Əsədov 



Fərid 

Atdıxan  



53 




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə