“C” kateqoriyası (6-cı qrant müsabiqəsi) Soyadı, adı və atasının adı Layihənin adı Ayrılan məbləğ



Yüklə 186.75 Kb.

tarix26.02.2017
ölçüsü186.75 Kb.

“C” kateqoriyası (6-cı qrant müsabiqəsi) 

 

 

Soyadı, adı və atasının adı 



Layihənin adı 

Ayrılan məbləğ 

1.

 



  Abbasov Əkbər Kamran oğlu 

Cavan ruh üçün cavan ağac! 

1800.00 

2.

 



  Abbasova Gülgün Gündüz qızı 

Talassemiyasız həyat naminə, dünya mənim gözlərimdə! 

3200.00 

3.

 



  Abdullayev Kamran İsbəndiyar oğlu 

Ətraf mühitin qorunmasında gənclərin rolunun artırılması 

2800.00 

4.

 



  Abdullayev Müşviq Elman oğlu 

Yaşıl düşün, təmiz yaşa! 

2200.00 

5.

 



  Abdullayev Tərlan Siyasət oğlu 

Yaşamaq istəyirəm! 

2900.00 

6.

 



  Abdullayev Zaur Ruslan oğlu  

Yurdum bu gün 

3200.00 

7.

 



  Abdullayeva Günel Rzabala qızı 

“Gələcəyi boya” rəsm festivalı 

2200.00 

8.

 



  Abdullayeva Samirə Tofiq qızı  

İdman dünyamdır! 

2800.00 

9.

 



  Abdullazadə Tural Vahid oğlu 

Mərdəkan və Şüvəlan gənclərinin rəsm sərgisinin keçirilməsi 

2700.00 

10.


 

  Abullayeva Nərminə Məzahir qızı 

Autizm yara deyil, yaradır! 

3100.00 


11.

 

  Ağamirov Ağamir Mirəli oğlu 



Tələbə turizm festivalı 

3500.00 


12.

 

  Ağamirzəyev Orxan İçran oğlu  



Uğurlu gələcək sağlam təməldən başlanır! 

2700.00 


13.

 

  Ağarzayev Anar Balamirzə oğlu 



Gəncəm, Gəncədəyəm! 

2300.00 


14.

 

  Ağarzayev Camal Hafiz oğlu 



“AzÇiYaKo” 

2900.00 


15.

 

  Ağayev Bəylər Nazim oğlu 



“Bakı Oskarı” 

3300.00 


16.

 

  Ağayev Elşən Akif oğlu 



“Canlı kitablar” sərgisi 

2500.00 


17.

 

  Ağayeva Mədinə Zabir qızı  



İlk Avropa Oyunlarına sən də qoşul! 

1900.00 


18.

 

  Ağazadə Nicat Akif oğlu  



Təmiz həyat 

3100.00 


19.

 

  Ağazadə Ziya Aşur oğlu 



 

İlk yardım sərgisi  

2000.00 

20.


 

  Axundzadə Hüseyn Bəxtiyar oğlu 

Bil və agah ol! 

3300.00 


21.

 

  Aleksandr Anişenko Nikolayeviç 



Yazaq, çəkək, montajlayaq, göstərək! 

2400.00 


22.

 

  Almaszadə Pərviz Mübariz oğlu 



“Hərəyə bir kitab bölüşək!” aksiyası 

1800.00 


23.

 

  Aşirov Emin Vladimir oğlu 



Rəqs akademiyası 

3000.00 


24.

 

  Babakişizadə Murad Fikrət oğlu 



"Könlüm keçir Qarabağdan" 

2000.00 


25.

 

  Babayev Emin Vidadi oğlu  



Eko rəsm festival - 2015 

1800.00 


26.

 

  Babayev Vüqar Cümşüd oğlu  



PR məktəbi 

3100.00 


27.

 

  Babayeva Lalə Alməmməd qızı 



Ətrafı qoruyaq, sağlam olaq! 

2600.00 


28.

 

  Babazadə Aysel Rahim qızı 



“Bəs mənim hüququm?” qısametrajlı film 

3100.00 


29.

 

  Bağırova Leyla Vüqar qızı 



“Görən gözümüz” 

2600.00 


30.

 

  Bağırlı Sara Hikmət qızı 



Vətən mənə oğul desə! 

3000.00 


31.

 

  Bağırov Bahadır Cavid oğlu 



“Bakı əhalisi” 

1500.00 


32.

 

  Bağırov Malik Natiq oğlu 



Gənclərin natiqlik turniri 

2200.00 


33.

 

  Bağırov Saleh Eldar oğlu 



“Azərbaycan teatrı bu gün” 

3300.00 


34.

 

  Bağırova Nərmin Azad qızı 



“Eyni göy üzünə baxırıq” fiziki məhdudiyyəti olan şəxslərin yaradıcılıq 

festivalı 

2100.00 

35.


 

  Bayramov Rəşad Əbülfət oğlu 

Təhsil: Vətən 

2800.00 


36.

 

  Bədəlov Rauf Rafiq oğlu 



"Xocalı soyqırımı"gənc rəssamların əsərlərində 

2100.00 


37.

 

  Bəşirova Turanə Ramiz qızı  



Təmiz dünya təmiz həyatdır! 

2100.00 


38.

 

  Budaqov Fuad Saiq oğlu 



Biznes modelləşdirmə 

3000.00 


39.

 

  Cabbarov İsmixan Xəlil oğlu  



“Gəncə - tolerantlıq çağırışı” müsabiqəsi 

3000.00 


40.

 

  Cahangirli Sevinc Şirzad qızı  



“Qüsursuz sənət” 

2300.00 


41.

 

  Canıyev Səid Əsədullah oğlu  



"Mikrofon gənclərindir!" adlı musiqi müsabiqəsi 

2500.00 


42.

 

  Cavadov Cahid Səlim oğlu 



“Qızıl əllər” 

2600.00 


43.

 

  Cavadova Əfsanə Gündüz qızı  



“İdman sağlamlıqdır!” gənclik festivalı 

1900.00 


44.

 

  Cəbiyev Röyal Adil oğlu  



“Fərqli sən” 

2100.00 


45.

 

  Cəfərli Hacıbala Vaqif oğlu 



Sən bir qələbəsən! 

2100.00 


46.

 

  Cəfərli Nəzmi Etibar oğlu 



Ekoloji mədəniyyət - sivil cəmiyyət 

1800.00 


47.

 

  Cəfərli Vüsal Vüqar oğlu 



Yaşıl idarəetmə 

2600.00 


48.

 

  Cəfərova Aygün Əziz qızı  



Uğur hekayəsi 

3000.00 


49.

 

  Dadaşov Tamerlan Yusif oğlu  



Milli idman növlərimiz 

2100.00 


50.

 

  Dadaşzadə Səbuhi Hacıqulu oğlu 



Əlilliyi olan gənclərin inkişafı və məşğulluq şəbəkəsi 

2700.00 


51.

 

  Daşdəmirov Kamran Arzu oğlu  



Küçə sənəti festivalı 

2400.00 


52.

 

  Dəmirçioğlu Bayram Tahir oğlu  



“Java” birinciliyi 

3300.00 


53.

 

  Dövlətov Zaur Zahir oğlu 



Milli musiqi alətlərimizi unutmayaq! 

2500.00 


54.

 

  Eminli Humay Muxtar qızı  



“Tüstü” rəsm müsabiqəsi 

3300.00 


55.

 

  Eyvazova Zibeydə Dəyanət qızı 



Cəbhə bölgəsində yaşayan gənclərimiz arasında dövlət rəmzlərinin təbliği 

2500.00 


56.

 

  Əbilova Nərmin Adil qızı 



Leqal debat 

2300.00 


57.

 

  Əbilova Ramalə Allahverən qızı 



Biz sizinləyik! 

2300.00 


58.

 

  Əfəndizadə Nihat Qorxmaz oğlu 



Gənc istedadları sən də tanı! 

2100.00 


59.

 

  Əhmədov Ruslan Məhəmməd oğlu  



Gənclərin sağlam gələcəyi 

3200.00 


60.

 

  Əhmədov Sadiq Təhmasib oğlu 



Muğam məclisi 

3400.00 


61.

 

  Əhmədova Şəfiqə Vidadi qızı 



Əsrlərdən miras qalmış incəsənətimiz 

2000.00 


62.

 

  Əhmədzadə Röya Novruzəli qızı  



Gələcək əllərimdə 

2300.00 


63.

 

  Əkbərov Aman Əfqan oğlu 



Natiqlik klubu  

3500.00 


64.

 

  Əkbərova Türkan Nadir qızı 



Həyəcan siqnalı 

2000.00 


65.

 

  Ələkbərli Xavər Məmmədağa oğlu 



Menecment akademiyası 

2200.00 


66.

 

  Ələkbərov Məşkür Nazim oğlu  



Novruz - 2015 

3000.00 


67.

 

  Ələkbərova Jalə Ələkbər qızı 



“Qarabağ tariximiz” 

2900.00 


68.

 

  Əlixanlı Orxan Həsən oğlu 



Gənclərin ətraf mühitin qorunmasında iştirakı 

1800.00 


69.

 

  Əliyarlı Kubra Məhəmməd qızı  



"Şəhidlərimiz xatirələrdə" 

3200.00 


70.

 

  Əliyev Abbas Əbdüləli oğlu 



Milli birlik körpüsündən dünyaya zəfər yürüşü 

2000.00 


71.

 

  Əliyev Baba Yaşar oğlu  



Sosial media və milli dəyərlər 

2500.00 


72.

 

  Əliyev Hikmət Fazil oğlu 



Azərbaycan incəsənətinə həsr olunmuş intellektual yarış 

2000.00 


73.

 

  Əliyev Orxan Valeh oğlu 



“Sabahın əsgəri” 

2300.00 


74.

 

  Əliyev Tural Mübariz oğlu 



Şəhidlər ölməz, Vətən bölünməz! 

2100.00 


75.

 

  Əliyev Vüsal Fəxrəddin oğlu 



Yeni texnologiyalardan istifadənin təbliği 

2300.00 


76.

 

  Əliyeva Eldanə Hüseyn qızı 



Vəkil kimi düşün! 

1900.00 


77.

 

  Əliyeva Gülnur Ehkam qızı  



Bütün yollar gələcəyə aparır! 

1800.00 


78.

 

  Əliyeva Lalə Aydın qızı  



 “Vətən” klubunun inkişafı 

3200.00 


79.

 

  Əliyeva Leyla Bəylər qızı  



Düşmənin azğınlığına susmaram, Vətən! 

3400.00 


80.

 

  Əliyeva Nigar Həqiqət qızı 



Valideyn himayəsindən məhrum olmuş gənclərin cəmiyyətə inteqrasiyası 

3100.00 


81.

 

  Əlizadə Məleykə Xanlar qızı 



“Ümumi Qafqaz evi” ideyası 

3200.00 


82.

 

  Əmirov Azər Məhəmmədəli oğlu 



Yaşıl diyar 

2000.00 


83.

 

  Əmirov Mirhüseyn Mirağa oğlu  



Ekovətəndaş - gənclərin ekoturizm parkları 

2800.00 


84.

 

  Əmrahov Rəşad Rzaqulu oğlu  



"Azərbaycan 2020: gələcəyə baxış” İnkişaf Konsepsiyası 

3000.00 


85.

 

  Əsgər Altunay Əfzələddin qızı 



Vətənimə xidmət edirəm! 

3200.00 


86.

 

  Əsgərov Orxan Sadıq oğlu 



Gənclər evi – Gənclərin evi 

2100.00 


87.

 

  Əsgərova Aidə Füzuli qızı 



“VətənBiz” 

3400.00 


88.

 

  Əsgərzadə Rövşən Hacı oğlu 



Azərbaycan, sənin üçün! 

2900.00 


89.

 

  Əskərov Cavad Əlizahid oğlu  



Xəzər rayonunun turizm potensialı  

2900.00 


90.

 

  Əzizov Bəhruz Qüdrət oğlu 



Təmiz şəhər 

1600.00 


91.

 

  Əzizov Tural Əfsər oğlu  



Ətraf mühitin qorunması 

3500.00 


92.

 

  Əzizova Ruqiyyə Rafiq qızı 



Biləsuvar rayonunda təkrar emala dəstək 

2400.00 


93.

 

  Fərəcov Elvin Şirzaid oğlu 



“Aşıq Ələsgər kuboku” saz yarışı 

2100.00 


94.

 

  Fərəczadə Fəridə Rövşən qızı  



Talassemiyalılara gənclərin könüllü dəstəyi 

3000.00 


95.

 

  Fərhadov Murad Filyaddinoviç 



“Xəyalımdakı Qarabağ” rəsm müsabiqəsi 

2000.00 


96.

 

  Fərzəliyev Rauf Həsən oğlu 



“Gənclərin hərbi-vətənpərvərlik tərbiyəsinin 

artırılmasına dəstək” 

3100.00 

97.


 

  Fətəliyev İsmayıl Nəriman oğlu 

Yeni media vasitəsi ilə gənclərin vətənpərvərlik ruhunun yüksəldilməsi 

3000.00 


98.

 

  Fətullayeva Aygün Ramiz qızı 



Gəncliyin səyahəti 

2300.00 


99.

 

  Fətullayeva Vüsalə Asif qızı 



"Şəhidim" 

2000.00 


100.

 

 



Gərayev Nurlan Mübariz oğlu 

Bayraq - öz yurduma öz hakimliyim! 

3400.00 

101.


 

 

Gəraylı Elxan Məhəmməd oğlu  



"Xarı bülbül" intellektual festivalı 

3000.00 


102.

 

 



Hacıyev İlkin Rasim oğlu  

Gənc marketoloqlar akademiyası 

2000.00 

103.


 

 

Hacıyev Cəlal Cümşüd oğlu 



Litva ilk Avropa Oyunlarına hazırdır! 

2700.00 


104.

 

 



Hacıyev Məmmədrza İsax oğlu  

Müasir incəsənət 

3400.00 

105.


 

 

Hacıyeva Günel Nazim qızı 



Gənc memarların elmi fəaliyyətinin sənəd-informasiya təminatı 

2300.00 


106.

 

 



Hacızadə Ənvər Elşən oğlu 

Qarabağda tikiləcək! 

3000.00 

107.


 

 

Haşımova Gülnar Araz qızı 



Kəndlərdə yaşıl turizmin inkişafına dəstək 

2100.00 


108.

 

 



Heydərli Lalə Fəhad qızı  

Fotolar – Qarabağımıza qovuşaq! 

3100.00 

109.


 

 

Heydərov Namiq Namiq oğlu 



Vətən borclu deyil, biz borcluyuq Vətənə! 

3000.00 


110.

 

 



Həsənov Fuad Nəbi oğlu  

Bərpa olunan enerji mənbələrindən istifadənin təbliği 

3100.00 

111.


 

 

Həsənov Məmməd İslam oğlu 



“Kitab uşaqları” festivalı 

2300.00 


112.

 

 



Həsənov Rauf Arif oğlu  

Dini təhlükəsizlik milli təhlükəsizliyin təminatıdır! 

3600.00 

113.


 

 

Həsənova Günel Musa qızı 



Azərbaycan Respublikasının qanunları alidir! 

3400.00 


114.

 

 



Həsənova Mətanət Rüfət qızı  

Ən yaxşı Novruz süfrəsi 

2600.00 


115.

 

 



Həsənzadə Murad Ramiz oğlu 

Gənc həkimlər üçün I karyera sərgisi 

2400.00 

116.


 

 

Həsənzadə Ayxan Yaşar oğlu 



"Vətən sevgisi" 

3500.00 


117.

 

 



Hüseynli Bilal Etibar oğlu 

Extrimal turizm 

1500.00 

118.


 

 

Hüseynov Səbuhi Tofiq oğlu 



Regionlarda “Qış turizmi” seminar-treninqlərin təşkili 

3300.00 


119.

 

 



Hüseynli Rüxsara Bəxtiyar qızı 

İdman və incəsənət 

2900.00 

120.


 

 

Hüseynov Ağakərim Ağarəhim oğlu 



“Gəncə - yeni biznes modeli” 

1800.00 


121.

 

 



Hüseynov Cavanşir Vüqar oğlu 

Gənclərimizin sosial şəbəkələrə alüdəçiliyinin qarşısının alınması üzrə 

tədbirlər 

1700.00 


122.

 

 



Hüseynov Cəmil Alim oğlu  

Tələbələrarası I biznes idarəetmə bilikləri müsabiqəsi 

3500.00 

123.


 

 

Hüseynov Müşviq Hüseyn oğlu 



“Qarabağ kuboku” intellektual festivalı 

2500.00 


124.

 

 



Hüseynov Teymur Mirzəcan oğlu 

"Vətənimiz evimizdir!" 

2300.00 

125.


 

 

Hüseynova Aytən Arif qızı 



Tariximizə muzeylərin gözü ilə baxış 

2100.00 


126.

 

 



Hüseynova Nərgiz İlham qızı 

Turizm olimpiadası 

2400.00 

127.


 

 

Hüseynova Rəidə Rasim qızı 



“Sabaha yaşıl addımlar ilə” 

2100.00 


128.

 

 



Hüseynova Sevda Elxan qızı 

Gənc rəssamlara dəstək layihəsi 

3400.00 

129.


 

 

Hüseynzadə İsa Vaqif oğlu 



“Sarı sim” 

2800.00 


130.

 

 



Xanəlizadə Azad Xalid oğlu 

“iz...” gənc rəssam Cavid Bayramlının (ölümündən sonra) sərgisinin 

təşkili 

3400.00 


131.

 

 



Xəlili Səbuhi Nazim oğlu 

Universitet tələbələri arasında BMT modeli (simulyasiya oyunu) 

3200.00 

132.


 

 

Xəlilova Arzu Cəfər qızı 



Vətənpərvər gəncliyin yetişməsində ünsiyyətin rolu 

1500.00 


133.

 

 



Xəlilzadə Cavid Surxay oğlu 

“Hərbidə 1 gün” 

2200.00 

134.


 

 

İbrahimov İbrahim Əlimirzə oğlu 



“Sağlamlıq günü” 

1800.00 


135.

 

 



İbrahimov Polad Qadir oğlu  

Elmə yatırılan sərmayə inkişafa yatırılan sərmayədir! 

2300.00 

136.


 

 

İmanov Sovet Habil oğlu 



Əlilliyi olan gənclər arasında zehni inkişaf yarışmaları 

3200.00 


137.

 

 



İmanova Günay Fuad qızı  

Parlaq gənclik üçün əl-ələ! 

1700.00 

138.


 

 

İslamov Bəxtiyar Qabil oğlu 



“1 gənc - 1 hekayə - 1 uğur” 

2300.00 


139.

 

 



İsmayılov Kamran Mürsəl oğlu  

Media: vətənpərvərlik və milli maraqlar 

1900.00 

140.


 

 

İsmayılov Natiq Nazim oğlu  



“Polietilensiz ay” 

1900.00 


141.

 

 



İsmayılov Nihad Pirqulu oğlu 

“Ucqar kəndin gənc müəllimi” 

3100.00 

142.


 

 

İsmayılov Seyyub Teyyub oğlu 



“REC” gənc rejissorlar üçün müasir montaj proqramları təlimi 

3300.00 


143.

 

 



İsmayılova Məryəm Elçin qızı 

Gələcək naminə ekologiyanın bərpası 

2000.00 

144.


 

 

İsmayılova Nigar Bəxtiyar qızı 



“Nəqş” 

3000.00 


145.

 

 



İsmayılova Sevinc Yaqub qızı 

“Gənclik və ətraf mühit” 

2500.00 

146.


 

 

İsmayılzadə Lalə Qismət qızı  



“Gənclər tarixlə görüşür” 

2300.00 


147.

 

 



İsrafilova İlahə Qismət qızı 

“Muğamatım bir dəryadır” 

2500.00 

148.


 

 

Kamallı Atatürk Oqtay oğlu   



Vətəni sevək və onu qoruyaq! 

3100.00 


149.

 

 



Kazımova Nigar Çingiz qızı 

Emalatxana 

2300.00 

150.


 

 

Kazımova Zülfiyyə Məhəmməd qızı  



Yaradıcı ol! 

1700.00 


151.

 

 



Kəlbiyev Xalid Ramiz oğlu  

Milli qəhrəmanlarımızı tanıyaq! 

2800.00 

152.


 

 

Kərimov Nicat Əhməd oğlu  



Tələbə gənclərin elmi yaradıcılıq festivalı 

3000.00 


153.

 

 



Kərimov Vüsal Şükür oğlu 

İstedad sorağında 

2500.00 

154.


 

 

Qafarova Kəmalə Məmmədağa qızı 



Yaradıcı tələbə gənclərin sənət sərgisi 

3100.00 


155.

 

 



Qarayeva Sevcan Tələt qızı 

 

Azərbaycan Respublikasının ərazi bütövlüyü uğrunda gedən hərbi 



döyüşlərdə göstərilmiş qəhramanlıq nümunələrinin gənclər arasında 

təbliği 


3300.00 

156.


 

 

Qarayusifli Fərhad Tahir oğlu 



“İncəsənət dueti” 

3500.00 


157.

 

 



Qasımov Vüsal Faiq oğlu  

Ekofestçi gənclər zirvəyə doğru! 

2000.00 

158.


 

 

Qasımova Gülsarə Qasım qızı  



Ekoloji intellektual Qərb birinciliyi 

2200.00 


159.

 

 



Qayıdova Ləman Polad qızı 

Gənclər üçün marketinq təlimlərin təşkili 

3400.00 

160.


 

 

Qəhrəmanov Cavid Rəcəb oğlu 



Tarixi abidələrimizi tanıyaq və tanıdaq! 

2300.00 


161.

 

 



Qəhrəmanov Tural Rahman oğlu  

"Odlar yurdu Azərbaycan” intellektual festivalı 

2900.00 


162.

 

 



Qəniyev Fərid Tapdıq oğlu 

 

“Arqumentləşdirilmiş reallıq” 



2800.00 

163.


 

 

Qulamova Şərqiyyəxanım Kamil qızı  



Gənc və akademik karyera 

2900.00 


164.

 

 



Quliyev Əlibala Rəşad oğlu 

Gənclər üçün virtual animasiya muzeyi 

2400.00 

165.


 

 

Quliyev Ceyhun Sucəddin oğlu 



Futbol vasitəsilə gənclərin sosial inteqrasiyası və sağlam həyat tərzinin 

təbliği 


1900.00 

166.


 

 

Quliyev Samir Yunus oğlu 



İlk Avropa Oyunları gənc rəssamların gözü ilə 

3100.00 


167.

 

 



Quliyev Şükür Araz oğlu 

“Qarabağ əhalisi” 

3300.00 

168.


 

 

Quliyev Təbriz Rasim oğlu 



“Marketiv” 

2000.00 


169.

 

 



Quliyev Toğrul Rəşad oğlu  

Təbiəti qoru – bu sənin sağlamlığındır! 

3500.00 

170.


 

 

Quliyeva Nigar Nizami qızı 



Evimiz –planetimizdir! 

2100.00 


171.

 

 



Qulubəyli Siyab Pərviz oğlu 

"Düzgün idman uğurun açarıdır!" idman festivalı 

2000.00 

172.


 

 

Qurbanov Ağa Şahin oğlu 



Texnologiyalar dünyası 

3500.00 


173.

 

 



Qurbanov Nihad Namiq oğlu 

28 May - Respublika Günü münasibətilə universitetlərarası “Paintball” 

çempionatı 

3000.00 


174.

 

 



Qurbanov Vüsal Ağadadaş oğlu 

Universitetlərarası ixtisas olimpiadası 

3200.00 

175.


 

 

Qurbanova Aybəniz Ənvər qızı 



"Uğur” iqtisadi jurnalı 

2800.00 


176.

 

 



Qurbanova Aytən Nizami qızı  

Tarixi və mədəni irsimiz qürur mənbəyimizdir! 

3400.00 

177.


 

 

Mahmudlı Nihad Yaşar oğlu 



“Real biznes planı” çempionatı 

3100.00 


178.

 

 



Mahmudov Səccət Vəkil oğlu 

Təhsilin inkişafı üzrə dövlət strategiyasının gənclər arasında təbliği 

3300.00 

179.


 

 

Mahmudova Günay Rübail qızı 



“Taleyini tarixin müəyyən etdiyi qəhrəmanlar” 

2400.00 


180.

 

 



Mahmudova Səadət Mahmud qızı 

Ətraf mühitin qorunması sağlam həyatın qarantıdır! 

2300.00 

181.


 

 

Məmmədov Riad Tahir oğlu  



“Relove” (Təkrar sevgi) 

3500.00 


182.

 

 



Manafova Günay Mübariz qızı 

“Dünyaya maneəsiz baxış” 

2700.00 

183.


 

 

Maqsudov Azər Niyət oğlu 



Kənd gənclərinin 1-ci çövkən turniri 

3500.00 


184.

 

 



Mehdiyev Azər Süleyman oğlu 

“Bilgili” çempionatı 

2900.00 


185.

 

 



Mehdiyev Haşım Elmar oğlu 

Gənc inşaatçıların ilk Bakı olimpiadası 

2400.00 

186.


 

 

Məhərrəmli Fərid Çingiz oğlu 



İntellektual oyunlar üzrə Qazax rayon çempionatı 

2500.00 


187.

 

 



Məmmədli Azad İbrahim oğlu 

Tələbələrin I hüquq simpoziumu 

2800.00 

188.


 

 

Məmmədli Hikmət Həmid oğlu 



Gənclər üçün innovativ ideya məktəbi 

2100.00 


189.

 

 



Məmmədli Nərmin Rövşən qızı 

“Sənin könüllü bələdçin” 

2800.00 

190.


 

 

Məmmədli Sevda Aleksandr qızı 



Gənclərin incəsənət sevgisi 

3100.00 


191.

 

 



Məmmədov Arif Cahangir oğlu  

Gənclərin incəsənət festivalı 

2600.00 

192.


 

 

Məmmədov Fərid Elbrus oğlu 



“Veb rəssamları”  

2200.00 


193.

 

 



Məmmədov Nəbi Yusif oğlu 

“Qələbə naminə!” regionun açıq “paintball” çempionatı 

2500.00 

194.


 

 

Məmmədov Nizam İntizam oğlu 



"Tarixdən bu günə inkişaf: Quba-Xaçmaz" 

3100.00 


195.

 

 



Məmmədov Şahin Babaqədir oğlu 

Qələbə bizimlədir! 

3000.00 

196.


 

 

Məmmədov Zaur Əli oğlu  



Bizim rəngli dünyamız 

3200.00 


197.

 

 



Məmmədov Zöhrab Əfqan oğlu  

Teatrımızı yaşadaq! 

3000.00 

198.


 

 

Məmmədova Aytən Çingiz qızı 



“Gənclərin güc strukturları” 

2200.00 


199.

 

 



Məmmədova Bəyimxanım Natiq qızı 

"Mənim sağlam cəmiyyətim" 

3300.00 

200.


 

 

Məmmədova Emilya Sabir qızı  



İctimai danışıq 

2100.00 


201.

 

 



Məmmədova Fidan Şahin qızı  

“Punktual gənc” 

2000.00 

202.


 

 

Məmmədova Günay Fərman qızı  



Sağlam qidalan, sağlam yaşa! 

2300.00 


203.

 

 



Məmmədova Kubra Bəxtiyar qızı  

İstedadlı gənclərə dəstək olaq! 

2000.00 

204.


 

 

Məmmədova Qərənfil Sahib qızı 



Vətəni sevməyən insan olmaz! 

3600.00 


205.

 

 



Məmmədova Maya Rövşən qızı 

“Hər kitab bir ağac”  

2000.00 

206.


 

 

Məmmədova Pərvin Qədir qızı 



Öyrənmək üçün yarışırıq! 

3000.00 


207.

 

 



Məmmədova Ruslanə Ruslan qızı  

“2020-dəki Azərbaycanım” 

2600.00 

208.


 

 

Məmmədova Züleyxa Malik qızı  



“Cızma-qara” 

2700.00 


209.

 

 



Məmmədzadə Nərgiz Vasif qızı  

“Mədəni dialoq: etnik ənənələr və müasirlik” 

3400.00 


210.

 

 



Mikayılzadə İslam Akşin oğlu 

Elm uğurlu gələcəkdir! 

1900.00 

211.


 

 

Mirzəxanlı Asim Zakir oğlu 



Regionlarda intellektual inkişafa dəstək 

2900.00 


212.

 

 



Mövsümzadə Ülvi Ağamirzə oğlu 

“Nizaminin sirri” 

2800.00 

213.


 

 

Muxtarova Şənay Əkbər qızı 



Gənclər ekologiyanı qoruyur! 

2700.00 


214.

 

 



Muradxanlı Natiq Etibar oğlu  

“Miniatür obrazlar sərgisi” 

2100.00 

215.


 

 

Muradova Leyla Elxan qızı 



“Birləşmiş mədəniyyət Azərbaycanda” 

3000.00 


216.

 

 



Muradova Ləman Əlirza qızı 

“Buz dövrü” 

1900.00 

217.


 

 

Musaxanlı Nihat Mürsəl oğlu  



“Qarabağ şücaəti “ qısametrajlı film 

3100.00 


218.

 

 



Musayev Samir Söhbət oğlu  

"Mən Qarabağ haqqında nə bilirəm?" 

3600.00 

219.


 

 

Mustafayev Pərviz Akif oğlu  



"Mən Vətənimi necə tanıyıram?" bilik yarışması 

2700.00 


220.

 

 



Mustafayeva Samirə Oqtay qızı 

Məktəblilər arasında şeir müsabiqəsi 

2400.00 

221.


 

 

Mustafazadə Sahib Rəhman oğlu  



“Azərbaycan - Odlar yurdu” 

3400.00 


222.

 

 



Müzəffərli Dilarə Ərəstun qızı  

“Tolerant Azərbaycan gənci” 

3600.00 

223.


 

 

Nağıyev Babək Məhəbbət oğlu 



“Gəncə gənclərin gözü ilə” 

2500.00 


224.

 

 



Nağıyeva Adilə Natiq qızı 

Təmizlik sağlamlıqdır! 

1900.00 

225.


 

 

Namazov Oktay Səbuhi oğlu 



“Ən qısa film” 

3200.00 


226.

 

 



Nəcəfov Əfqan Ələsgər oğlu 

“Doğma yurdum - Qarabağ” gənclərin boks yarışı 

3500.00 

227.


 

 

Nəcəfov Rövşən Maarif oğlu 



Vətənpərvərlik: tarix danışır! 

3500.00 


228.

 

 



Nəcəfov Teymur Fərhad oğlu 

“İstedad - 2015” 

3000.00 

229.


 

 

Nəsibli Tuncay Nəsib oğlu   



Gənclər arasında düzgün həyat tərzinin təbliği  

3500.00 


230.

 

 



Nəsibov Elmar Arif oğlu  

Söz və musiqi sahibləri 

2800.00 

231.


 

 

Nəsirov Bəhruz Aydın oğlu 



Mənim yaşıl regionum 

1900.00 


232.

 

 



Niftəliyev Cavid Kərəm oğlu 

“Neft və incəsənət” 

2400.00 

233.


 

 

Novruzova Aynur Elman qızı 



Danışan kitab 

3200.00 


234.

 

 



Novruzova Fəridə İfadə qızı 

Gənc əmtəəşünasların toplantısı 

3100.00 


235.

 

 



Novruzova Türkan Çingiz qızı  

Müstəqil Azərbaycanın ən yeni hərb tarixində baş vermiş döyüşlər zamanı 

Milli Ordumuzun göstərdiyi şücaət və qəhrəmanlıqların gənclər arasında 

təbliği 


2800.00 

236.


 

 

Novruzzadə Günay Abasqulu qızı  



Hüququnu bil! 

1500.00 


237.

 

 



Orucova İlahə Ramiz qızı  

Karyera: A-dan Z-yə 

2200.00 

238.


 

 

Orucova Səbinə Vahid qızı 



“Vətən, övladımızın məskənidir!” 

2000.00 


239.

 

 



Osmanov İbrahim İlham oğlu  

“Tələbə oskarı”  tələbələrarası qısametrajlı film festivalı 

3000.00 

240.


 

 

Paşayev Natiq Aydın oğlu 



Qarabağımızı yaxşı tanıyaq! 

3400.00 


241.

 

 



Pənahov Emin Mehti oğlu 

“Bizim istedadlar” sərgisinin təşkili 

2500.00 

242.


 

 

Poladov İlqar Çingiz oğlu 



“Təbiəti sevənlər” şəbəkəsi 

1800.00 


243.

 

 



Rəcəbov Elvin Balabəy oğlu 

"Ekoloji vəkil" ətraf mühitin qorunmasında gənclərin rolu 

1600.00 

244.


 

 

Rəcəbov Qurban Vəli oğlu 



“Vətən mənim and yerimdir!” vətənpərvərlik ideologiyasının təbliği 

2000.00 


245.

 

 



Rəhimli Fərhad Fuad oğlu 

“Sürətli oxunuş” (Forsaj reading) 

1600.00 

246.


 

 

Rəhimova Gülşən Fazil qızı  



Azərbaycanın qərb regionunda gənc sahibkarlar forumu 

3400.00 


247.

 

 



Rəhimova İlahə Tofiq qızı  

Virtual inkişaf və idarəetmə mərkəzi 

2100.00 

248.


 

 

Rəşidli Aytən Kamil qızı 



“Sağlam nəqliyyat = Sağlam gənclik” 

2500.00 


249.

 

 



Rəşidov Süleyman Rahib oğlu 

"İKT məktəbi" aztəminatlı, qaçqın və məcburi köçkün gənclərə təlimlərin 

keçirilməsi 

1900.00 


250.

 

 



Rzazadə Orxan Rauf oğlu 

“Müasir dövrün yeni peşələri” 

1500.00 

251.


 

 

Sabirli Kamran Kənan oğlu 



Eko təşəbbüs 

2400.00 


252.

 

 



Sadıqlı Həbib Zakir oğlu 

“Sağlam gənclik, sağlam gələcək” 

3000.00 

253.


 

 

Salamov İmran Zahid oğlu  



“Mənim Vətənim – qururum!” 

2000.00 


254.

 

 



Sarıyev Abid Loğman oğlu  

Ağsu intellekt kuboku 

2300.00 

255.


 

 

Sarızadə Elçin Qaryağdı oğlu  



Diqqət: Danışır Qarabağ! 

2800.00 


256.

 

 



Səfərov Pərviz Nazir oğlu  

“Uzunömürlülər muzeyinə virtual səyahət” 

1900.00 

257.


 

 

Səlimli Gülər Fərahim qızı 



Meşələri məhv etməyək, yaşadaq! 

2400.00 


258.

 

 



Sərdarov Tural Vidadi oğlu  

Paytaxt gənclərinin peşə və yaradıcılıq festivalı 

3000.00 

259.


 

 

Sultanov Həsən Əli Sultan oğlu  



"Mənim Xocalım" bölgələrdə 

2900.00 


260.

 

 



Süleymanlı Cavid Elxan oğlu 

Xocalı faciəsi Azərbaycandakı xarici tələbələrin gözü ilə 

2100.00 

261.


 

 

Süleymanlı İsmixan Şahin oğlu 



Qeyri-hüquq ixtisaslı gənclər arasında Konstitusiya 

birinciliyi 

2700.00 

262.


 

 

Süleymanov Anar Faiq oğlu  



Şagirdlərin neft-qaz ixtisasında təhsil almalarının stimullaşdırılması 

2400.00 


263.

 

 



Süleymanova Vüsalə Münasib qızı  

Məktəblərdə və məktəbəqədər tədris müəssisələrində ekoloji tərbiyə işinin 

gücləndirilməsi 

3000.00 


264.

 

 



Şabanova Xanım Mustafa qızı  

Regionlarda yaşayan yeniyetmə və gənclərdə vətənpərvərlik ruhunun 

gücləndirilməsi 

2400.00 


265.

 

 



Şahverdiyeva Məhbubə Nəhmət qızı  

“Xarici baxış” 

2200.00 

266.


 

 

Şamıyev Kamil Zakir oğlu  



“Heydər Əliyev irsini öyrənirik!” intellektual yarışı 

2600.00 


267.

 

 



Şəmsivari Sevinc Muxtar qızı 

 

Sumqayıt şəhərində yeniyetmə və gənclərin vətənpərvərlik ruhunda 

tərbiyəsi 

2000.00 


268.

 

 



Şıxəmmədov Orxan Nurməmməd oğlu 

I Avropa Oyunları üçün gənc bələdçilərin maarifləndirilməsi 

3500.00 

269.


 

 

Şıxməmmədova Zümrüd Yaşar qızı 



“Heykəltaraşlıq dünən və bu gün” 

3100.00 


270.

 

 



Şirinova Sürəyya Nahid qızı 

“Litvalı gənclərin Azərbaycan haqqında təəssüratları” 

3000.00 

271.


 

 

Tağıyeva Samirə Sahib qızı 



“İntellektlər” 

2000.00 


272.

 

 



Talıbova Məryam Eldar qızı 

Sağlam ailə, sağlam gələcək! 

3500.00 

273.


 

 

Təhməzli Elsevər Mehdi oğlu  



Gənc rəssamların tanıtım sərgisi 

2800.00 


274.

 

 



Təhməzov Zamiq Xudaş oğlu  

Lerik rayon kənd məktəbləri arasında futbol birinciliyi 

1800.00 

275.


 

 

Turabov Tamerlan Zöhrab oğlu 



Yaşıl xəzinəmizi qoruyaq! 

3000.00 


276.

 

 



Vəlibəyli Toğrul Famil oğlu 

“Sosial kənd” 

3600.00 

277.


 

 

Vəliyev Emil Fəxrəddin oğlu 



“Kodlaşdırma gecəsi” 

3200.00 


278.

 

 



Vəliyeva Məleykə Taryel qızı 

Düzgün psixologiya, sağlam gələcək! 

2900.00 

279.


 

 

Vəlizadə Mustafa Zəfər oğlu  



Azərbaycanda sığorta bazarının inkişaf etdirilməsi 

1900.00 


280.

 

 



Yaqubova Ülviyyə Səfa qızı 

Qarabağı necə tanıyıram? 

2900.00 

281.


 

 

Yarıyeva Ülkər Eldar qızı  



Ekoloji jurnalistikanın inkişafına peşəkar dəstək 

2200.00 


282.

 

 



Yunusova Nilufər Xalid qızı 

“Yaşıl ürək” 

3500.00 

283.


 

 

Yusifov Orxan Ramiz oğlu  



Göstər məharətini! 

2800.00 


284.

 

 



Yusifov Sənan Elxan oğlu  

Gənc turizmçilərin tədqiqatlara təşviqi 

2000.00 

285.


 

 

Yusifli Elməddin Seyfəli oğlu 



Vətənpərvər gənclərin intellektual yarışması 

2000.00 


286.

 

 



Zamanova Dilarə Nüsrət qızı 

Bakı - 2015  

2300.00 

287.


 

 

Zamanova Turanə Azər qızı  



“Azərbaycanın tarixi-memarlıq irsi gənclərin gözü ilə” 

2700.00 


288.

 

 



Zarekar Rəşad Vaqif oglu  

“Gənc sürücüdən təbiətə mesaj” 

2000.00 

289.


 

 

Zeynallı Aytən Mənzil qızı 



"İlkin tibbi yardım" mövzusunda təlimlər 

3500.00 


290.

 

 



Zeynallı Kamal Yasim oğlu  

“Yazar tələbə” 

2800.00 

291.


 

 

Zeynalov Cavanşir Yeladi oğlu  



Ekoloji patrul 

1800.00 


292.

 

 



Zülfili Nicat Aqil oğlu  

Azərbaycanı təbliğin modellərini öyrən, təbliğ et! 



1400.00 

 





Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə