Ci t ə dris ilind ə sabah qruplarına qəbul olunmuş t ə



Yüklə 1 Mb.
Pdf просмотр
səhifə1/8
tarix10.06.2017
ölçüsü1 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8

2016/2017-ci t

ə

dris ilind

ə

 

SABAH qruplarına qəbul olunmuş 

t

ə

l

ə

b

ə

l

ərin siyahısı

 

 

 



 

 

 

 

 

 

 

2016/2017-ci t

ə

dris ili 

Bakı Dövlə

t Universitetinin  

SABAH qruplarına qəbul olunmuş tə

l

ə

b

ə

l

ə

rin 

SİYAHISI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016/2017-ci t

ə

dris ilind

ə

 

SABAH qruplarına qəbul olunmuş 

t

ə

l

ə

b

ə

l

ərin siyahısı

 

 

 



Az

ə

rbaycan dili v

ə

 

ə

d

əbiyyatı müə

llimliyi - 050101 

S/s 

Adı

 

Soyadı

 

Ata adı

 

ATM 

kodu 

T

ə

hsil 

dili 

Yekun 

bal 

1. 


 

NİGAR 


CƏFƏRZADƏ 

RAUF         

Az

ə



rbaycan 

64,5 


2. 

 

GÜLTƏKİN 

ƏSGƏROVA 

ƏSƏD         

Az

ə



rbaycan 

62,6 


3. 

 

FİDAN 


MƏMMƏDOVA  MUXTAR       

Az



ə

rbaycan 


62,5 

4. 


 

ELNUR 


SOLTANOV 

ASİM         

Az

ə



rbaycan 

62,2 


5. 

 

GÜLNUR 


HAXVERDİYEVA  ASİF         

Az



ə

rbaycan 


62,0 

6. 


 

SƏLBİNAZ 

DAŞDANOVA 

MEHMAN       

Az

ə



rbaycan 

60,9 


7. 

 

FİDAN 


SULTANOVA 

ŞAHİN        

Az

ə



rbaycan 

60,6 


8. 

 

KÖNÜL 


TAĞIZADƏ 

MƏMMƏD       

Az

ə



rbaycan 

60,6 


9. 

 

GÜNEL 


HÜSEYNOVA 

NİYAZ        

Az

ə



rbaycan 

60,2 


10. 

 

NƏRMİNƏ 


XANƏLİYEVA 

AZAD         

Az

ə



rbaycan 

58,8 


11. 

 

MƏTANƏT 


RƏCƏBLİ 

AYDIN        

Az

ə



rbaycan 

57,8 


12. 

 

AYTAC 


NƏZƏRLİ 

ŞİRİN        

Az

ə



rbaycan 

57,8 


13. 

 

SEVDA 


KƏRİMOVA 

FİKRƏT       

Az

ə



rbaycan 

57,5 


14. 

 

ZÜLFİYYƏ 

TAHİRZADƏ 

CÜMŞÜD       

Az

ə



rbaycan 

57,5 


15. 

 

AYTAC 


HƏSƏNOVA 

ƏZİZAĞA    

Az

ə



rbaycan 

57,2 


16. 

 

ŞƏFİQƏ 


BABAYEVA 

ELDAR        

Az

ə



rbaycan 

57,1 


17. 

 

AYTAC 


ABBASLI 

AYAZ         

Az

ə



rbaycan 

56,6 


18. 

 

NƏRGİZ 


SEYİDOVA 

FAİQ         

Az

ə



rbaycan 

56,5 


19. 

 

NƏRMİN 


ƏZİZOVA 

ƏRƏSTUN      

Az

ə



rbaycan 

56,2 


20. 

 

LAMİYƏ 


RƏHİMOVA 

MÜŞVİQ       

Az

ə



rbaycan 

55,8 


21. 

 

RƏHİMƏ 


QULUZADƏ 

RƏHİM        

Az

ə



rbaycan 

55,6 


22. 

 

FATİMƏ 


BALABƏYLİ 

ELİZBAR      

Az

ə



rbaycan 

55,5 


23. 

 

NƏRMİN 


ƏHMƏDZADƏ 

BƏHRAM       

Az

ə



rbaycan 

55,2 


24. 

 

GÜNEL 


ƏHMƏDOVA 

ASLAN        

Az

ə



rbaycan 

55,1 


25. 

 

DİLBƏR 


MƏMMƏDLİ 

XASAY        

Az

ə



rbaycan 

55,0 


 

 

 

 

 

 

 

2016/2017-ci t

ə

dris ilind

ə

 

SABAH qruplarına qəbul olunmuş 

t

ə

l

ə

b

ə

l

ərin siyahısı

 

 

 



Fizika mü

ə

llimliyi 



 050104 

S/s 

Adı

 

Soyadı

 

Ata adı

 

ATM 

kodu 

T

ə

hsil 

dili 

Yekun 

bal 

1. 


 

AYNUR 


TƏRLANOVA 

AYDIN        

Az

ə



rbaycan

 

65,0 



2. 

 

KÖNÜL 


QURBANOVA 

ŞEYXƏLİ      

Az

ə



rbaycan

 

61,5 



3. 

 

TURANƏ 


QARAKİŞİLİ 

İMRAN        

Az

ə



rbaycan

 

61,4 



4. 

 

NAİRƏ 


MEHDİYEVA 

NƏDİBALA     

Az

ə



rbaycan

 

60,0 



5. 

 

AYTAC 


MƏMMMDOVA 

İLHAM        

Az

ə



rbaycan

 

58,0 



6. 

 

MƏLƏK 


RƏFİYEVA 

QORXMAZ      

Az

ə



rbaycan

 

57,8 



7. 

 

AYNUR 


RZABƏYLİ 

MƏNƏF        

Az

ə



rbaycan

 

57,6 



8. 

 

AYBƏNİZ 


MAQSUDOVA 

RƏCƏB        

Az

ə



rbaycan

 

56,5 



9. 

 

İLAHƏ 


ƏBDURAHMANLI 

MÜBARİZ      

Az

ə



rbaycan

 

54,5 



10. 

 

RƏVANƏ 


SADIXLI 

FƏRUX        

Az

ə



rbaycan

 

54,1 



11. 

 

ESMİRA 


MƏMMƏDOVA 

RAMİS        

Az

ə



rbaycan

 

54,1 



12. 

 

AYSEL 


HƏSƏNLİ 

MÜŞFİQ       

Az

ə



rbaycan

 

53,6 



13. 

 

GÜNƏŞ 


FƏTTAYEVA 

HABİL        

Az

ə



rbaycan

 

53,5 



14. 

 

FARİZ 


İMANOV 

ƏLİRZA       

Az

ə



rbaycan

 

53,3 



15. 

 

FİRUZƏ 


BABAYEVA 

FƏRHAD       

Az

ə



rbaycan

 

53,2 



16. 

 

SEVDA 


ALLAHVERDİYEVA  FAİQ         

Az



ə

rbaycan


 

53,0 


17. 

 

NƏRMİN 


İSAYEVA 

ARİF         

Az

ə



rbaycan

 

52,7 



18. 

 

XATİRƏ 


MEHTİYEVA 

ZİRƏDDİN     

Az

ə



rbaycan

 

52,4 



19. 

 

SƏBBHƏT 


TAĞIYEVA 

NİYAZİ       

Az

ə



rbaycan

 

52,1 



20. 

 

MÜSABƏT 


MUSAYEVA 

RAFİQ        

Az

ə



rbaycan

 

51,7 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016/2017-ci t

ə

dris ilind

ə

 

SABAH qruplarına qəbul olunmuş 

t

ə

l

ə

b

ə

l

ərin siyahısı

 

 

 



Riyaziyyat mü

ə

llimliyi - 050106 

S/s 

Adı

 

Soyadı

 

Ata adı

 

ATM 

kodu 

T

ə

hsil 

dili 

Yekun 

bal 

1. 


 

SÜLEYMAN 

BAĞIROV 

HAFİZ        

1

 

Az



ə

rbaycan


 

84,7 


2. 

 

AYTAC 


HƏSRƏTLİ 

HƏZRƏT       

1

 

Az



ə

rbaycan


 

76,5 


3. 

 

PÜSTƏXANIM 

MƏMMƏDOVA 

RAFƏT        

1

 

Az



ə

rbaycan


 

72,9 


4. 

 

AYTAC 


NƏBİYEVA 

ƏMİRASTAN    

1

 

Az



ə

rbaycan


 

71,5 


5. 

 

TÜRKAN 


BİNNƏTLİ 

KAMİL        

1

 

Az



ə

rbaycan


 

70,2 


6. 

 

CAVAD 


ƏSƏDZADƏ 

ƏDAİL        

1

 

Az



ə

rbaycan


 

67,2 


7. 

 

TÜRKAN 


ƏSƏDOVA 

MÜNASİB      

1

 

Az



ə

rbaycan


 

66,9 


8. 

 

ZƏRİF 


İSLAMOVA 

SAHİB        

1

 

Az



ə

rbaycan


 

66,0 


9. 

 

RƏHİM 


FƏRZULLAYEV 

HƏBİB        

1

 

Az



ə

rbaycan


 

65,6 


10. 

 

NİCAT 


BAĞIŞZADƏ 

TAHİR        

1

 

Az



ə

rbaycan


 

65,5 


11. 

 

ƏFSANƏ 


RZAZADƏ 

AZAD         

1

 

Az



ə

rbaycan


 

64,8 


12. 

 

ŞAHNABAT 

VƏLİZADƏ 

ŞAİQ         

1

 

Az



ə

rbaycan


 

64,5 


13. 

 

RÜBABƏ 


HÜSEYNOVA 

İSMAYIL      

1

 

Az



ə

rbaycan


 

62,6 


14. 

 

MƏDİNƏ 


QAFAROVA 

VÜQAR        

1

 

Az



ə

rbaycan


 

61,8 


15. 

 

AFAQ 


ƏSƏDLİ 

ƏDALƏT       

1

 

Az



ə

rbaycan


 

61,7 


16. 

 

NURANƏ 


BABAŞOVA 

XALIQ        

1

 

Az



ə

rbaycan


 

60,7 


17. 

 

FATİMƏ 


QULİY VA 

SƏRDAR       

1

 

Az



ə

rbaycan


 

60,3 


18. 

 

EMİL 


İSAYEV 

ƏLİ          

1

 

Az



ə

rbaycan


 

60,0 


19. 

 

HƏQİQƏT 


HÜMMƏTOVA 

FAİQ         

1

 

Az



ə

rbaycan


 

59,9 


20. 

 

ŞƏFƏQ 


ƏSGƏROVA 

MEHMAN       

1

 

Az



ə

rbaycan


 

59,5 


21. 

 

NƏRGİZ 


MUSAYEVA 

ZAHİD        

1

 

Az



ə

rbaycan


 

59,2 


22. 

 

FATİMƏ 


BAĞIRZADƏ 

BƏXTİYAR     

1

 

Az



ə

rbaycan


 

58,6 


23. 

 

SƏNAN 


AĞAYEV 

ELXAN        

1

 

Az



ə

rbaycan


 

57,8 


24. 

 

AYTAC 


NADİROVA 

ORUC         

1

 

Az



ə

rbaycan


 

57,5 


25. 

 

RÖYA 


RÜSTƏMOVA 

RÖVŞƏN       

1

 

Az



ə

rbaycan


 

57,0 


26. 

 

ÜLVİYYƏ 


YUSİFLİ 

VÜQAR        

Az

ə



rbaycan 

57,0 


 

 

 



 

 

 

2016/2017-ci t

ə

dris ilind

ə

 

SABAH qruplarına qəbul olunmuş 

t

ə

l

ə

b

ə

l

ərin siyahısı

 

 

 



Kimya mü

ə

llimliyi - 050111  

S/s 

Adı

 

Soyadı

 

Ata adı

 

ATM 

kodu 

T

ə

hsil 

dili 

Yekun 

bal 

1. 


 

ŞÜKUFƏ 


ƏLİYEVA 

ETİBAR       

Az

ə



rbaycan

 

70,4 



2. 

 

RÖYAL 


HƏMİDOV 

QƏŞƏM        

Az

ə



rbaycan

 

56,9 



3. 

 

ÜLKƏR 


MEHRALIYEVA 

VİDADİ       

Az

ə



rbaycan

 

56,7 



4. 

 

GÜLNAR 


QULİYEVA 

İLHAM        

Az

ə



rbaycan

 

56,3 



5. 

 

AYTƏKİN 


ABDULLAYEVA 

BƏHAN        

Az

ə



rbaycan

 

55,7 



6. 

 

QƏHRƏMAN 

SADIQOV 

AYDIN        

Az

ə



rbaycan

 

53,8 



7. 

 

MUSA 


SEYFULLAYEV 

ŞAHİN        

Az

ə



rbaycan

 

53,5 



8. 

 

LEYLA 


VAHİDZADƏ 

KAMAL        

Az

ə



rbaycan

 

53,0 



9. 

 

İLKİN 


SÜLEYMANOV 

ELÇİN        

Az

ə



rbaycan

 

52,6 



10. 

 

YUSİF 


HACIYEV 

             

Az

ə



rbaycan

 

49,8 



11. 

 

ŞƏBNƏM 


HÜSEYNOVA 

HÜSEYN       

Az

ə



rbaycan

 

49,1 



12. 

 

LEYLA 


ASLANOVA 

FİZULİ       

Az

ə



rbaycan

 

48,7 



13. 

 

CƏMİLƏ 


HƏŞİMOVA 

İLQAR        

Az

ə



rbaycan

 

47,6 



14. 

 

MƏHLUQƏ 


ADIGÖZƏLLİ 

MURADDİN     

Az

ə



rbaycan

 

45,7 



15. 

 

ÇİNARƏ 


AZAYEVA 

ƏJDƏR        

Az

ə



rbaycan

 

42,3 



 

 

 



 

 

 



 

 

 



 

 

 

 

2016/2017-ci t

ə

dris ilind

ə

 

SABAH qruplarına qəbul olunmuş 

t

ə

l

ə

b

ə

l

ərin siyahısı

 

 

 



Tarix mü

ə

llimliyi - 050113 

S/s 

Adı

 

Soyadı

 

Ata adı

 

ATM 

kodu 

T

ə

hsil 

dili 

Yekun 

bal 

1. 


 

KAMİLƏ 


NAĞIYEVA 

NURU         

Az

ə



rbaycan

 

67,2 



2. 

 

NİGAR 


HÜSEYNOVA 

SAMİR        

Az

ə



rbaycan

 

64,3 



3. 

 

YETƏR 


İMAMOVA 

FƏRHAD       

Az

ə



rbaycan

 

63,9 



4. 

 

AĞCA 


MƏMMƏDOVA 

NATİQ        

Az

ə



rbaycan

 

60,8 



5. 

 

MİNƏ 


MƏMMƏDLİ 

TOFİQ        

Az

ə



rbaycan

 

60,6 



6. 

 

HƏYAT 


QARAYEVA 

NEMƏT        

Az

ə



rbaycan

 

59,7 



7. 

 

ŞƏHANƏ 


NAMAZOVA 

SURXAY       

Az

ə



rbaycan

 

59,7 



8. 

 

NİHAL 


HÜSEYNOVA 

RÖVŞƏN       

Az

ə



rbaycan

 

58,7 



9. 

 

SİMARƏ 


MURADOVA 

NOVRUZ       

Az

ə



rbaycan

 

58,4 



10. 

 

AZƏR 


NƏCƏFOV 

CƏLAL        

16 

Az

ə



rbaycan

 

57,5 



11. 

 

AİDƏ 


MƏMMƏDOVA 

ELÇİN        

Az

ə



rbaycan

 

57,0 



12. 




Поделитесь с Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə