Ci tədris ILI üçün I kurs magistrantların siyahısı



Yüklə 336.26 Kb.

tarix31.01.2017
ölçüsü336.26 Kb.

2016/2017-ci tədris ili üçün I kurs magistrantların siyahısı 

 

 



xtisaslaşma: “Təhsil, elm və sosial – mədəni sahənin iqtisadiyyatı” (AZ) 

Qrup 34 

1. 


Bağırova Gülxanım Həsən 

ÖD 


81 

 

2. 



Ə

yyubov Şahmar Elçin 

DS 

89 


 

3. 


Səmədov  lyas Arif 

ÖD 


70 

 

4. 



Ə

sgərli Pərviz Şamil  

ÖD 

 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



5. 

Muxtarov Sərxan  lfan 

ÖD 

 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



6. 

Abdullayev Nurullah  brahim 

ÖD 

 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: “ qtisadiyyatın hüquqi tənzimlənməsi”a/b 

Qrup 44

 

1.

  Əhmədova Arzu Nazim 



DS 

95 


 

2.

  Ələkbərli Ələmdar Zülfü 



ÖD 

93 


 

3.

  Əliyeva Fatimə Elmar 



DS 

102   


4.

  Əmrahov Nicat  Faiq 

ÖD 

95 


 

5.

  Əzizova Aysel  sa 



DS 

92 


 

6.

  Həsənova Səbinə Elçin 



ÖD 

91 


 

7.

  Hüseynov Ramazan Məzahir 



DS 

93 


 

8.

  Hüseynzadə Aqil Tofiq 



ÖD 

94 


 

9.

  Məmmədov Abbas Etibar 



DS 

105   


10.

  Nəcəfova Sevinc Salman 

DS 

93 


 

11.


  Vəliyev Cavid Ayaz  

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

12.

 

Firudinzadə Xaliqverdi Firdovsi 



DS 

 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



13.

  Rəhimli Rəşad Faiq 

DS 

 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



14.

 

 



 

 

 



  xtisaslaşma: “ qtisadiyyatın hüquqi tənzimlənməsi”r/b 

Qrup 45

 

1. 


Abbasov Emin Aydın 

ÖD 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: “ qtisadiyyatın  tənzimlənməsi” (a/b) 

Qrup 70 

1. 


Aslanov  smayıl Nemət 

DS 


98 

 

2. 



Dünyamalıyeva Minə  slam 

DS 


97 

 

3. 



Ə

hmədov Bayram Kamran 

DS 

97 


 

4. 


Ə

sgərova Aysel Mahal 

DS 

95 


 

5. 


Hüseynov Şaiq  brahim 

DS 


94 

 


6. 

Məmmədli Hüseyn Məmməd 

DS 

95 


 

7. 


Mustafazadə Mustafa Mehman  DS 

105   


8. 

Ş

ükürova Solmaz Gülağa 



DS 

96 


 

9. 


HüseynovOrxanRafiq  

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

10.  Yusibov Seymur Əliyar 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: “ qtisadiyyatın  tənzimlənməsi” r/b 

Qrup 79 

1. 


Ə

lizadə Əsmər Oruc 

DS 

106   


 

 

 



 

 

  xtisaslaşma: “Makroiqtisadi siyasət” a/b 



Qrup 66 

1.  Hacıyev Ənvər Sərvər 

ÖD 

90 


 

2. 


smayılova Rəna  smayıl 

DS 


106   

3.  Mehdiyev Kənan Fazil 

DS 

91 


 

4.  Mirzəzadə Orxan Səməd 

DS 

94 


 

5.  Paşayev Səbuhi Mehman 

DS 

91 


 

 

 



 

 

 



 

xtisaslaşma: “Beynəlxalq ticarət”  (a/b) 

Qrup 108 

1.   XXX Cahid Dadaş 

ÖD 

78 


 

2.  Quliyev  smayıl Şirin 

ÖD 

77 


 

3.  Seyfullalı Rüxsarə  lqar 

ÖD 

79 


 

4.  Tağızadə Elbəy Kamandar 

ÖD 

70 


 

5.  Yaqublu Sadiq Sabir 

ÖD 

78 


 

6.  Nəbizadə Abbas Nəbi 

DS 

 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: “Bələdiyyə menecmenti” 

Qrup 126 

1. 


Mustafayev Sərxan Tahir 

ÖD 


71 

 

2. 



Seyidli Rüfət Azər 

ÖD 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: “ qtisadi kibernetika” 

Qrup 134 

1. 


Qafarlı Murad Şahin  

ÖD 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

 

 

 



 

 

 



 

 

 



 

 

xtisaslaşma: “ Ekonometriya” 



Qrup 146

 

1. 


Ə

hmədova Xalidə Xanlar 

ÖD 

75 


 

 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: “Əməyin iqtisadiyyatı” 

Qrup 156 

1. 


Abiyev Xanoğlan Süleyman 

ÖD 


68 

 

2. 



Bağırzadə Cavid Çingiz 

ÖD 


70 

 

3. 



Cəfərov Yusif  mran 

ÖD 


75 

 

4. 



Qafarova Nərmin Cavad 

DS 


92 

 

5. 



Səfərli Qaraxan Faiq 

ÖD 


68 

 

6. 



Yusifli Sonya Sarvan 

ÖD 


73 

 

7. 



Abuzərli Coşqun Vüsal  

ÖD 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

8. 

Həmzəzadə Müstəcəb Arzu 



ÖD 

 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



9. 

Alıyev Heydər Mobil 

DS 

 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: “Heyətin idarə edilməsi” 

Qrup 166

 

1.  Cümşüdlü Elton Aslan 

ÖD 

81 


 

2. 


brahimli Gülər Ərəstun 

ÖD 


85 

 

3.  Qafarov Samir Paşa 



DS 

106   


 

 

 



 

 

xtisaslaşma: “Heyətin idarə edilməsi” r/b 



Qrup 165

 

1. 


srafilova Əminə David 

ÖD 


85 

 

 



 

 

 



 

 

xtisaslaşma: “Menecment” 



Qrup 228 

1. 


Ə

zimova  Fəridə Əyyub 

DS 

114   


2. 

Həsənli Şahmar  lqar  

ÖD 

84 


 

3. 


smayıllı Aysel Samir  

DS 


111   

4. 


smayılova  Fəqumə Muqdat 

DS 


98 

 

5. 



Məmmədova Kənan Şəxavət 

DS 


98 

 

6. 



Məmmədov Samir Elman 

DS 


99 

 

7. 



Naibov Nurlan Hüseyn  

ÖD 


87 

 

8. 



Omarova  Fatimə  Möhübbət  

ÖD 


86 

 

9. 



Qasımov Rüfət Babək 

DS 


99 

 

10.  Mirzəzadə Alim  lham  



ÖD 

 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



11.  Məmmədov Kamran  lham 

ÖD 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

12.  Əliyev Elnur  osif 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

13.  Hüseynli Vüqar Rövşən 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

14.  Budaqov Orxan Budaq 

ÖD 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

15.  Ələkbərov Fikrət Hikmət 

ÖD 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



16.  Kərimov Ramil Şahin 

ÖD 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: Starteji idarəetmə 

Qrup 200 

1.  Abdullayev Kənan Kamran 

ÖD 

93 


 

2.  Əşrəfli Aynur Vasif 

ÖD 

88 


 

3.  Qəribli Gülşən Raqif 

DS 

108   


4.  Məmmədov Sahil Sərvər 

ÖD 


68 

 

 



 

 

 



 

 

xtisaslaşma:  nnovasiyaların və layihələrin idarə olunması 



Qrup 210 

1.  Əliyeva Nərmin Aydın 

ÖD 

100   


2.  Naibov Rizvan Hüseyn 

ÖD 


83 

 

3.  Novruzov Kamran Elşən 



ÖD 

83 


 

4.  Şükürova  Günel  Rahib 

ÖD 

84 


 

 

 



 

 

 



 

xtisaslaşma: “Dövlət strukturunda menecment” a/b 

Qrup 116 

1.  Əsgərzadə Lalə Mayıl 

DS 

101   


2.  Hüseynzadə Ülkər Misir 

ÖD 


85 

 

3. 



smayılzadə Fərid Rövşən 

ÖD 


85 

 

4.  Hüseynli Ceyhun Xalıq  



DS 

 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: Elektron idarəetmə 

Qrup 100 

1.  Cəfərov  Cahangir  Maarif 

ÖD 

96 


 

2. 


manova  Nüşabə   lham 

ÖD 


75 

 

3.  Nuriyeva  Şəhrəbanı  Sədayət 



ÖD 

79 


 

4.  Qaraşova  Leyla  Kərəm 

ÖD 

73 


 

 

 



 

 

 



 

xtisaslaşma: “ stehsalat və xidmət sahələrinin iqtisadiyyatı və idarə edilməsi (sahələr üzrə)” 

Qrup 230

 

1.  Alıyeva Rəna Niyaz 

DS 

83 


 

2.  Əjdərli  Elvin  smayıl 

DS 

86 


 

3.  Ələkbərov Vüsal Azad 

DS 

94 


 

4.  Mahmudov Nurlan Sehran 

DS 

90 


 

5.  Məmmədzadə Şahin Rahib 

DS 

89 


 

 

 



 

 

 



 

xtisaslaşma: “Ətraf mühitin iqtisadiyyatı” 

Qrup 246 

1.  Əlizadə Elsevər Rəhman  

ÖD 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: “Ətraf mühitin mühafizə metodları və bərpası”(a/b) 

Qrup 250 

1. 


Alıyeva Aynur Siyasət 

DS 


90 

 

2. 



Hüseynov Ruslan Paşa 

DS 


88 

 

3. 



brahimov Kamran Eyvaz 

DS 


89 

 

4. 



brahimov Toğrul Şamil 

DS 


101   

5. 


Məsimova Arzu Heydar 

DS 


90 

 

6. 



Nəbiyev Coşgun Lətif 

DS 


102   

7. 


Nəzərova Fatimə Xudaverdi 

DS 


98 

 

8. 



Xanlarova Nərmin Ədalət 

DS 


88 

 

 



 

 

 



 

 

xtisaslaşma: “Ətraf mühitin mühafizə metodları və bərpası”(r/b) 



Qrup 251 

1. 


Dəmirli Şahlar Məmmədağa 

DS 


85 

 

 



 

 

 



 

 

xtisaslaşma: “Müəssisənin iqtisadiyyatı” 



Qrup 266 

1. 


XXX Aytəkin-Kamal Mübariz 

DS 


81 

 

2. 



Abdulhüseynova Aygül Mübariz 

DS 


82 

 

3. 



Ə

sədullayev Nihad  mran 

ÖD 

91 


 

4. 


Həmzəzadə Həmzə Elşad 

DS 


83 

 

5. 



Mahmudbəyli Murad Mahmud 

DS 


82 

 

6. 



Rəhimov Ağami Ağakərim 

DS 


82 

 

7. 



Salamova Fatimə Akif 

ÖD 


85 

 

8. 



Xasayzadə Kənan Yusub 

DS 


89 

 

9. 



Quliyev Rüstəm Elşən  

ÖD 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

10.  AxundovNicatFərman 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

11.  AbbasovEminRamiz 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

12.  Muğanlı Elvin Fəzail 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

13.  Ələsgərov Firdovsi Mahir 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

14.  Möhsümov Babək Zaməddin 

ÖD 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: “Müəssisənin iqtisadiyyatı” r/b 

Qrup 265 

1. 


Vəliyeva Nəzrin Vüqar

 

DS 



97 

 

 



 

 

 



 

 

 



 

 

 



 

xtisaslaşma: Loqistika 

Qrup 312 

1. 


Abbaslı Arzu Müqabil 

ÖD 


78 

 

2. 



Hacıyev Allahverən Rizvan 

ÖD 


83 

 

3. 



Həmidli Seyidgülnar Mirasif 

ÖD 


81 

 

4. 



Həsənzadə Günay Rövşən 

ÖD 


81 

 

5. 



Süleymanov Fərid Bəxtiyar 

ÖD 


83 

 

 



 

 

 



 

 

 



 

 

 



 

xtisaslaşma: “Marketinq” 

Qrup 328 

1. 


Abdullayeva Fidan Abdulla 

DS 


86 

 

2. 



Abdurəhmanlı Şəbnəm Həmid 

DS 


104   

3. 


Dadaşova Arzu Elxan 

DS 


93 

 

4. 



Ə

lizadə Elvin Elçin 

DS 

106   


5. 

Həsənov Asəf Qasım 

DS 

90 


 

6. 


Həsənov Pərvin Mahir 

DS 


87 

 

7. 



smayılov Elay Mirzağa 

ÖD 


88 

 

8. 



Məmmədova Ümidə  bad 

DS 


89 

 

9. 



Musayev Azər Rəjdin 

DS 


89 

 

10.  Qasımova Nərmin Hümmət 



ÖD 

83 


 

11.  Rəhimova Zərifə Qədir 

ÖD 

90 


 

12.  Uryanov Alim 

DS 

10 


 

13.  Zeynalova Ülkər  lham 

ÖD 

94 


 

14.  Həsənov Eşqin  lham 

DS 

 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



15.  xxx Qurban Şahin 

ÖD 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

16.  Şirinov Pərviz Fariz 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

17.  Məmmədov Rəşad Məhbus 

ÖD 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

18.  Rzayev Heydər Vəli 

ÖD 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

19.  Osmanlı Nurlan Asim 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

20.  Yusifov Rəşad Sərdar 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

21.  Dadaşlı Turan Seyidağa 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

22.  Şirinli Bəhruz Rəfayıl 

ÖD 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

 

 

 



 

 

 



 

 

 



 

 

xtisaslaşma: “Marketinq”r/b 



Qrup 329 

1. 


Həsənova Xanımnaz Mahir 

DS 


112   

2. 


Kərimxanov Abdul Lahıcoviç 

DS 


102   

 

 



 

 

 



 

xtisaslaşma: “Turizmin iqtisadiyyatı” (a/b) 

Qrup 350 

1. 


Balasənli Kəmalə Səxavət 

DS 


88 

 

2. 



Ə

liyev Vüsal Fəxrəddin 

ÖD 

90 


 

3. 


Mehrəliyeva Könül Məsləhət 

DS 


88 

 

4. 



Məmmədov Malik Əlniyaz 

DS 


90 

 

5. 



Salmanov Məharət Soltan 

DS 


90 

 

6. 



Ş

irinova Nərminə Raqif 

DS 

88 


 

7. 


Süleymanov Məhəmməd Ali 

DS 


88 

 

8. 



Musayev Rəhman Dilbazi 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

9. 

Ş

ıxıyev Kamran Yamən 



DS 

 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



10.  Yusifli Elfaq Eyyub 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

11.  Quliyev Elvin  lqar 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: “Turizmin iqtisadiyyatı” (r/b) 

Qrup 353 

1. 


Səlimov Ehtiram Etibar 

ÖD 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: “Xidmət sferasında mühasibat uçotu və audit” (a/b) 

Qrup 412 

1. 


Abbasov Həsən Maarif 

DS  95 


 

2. 


Abuşova Lalə Ağamehdi 

DS  91 


 

3. 


Alməmmədova Rəna Fəxrəddin 

DS  93 


 

4. 


Balikani Fərid Valeh 

DS  93 


 

5. 


Gözəlov Türkeş Füzuli 

DS  91 


 

6. 


Həmidova Nigar Kərəm 

DS  92 


 

7. 


Həsənzadə Araz Əli Rza 

DS  93 


 

8. 


Hüseynov Fərid Rəşid 

DS  91 


 

9. 


brahimli Sevil Elşən 

DS  96 


 

10.  sayeva Nailə Azər 

DS  91 

 

11.  Məhərrəmov Kamran Məmməd 



DS  92 

 

12.  Məmmədli Sevinc Nəsrəddin 



DS  93 

 

13.  Məmmədova Lalə Slavik 



DS  91 

 

14.  Miriyev Təbriz Elşən 



DS  95 

 

15.  Musayev Kamran Ağasəf 



DS  93 

 

16.  Müzəffərzadə Nazli Fizuli 



DS  95 

 

17.  Rəhmanova Aysel Elçin 



DS  92 

 

18.  Süleymanov Tural Rövşən 



DS  95 

 

19.  Xankişiyeva Səbinə Elçin 



DS  95 

 

20.  Paşayeva Günay Asəf 



DS  98 

 

21.  Məmmədov Kamal Kərim 



ÖD   

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



22.  Əzizov Əziz Abduli 

ÖD   


Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

23.  smayılov Ceyhun  lqar 

DS   

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



24.  Əmrahov Ramil Tahir 

DS   


Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

 

 



 

 

 



 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: “ stehsal  sferasında mühasibat üçotu və audit” (a/b) 

Qrup 424 

1. 


Abbasova Ləman Cəlil 

DS  98 


 

2. 


Adıgözəlli Umud lqar 

DS 


100   

3. 


DavidovaSənəmVasif 

DS 


98   

4. 


Ə

liyevaLəmanSəttar 

DS 

95   


5. 

EminliSeymurEtibar 

ÖD 

99   


6. 

Həmzəli lahəMuseyib 

DS 

96   


7. 

HəşimovaTahirəHeydər 

DS 

100   


8. 

manovƏrzumanNovruz 

DS 

98   


9. 

Mehdiyev Nadir Ağahüseyn 

DS 

95   


10.  Məhərrəmli Əkrəm Əbülfət 

DS 


97   

11.  Məlikli Pərvanə Əliheybət 

DS 

97   


12.  Məmmədli Könül Hüseynağa 

DS 


97   

13.  Məmmədov Rövşən Vaqif 

DS 

102   


14.  Mirzəyeva Çinarə Çingiz 

DS  98 


 

15.  Mirzəyeva Kəmalə Şərbət 

DS  98 

 

16.  Namazov Məhəmməd Məcnun 



DS  98 

 

17.  Rəhimova Leyla Cəfər 



DS  96 

 

18.  Səfərova Aytac  lqar 



DS  95 

 

19.  Şimisoy Ruzi Tağı 



DS  98 

 

20.  Xəlilov Rövşən Xaləddin 



DS  96 

 

21.  xxx Rövşən Elşən  



DS   

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

22.  sayev Hümbət  brahim 

DS   


Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

23.  Səfərəliyev Nicat Fuad 

DS   

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



24.  Süleymanov Bahaddin Rafael 

DS   


Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

 

 



 

 

 



 

xtisaslaşma: “ stehsal  sferasında mühasibat üçotu və audit” (r/b) 

Qrup 423 

1. 


Mehrəliyev Vüsal Məqsəd 

ÖD  90 


 

 

2. 



Məmmədzadə Elnarə Vaqif 

DS  95 


 

 

3. 



Ş

ükürzadə Murad Zafir 

DS  79 

 

 



4. 

Ə

mirov Həsən Əfqan 



DS   

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

 

5. 


Mircəfərov Kamal Zaur 

DS   


Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

 

 



 

 

 



 

 


 

xtisaslaşma: “Xidmət sferasında mühasibat uçotu və audit” (r/b) 

Qrup 411 

1. 


Cəfərli Zenfira Firdovsi 

DS 


84 

 

2. 



Ə

zizli Nigar Elşən 

DS 

100   


3. 

Hümbətova  Leyla  man 

DS 

95 


 

4. 


Mərdanov Emil Ehtiram 

DS 


99 

 

 



 

 

 



 

 

xtisaslaşma: “  qtisadi fəaliyyətin riyazi və informasiya təminatı”(a/b) 



Qrup 552 

1. 


Ağayeva Ülkər Feyruz 

DS 


104   

2. 


Cavadov Elnur Sədrəddin 

ÖD 


94 

 

3. 



Məmmədova Nazan Novruz 

DS 


99 

 

4. 



Musayeva Lalə Nuriddin 

ÖD 


99 

 

 



 

 

 



 

 

xtisaslaşma: “  qtisadi informasiya sistemləri”(a/b) 



Qrup 546 

1. 


Ağayeva Səadət Ələddin 

DS 


100   

2. 


Babaşova Xoşqədəm Rail 

DS 


100   

3. 


Bağırova Ulduz Elşən 

DS 


100   

4. 


Paşayeva Lalə Osman 

ÖD 


99 

 

5. 



Qafarlı Samir Mehman 

ÖD 


96 

 

6. 



Quluzadə Sona Fuad 

ÖD 


96 

 

7. 



Salmanlı Elmir Mustafa 

ÖD 


96 

 

 



 

 

 



 

 

xtisaslaşma: “  qtisadi informasiya sistemləri”(r/b) 



Qrup 547 

1. 


Aslanov Kamran Cəhit 

ÖD 


81 

 

2. 



Cəfərov Fəxri Elçin 

ÖD 


89 

 

3. 



Ə

liyev Kamran Elşad 

ÖD 

85 


 

 

 



 

 

 



 

xtisaslaşma: “  nformasiya sistemləri” (a/b) 

Qrup 568 

1. 


Abdinzadə Günay Nağı 

DS 


107   

2. 


Ə

liyeva Xoşqədəm Eldar 

DS 

109   


3. 

Rzazadə Sadiq Idrət 

DS 

104   


 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: “  darəetmənin informasiya texnologiyaları”(a/b) 

Qrup 570 

1. 


Abdullayeva Fatimə Semur 

DS 


101   

2. 


Cəfərov Mirzə Eldar 

DS 


106   

3. 

Ə

mirov Asim Alim 



DS 

105   


4. 

Hüseynov Dəryanur Rəsul 

DS 

108   


5. 

Nemətli Nemət Vüqar 

DS 

103   


6. 

Qasıinfomova Fidan  lham 

DS 

103   


7. 

Salehova Gülnar Həmid 

DS 

107   


8. 

brahimov Sərxan Soltan  

ÖD   

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: “  darəetmənin informasiya texnologiyaları”(r/b) 

Qrup 571 

1. 


Məmmədova Elmira Mahir 

ÖD  102   

2. 

Məmmədzadə Aqil Kamil 



DS 

102   


3. 

Səmədzadə Ülvi Mehman 

ÖD  88 

 

 



 

 

 



 

 

xtisaslaşma: “ Bank işi” (a/b) 



Qrup 608 

1. 


Alıyev Fərid Fəxrəddin 

ÖD 


81 

 

2. 



Ə

bdülhəsənli Aygün Mütəllim 

ÖD 

75 


 

3. 


Ə

liyev Cavid Rahib 

ÖD 

79 


 

4. 


Ə

liyeva Ləman  lqar 

ÖD 

86 


 

5. 


Ə

lizadə Elnur Məzahir 

ÖD 

85 


 

6. 


Ə

mirəliyev Elxan Mehman 

DS 

101   


7. 

Ə

sgərova Sevinc Quli 



ÖD 

78 


 

8. 


Hacınəbiyeva Ruqiyyə Nazim 

ÖD 


76 

 

9. 



Hüseynov Mirbəhruz Kazım 

ÖD 


100   

10.  brahimli Müsənbər Natiq 

ÖD 

76 


 

11.  Oruczadə Zahid Azad 

ÖD 

85 


 

12.  Qasımova Elnarə Arif 

ÖD 

80 


 

13.  Rzazadə Elcan  lyas 

ÖD 

75 


 

14.  Süleymanov Ədalət Arif 

ÖD 

87 


 

15.  Talıbli Südeyif Natiq 

ÖD 

77 


 

16.  Yusifov Rəşad Elman 

ÖD 

80 


 

17.  Cəfərov Cəlal Yasin  

ÖD 

 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



18.  Haqverdizadə Nurlan Arzu 

ÖD 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

19.  Xəlilov Nahid Vasif 

ÖD 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

20.  Qocayev Sahib Elçin 

ÖD 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

21.  Əhmədzadə Kamil Rauf 

ÖD 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

 

 

 



 

 

 



 

 

 



 

 

 



 

 

 



 

xtisaslaşma: “ Maliyyə bazarları” (a/b) 

Qrup 610 

1. 


Ə

liyev Mirzə Famil 

ÖD 

78 


 

2. 


Gülməmmədova Firuzə Hikmət 

ÖD 


76 

 

3. 



Məmmədov Mahir Elçin 

ÖD 


76 

 

4. 



Mustafayeva Nabat Hamlet 

ÖD 


84 

 

5. 



Nəbiyeva Turkan Hamlet 

ÖD 


87 

 

6. 



Tağiyeva Rübabəxanim Əkbər 

ÖD 


84 

 

7. 



Talıbova Asya Yaşar 

ÖD 


75 

 

8. 



Hüseynova Şahsənəm  Eynulla 

ÖD 


78 

 

 



Abdullayev Orxan Natiq  

ÖD 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: “ Maliyyə  menecmenti” (a/b) 

Qrup 628 

1. 


Abbasova Laçın Eldar 

DS 


101   

2. 


Adışlı Əli Abosət 

DS 


106   

3. 


Ə

lizadə Nigar  lqar 

ÖD 

93 


 

4. 


Ə

lizadə Nuriyyə Azər 

ÖD 

93 


 

5. 


Hacıyeva Aytən Elşən 

DS 


101   

6. 


manlı Günel  nqilab 

ÖD 


100   

7. 


Nəcəfzadə Anar Məhəmmədəli 

DS 


101   

8. 


Rəhimov Bəhruz Kamil 

DS 


103   

9. 


Bəşirova Aydəniz Xanlar 

ÖD 


87 

 

10.  Ələkbərova Günay Mübariz 



ÖD 

91 


 

11.  Ramazanov Xəyal Etibar  

DS 

 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



12.  Abdullayev Seyidxan  lqar 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

13.  Güldost Əmrah Rza 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

14.  Qasımlı Murad Bəxtiyar 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

15.  MustafayevXəyal Rafayıl 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

16.  Mehdiyev Sənan Süleyman 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

17.  Mirzəli Şamil Cəmil 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

18.  Piriyev  sa Hikmət 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: “ Maliyyə  menecmenti” (r/b) 

Qrup 629 

1. 


Babayeva Zəminə Vladimir 

ÖD 


90 

 

 



 

 

 



 

 

xtisaslaşma: “Maliyyə nəzarəti və audit” (a/b) 



Qrup 636 

1. 


Abdullazadə Ruslan Eyvaz 

DS 


112   

2. 


Allahverdiyeva Mehri Aslan 

DS 


112   

3. 

Beydullayev Rasim Sədulla 

DS 

114   


4. 

Ə

lizadə Zümrüd Mürşüd 



DS 

111   


5. 

Ə

zizzadə Ülvi Mirzə 



DS 

111   


6. 

Feyzullayev Vaqif Asif 

DS 

106   


7. 

Hüseyinli  sgəndər Həbib 

DS 

112   


8. 

Məmmədli Məhəmməd Rasim 

DS 

114   


9. 

Məmmədov Yaqub  lqar 

ÖD 

103   


10. 

Məmmədova Milyan Xanım Pərviz 

DS 

108   


11.  Məmmədzadə Murad Teymur 

DS 


113   

12.  Murğuzzadə Flora Zöhrab 

DS 

111   


13.  Qəşəmli Aysel Asif 

DS 


107   

14.  Sadiqli Vüsal Natiq 

DS 

113   


15.  Səfərli Həbib Qarakişi 

DS 


106   

16.  Hüseynov Rüfət Oktay  

DS 

 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



17.  Cəfərov  smət Şikar 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

18.  Müzəffərli Eşqin Şöhrət 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

19.  Həsənov Dadaş  lyas 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

20.  Qasımov Həmid  lqar 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

21.  Verdiyev Yusif Qənbər 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

22.  Şabanov Ağabala Faiq 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

23.  Babazadə Məhəmməd Ələkbər 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: “Maliyyə nəzarəti və audit” (r/b) 

Qrup 639 

1. 


Ə

ləkbərzadə  lqar Məmmədulla 

ÖD 

91 


 

2. 


Məmmədov Tamerlan Azər 

ÖD 


77 

 

3. 



Səlimova Rüfanə Əzizağa 

ÖD 


71 

 

4. 



Həsənova Əfsanə Ramiz 

ÖD 


92 

 

5. 



Qasımov Anar Firuz  

ÖD 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: “ qtisadi nəzəriyyə” (a/b) 

Qrup 658 

1. 


Məmmədova Aygün Zülfiqar 

ÖD 


81 

 

2. 



Ş

amilov Feyruz Faiq 

DS 

83 


 

3. 


Şə

rifli Nahid Zahid 

ÖD 

89 


 

 

 



 

 

 



 

xtisaslaşma: “Vergi və vergiqoyma” (a/b) 

Qrup  660

 

1. 


Babayev Bakir Nazim 

ÖD 


83 

 

2. 



Ə

hədzadə Elməddin Məhəmməd  ÖD 

80 

 


3. 

Ə

liyev Cavid  lqar 



ÖD 

80 


 

4. 


Haqverdiyev Ayxan Etibar 

ÖD 


88 

 

5. 



Hüseynli Rəsul Rasim 

ÖD 


82 

 

6. 



brahimov Şahin Əlvan 

ÖD 


86 

 

7. 



manova Aysel Elçin 

ÖD 


91 

 

8. 



Məlikzadə Sitarə Mərkəz 

ÖD 


89 

 

9. 



Məmmədli Orxan Rəşid 

ÖD 


82 

 

10.  Quliyeva Aytən Vasil 



ÖD 

80 


 

11.  Sadıqlı Zəhra Telman 

DS 

101   


12.  Vəlizadə Rəvanə Nazim 

DS 


101   

13.  Zeynalli Şəmsurə Elşənxan 

ÖD 

85 


 

14.  Əhmədov Vüsal Əli  

DS 

 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



15.  Hüseynov Toğrul Adil 

ÖD 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

16.  Yusifov Ramil Kamil 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

17.  Vəliyev Asiman Bəhrəm 

ÖD 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: “Sığorta işinin təşkili” (a/b) 

Qrup 678 

1. 


Ağaverdiyev Malik Quli 

ÖD 


72 

 

2. 



Ə

zimova Səbinə Vidadi 

ÖD 

77 


 

3. 


Hacıyev Nicat Əfqan 

ÖD 


72 

 

4. 



mamverdiyeva Günel Elmidar 

ÖD 


76 

 

5. 



sgəndərov Fuad Fərhad 

ÖD 


72 

 

6. 



Mehdizadə Ramal Ramiz 

ÖD 


73 

 

7. 



Məmmədli Sara Kamran 

ÖD 


70 

 

8. 



Qarayev  zzət Hikmət 

ÖD 


74 

 

9. 



Tahirova Nərgiz Fikrət 

ÖD 


73 

 

10.  Dadaşov Tacir Sədrəddin  



ÖD 

 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



11.  Xəlilov Rəsul  slam 

ÖD 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: Makroiqtisadi statistika 

Qrup 772 

1. 


Namazov Rauf Azər 

DS 


90 

 

2. 



Tahirova Günel Rauf 

DS 


91 

 

 



 

 

 



 

 

xtisaslaşma: “Müəssisələrin  statistikası” 



Qrup 786 

1. 


Abışov Seymur Natiq 

DS 


85 

 

2. 



Həsənli Sadiq Kamandar 

DS 


85 

 

3. 



Həsənov Əhəd Elbrus 

DS 


87 

 


4. 

Ağayev Orxan  lham  

DS 

 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: “Milli hesablar sistemi” 

Qrup 796 

1. 


Abdullazadə  Ülvi  Natiq 

DS 


89 

 

2. 



Ağayev Rauf  Rasim 

DS 


90 

 

3. 



Hadılı  Aygün  Cabir 

ÖD 


85 

 

4. 



Piriyev  Qismət  Mərdan 

DS 


86 

 

5. 



Tağı-zadə  Gülüstan  Mikyıl 

DS 


90 

 

6. 



Qasımov Ülvi Etibar  

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

7. 

Məmmədli Adil Rabid 



DS 

 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



8. 

Ə

lizadə Mustafa Akif 



DS 

 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



9. 

Ş

irinov Ümudvar  lham 



ÖD 

 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: “Beynəlxalq iqtisadi münasibətlər” (a/b) 

Qrup 822 

1. 


Ə

liyeva Brilyant Urfan 

ÖD 

81 


 

2. 


skəndərova Səbinə Elşad 

ÖD 


81 

 

3. 



Məmmədov Aydın Tərlan 

DS 


91 

 

4. 



Muxtarlı Yusif Qəhrəman 

DS 


84 

 

5. 



Nəzərova Şəhla Faiq 

ÖD 


83 

 

6. 



Vəliyev Mətləb Xəyyam 

ÖD 


80 

 

7. 



Vəliyev Nicat Babahüseyn 

ÖD 


86 

 

8. 



Zahidov Ayxan Namiq 

ÖD 


79 

 

9. 



Zeynalov Ehram Sənan 

ÖD 


83 

 

10.  Cəlilov Cəlil Heybət  



DS 

 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



11.  Əfəndiyev Ülvi Baləfəndi 

ÖD 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

12.  Bəşirov Sabir  lham 

ÖD 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

13.  Babazadə Cavanşir Güloğlan 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

14.  slamzadə Vüqar  lqar 

ÖD 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

15.  Qədimli Ayxan  srafil 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: “Beynəlxalq iqtisadi münasibətlər” (r/b) 

Qrup 829 

1. 


Kazımov Elçin Asif 

ÖD 


78 

 

 



 

 

 



 

 

xtisaslaşma: “Qiymətləndirmə” 



Qrup 844 

1. 


Cabbarlı Məmməd Həsən 

DS 


80 

 

2. 



Ə

liyeva Nərmin Tərlan 

DS 

85 


 

3. 

Həbibova Şəmsicahan Əhəd 

DS 

87 


 

4. 


Hüseynova Gövhər Mahal 

DS 


88 

 

5. 



Mikayılova Aynur Arzu 

ÖD 


85 

 

6. 



Osmanov Ceyhun Vasif 

ÖD 


83 

 

7. 



Səlimli Türkan Natıq 

DS 


88 

 

8. 



Məmmədov Vüqar Ədalət  

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

9. 

Ə

liyev Anar Qamət 



DS 

 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



10.  Əliyev Cavid Rafiq 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: “Xarici iqtisadi fəaliyyət” (a/b) 

Qrup 866

 

1. 


Cəlilzadə Türkan Əli 

ÖD 


76 

 

2. 



Məmmədov Fərid Səlim 

DS 


74 

 

3. 



Məmmədov Sənan Sehran 

ÖD 


77 

 

 



 

 

 



 

 

xtisaslaşma: “Beynəlxalq maliyyə və valyuta kredit münasibətləri” (a/b) 



Qrup 878 

1. 


Abbasova Məlahət Əli 

DS 


84 

 

2. 



Adıgözəlov  srayıl  brahim 

DS 


97 

 

3. 



Ə

liyeva Aysel Mürşüd 

DS 

100 


 

4. 


smayılova Aynur  slam 

DS 


107 

 

5. 



smayılova Ayşən Mayıl 

DS 


96 

 

6. 



Kərimli Könül Elçin 

DS 


95 

 

7. 



Məlikov Salman Sehran 

ÖD 


84 

 

8. 



Məmmədova Sara Sənan 

ÖD 


93 

 

9. 



Məmmədzadə Ramin Rizvan 

DS 


106 

 

10.  Musayev Orxan Seymur 



ÖD 

85 


 

11.  Rzayev Elsevər Elçin 

DS 

92 


 

12.  Rzayeva Türkan Mübariz 

DS 

83 


 

13.  Valehli Nübar Nazim 

DS 

92 


 

14.  Abbasov Elşad Ehtibar 

ÖD 

87 


 

15.  Qasımlı Rövşən Salman  

DS 

 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



16.  Məhərrəmov Elvin Arif 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

17.  Sadıxov Teyyub Məhəmmədəli 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

18.  Kazımlı Vüqar Qənbər 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

19.  Səlimov Elvin Kamran 

ÖD 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

20.  Yusubov Ələsgər Həmid 

ÖD 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

21.  Rzazadə Kənan Afət 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

22.  Xudayarov Ülvi Əli 

ÖD 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

 

xtisaslaşma: “Beynəlxalq maliyyə və valyuta kredit münasibətləri” (r/b) 


Qrup 879 

1. 


Abdullayev Rüstəm  brahim 

DS 


102 

 

2. 



Ə

ləsgərov Muraz Vüqar 

ÖD 

81 


 

3. 


Ə

liyev Nazim Rasim 

ÖD 

87 


 

4. 


Məmmədova Leyla Rafael 

DS 


80 

 

5. 



Vəliyev Samir Fazil 

ÖD 


90 

 

 



 

 

 



 

 

xtisaslaşma: “Gömrük işi” (a/b) 



Qrup 886 

1. 


Ə

zimov Eyvaz Vəfadar 

DS 

92 


 

2. 


smayılov Fuad Nazim 

ÖD 


74 

 

3. 



Şə

fizadə Xalsa Hafiz 

ÖD 

71 


 

4. 


Tahirli Ayaz Məzahir 

DS 


97 

 

5. 



Vəliyev Orxan Etibar 

DS 


95 

 

6. 



Abbasov Fuad Əfqan 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: “Gömrük ekspertizası” 

Qrup 898M 

1. 


Nağıyev Ceyhun Elşad 

ÖD 


81 

 

2. 



Ş

ükürlü Azər Şakir 

ÖD 

73 


 

3. 


Mehdiyev Fərid  lqar  

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

4. 

Savalanlı Yamin Novruz 



DS 

 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



 

xtisaslaşma: “Gömrük ekspertizası” r/b 

Qrup 899M 

1. 


Ə

skərova Nərmin Kamran 

DS 

85 


 

2. 


Məmmədov Şəhriyar Kəmbiz 

ÖD 


79 

 

 



xtisaslaşma: “Birja fəaliyyəti” 

Qrup  926

 

1. 


Alırzayev Xanlar Xalıqverdi 

ÖD 


75 

 

 



 

 

 



 

 

xtisaslaşma: “Birja fəaliyyəti”r/b 



Qrup  923

 

1. 


smayılova Aysel Fuad 

ÖD 


100 

 

 



 

 

 



 

 

xtisaslaşma: “Komersiya fəaliyyəti” 



Qrup 936 

1. 


Cabbarova Günay Arif 

ÖD 


75 

 

2. 



Cəfərov Nemət Cəfər 

ÖD 


76 

 

3. 



Ə

liyeva Aytəkin Şəmistan 

ÖD 

85 


 

4. 


Ə

sgərli Aytən Ağabala 

ÖD 

89 


 

5. 

Kərimov Sənan Şirvan 

ÖD 

74 


 

6. 


Məmmədov Fazil Əmirağa  

ÖD 


80 

 

7. 



Məmmədrəhimova Ülviyyə Mahir 

DS 


93 

 

8. 



Mirizadə Ağamir Bağır 

DS 


97 

 

9. 



Muxtarova Rəfiqə Faiq 

DS 


83 

 

10.  Qaçayev Yılmaz Namət 



ÖD 

74 


 

11.  Xıdırova Gülsara Mübariz 

ÖD 

77 


 

12.  Yusifova Fəriqə Mehman 

ÖD 

73 


 

13.  Kazımov Musa Eyvaz  

ÖD 

 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



14.  Balayev Elşən Səlim 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

15.  Kərimli Samir Rəsul 

ÖD 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: “Komersiya fəaliyyəti” (r/b) 

Qrup 937 

1. 


Hüseynova Təranə Nizami 

ÖD 


77 

 

2. 



Məmmədli Elmar Elçin 

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: “ stehlak mallarının keyfiyyət ekspertizası” (a/b) 

Qrup 434M 

1. 


Abdullayeva Nərgiz Adil 

DS 


102 

 

2. 



Ə

liyeva Aytən Xanqulu 

DS 

101 


 

3. 


Haciyeva Gülər Namiq 

DS 


98 

 

 



 

 

 



 

 

xtisaslaşma: “ stehlak mallarının keyfiyyət ekspertizası” (r/b) 



Qrup 431M 

1. 


Orucova Nuranə Məhəmməd 

DS  83 


 

 

 



 

 

 



 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: “Qeyri - ərzaq məhsullarının ekspertizası və marketinqi” (a/b) 

Qrup 414M 

1. 


Abdullayeva Sevinc Nəriman 

DS  101 


 

2. 


Akqubayeva Fəridə Sadiq 

DS  101 


 

3. 


smayılbəyli Nuranə Fariz 

DS  99 


 

4. 


Məmmədova Fidan Nazim 

DS  105 


 

5. 


Qənbərli Rəna Əli 

DS  98 


 

6. 


Rəsulova Ülkər Cavid 

DS  97 


 

7. 


Səfərov Həmid Elçin 

DS  108 


 

8. 


Xəlilova Günel Kamal 

DS  94 


 

9. 


Ə

ləsgər-zadə Elnur Tahir  

DS   

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



10.  Yaqublu Adil Nurəddin 

DS   


Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

11.  Cəmilli Cəmil Cavad 

DS   


Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

 

 



 

 

 



 

xtisaslaşma: “Qeyri - ərzaq məhsullarının ekspertizası və marketinqi” (r/b) 

Qrup 411M 

1. 


Nuriyev Kamran Abbasəli 

ÖD  62 


 

2. 


Quliyeva Nərmin Fizuli 

ÖD  65 


 

 

 



 

 

 



 

xtisaslaşma: “Yüngül sənaye və məişət xidmətinin texnoloji maşın və 

avadanlıqları” 

Qrup 662M 

1. 


lyasova Xanım Məmmədrza 

DS 


80 

 

2. 



Kərimov Şakir Oqtay 

ÖD 


77 

 

 



 

 

 



 

 

xtisaslaşma: “Standartlaşdırma və sertifikatlaşdırma” (a/b) 



Qrup 950M 

1. 


Cəfərov Rəhman Mahmud 

DS  88 


 

2. 


Ə

zizli Leyla Əliş 

DS  94 

 

3. 



Novruzova Lalə Rauf 

DS  93 


 

 

 



 

 

 



 

xtisaslaşma: “Qida təhlükəsizliyi” (a/b) 

Qrup 720M 

1. 


Abdullazadə Nərmin Etibar 

DS  88 


 

2. 


Cabbarova Aytən Natiq 

DS  98 


 

3. 


Ə

ləkbərzadə Aygül Mirzə 

DS  86 

 

4. 



smayılova Fəridə Arzu 

DS  91 


 

5. 


Osmanlı Nəzrin Qardaş 

DS  103 


 

 

 



 

 

 



 

xtisaslaşma: “Ərzaq məhsullarının ekspertizası və marketinqi” (a/b) 

Qrup 472M 

1. 


Bəylərzadə Afət Abdin 

DS  86 


 

2. 


Hacıyeva Rahimə Cəfər 

DS  96 


 

3. 


Həzili Arzu  lham 

DS  92 


 

4. 


Hüseynli Nərmin Fəzail 

DS  91 


 

5. 


sgəndərov Nail Aqşin 

DS  96 


 

6. 


Məmmədli Vüqar Ədalət 

DS  89 


 

7. 


Nəcəfova Günel Şahin 

DS  86 


 

8. 


Novruzlu Sarvan Tahir 

DS  102 


 

9. 


Zalova Günəş  rəfəddin 

DS  89 


 

10.  Nağızadə Nail Hikmət  

DS   

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



11.  Aslanlı Camal Fərhad 

ÖD   


Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

12.  Ağayev Üzeyir Cəbrayıl 

DS   


Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

13.  Əhmədli Cavid Yaşar 

DS   

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: “Ərzaq məhsullarının ekspertizası və marketinqi” (r/b) 

Qrup 473M 

1. 


Mustafayev Qəşəm Azər 

DS  86 


 

 

 



 

 

 



 

xtisaslaşma: “Tikiş məmulatların texnologiyası” (a/b) 

Qrup 814M 

1. 


Ə

ləkbərova Kifayət Sənan 

DS  90 

 

2. 



Ə

liyev Elgün Ərəstun 

DS  88 

 

3. 



Nuriyeva Aygün Elbrus 

DS  87 


 

4. 


Tapdıqzadə Aytac  smayil 

DS  91 


 

 

 



 

 

 



 

xtisaslaşma: “Təbii liflərin istehsalının texnologiyası və avadanlıqları”(a/b) 

Qrup 864M 

1. 


Baxçalıyeva Aidə Razin 

DS  86 


 

2. 


Dadaşov Cəlil Qasim 

DS  86 


 

3. 


Quliyeva Ülkər Natiq 

DS  86 


 

4. 


Xəlilova Gülcahan Zəka 

DS  86 


 

 

 



 

 

 



 

xtisaslaşma: “Yeyinti sənayesi iaşə və ticarətinin texnoloji maşın və avadanlıqları” 

Qrup 670M

 

1. 



Bayramova Arzu Haciağa 

ÖD 


69 

 

2. 



sgəndərli Şahin Şakərim 

ÖD 


71 

 

 



 

 

 



 

 

xtisaslaşma: “Dizayn və texniki estetika”(a/b) 



Qrup 874M 

1. 


Bağırova Narınc Salman 

DS 


64 

 

2. 



Ə

zimov Elnur Sədulla 

DS 

61 


 

3. 


Həsənov Şəhriyar Rüstəm 

ÖD 


60 

 

4. 



Musayev Elnur Zahid 

ÖD 


60 

 

5. 



Nuru-zadə Səbinə Canoğlan 

DS 


63 

 

6. 


Rəcəbli Ülviyyə Səyyaf 

DS 


61 

 

7. 



Rəsulova Ayşən Elbrus 

DS 


85 

 

8. 



Tağıyeva Gülnar Telman 

DS 


68 

 

 



 

 

 



 

 

xtisaslaşma: “Dizayn və texniki estetika” (r/b) 



Qrup 873M 

1. 


Ə

liyev Əli Cavanşir 

ÖD 

55 


 

 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: “ aşə məhsullarının texnologiyası və iaşənin təşkili” (a/b) 

Qrup 714M 

1. 


Babayev Mirelmin Niyaz 

DS 


85 

 

2. 



Balakişiyeva Səidə Alim 

DS 


83 

 

3. 



Məlikova  ranə Fikrət 

DS 


83 

 

4. 



Nəcəfova Təranə Aydin 

DS 


84 

 

5. 



Məmmədli Məhəmməd Şərif   DS 

 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



6. 

Hənifəyev Sabir Kamal 

DS 

 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: “ aşə məhsullarının texnologiyası və iaşənin təşkili” (r/b) 

Qrup 711M 

1. 


Quliyeva Aytac Cavanşir 

DS 


83 

 

 



 

 

 



 

 

xtisaslaşma: “Metrologiya və metroloji təminat” (a/b) 



Qrup 940M 

1. 


Cabbarova Aytən Arzu 

DS 


79 

 

2. 



sabəyli Aytac Zahid 

DS 


86 

 

3. 



Kərimov Teymur Mayis 

DS 


80 

 

4. 



Məcnunlu Umidə Xosrov 

DS 


88 

 

5. 



Vəliyeva Əsmər Əlişir 

DS 


83 

 

 



xtisaslaşma: “Metrologiya və metroloji təminat” (r/b) 

Qrup 941M 

1. 


Hüseynzadə Könül Fuad 

DS 


91 

 

2. 



Qasımova Aylin Rövşənovna 

DS 


92 

 

 



 

 

 



 

 

xtisaslaşma: “Şərabçılıq və qıcqırtma istehsalının texnologiyası” (a/b) 



Qrup 702M

 

1. 


Məmmədov Mehti Muxtar 

DS 


82 

 

2. 



Mirzəyev Mehdi Eldar 

DS 


83 

 

3. 



Süleymanzadə Ayşən Qəzənfər 

ÖD 


83 

 

4. 



Sadıqova Türkanə Elxan 

DS 


81 

 

5. 



Hüseynli Kərəm Namiq  

DS 


 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 

6. 

Ballayev Pərvin Nəriman 



DS 

 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



7. 

Ə

lizadə Rizvan Talıb 



DS 

 

Hərbidən 584/4/2016 10.09.16 



 

 

 



 

 

 



xtisaslaşma: “Şərabçılıq və qıcqırtma istehsalının texnologiyası” (r/b) 

Qrup 703 M

 

1. 


Məmmədov Zaur Səxavət 

DS 


83 

 

 



: application -> uploads -> 2015
2015 -> 4 İstehlakçıların davranışının modelləşdirilməsi Son istehlakçıların davranışının modelləşdirilməsi
2015 -> MİkrobiologiYA, sanitariya və GİGİyena fəNNİ azərbaycan böLMƏSİ
2015 -> Magistrantların dissertasiya mövzusunun yazılması, müzakirəsi və müdafiəsi üçün yaddaş qeydi Birinci tədris ILI üzrə
2015 -> AZƏrbaycan respublikasinin təHSİl naziRLİYİ azərbaycan döVLƏT İQTİsad universiteti
2015 -> План: Məqsəd auditoriyasının elementləri və mövqeləşdirmənin prinsipləri
2015 -> АзярбайжАН РЕСПУБЛИКАСЫ ТЯЩСИЛ НАЗИРЛИЙИ азярбайжан дювлят игтисад университети
2015 -> MÖvzu giriş. Materiya. Kimya, yaranması, inkişaf tarixi, əsas kimya qanunları
2015 -> Bazarların cəlbediciliyi plan bazarın mütləq və cari potensialı
2015 -> İqtisad elminin tarixi və metodologiyasы “
2015 -> Ali təhsil müəssisəsinin Nümunəvi Nizamnaməsi"nin və "Azərbaycan Respublikası Nazirlər Kabinetinin dəyişiklik edilmiş bəzi qərarlarının siyahısı"nın təsdiq edilməsi haqqında Azərbaycan Respublikasının Nazirlər Kabinetinin Qərarı




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə