Ci tədris ILI üçün II kurs magistrantların siyahısı



Yüklə 280.72 Kb.
Pdf просмотр
tarix10.06.2017
ölçüsü280.72 Kb.

2014/2015-ci tədris ili üçün II kurs magistrantların siyahısı 

 

Qrup 30 



xtisaslaşma: “Təhsil, elm və sosial – mədəni sahənin iqtisadiyyatı” 

1.

    bişli Səlbinaz Alıqulu 



Öd. 

78 


 

2.

    smayıllı Şəhanə  lham 



Öd 

79 


 

3.

    Quluzadə Arzu Ehtibar 



Öd 

79 


 

4.

    Baratlı Samir Rəyasət 



Öd 

 

bərpa- 620/4 04.08.14  



5.

    Əsgərli Abbas Yəhya 

Öd 

 

Bərpa-656/4 11.09.14 



 

Qrup 40  

xtisaslaşma: “ qtisadiyyatın hüquqi tənzimlənməsi” 

1.

    Abbaszadə Ləyyaxanım Surxay 



DS 

97   


2.

    Ağayev Elvin Cəmilağa 

öd 

98   


3.

    Alıyev Pərviz Musa 

DS 

99   


4.

    Əliyeva Nərmin Muxtar 

DS 

96   


5.

    Mirzəyeva Nuranə Azər 

DS 

98   


6.

    Quliyeva Nərminə Elşən 

DS 

97   


7.

    Sadıqlı Dadaş Qardaşxan 

DS 

101   


8.

    Yüzbaşiyeva Ayşən Təmraz 

DS 

97   


9.

    Qarayev Cəfər Vəli 

Öd 

 

Bərpa 656/4 11.09.14



 

10.


    Məmmədov Elçin Məhərrəm 

Öd 


 

Bərpa 657/4 11.09.14 

11.

    Talıbov Nicat Allahverdi 



Öd 

 

Bərpa 811/4 12.11.14 



12.

    Rəsulzadə Emin Nizami 

Öd 

 

Bərpa 811/4 12.11.14 



 

Qrup 41 

xtisaslaşma: “ qtisadiyyatın hüquqi tənzimlənməsi” 

1.

    Bayramova Tahirə Yaşar 



DS 

96   


2.

    Əhməd-zadə Fərhad   smayıl 

ÖD 

71   


3.

    Əlizadə Lalə Natiq 

DS 

94   


4.

    Məmmədov Elnur Fikrət 

ÖD 

74   


5.

    Panəliyeva Leyla Elyas 

ÖD 

68   


6.

    Abdurahmanlı Məmməd Əhməd 

DS 

 

Bərpa 956/4 11.09.14



 

7.

    Məmmədzadə Emin Rasim 



DS 

 

Bərpa 957/4 11.09.14 



8.

    Məmmədov Raul  smayıl 

ÖD 

 

770/4 24.10.14 xar.tələbə 



 

Qrup 64 

xtisaslaşma: “Makroiqtisadi siyasət” 

1.

    Cəfərli Məhəmməd Yasin 



DS 

98   


2.

    Məmmədov Mikayıl Yusif 

DS 

90   


3.

    Vəliməmmədov Məcidxan Şahin 

ÖD 

90   


4.

    Yaqubova Türkay Qaraxan 

DS 

84   


5.

    Əlizadə Azad Yelmar 

Öd 

 

Bərpa 684/4 12.09.14 



 

Qrup 75 

xtisaslaşma: “ qtisadiyyatın  tənzimlənməsi” 

1.

    Dolxanova Fatimə Eldəniz 



DS 

106   


2.

    smayılova Nailə Rauf 

DS 

94   


3.

    Kərimli Tural Ramiz 

DS 

 

Bərpa 657/4 11.09.14



 

 

Qrup 76 



xtisaslaşma: “ qtisadiyyatın  tənzimlənməsi” 

1.

    Ələsgərova Könül Camal 



DS 

108   


2.

    Hacızadə Azər  mran 

ÖD 

97   


3.

    Həsənov Elvin Mehman 

DS 

128   


4.

    brahimova Lamiyə  qbal 

DS 

96   


5.

    Mirzəyeva Sevil Şərbət 

DS 

97   


6.

    Orucova   lahə  Süleyman 

DS 

104   


7.

    Qasımzadə Cəmilə Telman 

DS 

105   


8.

    Rüstəmli Tərlan  brahim 

DS 

95   


9.

    Sadıqov Elşən Natiq 

DS 

100   


10.

    Süleymanlı Azər Məzahir 

DS 

101   


11.

    brahimov Amil Nəriman 

Öd 

 

Bərpa 656/4 11.09.14



 

12.


    Səfərli Ayxan Mahir 

Öd 


 

Bərpa 656/4 11.09.14 

13.

    Əzizov Qüdrət Füzuli 



Öd 

 

Bərpa 656/4 11.09.14 



14.

    Kərimli Vəli Rasim 

Öd 

 

Bərpa 657/4 11.09.14 



15.

    Aslanlı Orxan Nazim 

Öd 

 

Bərpa 684/4 12.09.14 



16.

    Mehdizadə Şəhriyar Füzuli 

Öd 

 

Bərpa 684/4 12.09.14 



 

Qrup 88 

xtisaslaşma: “Biznesin təşkili və idarə edilməsi” 

1.

    Cəfərov Rəşad Eldar 



DS 

100   


2.

    Heydərli Rüfət Valeh 

DS 

94   


3.

    Hüseynli Hüseyn Tahir 

DS 

92   


4.

    brahimova Günay Rövşən 

DS 

93   


5.

    Kələntərli Həmid Məhərrəm 

DS 

94   


6.

    Qaraçobanova Aygün Tahir 

DS 

98   


7.

    Zeynalova Lalə Vidadi 

DS 

92   


8.

    Məmmədzadə Elkin Elşad 

DS 

 

bərpa- 620/4 04.08.14 



9.

    Məmmədov Azər Oktay 

DS 

 

Bərpa 656/4 11.09.14 



10.

    Hüseynov Misirxan Misirxan 

DS 

 

Bərpa 656/4 11.09.14 



11.

    Əhmədov Edilbəy Fazil 

DS 

 

Bərpa 656/4 11.09.14 



12.

    smayılzadə Fərid Sakit 

Öd 

 

Bərpa 656/4 11.09.14 



13.

    Hacıbəyli Kamal Hüseyn 

Öd 

 

Bərpa 657/4 11.09.14 



14.

    driszadə Arzu Suraxan 

Öd 

 

Bərpa 684/4 12.09.14 



15. 

Hüseynov Əkbər Səttar 

ÖD 

 

ak.məz.dən 333/4/2015 



16.09.15 

16. 


Ə

sədov Bəxtiyar Fəxrəddin 

DS 

 

ak.məz.dən 333/4/2015 



16.09.15 

17. 


Kərimov Orxan Ələkbər 

ÖD 


 

88T qrupdan 337/4/2015 

18.09.2015 

 

Qrup 89 



xtisaslaşma: “Biznesin təşkili və idarə edilməsi” 

1.

    Ağakərimova Elnara  Rufetovna 



ÖD 

83   


2.

    Hüseynov Murad Kamran 

DS 

94   


3.

    Kərimov Emin Xanhüseyn 

DS 

 

Bərpa 656/4 11.09.14



 

 

Qrup 94 



xtisaslaşma: “Biznes inzibatçılığı” 

1.

    Əliyeva Lalə Rauf 



DS 

88   


2.

    Hacılı Elxan Asif 

ÖD 

82   


3.

    smayılzadə Səma Fuad 

ÖD 

86   


4.

    Məmmədova Nargilə  ntizam 

ÖD 

89   


5.

    Salmanova Ləman Sərdar 

DS 

88   


6.

    Qafarlı Nicat Mahir 

Öd 

 

Bərpa 656/4 11.09.14



 

7.

    Həmidli Aqşin Ceyhun 



Öd 

 

Bərpa 657/4 11.09.14 



 

Qrup 95 

xtisaslaşma: “Biznes inzibatçılığı” 

1. 


Nəsibova Nigar Qabil 

ÖD 


85   

 

Qrup 103 



xtisaslaşma: “Beynəlxalq ticarət” 

1.

    Əliyeva Nuranə Rəcəb 



ÖD 

70   


2.

    Hüseynov Emin Mirzə 

Öd 

 

bərpa- 620/4 04.08.14



 

3.

    Nemətzadə Nicat Qədrəddin 



Öd 

 

bərpa- 620/4 04.08.14 



 

Qrup 104 

xtisaslaşma: “Beynəlxalq ticarət” 

1.

    Bədəlova Əfsanə Adil 



ÖD 

74   


2.

    Vəliyeva Könül Nazim 

ÖD 

 

Bərpa a/m 672/4 11.09.14 



 

Qrup 112 

xtisaslaşma: “Dövlət strukturlarında menecment” 

1.

    Əhmədova Aynur Qalib 



ÖD 

104   


2.

    Əkbərova Nigar Ramin 

DS 

108   


3.

    Musayev Anar Qəzənfər 

Öd 

 

Bərpa 656/4 11.09.14



 

 

Qrup 122 



xtisaslaşma: “Bələdiyyə menecment” 

1.

    Mənsimov Səbuhi Şahmur 



DS 

103   


2.

    Sultanova Ürfət Canbulat 

DS 

101   


 

Qrup 130 

xtisaslaşma: “ qtisadi kibernetika” 

 

 



 

1.

    Hüseynov Aqil Rasim 



DS 

102   


2.

    Kərimova Leyla Şəmsəddin 

DS 

97   


 

Qrup 152 

xtisaslaşma: “Əməyin iqtisadiyyatı” 

1.

    Əliyev Xəyal Cavanşir 



ÖD 

81   


2. 

Ə

lizadə Şövkət Mehman 



ÖD 

78   


3. 

Mustafayev Adil Müqbil 

Öd 

 

Bərpa 657/4 11.09.14



 

 

Qrup 153 



xtisaslaşma: “Əməyin iqtisadiyyatı”

 



Salahov Orxan Xanmirzə 

Öd 


 

Bərpa 656/4 11.09.14 

 

Qrup 162 


xtisaslaşma: “Heyətin idarə edilməsi” 

1.

    Abdurahmanlı Nuridə Hüseyn 



ÖD 

87   


2.

    Balikani Nərmin Valeh 

ÖD 

90   


3.

    Cabbarlı Lalə Allahverdi 

ÖD 

85   


4.

    Cəfərli Səkinə Cahid 

DS 

103   


5.

    Məmmədova Ramella Mahir 

ÖD 

93   


6.

    Novruzova Aysel Əkrəm 

DS 

107   


7.

    Muradlı Vəli Əlvan 

Öd 

 

Bərpa 656/4 11.09.14



 

8.

    Nəcəfov Kənan Sabir 



Öd 

 

Bərpa 657/4 11.09.14 



 

Qrup 163 

xtisaslaşma: “Heyətin idarə edilməsi” 

Ayvazov Orxan Elxan 



ÖD 

95   


Ə

hmədova Ayşən Elşən 



DS 

103   


 

Qrup 224 

xtisaslaşma: “Menecment” 

1.

    Məlikli Hüseyn Firuz 



DS 

103   


2.

    Həsənov Vüsal Nuşirəvan 

Öd 

 

bərpa- 620/4 04.08.14



 

3.

    smayılov Xəzər  lqar 



DS 

 

Bərpa 656/4 11.09.14 



4.

    Niftəliyev Tural Həsən 

Öd 

 

Bərpa 657/4 11.09.14 



 

Qrup 235 

xtisaslaşma: “ stehsalat və xidmət sahələrinin iqtisadiyyatı və idarə edilməsi 

(sahələr üzrə)” 

Kolosovskaya Dina Valentinovna 



ÖD 

69   


 

Qrup 236 

xtisaslaşma: “ stehsalat və xidmət sahələrinin iqtisadiyyatı və idarə edilməsi 

(sahələr üzrə)” 

1.

    Əliyeva Nailə Elxan 



DS 

88   


2.

    Rəhimli Arzu Kərim 

DS 

88   


3.

    Abdullayeva Lalə Bəhruz 

DS 

73   


4.

    Şabanov Asiman Eldar 

DS 

 

Bərpa 656/4 11.09.14



 

5.

    Bəşirov Hüseyn Zakir 



DS 

 

Bərpa 656/4 11.09.14 



 

Qrup 242 

xtisaslaşma: “Ətraf mühitin iqtisadiyyatı” 

1.

    Amanov Vüsal Kamal 



Öd 

70   


2.

    Ocaqlı Elnur Subhi 

Öd 

68   


 

Qrup 243 

xtisaslaşma: “Ətraf mühitin iqtisadiyyatı” 

1. 


Adbullayev Emin Rövşən 

Öd 


 

Bərpa 656/4 11.09.14



 

 

Qrup 256 



xtisaslaşma: “Ətraf mühitin mühafizə metodları və bərpası” 

1.

    Əhmədova Aysel Zahid 



DS 

104   


2.

    Həşimzadə Seyid Zeynəb Fətdax 

DS 

91   


3.

    Hətəmova Lalə Nizami 

DS 

92   


4.

    Mahmudova Şəhrabanı Qardaşəli 

DS 

97   


5.

    Səfərli Nərgiz  ntiqam 

DS 

91   


6.

    Qurbanov Azər Vərulla 

DS 

 

Bərpa 656/4 11.09.14



 

7.

    Ərtünov Nofəl Bünyami 



DS 

 

Bərpa 656/4 11.09.14 



 

Qrup 262 

xtisaslaşma: “Müəssisənin iqtisadiyyatı” 

1.

    Abdullayeva Günay Mirxas 



DS 

89   


2.

    Babazadə Nərmin Abbas 

ÖD 

90   


3.

    Əlizadə Cavid Fəxrəddin 

DS 

88   


4.

    Kazımov Rəşad Fazil 

DS 

87   


5.

    Hacıyev Mahmud Rüstəm 

öd 

72   


6.

    Niftiyev  brahim Müslüm 

DS 

 

bərpa- 620/4 04.08.14



 

7.

    Əhmədli Fərid Vidadi 



DS 

 

Bərpa 656/4 11.09.14 



8.

    Qasımov Tale Talıb 

Öd 

 

Bərpa 657/4 11.09.14 



 

Qrup 280 

xtisaslaşma: “Təbiətdən istifadənin iqtisadiyyatı və proqnozlaşdırma” 

Ə



sgərzadə Veysəl Rövşən 

ÖD 


67   

Hüseynova  Ayşən Mədalət 



ÖD 

79   


Salahova Xəyalə Rahat 

ÖD 

69   


 

Qrup 312 

xtisaslaşma: “Logistika” 

Ağayeva Səidə Mirkazım 



DS 

90   


Çəndirli Nurlan Mehdi 

ÖD 

84   


Novruzzadə Göyçək Nayiq 

ÖD 

85   


Quliyev Pərviz Vaqif  

ÖD 

74   


Vəlizadə Sevinc Ayaz 

DS 

84   


Mustafazadə Fəda Abduləli 

DS 

 

Bərpa 657/4 11.09.14



 

 

Qrup 324 



xtisaslaşma: “Marketinq” 

Abdullayev Ramil Sabir 



DS 

94   


Abdullayeva Səyyarə Nicat 

DS 

95   


Ə

liyeva Tünzalə Niyaz 



DS 

92   


Həsənzadə Ofelya Mehdi 

ÖD 

94   


Nəcəfova Həyat Xurşud 

ÖD 

92 


soy.dey.247/4/2015 09.07.15 

Babazadə Azər Musafəddin 



DS 

 

Bərpa 656/4 11.09.14 



Ə

hədov Cavid Tərlan 



DS 

 

Bərpa 657/4 11.09.14 



Yadigarlı Aygün Elman 

DS 

 

Bərpa 132/4/2016 17.02.16 



 

Qrup 325 

xtisaslaşma: “Marketinq” 

Məmmədova Nuranə Mirələm 



DS 

82   


 

Qrup 356 

xtisaslaşma: “Turizmin iqtisadiyyatı” 

Ə



hədli Jalə Sahil 

ÖD 


79   

Ə



hmədova  Nigar Sahib 

ÖD 


79   

Ə



liyeva Günel Vidadi 

ÖD 


81   

Məmmədova Nərmin Azər 

ÖD 

82   


Ə

lizadə Fuad Adil 



ÖD 

 

Bərpa 811/4 12.11.14 



 

Qrup 362 

xtisaslaşma: “Turizm işi” 

Musazadə Nərmin Rəfail 



DS 

103   


Səfərli Röya Nazim 

DS 

110   


Yusifova Röya Fuad 

DS 

103   


 

Qrup 372 

xtisaslaşma: “Sosial – mədəni sahələrdə xidmətlərin təşkili” 

brahimova Turac Çingiz 



ÖD 

91 


soyad dey. 609/4/2015 08.12.15 

Məmmədova Vüsalə Sabir 



öd 

90   


Eldarzadə Elgün Ehtibar 

DS 

 

Bərpa 656/4 11.09.14



 

 

Qrup 418 



xtisaslaşma: “Xidmət sferasında mühasibat uçotu və audit” 

1.

    Abbasova Nərmin Abbas 



ÖD 

86   


2.

    manov Rafiq Tofiq 

ÖD 

87   


3.

    Nağıyeva Zülfiyyə Namiq 

DS 

89   


4.

    Rəsulova Gülnar Şərif 

DS 

92   


5.

    Süleymanova Nuran Azad 

DS 

92   


6.

    Veysəlov Məhəmməd Gümrah 

ÖD 

84   


7.

    Hüseynzadə Həmid Aqil 

Öd 

 

Bərpa 656/4 11.09.14



 

8.

    Həsənov  smayıl Xaqani 



Öd 

 

Bərpa 684/4 12.09.14



 

9.

    Mehdili Hakim  slam 



Öd 

100 


 

 

Qrup 420 



xtisaslaşma: “ stehsal  sferasında mühasibat üçotu və audit” 

1.

    Abasova Cariyət Vaqif 



DS 

97   


2.

    Ağayeva Səmayə Şaban 

DS 

95   


3.

    Cəfərli Şəfa Elşad 

DS 

94   


4.

    Əliyeva Nuriyyə Nəriman 

DS 

92   


5.

    Eminova Səhər Yaqub 

DS 

93   


6.

    Hacıyeva Həcər Mehman 

DS 

98   


7.

    Məmmədzadə Əsmər Əziz 

DS 

97   


8.

    Mikayıllı Pərviz Fazil 

DS 

97   


9.

    Xudiyev Anar Ramiz 

DS 

98   


10.

   Quliyeva Nigar  lqar 

Öd 

95   


11.

   Əliyeva Mahinur Natiq 

Öd 

 

Bərpa  a/m 629/4 08.08.2014 



12.

   Zeynallı Zeynal Qurban 

Öd 

 

bərpa- 620/4 04.08.14 



13.

   Əliyev Emin Astan 

DS 

 

Bərpa 657/4 11.09.14 



14.

   Qənbərov Mahmud Almaz 

DS 

 

Bərpa 811/4 12.11.14 



15.

   Ramazanov Əmrah Əhəd 

DS 

 

Bərpa 811/4 12.11.14 



 

Qrup 427 

xtisaslaşma: “Xidmət sferasında mühasibat üçotu və audit” 

1.

    Abdullayeva Tamara  lqar 



DS 

91   


2.

    Ağayeva Səbinə Rahim 

DS 

96   


3.

    Kərimova Ülkər Oktay 

ÖD 

75   


4.

    Bədəlov Rəşad Fuad 

DS 

 

bərpa- 620/4 04.08.14



 

5.

    Bədəlov Əliyulla Aydın 



Öd 

 

Bərpa 656/4 11.09.14 



6.

    Eyvazov Eldar Mehman 

DS 

 

Bərpa 657/4 11.09.14 



 

Qrup 429 

xtisaslaşma: “  stehsal sferasında mühasibat üçotu və audit” 

1.

    Əkbərli Fatma Fuad 



ÖD 

69   


2.

    Həsənova Pərvin Abbas 

DS 

96   


3.

    Məmmədzadə Leyla Vaqif 

DS 

102   


4.

    Musayeva Selcan Veysəl 

DS 

98   


5.

    skəndərov Xanzadə Müslüm 

DS 

 

Bərpa 811/4 12.11.14 



 

Qrup 542 

xtisaslaşma: “  qtisadi informasiya sistemləri” 

Dadaşova  ntizar Rasim 



Öd 

91   


Həbilova Afaq Şirvan 

Öd 

94   


Məmmədli Aynurə Möhlətxan 

DS 

103   


Rəsulov Məhəmməd Qvami 

Öd 

 

bərpa- 620/4 04.08.14



 

Pirəlizadə Xalıq Oqtay 



Öd 

 

bərpa- 620/4 04.08.14 



Daşdəmirli  smayıl Vüqar 

Öd 

 

Bərpa 656/4 11.09.14 



 

Qrup 543 

xtisaslaşma: “  qtisadi informasiya sistemləri” 

vaşenko Maksim Vadimoviç 



Öd 

 

Bərpa 811/4 12.11.14 



 

Qrup 553 

xtisaslaşma: “  qtisadi fəaliyyətin riyazi və informasiya təminatı” 

Babayeva Aynurə  Həsən 



DS 

107   


Qasımlı Kənan Cəbrayıl 

Öd 

 

Bərpa 657/4 11.09.14



 

 

Qrup 552 



xtisaslaşma: “  qtisadi fəaliyyətin riyazi və informasiya təminatı” 

Ə



liyeva Günay Eldar 

DS 


109   

Qurbanova Nailə Tofiq 



DS 

102   


Ramazanova Nərmin Ənvər 

ÖD 

95   


Qazızadə Bəhruz  smayıl 

DS 

 

bərpa- 620/4 04.08.14



 

Nəsirli Ədalət Mərifət 



Öd 

 

Bərpa 656/4 11.09.14 



 

Qrup 561 

xtisaslaşma: “  nformasiya sistemləri” 

Abasov Həsən Abas 



ÖD 

79   


Süleymanlı Bəhram Ədalət 

ÖD 

70   


 

Qrup 562 

xtisaslaşma: “  nformasiya sistemləri” 

Ə



hmədova Sevda  nam 

DS 


104   

Mahmudova Bahar Hümmət 



DS 

103   


Nağıyeva Lalə Elxan 

DS 

104   


Babayev Elxan Vəlixan 

DS 

 

Bərpa 656/4 11.09.14



 

Məmmədov Kənan Nizami 



Öd 

 

Bərpa 656/4 11.09.14 



 

Qrup 576 

xtisaslaşma: “  darəetmənin informasiya texnologiyaları” 

1.

    Mehrəliyeva Gülşən Mehman 



DS 

103   


2.

    Mustafayeva Amalya Saleh 

DS 

105   


3.

    Nəcəfəliyeva Turan Səfərəli 

ÖD 

95   


4.

    Qəhramanlı Türkanə  Barat 

DS 

101   


5.

    Qəhramanlı Xumarə Barat  

DS 

101   


6.

    Yusifli Mustafa Rəşad 

Öd 

 

Bərpa 656/4 11.09.14



 

7.

    Mansurov Tofiq Kazım 



Öd 

 

Bərpa 657/4 11.09.14 



 

Qrup 577 

xtisaslaşma: “  darəetmənin informasiya texnologiyaları” 

Xələfov Müşfiq Ədalət 



Öd 

 

Bərpa 657/4 11.09.14



 

 

Qrup 604 



xtisaslaşma: “ Bank işi” 

1.

    Bağırova  Ləman Zaur 



DS 

100   


2.

    Dəmirova Nərmin  lham 

DS 

99   


3.

    Əlili Ülviyyə Azad 

DS 

102   


4.

    Həsənli Günel Namiq 

DS 

116   


5.

    Məmmədova Güllü  lqar 

DS 

116   


6.

    Məmmədzadə  lahə Sakit 

Öd 

92   


7.

    Muradzadə Lalə Salman 

Öd 

88   


8.

    Nəbiyev Cahangir Qürbət 

DS 

112   


9.

    Qaralı Fidan  lqar 

DS 

100   


10.

   Qasımov Elvin Rövşən 

ÖD 

101   


11.

   Umarova Afən Çingiz 

DS 

101   


12.

   smətli Mirməhəmməd Səbuhi 

öd 

71   


13.

   Rəhimov  lkin Sərvər 

Öd 

 

bərpa- 620/4 04.08.14



 

14.


   Nəcəfov Rəşid Həmid 

Öd 


 

Bərpa 656/4 11.09.14 

15.

   Məmmədov Orxan Mehman 



DS 

 

Bərpa 656/4 11.09.14 



16.

   Bayramov Elvin Telman 

Öd 

 

Bərpa 657/4 11.09.14 



17.

   Mustafayev Tural Nemət 

Öd 

 

Bərpa 657/4 11.09.14 



18.

   Kərimov Erkin  nqilab 

Öd 

 

Bərpa657/4 11.09.14 



19.

   Əsgərli  lqar Bayraməli 

Öd 

 

Bərpa 684/4 12.09.14 



 

Qrup 605 

xtisaslaşma: “ Bank işi” 

1.

    Hacızadə Validə Eldar  



Öd 

85   


2.

    Kərimova Nigar Faiq 

Öd 

80   


3.

    Səmədova Təhminə Fəzail 

Öd 

72   


4.

    Şükürova Günay Azər 

Öd 

88   


5.

    Vəlizadə Elmar Bayram 

Öd 

93   


6.

    Kişiyev Cavid Elşad 

Öd 

 

Bərpa 811/4 12.11.14 



 

Qrup 616 

xtisaslaşma: “ Maliyyə bazarları” 

1.

    Baxşəliyeva Fidan Elxan 



DS 

99   


2.

    Hacızadə Sevinc Rauf 

ÖD 

82   


3.

    Hacızadə Tofiq Vüqar 

Öd 

82   


4.

    Mahmudova Sona Yaqub 

Öd 

81   


5.

    Quliyeva Leyla Elçin 

DS 

101   


6.

    sgəndərli Murad Azad 

Öd 

 

Bərpa 656/4 09.11.14



 

7.

    Alyarov Orxan Sakit 



Öd 

 

Bərpa 657/4 09.11.14 



8.

    Qasımzadə Bəxtiyar Məzahir 

Öd 

 

Bərpa 657/4 09.11.14 



9.

    Əlizadə Elvin Rövşən 

Öd 

 

Bərpa 657/409.11.14 



10.

   Əliyev Orxan Şamil 

Öd 

 

Bərpa 811/4 12.11.14 



 

Qrup 624 

xtisaslaşma: “ Maliyyə  menecmenti” 

1.

    Abdullayev  Rauf  Həsənağa 



DS 

108   


2.

    Əşrəfov Vüqar Əlihüseyn 

DS 

118   


3.

    Mirzəliyeva Günel Buta 

DS 

105   


4.

    Qocamanova Jalə Camal 

DS 

108   


5.

    Dadaşov Əbdülrəhim Əbdülrəhman 

DS 

 

bərpa- 620/4 04.08.14



 

6.

    Arazov Fuad Vahid 



DS 

 

Bərpa-656/4 11.09.14 



7.

    brahimov Muxtər Vahid 

Öd 

 

Bərpa 656/4 11.09.14 



8.

    Bayramov Vadim Əsildar 

DS 

 

Bərpa656/411.09.14 



9.

    Axundov Farid Mehman 

DS 

 

Bərpa 656/4 11.09.14 



10.

   Abbaslı Fəxri Rəhim 

Öd 

 

Bərpa 63/4 23.01.15 



 

Qrup 627 

xtisaslaşma: “ Maliyyə  menecmenti” 

Ə



liyeva Jalə Ceyhun 

Öd 


72   

Hüseynov Əliməmməd Ədalət 



Öd 

91   


 

Qrup 632 

xtisaslaşma: “ Maliyyə nəzarəti və audit” 

1.

    Abiyeva Aygün Həsənağa 



DS 

113   


2.

    Axundzadə Leyla Bəxtiyar 

DS 

115   


3.

    Çələbiyev Hümbət  lqar 

DS 

117   


4.

    Dövlətov Əliheydər  Telman 

DS 

115   


5.

    Ələkbərova Aygül Rəfail 

DS 

117   


6.

    Əliyev Ulfan Malik 

DS 

132   


7.

    Eminli Ülviyyə Arzu 

DS 

116   


8.

    Səlimbəyli Nərmin Natiq 

DS 

116   


9.

    Əliyev Tamerlan Rafail 

DS 

 

bərpa- 620/4 04.08.14



 

10.


   Babayev Rafiq Müzəffər 

DS 


 

Bərpa-656/4 11.09.14 

11.

   smayılov Xəyal Şəfaqət 



DS 

 

Bərpa-656/4 11.09.14 



12.

   Mayılov Məmmədyar Namiq 

DS 

 

Bərpa-657/4 11.09.14 



13.

   Əmirov Camo Təvəkkül 

DS 

 

Bərpa-657/4 11.09.14 



14.

   Həmidbəyli Məcid Coşqun 

DS 

 

Bərpa 811/4 12.11.14 



 

Qrup 635 

xtisaslaşma: “ Maliyyə nəzarəti və audit” 

Həsənova Fəzilə Rəhim 

DS 

102   


Manaflı Nərmin Mirbala 

DS 

102   


Soltanova Leyla Arif 

DS 

108   


Yusifova Türkan Hüseynəli 

DS 

108   


Allahverdiyev Allahverdi Nazim 

Öd 

 

Bərpa 684/4 12.09.14 



 

Qrup 654 

xtisaslaşma: “ qtisadi nəzəriyyə” 

Ə



sgərli Yeganə Rasif 

Öd 


74   

Zeynalov Anar Abbas 



öd 

89   


 

Qrup 663 

xtisaslaşma: “Vergi və vergiqoyma” 

Aslanova Könül Heydər 



ÖD 

92   


Bürcəliyev Rüfət Azər 

Öd 

 

Bərpa-656/4 11.09.14



 

 

Qrup 666 



xtisaslaşma: “Vergi və vergiqoyma” 

1.

    Arzumanlı Murad Zülfüqar 



DS 

102   


2.

    Bağırlı Türkan Qeyrət 

DS 

109   


3.

    Ələkbərli Nəriman Çingiz 

ÖD 

92   


4.

    Əliyev Samir Vlazim 

DS 

100   


5.

    Hümbətov Əli  lqar 

ÖD 

84   


6.

    Ləzimli Nigar Bəhrəm 

ÖD 

85   


7.

    Neymətli Ayaz Vidadi 

DS 

106   


8.

    Səmədov Samir Ramiz 

ÖD 

91   


9.

    Şirinov Şahlar  lham 

ÖD 

86   


10.

   Əjdərzadə Elsevər Məcid 

Öd 

 

bərpa- 620/4 04.08.14



 

11.


   Qocayev Süleyman Hafiz 

Öd 


 

bərpa- 620/4 04.08.14 

12.

   Mehdiyev Atatürk Seyfullah 



Öd 

 

bərpa- 620/4 04.08.14 



13.

   Süleymanov  lkin  lham 

DS 

 

bərpa- 620/4 04.08.14 



14.

   Cavadlı Hidayət Əbülfət 

ÖD 

 

Bərpa656/4 11.09.14 



15.

   Şükran Pərviz 

Öd 

 

Bərpa656/4 11.09.14 



16.

   Səfərov Rəşad Səfər 

Öd 

 

Bərpa656/4 11.09.14 



17.

   Məmmədli Elvin Etibar 

Öd 

 

Bərpa656/4 11.09.14 



18.

   Məmmədzadə Emil Ramiz 

Öd 

 

Bərpa656/4 11.09.14 



19.

   Hümbətli Salur Nurəddin 

Öd 

 

Bərpa657/4 11.09.14 



20.

   Haqverdiyev Elxan Abdulla 

öd 

 

Bərpa657/4 11.09.14 



 

Qrup 674 

xtisaslaşma: “Sığorta işinin təşkili” 

Abasov Emin Ayaz  



ÖD 

76   


Bayramov Bəxtiyar Qabil 

ÖD 

78   


sgəndərzadə Tural Murman 

ÖD 

80   


Məmmədov Rəşad Asəf 

ÖD 

76   


Məmmədsaatova Günel Elçin 

DS 

122   


Mirzəzadə Arzu Akif 

ÖD 

78   


Qarazadə Firuzə Namik 

ÖD 

78   


Rüstəmova Lamiə Əbülfət 

ÖD 

76   


Sultanov Məzahir Həbib 

ÖD 

83   


10 

Xanməmmədli Dilarə Arzu 

ÖD 

83   


11 

Yusifli Zaur Əli 

ÖD 

79   


12 

Muradova Mirvari Yəhya 

Öd 

65   


13 

Musayev Nicat Əsəd 

Öd 

 

Bərpa-656/4 11.09.14



 

14 


Nəsirov Təbriz Ramiz 

Öd 


 

Bərpa 684/4 12.09.14 

 

Qrup 772 

xtisaslaşma: “Makroiqtisadi statistika” 

slamzadə Əzizə Malik 



DS 

84   


Quliyeva Lalə Raqif 

ÖD 

88   


Fərzəliyev Kənan Yusif 

ÖD 

 

Bərpa-657/4 11.09.14



 

 

Qrup 782 



xtisaslaşma: “Müəssisələrin  statistikası” 

Cəfərli Firuzə Akif 



DS 

84   


 

Qrup 792 

xtisaslaşma: “Milli hesablar sistemi” 

Məmmədov Tural Ruslan 



ÖD 

84   


Miriyeva Fidan Həqiqət 

ÖD 

86   


Quluzadə Daşqın Məhərrəm 

DS 

 

Bərpa656/4 11.09.14



 

Həsənov Vüsal Elxan 



Öd 

 

Bərpa656/4 11.09.14 



 

Qrup 827 

xtisaslaşma: “Beynəlxalq iqtisadi münasibətlər” 

Maqsudov Nihad Fuad 



DS 

110   


Rəhimzadə Rəhim Rəfail 

Öd 

 

Bərpa656/4 11.09.14



 

Süleymanov Tələt Süleyman 



Öd 

 

Bərpa 684/4 12.09.14 



 

Qrup 828 

xtisaslaşma: “Beynəlxalq iqtisadi münasibətlər” 

Almazova Şəms Vaqif 



ÖD 

84   


Babazadə Arif  Baba 

DS  

102   


Ə

ləkbərova Solmaz Elçin 



ÖD 

95   


Ə

liyev Həsən Şahin 



ÖD 

83   


Qiyaslı Ülkər Osman 

DS  

112   


Rəhimova Nigar Cavid 

ÖD 

76   


Sabirli Ramin  lham 

DS  

104   


Səmədli Pünhan Məzahim 

ÖD 

95   


Şə

rifov Musa Tahir 



DS  

99   


10 

Tağızadə Tuncay Məmmədcəfər 

ÖD 

90   


11 

Özge Çetin 

Öd 

 

Bərpa –a/m 629/4 08.08.2014 



Xarici telebe 

12 


Ə

hmədov Rəvan Zakir 

Öd 

 

bərpa- 620/4 04.08.14



 

13 


Bayramov Rahib Fazil 

Öd 


 

Bərpa-656/4 11.09.14 

14 

Səfərli Asif Akif 



Öd 

 

Bərpa656/4 11.09.14 



15 

Ş

irəliyev Elşən Telman 



Öd 

 

Bərpa-657/4 11.09.14 



16 

Qaragözov Adəm Maarif 

Öd 

 

Bərpa 684/4 12.09.14 



17 

Qarayeva  Günel Əyyub 

Öd. 

 

Bərpa a/m 690/4 15.09.14 



soyad  dəy.825/4 21.11.14 

18 


Ə

zizov Tərlan  man 

Öd 

 

Bərpa 811/4 12.11.14 



19 

Ə

sgərov Elxan Eldar 



 

 

müdafiəyə buraxılsın 



331/4/2015 16.09.15 

 

Qrup 840 



xtisaslaşma: “Qiymətləndirmə” 

Ə



liyeva Abuhəyat Müşrəvan 

ÖD 


84   

Kazımov Süleyman Sadiq 



ÖD 

85   


Qubadova Gülnar Simran 

DS  

99   


 

Qrup 850 

xtisaslaşma: “Azərbaycanın xarici iqtisadi əlaqələri” 

Süleymanov Elvin Mahir 



Öd 

87   


 

Qrup 862 

xtisaslaşma: “Xarici iqtisadi fəaliyyət” 

smayılov Amil Mail 



Öd 

72   


Məmmədzadə Şəms Şakir 

Öd 

77   


 

Qrup 874 

xtisaslaşma: “Beynəlxalq maliyyə və valyuta kredit münasibətləri” 

Abdullazadə Nübar Çingiz 



Öd 

98   


Məmmədov Tural Sahib 

Öd 

 

Bərpa-656/4 11.09.14



 

Həsənov Hamlet Tofiq 



Öd 

 

Bərpa-656/4 11.09.14 



Hacızadə Nurlan Ədalət 

ÖD 

 

Bərpa 811/4 12.11.14 



 

Qrup 875 

xtisaslaşma: “Beynəlxalq maliyyə və valyuta kredit münasibətləri” 

Seyidəhmədov Kamran Natiq 



ÖD 

84   


Səbizov Kamil Fərzalı 

ÖD 

 

Bərpa-656/4 11.09.14



 

 

Qrup 882 



xtisaslaşma: “Gömrük işi” 

Cəbrayılova Elnarə Camal 



ÖD 

73   


Hacıyev Türhan Fətullah 

Öd 

 

bərpa- 620/4 04.08.14



 

Ə



zizli Fuad Elşən 

Öd 


 

bərpa- 620/4 04.08.14 

Ə

zimzadə Orxan Xəqani 



Öd 

 

bərpa- 620/4 04.08.14 



Zeynallı Nisan Elmar 

Öd 

 

Bərpa-656/4 11.09.14 



Məmmədli Xaliddin Fəxrəddin 

Öd 

 

Bərpa-656/4 11.09.14 



 

Qrup 883 

xtisaslaşma: “Gömrük işi” 

Babayev Ağabayram Həbib 



Öd 

69   


Ə

liyev Mikayıl Eldar 



ÖD 

 

Bərpa-37/4 21.01.15



 

 

Qrup 894 



xtisaslaşma: “Gömrük ekspertizası” 

Hüseynzadə Fərrux Yasəf 



DS 

98   


Qafarov Emil Şəfaqət 

DS 

93   


Xeyri Cavidan Elşən 

Öd 

 

Bərpa-656/4 11.09.14



 

srafilov Rauf Ramiz 



Öd 

 

Bərpa-656/4 11.09.14 



Hacıyev Tural Eldar 

DS 

 

Bərpa-656/4 11.09.14 



Aslanlı Xəyyam Səyyah 

DS 

 

Bərpa-657/4 11.09.14 



Kazımlı Ülvi Zöhrab 

DS 

 

Bərpa 811/4 12.11.14 



 

Qrup 895 

xtisaslaşma: “Gömrük ekspertizası” 

Ə



ləsgərov Natiq Ələkbər 

ÖD 


85   

Məmmədxanlı Asim Asəf 



ÖD 

68   


Quliyeva Günel Şahin 

DS 

94   


 

Qrup 912 

xtisaslaşma: “Reklam işi” 

1. 


Bəylərov Heydər Aydın 

DS 


 

Bərpa657/4 11.09.14

 

 

Qrup 922 



xtisaslaşma: “Birja fəaliyyəti” 

Kazımov Vüqar Mobil 



Öd 

 

Bərpa657/4 11.09.14



 

 

Qrup 932 



xtisaslaşma: “Komersiya fəaliyyəti” 

Allahverdiyeva Könül Elxan 



DS 

82   


Kazımov Pərvin Namiq 

DS 

76   


Qəhrəmanov Emil Telman 

ÖD 

79   


Vahabova Zübeydə Rasim 

DS 

89   


Zalov Oqtay Cavanşir 

ÖD 

92   


 

Qrup BM-12 

xtisaslaşma: “Beynəlxalq münasibətlər və diplomatiya” 

Abdullayeva Aytən Səid 



DS 

90   


Həsənova Aysun Elxan 

ÖD 

95   


Qafilli Nuranə Ramil 

DS 

101   


Vəli-zadə Arzu Fərahim 

ÖD 

92   


Rəhimli Bəhruz Elxan 

Öd 

 

Bərpa-657/4 11.09.14



 

 

Qrup 828 X F 



xtisaslaşma: “Beynəlxalq iqtisadi münasibətlər”

 

1.



    Aslanlı Leyla  Şahid 

DS 


119   

2.

    Dadaşova Sevinc Məlikəhməd 



DS 

104   


3.

    Əhmədli Fərid Məhərrəm 

DS 

114   


4.

    Əlimuradova Səidə Sultan 

DS 

112   


5.

    Məmmədli Tural Naib 

DS 

 

bərpa- 620/4 04.08.14



 

6.

    Həsənli Orxan Ənvər 



DS 

 

Bərpa-656/4 11.09.14 



7.

    Tahirli Fərid Sadiq 

DS 

 

Bərpa-656/4 11.09.14 



 

Qrup 604X F 

xtisaslaşma: “Bank işi” 

 

 

 

badova Şəfəq Azad 



DS 

120   


Mahmudova Çinarə  lqar 

DS 

116   


Musayeva Ayşən Etibar 

DS 

125   


Qurbanzadə Əsəd Vaqif 

DS 

126   


 

Qrup 88-T 

xtisaslaşma: “Biznesin təşkili və idarə edilməsi (Türk proqramı)”

 



Bəşirova Xəyalə Kamil 

ÖD 


95   

Ə



lizadə Turanə  lham 

DS 


96   

slamlı  lahə  lham 



DS 

103   


Məmmədov Elsevər Afaqil 

DS 

94   


Mərdanlı Tural Rasim 

DS 

111   


Qasımova Gülən Məzahir 

DS 

94   


Yunuszadə Nigar Bəxtiyar 

DS 

93   


10 

Zeynalova Nəzrin Nizami 

DS 

114   


11 

Kəngərli Qoşqar Nazim 

öd 

87   


12 

Nuri Kənan Eldəniz 

Öd 

 

Bərpa657/4 11.09.14 



13 

Xəlilov Məhəmməd Ramazan 

Öd 

 

Bərpa 



14 

Qaniyeva Aynurə Elxan  

Öd 

 

Bərpa a/m 679/4 12.09.14 



soyadı dəy.96/4 18.02.15 

15 


Ömer Atmaca Sebahettin 

Öd 


 

770/4 24.10.14 xar.tələbə 

16 

Yusuf  Uzun 



Öd 

 

770/4 24.10.14 xar.tələbə 



17 

Aslanlı  brahim Aslan 

Öd 

 

Bərpa 811/4 12.11.14 



18 

Əş

rəfov Asif Məhərrəm 



Öd 

 

ak.məz.dən 333/4/2015 



16.09.15 

 

Qrup BM-14T 



xtisaslaşma: “Beynəlxalq münasibətlər və diplomatiya (türk proqramı)” 

Abdullayeva Hilal Məzahir 



ÖD 

89   


Aşırlı Ehtiram Elçin 

ÖD 

73   


Bayramova Zibeydə Niyazi 

ÖD 

79   


Bədəlova Aysel Rasim 

ÖD 

93   


Ə

hədova Afaq Adgözəl 



ÖD 

90   


Ə

mirova Şəhla Əyyub 



ÖD 

76   


srafilova Aygün Məsud 

DS 

105   


Rüstəmova Səfurə Vladimir 

ÖD 

82   


Səfərli Vəfa Qurban 

ÖD 

76   


10 

Məmmədov Ədalət Sərvan 

ÖD 

 

Bərpa657/4 11.09.14



 

11 


Zeynalov Elnur Aydın 

ÖD 


 

Bərpa657/4 11.09.14 

12 

Bakı Akkoç Müammer 



ÖD 

 

770/4 24.10.14 xar.tələbə 



13 

Ə

liyev Rüfət Kamal 



ÖD 

 

Ak.məz-dən 132/4/2016 



17.02.16 

 

 

Ə

mtəəşünaslıq

 

 



Qrup 910 RM 

xtisaslaşma: “Standartlaşdırma və sertifikatlaşdırma” 

brahimli Merac Zakir 



ÖD 

85   


Umaxanova Xanım  brahim 

ÖD 

74   


Məmmədova Şəfəq Rövşən 

ÖD 

71   


 

Qrup 420M 

xtisaslaşma: “Qeyri - ərzaq məhsullarının ekspertizası və marketinqi” 

Bayramova Ülkər  lqar 



DS 

100   


Ə

səd-zadə Solmaz Nizami 



DS 

96   


Miriyeva Günel Səbuhi 

DS 

98   


Qənbərli Ürya  lqar 

DS 

99   


Sadıqov Əyyub Xaqani 

Öd 

 

Bərpa656/4 11.09.14



 

 

Qrup 420RM 



xtisaslaşma: “Qeyri - ərzaq məhsullarının ekspertizası və marketinqi”

 



sazadə Aytən Elçin 

ÖD 


62 

 

 



Qrup 430M 

xtisaslaşma: “Məişət elektrik mallarının ekspertizası və marketinqi” 

Cəfərov Yaşar Əbülfət 



ÖD 

83   


Məmmədov Məmmədşah Əliheydər 

Öd 

 

Bərpa656/4 11.09.14



 

 

Qrup 910 M 



xtisaslaşma: “Standartlaşdırma və sertifikatlaşdırma” 

Məmmədeminzadə Gülər Rüstəm 



ÖD 

79   


Orucov Asəf Qəribcan 

DS 

90   


Umudova Xeyri  lham 

ÖD 

80   


 

Qrup 710M4 

xtisaslaşma: “Qida təhlükəsiizliyi” 

Cəlilova Aysel Rövşən 



Ds 

81   


Hüseynov Orxan Elçin 

DS 

66   


Ə

mirxanov Vüsal Məmmədxan 



DS 

 

Bərpa 684/4 12.09.14



 

 

Qrup 460M 



xtisaslaşma: “ stehlak mallarının keyfiyyət ekspertizası (ərzaq)” 

Ə



sgərova Aygül Cəbrayıl 

ÖD 


79   

Quluyeva Aygün Muxtar 



DS 

87   


Turabova Xanım Toğrul 

ÖD 

83   


Məmmədov Ravil Mahir 

Öd 

 

Bərpa656/4 11.09.14



 

Ibrahimli Ramin Elxan 



öd 

 

Bərpa 620/4 04.08.2014 



 

Qrup 450M 

xtisaslaşma: “Ərzaq məhsullarının ekspertizası və marketinqi” 

Ə



sgərova Ləman Etibar 

ÖD 


76   

Məmmədli Zümrud Fəxrəddin 



DS 

90   


Rzayeva Nuranə Camələddin 

ÖD 

75   


 

Qrup 710RM4 

xtisaslaşma: “Qida təhlükəsizliyi” 

Hüseynov Həsənsadiq Elçin 



DS 

72   


 

Qrup 810M 

xtisaslaşma: “Tikiş məmulatların texnologiyası” 

Abbasova Nərgiz Allahverdi 



DS 

77   


Bağırlı Nərmin Akif 

DS 

85   


Kazımova Səidə Əhməd 

DS 

85   


Musasoylu Məltəm Telman 

DS 

82   


Məmmədov Bəhruz Tahir 

DS 

 

Bərpa 684/4 12.09.14



 

Ə



bilov Mahir Elşad 

DS 


 

Bərpa 684/4 12.09.14 

 

Qrup 860M 

xtisaslaşma: “Təbii liflərin istehsalının texnologiyası və avadanlıqları” 

smayılova Bahar Əlzaid 



ÖD 

71   


Tağıbəyli Fidan Telman 

DS 

77   


 

Qrup 410M 

xtisaslaşma: “ stehlak mallarının keyfiyyət ekspertizası (qeyri-ərzaq)” 

Bulacova Zahidə Elman 



DS 

101   


Həsənova Vüsalə Muxtar 

DS 

93   


Kərimova Fidan Kərim 

DS 

109   


Məmməd-zadə Minarə Elman 

DS 

92   


Qasımova Şahrun Şahin 

DS 

95   


Tapdıqov Bayramqulu Məhəddin 

DS 

 

bərpa- 620/4 04.08.14



 

Məmmədov Fariz Telman 



Öd 

 

Bərpa657/4 11.09.14 



 

Qrup 870M 

xtisaslaşma: “Dizayn və texniki estetika” 

Ə



liyev Orxan Oqtay 

Öd 


69   

brahimova  lahə Nihad 



ÖD 

65   


Rəsulova Gülsənəm Rəsul 

DS 

72   


Vahidova Nərmin Qabil 

DS 

66   


Zülfiqarlı Aysel Ələddin 

DS 

79   


Muradova Aydan Əmrah 

Öd 

50   


Babayev Elçin Əşrəf 

Öd 

 

Bərpa657/4 11.09.14



 

 

Qrup 710RM1 



xtisaslaşma: “ aşə məhsullarının texnologiyası və iaşənin təşkili 

1. 


Qurbanzadə Cavid Müşfiq 

DS 


 

Bərpa656/4 11.09.14

 

2. 


Cəfərli Cəfər Azad 

ÖD 


 

Bərpa656/4 11.09.14 

 

Qrup 660M 

xtisaslaşma: “Yüngül sənaye məişət xidmətinin texnoloji maşın və 

avadanlıqları”

 

1. 


Həsənov Ələsgər Həsən 

ÖD 


 

Bərpa 684/4 12.09.14 



 

 

 



Каталог: application -> uploads -> 2015
2015 -> 4 İstehlakçıların davranışının modelləşdirilməsi Son istehlakçıların davranışının modelləşdirilməsi
2015 -> MİkrobiologiYA, sanitariya və GİGİyena fəNNİ azərbaycan böLMƏSİ
2015 -> Magistrantların dissertasiya mövzusunun yazılması, müzakirəsi və müdafiəsi üçün yaddaş qeydi Birinci tədris ILI üzrə
2015 -> AZƏrbaycan respublikasinin təHSİl naziRLİYİ azərbaycan döVLƏT İQTİsad universiteti
2015 -> План: Məqsəd auditoriyasının elementləri və mövqeləşdirmənin prinsipləri
2015 -> АзярбайжАН РЕСПУБЛИКАСЫ ТЯЩСИЛ НАЗИРЛИЙИ азярбайжан дювлят игтисад университети
2015 -> MÖvzu giriş. Materiya. Kimya, yaranması, inkişaf tarixi, əsas kimya qanunları
2015 -> Bazarların cəlbediciliyi plan bazarın mütləq və cari potensialı
2015 -> İqtisad elminin tarixi və metodologiyasы “
2015 -> Ali təhsil müəssisəsinin Nümunəvi Nizamnaməsi"nin və "Azərbaycan Respublikası Nazirlər Kabinetinin dəyişiklik edilmiş bəzi qərarlarının siyahısı"nın təsdiq edilməsi haqqında Azərbaycan Respublikasının Nazirlər Kabinetinin Qərarı


Поделитесь с Вашими друзьями:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə