Ci tədris ilində sabah qruplarına tələbə qəbulu müsabiqəsinin 2-ci mərhələsinə dəvət olunan tələbələrin siyahısı



Yüklə 3.93 Mb.
səhifə1/32
tarix25.12.2016
ölçüsü3.93 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   32

2016/2017-ci tədris ilində SABAH qruplarına tələbə qəbulu müsabiqəsinin 2-ci mərhələsinə dəvət olunan tələbələrin siyahısı



S/s

Qeydiyyat Nömrəsi

İxtisas kodu

Adı

Soyadı

Ata adı

1

101892

50404

Abbas

Məmmədov

Elçin

2

102192

50402

Abbas

Musayev

Elçin

3

102092

50627

Abdulla

Abdullayev

İlqar

4

102202

50409

Abdulla

Hacıyev

Zakir

5

100198

50632

Adil

Heybətov

Elxan

6

100283

50212

Adil

Tağıyev

Elçin

7

101183

50404

Adil

Talıbov

Yusif

8

100407

50403

Adil

Möhsünov

Rüfət

9

100467

50106

Afaq

Əsədli

Ədalət

10

100582

50101

Afaq

Sabirli

Oktay

11

101176

50115

Afaq

Salmanzadə

Nizami

12

101862

50608

Afiq

Əliyev

Mayis

13

102324

50648

Ağa

Səlimov

Əbil

14

101400

50628

Ağabəy

Sultanov

Əvəz

15

102021

50606

Ağabəy

Ağabəyli

Əlövsət

16

101519

50405

Ağasəf

Ramazanlı

Asif

17

101771

50606

Ağaxan

Mehrəliyev

Vidadi

18

101790

50113

Ağca

Məmmədova

Natiq

19

100692

50113

Aidə

Məmmədova

Elçin

20

101337

50104

Aidə

Nəsirova

Müşfiq

21

102179

50106

Aidə

Rövşənova

Qəzənfər

22

100779

50404

Aişə

Zeynallı

İlham

23

100887

50120

Aişə

Nuriyeva

Mollatahir

24

101107

50408

Akif

Isaxli

Mursel

25

100599

50633

Aleksey

Krapivko

Andrey

26

101077

50503

Algida

Qalabagiyeva

Efzaleddin

27

101684

50634

Alihuseyn

Najafov

Fikret

28

100734

50118

Alisa

Dibirova

Ramazan

29

100920

50405

Aliyə

Usublu

Yaqub

30

101679

50104

Aliyə

Eminli

Abuzər

31

100168

50115

Aliyəxanım

Qafarova

Asəf

32

101760

50115

Aliyəxanım

Qafarova

Asəf

33

100535

50103

Almaz

Qemberova

Azer

34

100579

50404

Almaz

Mürşüdlü

Rəşad

35

100495

50303

Alp

Əliyev

Abbas

36

100290

50402

Altun

Mürsəlov

İlqar

37

101224

50405

Amil

Əlibəyli

İlqar

38

100047

50405

Amin

Eyvazov

Zülfü

39

100363

50404

Amin

Tağıyev

Azər

40

101543

50404

Amin

Kərimli

Qardaşxan

41

101726

50407

Amin

İsmayılzadə

Mehriban

42

101544

50505

Aminə

Əliyeva

Əli

43

100165

50118

Anar

Zəkəryəyev

Çingiz

44

100288

50403

Anar

Məmmədov

Həmdulla

45

100555

50634

Anar

Səfərov

Xəlil

46

100603

50403

Anar

Məmmədzadə

Hicran

47

101100

50509

Anar

Ağakişiyev

Səbuhi

48

101551

50606

Anar

Rəcəbli

Zülfüqar

49

101671

50321

Anar

İsgəndərli

Kamil

50

101841

50602

Anar

Salayev

Ələddin

51

102000

50632

Anar

Qafarov

Oruc

52

102103

50403

Anar

Yaqubov

Vaqif

53

102376

50103

Anjella

Əlistanova

Şair

54

100018

50405

Aqil

Axundzadə

Alik

55

100217

50641

Aqil

Qasımov

Adil

56

100230

50628

Aqşin

Hüseynov

Araz

57

100389

50403

Aqşin

Vəliyev

Nəsib

58

100547

50626

Aqşin

Həsənli

Həsən

59

100739

50627

Aqşin

İsmayılzadə

Nazim

60

100980

50212

Aqşin

Əmirov

Bəxtiyar

61

101836

50509

Aqşin

Səmədli

Şahmar

62

100131

50402

Araz

Abdullayev

Şahin

63

100148

50631

Araz

Məhərrəmli

Etibar

64

100650

50602

Araz

Məmmədzadə

Əbülfəz
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   32


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə