Dennis Akiyama Sailor Moon-Malachite Medabots-Mr. Referee



Yüklə 187.01 Kb.
səhifə1/3
tarix19.07.2017
ölçüsü187.01 Kb.
  1   2   3
Anime Voice Actors
Susan Aceron

Sailor Moon-Trista Meiou (#3, eps. 83-120), Hotaru Tomoe, Mimet, Himeko Nayotake (S Movie), Mistress 9, Pikurall (red), Cyprine (blue), Biruit, Elizabeth Foreman, Princess Snow Kaguya (S Movie), & Kisenian Blossom (R Movie)
Dennis Akiyama

Sailor Moon-Malachite

Medabots-Mr. Referee
Liza Balkan

Sailor Moon-Amy Anderson/Mizuno (#2, eps. 83-159)
Linda Ballantyne

Sailor Moon-Serena Tsukino (#3, eps. 83-159)
Emilie Barlow

Sailor Moon-Raye Hino (#2, eps. 66-82) & Mina Aino (#2, eps. 83-159)
Stephanie Beard

Sailor Moon-Rini Tsukino (#2, eps. 83-159)
Karen Bernstein

Sailor Moon-Amy Anderson/Mizuno (#1, eps. 5-82, & Also Movies)
Kristen Bishop

Sailor Moon-Zoisite, Emerald, Kaori Knight, Telulu, & Badiyanu (Super S Movie)
Naomi Emmerson

Sailor Moon-Diana (Super S Movie)
Loretta Jafelice

Sailor Moon-Eudial & Diana
Robert Bockstael

Sailor Moon-Prince Diamond & Pegasus
Vincent Corazza

Sailor Moon-Darien Shields (#3, eps. 66-159, & Also Movies) & Alan Granger

Beyblade-Robert Jurgens & Steve
Tony Daniels

Sailor Moon-Jedite & Wiseman

Jason Barr

Sailor Moon-Tigerseye
Deborah Drakeford

Sailor Moon-Fisheye
Benji Plener

Sailor Moon-Hawkseye
Norma Dell'Agnese

Sailor Moon-Prisma Ayakashi
Jill Frappier

Sailor Moon-Luna (Also Movies) & Trista Meiou (#2, ep. 58)
David Fraser

Sailor Moon-Grandpa Hino
Sabrina Grdevich

Sailor Moon-Trista Meiou (#1, eps. 54-57 & 59-82, & Also Movies) & Anne Granger
Katie Griffin

Sailor Moon-Raye Hino (#1, eps. 7-65 & 83-159, & Also Movies)
Terri Hawkes

Sailor Moon-Serena Tsukino (#2, eps. 12, 14-20, 22-40, & 42-82, & Also Movies)
Saffron Henderson

Escaflowne-Yukari Uchida (#2, eps. 16, 24) & Eriya

Inuyasha-Souta Higurashi & Eri

SoulTaker-Megumi Akiba
Tracey Hoyt

Sailor Moon-Rini Tsukino (#1, eps. 54-82, & Also Movies)
David Hubbard

Sailor Moon-Kenji Tsukino
Tracey Moore

Sailor Moon-Serena Tsukino (#1, eps. 1-11, 13, 21, & 41)
Sarah Lafleur

Sailor Moon-Amara Tenou (Also Movies)


Kathleen Laskey

Sailor Moon-Birdie Ayakashi
Julie Lemieux

Sailor Moon-Sammy Tsukino, Young Darien Shields (R Movie), & Peruru (Super S Movie)

Medabots-Chidori Tenryou, Honey, Brass, Neutranurse, & Ikki Tenryou (Season 3)

Beyblade-Mariah Minks, Dizzi “Dizzara”, Daichi (Season 3), & Ms. Kincade
Mary Long

Sailor Moon-Molly Baker, Catzy Ayakashi (#2, eps. 61-79), Young Fiore (R Movie), & Jun Jun

Beyblade-Jim
Alice Poon

Sailor Moon-Catzy Ayakashi (#1, eps. 54-60)
Kevin Lund

Sailor Moon-Nephlite
Wendy Lyon

Sailor Moon-Queen Serenity (#2, ep. 45)
Stephanie Morgenstern

Sailor Moon-Mina Aino (#1, eps. 1-82, & Also Movies)
Toby Proctor

Sailor Moon-Darien Shields (#2, eps. 12-65)
Barbara Radecki

Sailor Moon-Michelle Kaiou (Also Movies), Queen Serenity (#1, ep. 1), & Ikuko Tsukino
Susan Roman

Sailor Moon-Lita Kino (Also Movies)

Beyblade-Oliver Les Demonde, Judy Tate, & Salima
Rino Romano

Sailor Moon-Darien Shields (#1, eps. 1-11)
Ron Ruben

Sailor Moon-Artemis (Also Movies)
Jeff Umby

Sailor Moon-Dr. Souichi Tomoe & Kakeru Oozara (S Movie)
Lyon Smith

Sailor Moon-Prince Sapphire

Beyblade-Kevin, Michael Vargas, & Andrew
Elizabeth Hanna

Sailor Moon-Doom Tree
Robert Tinkler

Sailor Moon-Rubeus & Pupulan (Super S Movie)

Medabots-Spyke, Cyandog, Krosserdog, Seaslug (Seymour Slugbottoms), & Zumi
Joel Feeney

Sailor Moon-Andrew Foreman (#2, eps. 83-159) & Fiore (R Movie)
Jennifer Griffiths

Sailor Moon-Avery Ayakashi
Steven Bednarski

Sailor Moon-Chad Kumada
Colin O’Meara

Sailor Moon-Andrew Foreman (#1, eps. 1-82)
Eric Kimmel

Sailor Moon-Greg
Nadine Rabinovitch

Sailor Moon-Ms. Patricia Haruna
Maria Vacratsis

Sailor Moon-Negaforce
Naz Edwards

Sailor Moon-Queen Beryl
Chris Wiggins

Sailor Moon-Narrator
Roland Parliament

Sailor Moon-Melvin Grier
Liz Wartenberg Brown

Sailor Moon-Wicked Lady
Stan Hart

Pokemon-Professor Samuel Oak

Matt Mitler

Pokemon-Gary Oak
Rachael Lillis

Pokemon-Misty Williams, Violet Williams, Jesse Belle, Pokedex (Season 6), & Jessie

Shaman King-Pilika

Boogiepop Phantom-Manaka Kisaragi & Nagi Kirima

Sonic X-Francine
Megan Hollingshead

Pokemon-Nurse Joy, Cassidy, & Officer Jenny

Pokemon Movies-Officer Jenny, Nurse Joy, & Professor Phelina Ivy

Yu-Gi-Oh!-Mai Valentine

Fighting Foodons-Rose Marinade

Ultimate Muscle-Trixie

Sonic X-Rouge The Bat & Reporter Scarlet Garcia

Boogiepop Phantom-Tamura, Misuzu Arito, Yoji's Mother, Akane Kojima, Rika, & Miyo Kisaragi
Tara Jayne

Yu-Gi-Oh!-Mokuba Kaiba

Fighting Foodons-Chase

Pokemon-Richie

Pokemon 4Ever (Movie)-Sammy Oak

Shaman King-Anna Kyoyama

Rurouni Kenshin-Seta Soujirou

Sonic X-Danny
Sebastian Arcelus

Shaman King-Yoh Asakura
Ted Lewis/Ed Paul

Pokemon-Tracey Sketchit, Giovanni, & James (#1)

Yu-Gi-Oh!-Bakura Ryou, Yami Bakura, & Bandit Keith

Ultimate Muscle-Doc Nakano

Fighting Foodons-Chef Jack/John

Sonic X-The President Of The USA & Nelson Thorndyke

Pokemon Movies-Giovanni, Skyler, & Corey
Satomi Koorogi

Pokemon-Togepi
Ikue Ootani

Pokemon-Pikachu

Jerry Lobozzo

Sonic X-Chuck Thorndyke
Eric Stuart

Pokemon-Brock Harrison, James (#2), Dexter (Pokedex), & Butch

Yu-Gi-Oh!-Seto Kaiba

Ultimate Muscle-Mac Metaphor & Dik Dik Van Dik

Fighting Foodons-Gazmacho

Yuyu Hakusho The Movie: Poltergeist Report-Koenma Daioh & Kuronue
Lisa Ortiz

Pokemon-Cassidy, Nurse Joy, Duplica, Daisy Williams, & Officer Jenny

Pokemon The First Movie-Neesha

Yu-Gi-Oh!-Serenity Wheeler

Ultimate Muscle-Roxanne

Fighting Foodons-Coco

Sonic X-Amy Rose

Blue Gender-Alicia Whistle

Boogiepop Phantom-Saki Yoshisawa
Mable Rose

Pokemon-Professor Phelina Ivy
Kayzie Rogers

Fighting Foodons-Jambolidia

Yu-Gi-Oh!-Ishizu Ishtar

Sonic X-Topaz
John Stocker

Beyblade-Max’s Dad
Amy Palant

Fighting Foodons-Kayla

Sonic X-Miles “Tails” Prower
Jimmy Zoppi

Yu-Gi-Oh!-Weevil Underwood

Fighting Foodons-Cinnamonkey

Pokemon-Todd (Snap)

Pokemon The First Movie-Fergus

Sonic X-Bokkun
Veronica Taylor

Pokemon-Ash Ketchum, Delia Ketchum, & May

Fighting Foodons-Clawdia

Ultimate Muscle-Kid Muscle’s Mom

Shaman King-Tamara “Tammy”

Yuyu Hakusho The Movie: Poltergeist Report-Botan, Kayko Ukimura, & Yukina
Jason Anthony Griffith

Sonic X-Sonic The Hedgehog
Adam Blaustein

Pokemon-Meowth (#2, eps. 30-342)

Fighting Foodons-Oslo & Burnt Meatballs

Ultimate Muscle-Wally Tusket
Kouichi Yamadera

Pokemon The First Movie-Mew
Phillip Bartlett

Pokemon The First Movie-Mewtwo & Narrator (Seasons 1-5)
Jamie Watson

Medabots-Henry, Phantom Renegade, & Space Medafighter X
Martin Villafana

Medabots-Sumilidon
Joseph Motiki

Medabots-Metabee
Dan Green

Yu-Gi-Oh!-Yugi Muto & Yami Yugi

Pokemon-Professor Birch

Pokemon Movies-Entei, Professor Spencer Hale, Iron Masked Marauder, & Lugia

Medabots-Rokusho (Seasons 1 & 2)

Sonic X-Knuckles The Echidna

Shaman King-Lee Pai Long & Silva
Jeff Burg

Medabots-Zuru
Caroline Lesley

Medabots-Kam


Byrn McAuley

Medabots-Erika Amazake, Myora, & Suzy (Season 3)
Phil McCordic

Medabots-Ginkai
Krista White

Medabots-Tak
Edward Villa/Richard Cansino

Heat Guy J-Romeo Bisconti (#1, ep. 3) & Boma

Digimon-Guardromon (Season 3), Arborman, & Petaldramon

Flint The Time Detective-Dr. Bernard Goodman

Tenchi Forever (Movie)-Yosho

Witch Hunter Robin-Yutaka Kobari

Rurouni Kenshin-Kenshin Himura (Hitokiri Battousai The Man Slayer)

Trigun-Legato Bluesummers
Kelly Williams

Ultimate Muscle-Kiki
Marc/Scott Thompson

Yu-Gi-Oh!-Duke Devlin

Ultimate Muscle-Kid Muscle (Mantaro Kinnikuman), Eskara, & Ramenman
Amy Birnbaum

Yu-Gi-Oh!-Tea Gardener & Bonz

Pokemon The Movie 3-Molly Hale

Pokemon The Movie 2000-Melody

Pokemon-Max
Jonathan Todd Ross

Yu-Gi-Oh!-Marik Ishtar, Noah Kaiba, Gozaburo Kaiba, & Yami Marik
Carly McKillip

Cardcaptors-Sakura Avalon (Also Movie)
Frank Frankson/John Campbell

Yu-Gi-Oh!-Tristan Taylor (#2, eps. 11-193)

Ultimate Muscle-Terry “The Grand” Kenyon

Sonic X-Sam Speed
Wayne Grayson

Yu-Gi-Oh!-Joey Wheeler & Shadi

Ultimate Muscle-Checkmate, Jeager, & Broken Jr.

Pokemon-Harrison

Darren Dunstan

Yu-Gi-Oh!-Maximillion Pegasus

Ultimate Muscle-Minch

Sonic X-Bocoe & Mr. Tanaka
Michael Pollock

Yu-Gi-Oh!-Solomon Muto

Ultimate Muscle-Meat

Fighting Foodons-Hot Doggone-It

Sonic X-Dr. Eggman & Ella

Pokemon-Narrator (Season 6)
Matt Hill

Cardcaptors-Kero (Also Movie)
Karen Neil

Sonic X-Helen & Lindsey Fair Thorndyke
Maggie O’Hara

Cardcaptors-Madison Taylor (Also Movie)

SoulTaker-Sayaka Tachibana
Linda Rae

Cardcaptors-Layla MacKenzie
Tony Sampson

Cardcaptors-Tori Avalon (Also Movie)

Megaman NT Warrior-Dex Oyama
Bill Switzer

Cardcaptors-Eli Moon

Megaman NT Warrior-Chaud Blaze
Julie Zwillich

Beyblade-Enrique Giancarlo & Emily
Sam Vincent

Cardcaptors-Julian Star & Yue (Also Movie)

Megaman NT Warrior-Numberman & Iceman

SoulTaker-Bub Isaac
Jocelyn Loewen

Cardcaptors-Chelsea

Megaman NT Warrior-Yai Ayano

Escaflowne-Merle & Young Merle (Also Movie)

SoulTaker-Komugi Nakahara

Brian Drummond

Cardcaptors-Aiden Avalon & Mr. Terada (Also Movie)

Escaflowne-Allen Crusade Schezar VIII, Nukushi (Also Movie), Gatti (#2, eps. 4-5), & Amano Susumu

Megaman NT Warrior-Skullman

Inuyasha-Kageromaru

SoulTaker-Dr. Kyoko & Edo
Paul Haddad

Medabots-Shrimplips (Shrimpy Lipowitz)
Colin Murdoch

Cardcaptors-Spinner Sun

Megaman NT Warrior-Count Zap

Inuyasha-Royakan
Dale Wilson

Cardcaptors-Clow Reed (Also Movie)

Escaflowne-Duke Mahad dal Freid
Stevie Vallance

Cardcaptors Movie-Li’s Mom

Inuyasha-Jinenji’s Mom
Joanne Vannicola

Medabots-Koji Karakuchi

Beyblade-Johnny McGregor
Kelly Sheridan

Cardcaptors-Nikki

Escaflowne-Hitomi Kanzaki (Also Movie)

Megaman NT Warrior-Sal

Inuyasha-Sango

Silent Mobius-Yuki Saiko & Young Rosa Cheyenne

SoulTaker-Maya Misaki
Shannon Perreault

Beyblade-Ian, Mariam, & Kenny’s Mom

Medabots-Samantha
Nicole Oliver

Cardcaptors-Meilin Rae, Maggie, & Soo Yung (Also Movie)

Megaman NT Warrior-Mrs. Hikari

Silent Mobius-Katsumi Liqueur, Young Rally Cheyenne, & Lum Cheng

Escaflowne-Naria & Hitomi’s Grandma

SoulTaker-Tsubaki Tokisaka

Len Carlson

Medabots-Dr. Armand Meta-Evil & Samurai

Beyblade-Gideon
Samantha Reynolds

Medabots-Ikki Tenryou (Seasons 1 & 2)
Jacqueline Pillon

Medabots-Rintaro
Terry McGurrin

Medabots-Squidguts (Guido Guttalucci) & Jozo Tenryou
Alex Hodd

Beyblade-Kenny
Daniel DeSanto

Beyblade-Ray Kon
Eric Woolfe

Beyblade-A.J. Topper
Gage Knox

Beyblade-Max Tate
George Buza

Beyblade-Tyson’s Grandpa
Mark Dailey

Beyblade-Brad Best

Medabots-Roks (Season 3)
Kent Williams

Beyblade-Boris Balkov, Dr. B, & Dunga
Marlowe Gardiner-Heslin

Beyblade-Tyson Granger
Catrona Murphy

Beyblade-Hilary Tatibana
Bill Colgate

Beyblade-Mr. Dickenson
David Reale

Beyblade-Kai Hiwatari

Raoul Bhaneja

Beyblade-D.J. Jazzman & Ronney

Medabots-Baton The Robotic Parrot (Season 1)
*Brian Beacock

Digimon-Takato Matsuki, Gallantmon (shared), & Bokomon
James Arnold Taylor

Dinozaurs-Dino Kenty
*Robert Axelrod

Digimon-Armadillomon (Also Movie), Ankylomon, & Shakkoumon (shared)

Rurouni Kenshin-Sakata
*Steven Jay Blum

Digimon-Flamedramon, Raidramon, Magnamon (Also Movie), Guilmon, Growlmon, Wargrowlmon, Megidramon, Gallantmon (shared), Yamaki, Kenta Kitagawa (Season 3), J.P. Shibayama, Beetlemon, Susanoomon (shared), & MetalKabuterimon

Dinozaurs-Dragowing

Rurouni Kenshin-Shishio Makoto

Geneshaft-Larry

Shinzo-Saago

Witch Hunter Robin-Akio Kurosawa

Wolf’s Rain-Darcia
Beau/John Billingslea

Dinozaurs-Dino Mammoth

Geneshaft-Diskon & George

Rurouni Kenshin-Gohei

Heat Guy J-Wei Long-Lin

Last Exile-Godwin
Richard Epcar

Digimon-Etemon, Metaletemon, Myotismon, Venommyotismon, Malomyotismon, & Sinduramon

Daigunder-Eagle Arrow

Rurouni Kenshin-Raijuta Isurugi

Heat Guy J-Misia

Dinozaurs-Dino Styraco
Tom Fahn

Digimon-Agumon, Digmon (Also Movie), & Submarimon


Alfred Thor/Michael Forest

Heat Guy J-Valter Yulgence

Trigun-Lurald

Witch Hunter Robin-Inquisitor Cortion
*Mari Devon/Jane Alan

Digimon-Togemon, Arukenimon, Renamon, Kyubimon, Taomon, Mrs. Kanbara, Koichi’s Grandma, & Sakuyamon (shared)

Rurouni Kenshin-Megumi Takane

Gatekeepers 21-Saemi Ikeda

Heat Guy J-Yoko Milchan & Elisa Ryan

Flint The Time Detective-Jillian Grey
Bob Pappenbrook/John Smallberries

Dinozaurs-Gigano Dragon

Digimon-Mihiramon & Majiramon

Daigunder-Bulion

Tenchi The Movie 2 & Tenchi Forever (Movie)-Katsuhito Masaki & Nobuyuki Masaki

Flint The Time Detective-Rocky Hammerhead

Heat Guy J-J

Last Exile-Duke David Mad-Thane

Rurouni Kenshin-Kojishiro Kamiya, Hyottoko, & Ginji (#1, ep. 14)

Shinzo-Kutal
Tifanie Christun

Digimon-Biyomon, Mrs. Himi, Yokomon, Yolei Inoue (Also Movie), Riley, & Yokomon

Flint The Time Detective-Sara Goodman

Mon Colle Knights-Kahimi
Brian Donovan

Digimon-Davis Motomiya (Also Movie)

Flint The Time Detective-Tony Goodman
Doug Erholtz

Digimon-T.K. Takashi (Season 2 & Also Movie)

Dinozaurs-Taki

Rave Master-Hamrio Musica
Kim Strauss/Kurt Strauss

Dinozaurs-Dino Tyranno

Rurouni Kenshin-Tsunan Tsukioka

Flint The Time Detective-Old Timer

Heat Guy J-Romeo Bisconti (#2, eps. 10-11)
Lenore Zann

Dinozaurs-Dino Ptera

Megaman NT Warrior-Roll

Dual! Parallel Trouble Adventure-Alice Sharome
*Melissa Fahn/Heather Lee Joelson

Digimon-Rika Nonaka & Sakuyamon (shared)

Flint The Time Detective-Bindi

FLCL-Eri Ninamori
*Neil Kaplan

Digimon-Hawkmon, Halsemon, Aquilamon (Also Movie), Shurimon, Silphymon (shared), & Indramon
Anna Garduno

Digimon-Palmon & Tanemon (Also Movie)
Crispin Freeman/Joesph McDougal

Digimon-Kouichi Kimura, Duskmon, Lowemon, Kaiserleomon, & Velgemon

.Hack//Sign-Balmung

Geneshaft-Commander Mario Musicanova

Boogiepop Phantom-Masami Saotome & Manticore

Witch Hunter Robin-Amon

Last Exile-Alex Row

Wolf’s Rain-Tsume
Bob Glouberman

Digimon-Shibumi Mizuno (Season 3) & Willis (Movie)
Robert Martin Klein/Bob Marx

Digimon-Gomamon (Also Movie), Ikkakumon, & Bukamon

Mon Colle Knights-Impy

Flint The Time Detective-Flint Hammerhead (#1, eps. 1-35)

FLCL-Gaku Manabe
Paul Schrier

Daigunder-Bonerex
*Walter Lang

Digimon-Wargreymon, Cyberdramon, Justimon (shared), Sandiramon, Rapidmon, & Omnimon (shared, Also Movie)

Daigunder-Tri-Horn

Flint The Time Detective-Dino


Barbara Goodson

Flint The Time Detective-Petra Fina Dagmar, Miss Iknow, & Getalong

Daigunder-Akira Akebono

Tenchi The Movie 2-Yuzuha & Young Yosho

Rurouni Kenshin-Hana

Geneshaft-Hyun & Judy

Dual! Parallel Trouble Adventure-U.N. Inspector Akane Yamano

FLCL-Naoto Nandaba
Michael Lindsay/Dylan Tully

Digimon-Joe Kido (Also Movie) & Greymon

Dinozaurs-Rick

Rurouni Kenshin-Yutaro Tsukayama

Akira (Movie)-Yamagata
Jason Spisak

Dinozaurs-Kaito
*Mona Marshall

Digimon-Izzy Izumi (Also Movie), Lucemon, Terriermon (Also Movie), Gargomon, Rapidmon, & Megagargomon (Season 3, shared)

Rurouni Kenshin-Suzume

Last Exile-Luciola

Trigun-Elizabeth & Kaite

Wolf’s Rain-Toboe

Cardcaptors 2 (Movie)-Li Showron

Rave Master-Plue
Brad MacDonald

Digimon-Kazu Shioda (Season 3)
*Wendee Lee
  1   2   3


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə