Ders programi



Yüklə 93.2 Kb.
tarix16.06.2017
ölçüsü93.2 Kb.

2013-2014 BAHAR YARIYILI - SOSYAL HİZMETLER - NORMAL ÖĞRETİM DERS PROGRAMI

Saat

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

1

09.00 / 09.45

Temel Sağlık Hizmetleri [1]







Sosyal Hizmet Kuruluşları [3]




2

09.45 / 10.30

Temel Sağlık Hizmetleri [1]







Sosyal Hizmet Kuruluşları [3]




3

10.40 / 11.25

Temel Sağlık Hizmetleri [1]




Rapor Yazma ve Sun. Becerileri[3]

İnsan Davranışları ve Sosyal Çevre[3]




4

11.25 / 12.10

Temel Sağlık Hizmetleri [1]




Rapor Yazma ve Sun. Becerileri[3]

İnsan Davranışları ve Sosyal Çevre[3]




5

13.00 / 13.45

AİİT II [7]

Sosyal Politika [2]

İngilizce II [8]

Sosyal Hizmete Giriş II [2]




6

13.45 / 14.30

AİİT II [7]

Sosyal Politika [2]

İngilizce II [8]

Sosyal Hizmete Giriş II [2]




7

14.40 / 15.25

Türk Dili II [6]

Mesleki Görüşme Teknikleri [2]

Sosyal Sorunlar [3]

Sosyal Hizmete Giriş II [2]




8

15.25 / 16.10

Türk Dili II [6]

Mesleki Görüşme Teknikleri [2]

Sosyal Sorunlar [3]



























2013-2014 BAHAR YARIYILI - SOSYAL HİZMETLER - II. ÖĞRETİM DERS PROGRAMI

Saat

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

1

17.00 / 17.45

AİİT II [7]

Sosyal Politika [2]

İngilizce II [8]

Sosyal Hizmete Giriş II [2]




2

17.45 / 18.30

AİİT II [7]

Sosyal Politika [2]

İngilizce II [8]

Sosyal Hizmete Giriş II [2]




3

18.40 / 19.25

Türk Dili II [6]

Mesleki Görüşme Teknikleri [2]

Sosyal Sorunlar [3]

Sosyal Hizmete Giriş II [2]




4

19.25 / 20.10

Türk Dili II [6]

Mesleki Görüşme Teknikleri [2]

Sosyal Sorunlar [3]

Sosyal Hizmet Kuruluşları [3]




5

20.20 / 21.05

Temel Sağlık Hizmetleri [1]




Rapor Yazma ve Sun. Becerileri[3]

Sosyal Hizmet Kuruluşları [3]




6

21.05 / 21.50

Temel Sağlık Hizmetleri [1]




Rapor Yazma ve Sun. Becerileri[3]

İnsan Davranışları ve Sosyal Çevre[3]




7

22.00 / 22.45

Temel Sağlık Hizmetleri [1]







İnsan Davranışları ve Sosyal Çevre[3]




8

22.45 / 23.30

Temel Sağlık Hizmetleri [1]















1- Öğr. Gör. Asuman Kocakaya

5- Okt. Büşra Süngü




2- Öğr. Gör. Muammer Salim

6- Okt. Burcu GÖDE




3- Öğr. Gör. Muhammet Bener

7- Okt. Can KOCAKAHYA




4- Öğr. Gör. Sinan Tarkan Aslan

8- Okt. Pınar VARLI




2013-2014 BAHAR YARIYILI - ENGELLİ BAKIMI ve REHABİLİTASYON - NORMAL ÖĞRETİM DERS PROGRAMI

Saat

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

1

09.00 / 09.45

AİİT II [7]




Araştırma Yöntem ve Teknikleri [3]







2

09.45 / 10.30

AİİT II [7]




Araştırma Yöntem ve Teknikleri [3]

Özel Eğitime Giriş II [4]




3

10.40 / 11.25

Türk Dili II [6]




İngilizce II [8]

Özel Eğitime Giriş II [4]




4

11.25 / 12.10

Türk Dili II [6]




İngilizce II [8]

Özel Eğitime Giriş II [4]




5

13.00 / 13.45

Farmakoloji [1]

Engellilerle Günlük Yaşam[4]

Engellilere Yön. Fiziksel Akt[5]

Engelliler ve Eğitimleri [4]




6

13.45 / 14.30

Farmakoloji [1]

Engellilerle Günlük Yaşam[4]

Engellilere Yön. Fiziksel Akt[5]

Engelliler ve Eğitimleri [4]




7

14.40 / 15.25

Farmakoloji [1]

Engellilerle Günlük Yaşam[4]

Engellilere Yön. Fiziksel Akt[5]

Engelliler ve Eğitimleri [4]




8

15.25 / 16.10




Engellilerle Günlük Yaşam[4]




Engelliler ve Eğitimleri [4]
























2013-2014 BAHAR YARIYILI - ENGELLİ BAKIMI ve REHABİLİTASYON – II. ÖĞRETİM DERS PROGRAMI

Saat

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

1

17.00 / 17.45




Engellilerle Günlük Yaşam[4]




Engelliler ve Eğitimleri [4]




2

17.45 / 18.30

Farmakoloji [1]

Engellilerle Günlük Yaşam[4]

Engellilere Yön. Fiziksel Akt[5]

Engelliler ve Eğitimleri [4]




3

18.40 / 19.25

Farmakoloji [1]

Engellilerle Günlük Yaşam[4]

Engellilere Yön. Fiziksel Akt[5]

Engelliler ve Eğitimleri [4]




4

19.25 / 20.10

Farmakoloji [1]

Engellilerle Günlük Yaşam[4]

Engellilere Yön. Fiziksel Akt[5]

Engelliler ve Eğitimleri [4]




5

20.20 / 21.05

Türk Dili II [6]




İngilizce II [8]

Özel Eğitime Giriş II [4]




6

21.05 / 21.50

Türk Dili II [6]




İngilizce II [8]

Özel Eğitime Giriş II [4]




7

22.00 / 22.45

AİİT II [7]




Araştırma Yöntem ve Teknikleri[3]

Özel Eğitime Giriş II [4]




8

22.45 / 23.30

AİİT II [7]




Araştırma Yöntem ve Teknikleri[3]










1- Öğr. Gör. Asuman Kocakaya

5- Okt. Büşra Süngü

2- Öğr. Gör. Muammer Salim

6- Okt. Burcu GÖDE

3- Öğr. Gör. Muhammet Bener

7- Okt. Can KOCAKAHYA

4- Öğr. Gör. Sinan Tarkan Aslan

8- Okt. Pınar VARLI

Каталог: assets -> uploads -> sites
sites -> SDÜ anesteziyoloji ve reanimasyon ad 2016-2017 tip fakültesi DÖnem V grup I ders programi 29. 08. 2016 Pazartesi
sites -> EĞİTİM ÖĞretim yili dönem III (SİNDİRİm sistemi ve hematopoetik sistem) III ders kurulu ( 12 aralik 2016 – 13 ocak 2017 ) dekan
sites -> T. c süleyman demirel üNİversitesi tip faküLtesi enfeksiyon hastaliklari ve kliNİk mikrobiyoloji anabiLİm dali
sites -> SÜleyman demirel üNİversitesi tip faküLtesi 2016– 2017 EĞİTİM ÖĞretim yili dönem III hareket sistemi, NÖropsiKİyatri
sites -> T. C. SÜLeyman demirel üNİversitesi tip faküLtesi 2016 – 2017 EĞİTİM ÖĞretim yili dönem III
sites -> T. C. SÜLeyman demirel üNİversitesi tip faküLtesi 2012 2013 EĞİTİM ÖĞretim yili
sites -> T. C. SÜLeyman demirel üNİversitesi tip faküLtesi 20011 2013 EĞİTİM ÖĞretim yili
sites -> I. grup staji


Поделитесь с Вашими друзьями:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə