Giresun Üniversitesi TÖmer türkiye Türkçesi Muafiyet Sınavı Öğrenci Listesi



Yüklə 23.09 Kb.
tarix23.12.2016
ölçüsü23.09 Kb.

Giresun Üniversitesi

TÖMER Türkiye Türkçesi Muafiyet Sınavı Öğrenci Listesi

Sıra No

Adı Soyadı

Bölüm



Çingiz AHMADLI

TIP FAKÜLTESİ



Asya Hazal ÖZTÜRK

TIP FAKÜLTESİ



Agil MUXTARLI

TIP FAKÜLTESİ



Elnur HASANOV

TIP FAKÜLTESİ



Nurali DENİZ

TIP FAKÜLTESİ



Gülten YILDIRIM

TIP FAKÜLTESİ



Rümeysa ŞAHİN

TIP FAKÜLTESİ



Emil YUNUSOV

TIP FAKÜLTESİ



Sheraly TAYYROV

BANKACILIK VE SİGORTACILIK



Nurlan NESİRLİ

BANKACILIK VE SİGORTACILIK İÖ



Perviz BUTDAYEV

BANKACILIK VE SİGORTACILIK



Ashyr ANNAMUHAMMEDOV

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI



Shamammet SINIKOV

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI



Fehlul FAZLİYEV

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI



Nurjemal SARYJAYEVA

MODA TASARIMI



Jie Tao Lin

MODA TASARIMI



Abdy NURMYRADOV

DIŞ TİCARET



Zübeyir MAVLUDOV

TIBBI LABORATUAR TEKNİKLERİ



Ziyarat YOLDASHOV

BANKACILIK VE FİNANS



Emin SÜLEYMANOV

BANKACILIK VE FİNANS



Refail HASANOV

BANKACILIK VE FİNANS



Elvin EHMEDOV

BANKACILIK VE FİNANS



Hebib VEYSALOV

BANKACILIK VE FİNANS



Vahid İDRİSOV

BANKACILIK VE FİNANS



Muhammedali GARANİYEV

BANKACILIK VE FİNANS



Behlül ELİYEV

BANKACILIK VE FİNANS



Ali ASADULLAZADE

BANKACILIK VE FİNANS



Muhammed ALLAZOV

BANKACILIK VE FİNANS



Şahismayıl ŞEMŞİYEV

BANKACILIK VE FİNANS



Khanlar MEMMEDOV

BANKACILIK VE FİNANS



Terlan ELESKERZADE

BANKACILIK VE FİNANS



Agapasha GULİYEV

BANKACILIK VE FİNANS



Rasul NABIYEV

BANKACILIK VE FİNANS



Sübhan EFENDİYEV

BANKACILIK VE FİNANS İKİNCİ ÖĞRETİM



İlkin LETİFOV

BANKACILIK VE FİNANS İKİNCİ ÖĞRETİM



Cavid İSMAYILOV

BANKACILIK VE FİNANS İKİNCİ ÖĞRETİM



Orxan RESULLU

BANKACILIK VE FİNANS İKİNCİ ÖĞRETİM



Rövşen HACIYEV

BANKACILIK VE FİNANS İKİNCİ ÖĞRETİM



Sefer HEBİBLİ

BANKACILIK VE FİNANS İKİNCİ ÖĞRETİM



Vüsal GASIMOV

BANKACILIK VE FİNANS İKİNCİ ÖĞRETİM



Anar GULİYEV

BANKACILIK VE FİNANS İKİNCİ ÖĞRETİM



Hafiz REHİMOV

GIDA TEKNOLOJİSİ



İsazade İLKİN

GIDA TEKNOLOJİSİ



Rövşen ALİYEV

GIDA TEKNOLOJİSİ



Majd SHURRAB

GIDA TEKNOLOJİSİ



Anar RZAYEV

GIDA TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM



Firuze ŞÜKÜROVA

TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK



Ceyhun NAĞIYEV

TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK



Emrah KAZIMOV

TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK



Şahriyar HASANLI

TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK



Eli QURBANLI

TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK



Vusal XELİLOV

TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK



Ferid XELİLOV

TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK



İlqar QAFAROV

TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK



Ucal SADIGLI

TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK



Lale MUSTAFAYEVA

TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK



Vüsal CEFERLİ

TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK



Coşkun ALLAHYAROV

TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK



Elnur SALAMOV

TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK



Amil GARAYEV

TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK



Süleyman SÜLEYMANLI

TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK



Nariman ZEYNALOV

TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK



Celal HAZILI

HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM



Mehemmed MEHEMMEDZADE

HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM



Aysel YUSİFLİ

HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM



Umid MAMMADALİYEV

HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM



Gülkhanım BADALOVA

HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM



Tufan ISMAYILOV

HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM



Elşad RAFİYEV

HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM



Rıfat BAYRAGDAROV

HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM



Mahri NURMYRADOV

HEMŞİRELİK



Ramil MEMMEDOV

HEMŞİRELİK



İmran SHOVKATOV

HEMŞİRELİK



Anar SHOVKATOV

HEMŞİRELİK



Muhammet LOMANOV

HEMŞİRELİK



İmran BAKHOLOV

HEMŞİRELİK



Zareyma İSRAFİLOVA

HEMŞİRELİK



Umid MAMMADALİYEV

HEMŞİRELİK



Fehlul FAZLIYEV

HEMŞİRELİK



Nilufar ASTANOVA

EBELİK



Günel MEHMEDALİYEVA

EBELİK



Arzugül CELAL

EBELİK



Hüseyin ŞAHMERDANOV

İLKÖĞRETİM DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ



Vugar ALİYEV

İLKÖĞRETİM DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ



Teymur TEYMURZADE

İLKÖĞRETİM DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ



Ali GASIMOV

ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ



Fawad TAUFIQ

ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ



Mustafa DÖVLETALYYEV

ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ



Behzat TURAN

ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ



Ab. Razeg AB. RAHİM

ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ



Nursultan MEDEDOV

ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ



Gara MELİKLİ

ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ



Sahil MUSAYEV

ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ



Camalov ULVİ

GIDA MÜHENDİSLİĞİ



Fazil MEMİZADE

GIDA MÜHENDİSLİĞİ



Rövşan SOLTANOV

GIDA MÜHENDİSLİĞİ



Rüstem NABİZADE

GIDA MÜHENDİSLİĞİ



Nicat MEHERREMOV

GIDA MÜHENDİSLİĞİ



Aygün BAKHISHOVA

İKTİSAT



İbrahim MEMMEDLİ

İKTİSAT



Khoshbakht ISLAMOVA

İKTİSAT



Ferid YUNUSOV

İKTİSAT



Hüseyn SEFEROV

İKTİSAT



Nazıl MURADOV

İKTİSAT



Togrul SAMEDOV

İKTİSAT



Pınar MEMMEDOVA

İKTİSAT



Ferid ELEKBEROV

İKTİSAT



Ülvi İSAYEV

İKTİSAT



Orhan ALİYEV

İKTİSAT



Natig ESEDZADE

İKTİSAT



Ebu Talip SERHATLI

İKTİSAT İKİNCİ ÖĞRETİM



Refig MUHTAROV

İKTİSAT İKİNCİ ÖĞRETİM



Mirağbal NAGHIYEV

İKTİSAT İKİNCİ ÖĞRETİM



Ceferali ALİYEV

İKTİSAT İKİNCİ ÖĞRETİM



Mustafa KILINÇ

İKTİSAT İKİNCİ ÖĞRETİM



Emin KISHIYEV

İKTİSAT İKİNCİ ÖĞRETİM



Seyyad NİFTİYEV

İKTİSAT İKİNCİ ÖĞRETİM



Kenan HESENLİ

İKTİSAT İKİNCİ ÖĞRETİM



Idowu Kheinde JELILI

İKTİSAT İKİNCİ ÖĞRETİM



Toğrul BAĞIROV

İKTİSAT İKİNCİ ÖĞRETİM



İlkin NURULLAYEV

İKTİSAT İKİNCİ ÖĞRETİM



Nicat TALIBOV

İKTİSAT İKİNCİ ÖĞRETİM



Hüseyn NOVRUZOV

İKTİSAT İKİNCİ ÖĞRETİM



Elman ŞERİFOV

İŞLETME



Süleyman PİRİMOV

İŞLETME



Elşen HÜSEYNOV

İŞLETME



Oktay İSLAMZADE

İŞLETME



Orxan ALİYEV

İŞLETME



Bextiyar ABBASOV

İŞLETME



Resul MEMMEDOV

İŞLETME



Akhmet MAVLEDOV

İŞLETME



Alibek KULİEV

İŞLETME



Cemal BİTİŞ

İŞLETME



Alibek KULİYEV

İŞLETME



Hasan ABDULLAYEV

İŞLETME İKİNCİ ÖĞRETİM



Ceyhun ALİYEV

İŞLETME İKİNCİ ÖĞRETİM



Necmeddin QULİYEV

İŞLETME İKİNCİ ÖĞRETİM



Tuncay ESEDOV

İŞLETME İKİNCİ ÖĞRETİM



Parviz KARIMOV

İŞLETME İKİNCİ ÖĞRETİM



Kenan NERİMANLI

İŞLETME İKİNCİ ÖĞRETİM



Rövşen MUSAYEV

İŞLETME İKİNCİ ÖĞRETİM



Arif MUSTAFAYEV

İŞLETME İKİNCİ ÖĞRETİM



Anar HALİLZADE

İŞLETME İKİNCİ ÖĞRETİM



Receb YUSİFZADE

İŞLETME İKİNCİ ÖĞRETİM



Ferzeli ALİYEV

İŞLETME İKİNCİ ÖĞRETİM



Abutalib FERHADLI

İŞLETME İKİNCİ ÖĞRETİM



Fergazi ALİYEV

İŞLETME İKİNCİ ÖĞRETİM



Recep YUSUFZADE

İŞLETME İKİNCİ ÖĞRETİM



Anar HALİLZADE

İŞLETME İKİNCİ ÖĞRETİM



Arif MUSTAFAYEV

İŞLETME İKİNCİ ÖĞRETİM



Nadir NAZİMOV

İŞLETME İKİNCİ ÖĞRETİM



İzmir İZZETOV

ULUSLARARASI İLİŞKİLER



Vugar SAVZALİYEV

ULUSLARARASI İLİŞKİLER



Hanife ŞAHBAZOVA

ULUSLARARASI İLİŞKİLER



Şamil MİRZAYEV

ULUSLARARASI İLİŞKİLER



Emil RAHİMOV

ULUSLARARASI İLİŞKİLER



Alibek KULİEV

ULUSLARARASI İLİŞKİLER



Aslan BAKHALOV

ULUSLARARASI İLİŞKİLER



İsmayıl AĞABEYLİ

ULUSLARARASI İLİŞKİLER



Server İBRAHİMOV

ULUSLARARASI İLİŞKİLER



Aytaç SADIGLI

ULUSLARARASI İLİŞKİLER



Ziver ALİZADE

ULUSLARARASI İLİŞKİLER



Nurlan GANİYEV

ULUSLARARASI İLİŞKİLER



İsmayıl İSMAYILBEYLİ

ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKİNCİ ÖĞRETİM



Orxan ALİBEYLİ

ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKİNCİ ÖĞRETİM



Kenan KERİMLİ

ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKİNCİ ÖĞRETİM



Şehriyar MEHRALİYEV

ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKİNCİ ÖĞRETİM



Hasay GULİYEV

ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKİNCİ ÖĞRETİM



Elmar AHMEDOV

ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKİNCİ ÖĞRETİM



Aqşin MEMMEDZADE

ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKİNCİ ÖĞRETİM



Orhan MELİKOV

ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKİNCİ ÖĞRETİM



Zaur ŞIHALİYEV

ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKİNCİ ÖĞRETİM



Ayhan ESEDOV

ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKİNCİ ÖĞRETİM



Elyar BAHEDDİNLİ

ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKİNCİ ÖĞRETİM



Zaur ŞIHALİYEV

ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKİNCİ ÖĞRETİM



Nariman İBRAHİMOV

ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKİNCİ ÖĞRETİM

EK KONTENJAN BAŞVURUSU





Toğrul MUSAYEV

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ



Elçin ALİZADE

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ



Vusal HAŞİMOV

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ



İbrahim ABDULAYEV / ÖZTÜRK

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ



Aydın MİKAYILOV

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ



İgbal AĞABEY

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ



Xedice RASİKOVA

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ



Hatice KILIÇDERE

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ



Nihal ALİZADE

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ



Gizem AŞKAR

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ



Raviyya SEYİDOVA

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ



Mahym YAZKULIYEVA

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ



Büşra YURT

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK



Şeymanur AŞIK

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK



Tabriz HASANOV

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK



Aybeniz İBRAHİMOVA

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK



Rümeysa TURAN

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK



Aysel REHİMLİ

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK



Ebru CUNEYDİOĞLU

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK



Ruzi TAGHISOYLU

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK



Zehranur AŞIK

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK



Cansu KAYA

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK



Syuzana KULAYEVA

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK



Orxan SULEYMANOV

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK



İntigam GAFFAROV

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK



Emine BİTİŞ

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK



Canan ÖZTÜRK

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK



Tamara CEFERLİ

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ



Rövşane CEFERLİ

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ



Günay ISMAYILLI

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ



Serdar DAGHIGHI BAKHSHANDEH

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ



Günay REHİMLİ

BİYOLOJİ



İsfendiyar RÜSTEMZADE

BİYOLOJİ



Mecid MECİDOV

COĞRAFYA



Ali ALİZADE

COĞRAFYA



Eltun ALİYEV

COĞRAFYA



Xeyal SABİRLİ

İSTATİSTİK



Ceyhun MEMMEDOV

TARİH



Umudvar REHİMLİ

TARİH



Aynura ALİYEVA

HALK OYUNLARI



RuiRong ZHOU

HALK OYUNLARI



Rüstem BATTALOV

HALK OYUNLARI



Abdalkhalek A. A. ABUNADA

HALK OYUNLARI

Каталог: fileadmin -> user upload -> duyurular
user upload -> Concept The 8th European Conference on Sustainable Cities & Towns Call for Contributions
user upload -> An updated overview and clarifi cation of the principle role of debridement
user upload -> Ultrasonic-Assisted Wound Debridement (uaw)
user upload -> Atestační otázky z plastické chirurgie 2014 Obecná plastická chirurgie
user upload -> Platforma udostępniania on-line przedsiębiorcom usług i zasobów cyfrowych rejestrów medycznych (P2)
user upload -> Gesundheitsministerium der Republik Usbekistan Institut für ärztliche Fortbildung der Stadt Taschkent Aktiengesellschaft des Verlags „Schark“ Neurologische Assoziation der Republik Usbekistan Rezensierte Fachzeitschrift
user upload -> Current Trends in Dental Morphology Research contents introduction
duyurular -> Gİresun eğİTİm fakültesi İLKÖĞretim böLÜMÜ


Поделитесь с Вашими друзьями:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə