Məmmədova Nərmin Rasim qızı



Yüklə 30.48 Kb.
tarix23.12.2016
ölçüsü30.48 Kb.

N

S.A.A.

ATM

İxtisas

1

Məmmədova Nərmin Rasim qızı

AzMİU

İnşaat mühəndisliyi

2

Nəzərli İlkanə Nurəli qızı

AzMİU

İnşaat mühəndisliyi

3

Mustafayev Cavanşir Polad oğlu

AzMİU

İnşaat mühəndisliyi

4

Nağıyev Natiq Tahir oğlu

AzMİU

İnşaat mühəndisliyi

5

Mustafayev Savalan Ceyhun oğlu

AzMİU

İnşaat mühəndisliyi

6

Ağayeva Nərmin Araz qızı

AzMİU

İnşaat mühəndisliyi

7

Süleymanlı Elvin Ziyəddin oğlu

AzMİU

İnşaat mühəndisliyi

8

Əliosmanov Cavid Rüstəm oğlu

AzMİU

İnşaat mühəndisliyi

9

Kərimova İsmət Ayaz qızı

AzMİU

İnşaat mühəndisliyi

10

Mirzəzadə Kamran Araz oğlu

AzMİU

İnşaat mühəndisliyi

11

Əliyeva Nilufər Yunis qızı

AzMİU

İnşaat mühəndisliyi

12

Cəfərov Hüseyn Sərvəddin oğlu

AzMİU

Nəqliyyat tikintisimühəndisliyi

13

Məmmədzadə Vüsal Rüstəm oğlu

AzMİU

Nəqliyyat tikintisi mühəndisliyi

14

Abdinli Nəriman Mahir oğlu

AzMİU

Nəqliyyat tikintisi mühəndisliyi

15

Əliyev Elmar Nazim oğlu

AzMİU

Nəqliyyat tikintisi mühəndisliyi

16

Fərzəlizadə Mehdi Mahmud oğlu

AzMİU

Nəqliyyat tikintisi mühəndisliyi

17

Həsənov Kamran Afət oğlu

AzMİU

Nəqliyyat tikintisi mühəndisliyi

18

Muxtarov Ülvi Mirzə oğlu

AzMİU

Nəqliyyat tikintisi mühəndisliyi

19

Namazov Aydın Fizuli oğlu

AzMİU

Nəqliyyat tikintisi mühəndisliyi

20

Məmmədli Ədalət Tofiq oğlu

AzTU

Kompyuter mühəndisliyi

21

Əlizadə Kəmalə Səxavət qızı

ADNA

Kompyuter mühəndisliyi

22

Həsənzadə Emin Yaşar oğlu

AzTU

Kompyuter mühəndisliyi

23

Cəlilov Şəhriyar Bəhmən oğlu

AzTU

Kompyuter mühəndisliyi

24

Bünyatzadə Vüqar İlqar oğlu

AzTU

Kompyuter mühəndisliyi

25

Məmmədova Gülsüm Arif qızı

AzTU

Kompyuter mühəndisliyi

26

Babazadə Alim Rəhman oğlu

AzTU

Kompyuter mühəndisliyi

27

Musayev Anar Rəjdin oğlu

AzTU

Kompyuter mühəndisliyi

28

Əliyev Cəmil İlahəddin oğlu

AzTU

Kompyuter mühəndisliyi

29

Cəfərova Aytən Fəyyaz qızı

AzTU

Kompyuter mühəndisliyi

30

Əkbərova Günay Yaşar qızı

ADPU

İbtidai sinif müəllimliyi

31

Quliyeva Suqra Türbət qızı

ADPU

İbtidai sinif müəllimliyi

32

Hüseynova Xətayə Ələsgər qızı

ADPU

İbtidai sinif müəllimliyi

33

Hüseynova Fatimə Nizami qızı

ADPU

İbtidai sinif müəllimliyi

34

Hədisova Sevda Rövşən qızı

ADPU

İbtidai sinif müəllimliyi

35

Abdullayeva Nərminə Üzeyir qızı

ADPU

İbtidai sinif müəllimliyi

36

Əskərova Gülşən Nüsrət qızı

ADPU

İbtidai sinif müəllimliyi

37

Babazadə Həcər Allahverdi qızı

ADPU

İbtidai sinif müəllimliyi

38

Məmmədova Gülnar Volodya qızı

ADPU

İbtidai sinif müəllimliyi

39

Cəfərova Dilarə Rauf qızı

ADPU

İbtidai sinif müəllimliyi

40

Bayramova Çinarə Natiq qızı

ADPU

İbtidai sinif müəllimliyi

41

İsmayılova Ayşən Ayaz qızı

ADPU

İbtidai sinif müəllimliyi

42

Şıxməmmədova Ləman Natiq qızı

ADPU

İbtidai sinif müəllimliyi

43

Məmmədli Türkanə Ağamalı qızı

BDU

Tarix müəllimliyi

44

Məmmədəliyeva Aytac Azər qızı

BDU

Tarix müəllimliyi

45

Nəbiyeva Gülzar Sübhü qızı

BDU

Tarix müəllimliyi

46

Şabanoğlu Türqut

ADPU

Tarix müəllimliyi

47

Rəhimli Aysel Vüqar qızı

ADPU

Tarix müəllimliyi

48

Ənvərli Təhminə Nəcəf qızı

ADPU

Tarix müəllimliyi

49

Abadova Xatın Azad qızı

ADPU

Tarix müəllimliyi

50

Əzizov Rəvan Seymur oğlu

ADPU

Tarix müəllimliyi

51

Abdıyeva Səbinə Mahir qızı

ADPU

Tarix müəllimliyi

52

İbrahimova Aynur Cəmşid qızı

ADPU

Tarix müəllimliyi

53

Hüseynova Ülviyyə İsa qızı

ADPU

Tarix müəllimliyi

54

Səfərova Fəridə İlqar qızı

ADPU

Tarix müəllimliyi

55

Əsədova Türkanə Malik qızı

ADPU

Tarix müəllimliyi

56

Ramazanov Fizuli Kamran oğlu

BDU

Tarix

57

Əlisoy Fidan Elxan qızı

BDU

Tarix

58

Ələkbərova Rəfiqə Aftandil qızı

BDU

Tarix

59

Hüseynov Ilkin Şakir oğlu

BDU

Tarix

60

Səfərov Əmirxan Elşən oğlu

BDU

Tarix

61

Yusifova Sevinc Əziz qızı

BDU

Tarix

62

Məmmədova Lalə Yaşar qızı

BDU

Coğrafiya müəllimliyi

63

Məmmədli Gülnar Həsən qızı

BDU

Coğrafiya müəllimliyi

64

Zehirova Günel Elxan qızı

ADPU

Coğrafiya müəllimliyi

65

İbrahimli Aytac Çingiz qızı

BDU

Coğrafiya müəllimliyi

66

Ağayev Mərhəmət Zahir oğlu

ADPU

Coğrafiya müəllimliyi

67

İbadlı Yeganə İlqar qızı

BDU

Coğrafiya müəllimliyi

68

Cəfərova Xanım Mirəli qızı

BDU

Coğrafiya müəllimliyi

69

Hüseynova Nigar Maarif qızı

ADPU

Coğrafiya müəllimliyi

70

Yusifova İlahə İsmayıl qızı

ADPU

Coğrafiya müəllimliyi

71

Nəsibli Sevda Vahid qızı

BDU

Coğrafiya müəllimliyi

72

Məcidli Orxan Qabil oğlu

BDU

Coğrafiya müəllimliyi

73

Müstəcəbova Günay Elşad qızı

BDU

Coğrafiya müəllimliyi

74

Əliyeva Nərmin Arif qızı

BDU

Coğrafiya müəllimliyi

75

Əhmədli Səmayə Saleh qızı

BDU

Coğrafiya müəllimliyi

76

Mantaşlı Aysel Mehdi qızı

ADPU

Coğrafiya müəllimliyi

77

Əhmədova Nərmin Raqub qızı

ADPU

Coğrafiya müəllimliyi

78

Lətifli Aytac İlham qızı

BDU

Coğrafiya müəllimliyi

79

Həsənova Ağca Qoşqar qızı

ADPU

Coğrafiya müəllimliyi

80

Ramazanova Fidan İslam qızı

ADPU

Coğrafiya müəllimliyi

81

Məmmədli Peyman Şahlar oğlu

ADPU

Coğrafiya müəllimliyi



Поделитесь с Вашими друзьями:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə