Müsahibəyə dəvət olunmuş tələbələrin siyahısı Sənayenin təşkili və idarə olunması 050405



Yüklə 240.91 Kb.
tarix10.06.2017
ölçüsü240.91 Kb.


Müsahibəyə dəvət olunmuş tələbələrin siyahısı

Sənayenin təşkili və idarə olunması - 050405



Ad

Soyad

Ata adı

İş nömrəsi

İxtisas
kodu


1.

SƏBUHİ

MƏŞƏDİYEV

ELDAR

1400774

50405

2.

RƏSUL

HƏSƏNOV

RÜSTƏM

1400292

50405

3.

SƏMAYƏ

İBRAHİMOVA

İSMAYIL

1400323

50405

4.

ƏLİ

QOCAYEV

ƏKBƏR

1401307

50405

5.

GÜNAY

QARAYEVA

YADİGAR

1400303

50405

6.

VÜQAR

MƏNSİMOV

RƏHMAN

1400519

50405

7.

MƏTLƏB

ABBASOV

NAMİQ

1400215

50405

8.

FİRƏNGİZ

QURBANOVA

QURBAN

1400557

50405

9.

ELVİN

ABDULLAYEV

HÜSEYN

1401951

50405

10.

KƏRİM

KƏRİMOV

CEYHUN

1401381

50405

11.

RÖYAL

YUSUBOV

MEHRAB

1401200

50405

12.

RÖVŞƏN

İSAYEV

ELDƏNİZ

1401337

50405

13.

SAMİR

SƏLİMLİ

SƏLİM

1400177

50405

14.

SÜBHAN

QƏNİYEV

İSLAM

1401446

50405

15.

S Ə İ D Ə

A S L A N O VA

O K T A Y

1400939

50405

16.

MƏMMƏDAĞA

QULUZADƏ

VÜQAR

1402663

50405

Marketinq – 050408



Ad

Soyad

Ata adı

İş nömrəsi

İxtisas
kodu


1.

RAFİ Q

HÜSEY***

NATİQ

1400541

50408

2.

ELNARƏ

ABDULLAYEVA

AYDIN

1401201

50408

3.

ƏLİRZA

SƏMƏDZADƏ

CAVANŞİR

1400102

50408

4.

VÜSALƏ

RZAYEVA

ELXAN

1401301

50408

5.

UMUNAT

HACIKƏRİMOVA

HACI

1401228

50408

6.

YASƏMƏN

RƏHİMO**

FAİ Q

1400663

50408

7.

NİGAR

AXUNDOVA

FAİQ

1401229

50408

8.

KƏNAN

SƏLİMOV

LÜTFİ

1401100

50408

9.

*ÖKUMƏ

AĞAYEVA

ÇİNGİZ

1400410

50408

10.

İSGƏNDƏR

CƏFƏRZADƏ

NATİQ

1400415

50408

11.

İSA

HÜSEYNLİ

HƏSƏN

1401588

50408

12.

FƏRİDƏ

ƏSGƏROVA

DAMƏT

1400648

50408

13.

SABİT

ŞAHQUBADBƏYLİ

ƏNVƏR

1401469

50408

14.

ELNUR

CƏFƏROV

ELÇİN

1400300

50408

Kommersiya – 050411



Ad

Soyad

Ata adı

İş nömrəsi

İxtisas
kodu


1.

ELNUR

HƏSƏNOV

AYDI N

1400164

50411

2.

LALƏ

ƏHMƏDOVA

HÜSEYN

1400404

50411

3.

ÜLVİYYƏ

GÜLMƏMMƏDOVA

EMİN

1401144

50411

4.

VLADA

ƏBUBƏKİROVA

OLEQOVNA

1401126

50411

5.

NURANƏ

ƏLİZADƏ

HACIƏMİ

1401181

50411

6.

İBRAHİM

NAMAZOV

AZƏR

1400171

50411

7.

FƏRİD

MƏMMƏDZADƏ

FARİSXAN

1401042

50411

8.

ADİM

AZAYEV

ZAMİN

1400172

50411

9.

SAMİR

MƏMMƏDOV

ELŞN

1400384

50411

Ibtidai sinif müəllimliyi – 050118



Ad

Soyad

Ata adı

İş nömrəsi

İxtisas
kodu


1.

HƏMİDƏ

RZAYEVA

TOFİQ

1400587

50118

2.

AYGÜN

İSMAYILOVA

SİLAHDAR

1402167

50118

3.

BİBİX*IM

İSAYEVA

SƏD UL*

1402598

50118

4.

GÜLLÜBƏYİM

MEHDİYEVA

MƏŞKUR

1400098

50118

5.

SAMİRƏ

HACIYEVA

CAHANGİR

1401873

50118

6.

SEVİL

KAZIMLI

ƏBZƏR

1402099

50118

7.

ŞƏLALƏ

CƏFƏROVA

RƏHİM

14*2207

50118

8.

TALEH

XƏLİLZADƏ

NAMİQ

1400811

50118

9.

NƏRGİZ

RƏHİMOVA

NƏCƏFQUL U

1402193

50118

10.

GÜLNAR

CƏFƏROVA

RAMİZ

1402327

50118

11.

ŞƏHLA

HƏSƏNOVA

TELMAN

1401695

50118

12.

ƏFSANƏ

HÜSEYNLİ

NİZAMİ

1401247

50118

13.

SƏKİNƏ

ZEYNA OVA

İSA

1402194

50118

14.

SEVİL

ASLANOVA

ƏLƏDDİN

1402095

50118


Geologiya – 050508



Ad

Soyad

Ata adı

İş nömrəsi

İxtisas
kodu


1.

LALƏ

CƏFƏROVA

SABİR

1402597

50508

2.

HƏMİD

HƏSƏNOV

NATİQ

1401130

50508

3.

KAMRAN

QULUZADƏ

PİRİ

1400614

50508

4.

YAŞAR

HÜSEYNOV

MƏHƏMMƏD

1401238

50508

5.

AYSURƏ

CƏLİLZADƏ

HƏMİD

1402609

50508

6.

RƏFAİL

SALAMOV

BƏXTİYAR

1401346

50508

7.

ARZU

ƏSGƏROVA

HƏSƏN

1401369

50508

8.

CƏMİLƏ

ABDULLAYEVA

İLDIRIM

1401080

50508

9.

GÜLNARƏ

ƏLİZADƏ

MƏRİFƏT

1401379

50508

10.

ELMAR

CAVA*OV

İLHAM

1402076

50508

11.

XƏDİCƏ

MƏMMƏDOVA

VAQİF

1401312

50508

12.

NİGAR

ABDULLAYEVA

HACI

1401070

50508

13.

RÜFANƏ

MİRZƏLİY*VA

HABİL

1401260

50508

14.

AYSEİ

ŞIRIN*VA

ŞAKIR

1402245

50508

15.

AYGÜN

NƏCƏFO *

TEYYUB

1401331

50508

16.

AYGÜL

ƏBDÜRRƏHİMLİ

RAMİZ

1401515

50508

17.

SEVİNC

HACIYEVA

SALAM

1401770

50508

18.

EMİN

OCAQOV

CAHANGİR

1401507

50508


Coğrafiya müəllimliyi – 050115



Ad

Soyad

Ata adı

İş nömrəsi

İxtisas
kodu


1.

XANIM

HÜSEYNZADƏ

RASİM

1401933

50115

2.

ƏFSANƏ

ƏLİƏŞRƏFLİ

EYVAZ

1402335

50115

3.

İSFƏNDİYAR

İSGƏNDƏROV

HÜMBƏT

1401537

50115

4.

NURU

MƏMMƏDƏLİYEV

MEHRALI

1402347

50115

5.

MƏLAHƏT

HƏSƏNOVA

BİNNƏT

1401918

50115

6.

TƏBİƏT

KAMİLZADƏ

FAMİL

1401906

50115


Coğrafiya – 050506



Ad

Soyad

Ata adı

İş nömrəsi

İxtisas
kodu


1.

TÜRKAN

MƏMMƏDOVA

MƏTLƏB

1401704

50506

2.

SƏBİNƏ

ALIŞOVA

İLHAM

1402563

50506

3.

KÖNÜL

AĞAYAROVA

MAHİR

1402571

50506

4.

MURAD

CAMALOV

SÜBHAN

1402542

50506

5.

TURANƏ

ƏLİYEVA

MƏTLƏB

1400247

50506

6.

KÖNÜL

HƏSƏNLİ

LƏTİF

1400456

50506

7.

LEYLA

HÜSEYNLİ

RƏFAİL

1402325

50506

8.

MƏRYƏM

İSMAYILOVA

İBRAHİM

1400236

50506

9.

RÖYAL

ABASLI

ADBALA

1402513

50506

10.

NİGAR

HÜSE YNOVA

ŞAHİN

9651737

50506

11.

AFAQ

BABAZADƏ

ŞAKİR

1401775

50506

12.

SONA

MƏCİDLİ

ƏYYUB

1401972

50506

13.

AYNUR

ABUTALIBOVA

MEHMAN

1402515

50506

14.

FATİMƏ

ABBASZADƏ

ƏDALƏT

1402553

50506



Tarix müəllimliyi – 050113



Ad

Soyad

Ata adı

İş nömrəsi

Universitet
kodu


İxtisas
kodu


1.

NURANƏ

HÜSEYNOVA

ELMAN

1401609

6

50113

2.

GÜNAY

SƏMƏDOVA

VİDADİ

1401618

6

50113

3.

JALƏ

HƏSƏNOVA

ŞAHMURAD

1401141

6

50113

4.

NAMİ Q

DADA Ş

MÜRVƏT

1401225

26

50113

5.

FÜZULİ

MEHRABZADƏ

MAHİR

1401692

6

50113

6.

SƏFİYYƏ

GÜLMALİYEVA

AQİL

1402274

12

50113

7.

VÜSALƏ

DOLXANOVA

VAQİF

1401373

6

50113

8.

YELMAR

SADIQOV

FIRUDDİN

1400791

1

50113


Tarix – 050206



Ad

Soyad

Ata adı

İş nömrəsi

İxtisas
kodu


1.

VAHİD

ABBASZADƏ

ASİF

1402135

50206

2.

FƏRİD

HEYDƏROV

NAZİM

1400632

50206

3.

MİRAQİL

CAVADOV

CƏLİL

1400576

50206

4.

FƏRİDƏ

ƏLİYEVA

MOBİL

1401626

50206

5.

ƏLİƏŞRƏF

ABDULRAZAQOV

ELMAN

1400575

50206

6.

LALƏ

AMANOVA

MAYIL

1401607

50206

7.

NAİLƏ

VƏLİZADƏ

RASİM

1401195

50206

8.

ŞƏMİSTAN

İSMAYILBƏYLİ

MÜSEYİB

1401804

50206

9.

SEVİNC

İBADOVA

TAHİR

1400944

50206

10.

MİNARƏ

PAŞAYEVA

AZƏR

1401996

50206



Elektronika, telekommunikasiya və radiotexnika mühəndisliyi -050627



Ad

Soyad

Ata adı

İş nömrəsi

İxtisas
kodu


1.

TƏMERLAN

HACIYEV

MƏLİK

1400969

50627

2.

ORXAN

QƏDİRLİ

ABDULHƏLİM

1401117

50627

3.

ELMAR

TALIBZADƏ

İLQAR

1400915

50627

4.

KƏNAN

AĞAYEV

İLQAR

1402156

50627

5.

RAQİF

RÜSTƏMOV

TOFİQ

1400514

50627

6.

AZƏR

MİRHƏSƏNOV

SEYRAN

1402288

50627

7.

CEYHUN

BAYRAMOV

SABİR

1400690

50627

8.

AYSEL

MƏMMƏDOVA

VÜQAR

1401858

50627

9.

ÜLVİ

ƏKBƏROV

YASƏR

1402196

50627

10.

ELNARƏ

RİZ *N VA

AZAD

1400965

50627

11.

HUMAY

CAVADZADƏ

CAVİD

1400566

50627

12.

HƏSƏN

HƏSƏNZADƏ

SEVİNDİ

1400240

50627

13.

ŞAMO

HƏNDƏMOV

MÜBARİZ

1400358

50627

14.

RAMAZA NO V

NURLAN

RÖVŞƏN

1402284

50627

15.

GÖYÇƏK

RZAYEVA

MARİF

1400371

50627



Поделитесь с Вашими друзьями:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə