Pİyano sec-02 II. DÖNem seçme sonuçlari



Yüklə 136.17 Kb.
tarix23.06.2017
ölçüsü136.17 Kb.
PİYANO SEC-02 II.DÖNEM SEÇME SONUÇLARI

Yeni

1-Buse Tığoğullar

2-Simay Canlar

3-Ahu Naghshafkan

4-İpek Ömürbek

5-Hilal Gökmen

6-Ece Gülen

7-Aybüke Töre Yılmaz

8-Anıl Özkan

9-Gül Büber

10-Fatma Begün Kaya

Eski

1- Mert Gül

2-Sherzaoel Munuov

3-Peren Tuakaya

4-Merve Küçük

5-Ayse Dogrubak

6-Kerem Uygun

7-Gülce Saydan

8-Çiğdem Türkmen

9-Raguel Guerra Aragones

10-Barış Özcan

11-Ayşenur Şahin

12-Talib İsmatov

PİYANO SEC-01 II.DÖNEM SEÇME SONUÇLARI

1-Aytaç Kocaman

2-Ramazan Cilasın

3-Çağdaş Sarıcı

4-Mehmet Hilmi Somay

5-Yeşim Akdoğan

6-Timuçin Berk Atalay

7-Kadir Ekmekçi

8-Beyza Emek

9-Ebru Kültür

10-Aslı Erdal

11-Mert Genç

12-Baran Cısdık

13-Sedat Anıl Özkan

14-Ayşe Munise Gültekin

DESEN II.DÖNEM SEÇME SONUÇLARI

1- Melike Çınar

2-Işık Eskioğlu

3-Dilge Terbaş

4-Merva Kurd

5-Damla Kuru

6-Merve Eroğlu

7-Tuğrul Kanmaz

8-B.Erinç Ersan

9-Esra Özer

10-Betül Yılmaz

11-Sena Hazal Demli

12-Gizem Çakır

13-F.Zehra Yeşilyurt

14-Jannet oan Loeroen

ŞAN DERSİ II.DÖNEM SEÇME SONUÇLARI

1- Onur Demir

2-Eren Aydın

3-Ece ceren Doğan

4-Aslı Alp

5-Orkun Aydın

6-Saygın Sual

7-Numan Tahmiscioğlu

8-Belgin Torunoğlu

9-Umut Çelikyılmaz

10-Tutku Yıldırım

11-Zişan İrem Özyurt

12-Emre Demirezen

13-Güçlü Ali Özpolat

14-Burcu Kirpitçi

15-Nigar Madani

16-Gülnisar Karimi

17-Yusuf Erdem

18-Elif İmge Yılmaz

19-Asena Atıl

20-Özlem Duman

21-Alperen Yıldızalp



SANATTA AKIMLAR II.DÖNEM SEÇME SONUÇLARI

1-Yiğit Öksen

2-Ezgi Sevinç

3-Dilara Berksun

4-Çisil Yağmur

5-Armağan Öztürk

6-Duygu Ergüner

7-Hatice Demirtaş

8-Ali Can Tonka

9-Evrim Işık

10-Arzu Güven

11-Nilgün Özcan

12-Fırat Ergon

13-Ece Pelinsu Topaloğlu

14-Selahattin Çamiçi

15-Aycan Gönen

16-Berfin Serenat

17-Ümran Tamol

18-Esra Pektaş

19-Burcu Çimenoğlu

20-Buket Ürkmez

21-E.Fatih Erkan

22-Emre Ceylan

23-Emre Pekak

24-Deniz Hazal Beyaz

25-Günce Hafızoğlu

26-Naile Kahya

27-Ebru Özarslan

28-Alper Baydemir

29-Süleyman Sünbüloğlu

30-Samet Kenç

31-Nicola Tesch

32-Emren Can Alemdağ

33-Pınar Kahya

34-Çağrı Polat
35-Tural Naghıbaylı

36-Bahar Aybudak

37-Shuji Seko

38-Emine Özgür

39-Alican Sungur

40-Serap Tüzen

41-Oya Merve Duman

42-Damla Özonur

43-Doğa Yiğit

44-Iraz Özçelik



SERAMİK DERSİ ÖĞRENCİ LİSTESİ

  1. Burcu Bektaş

  2. Ceren Yazıgülü Çoban

  3. Burak Tural

  4. Özde Nur Kulakcı

  5. Hande Deniz

  6. Ümit Ali Karagöz

(Bir önceki dönemden devam edenler)

  1. Canay Doğulu

  2. Selin Deniz

  3. Nihan Damarlı

  4. Seda Akpınar


CAM DERSİ ÖĞRENCİ LİSTESİ

  1. Çağın Bulakbaşı

  2. Arda Kurşun

  3. Mesut Berdibek

  4. Bahar Aybudak

(Bir önceki dönemden devam edenler)

  1. Çağlar Yenilmez

  2. Ödül Kesre

  3. Nicola Tesch

  4. Ezgi Topçu

İlk ders Salı günü U-3 Fizik Amfisi alt katında saat:13:30’da yapılacaktır.



KLASİK TÜRK MÜZİĞİ DERSİ II.DÖNEM SEÇME

SONUÇLARI


Sıra No

İsim-Soyisim

1

İrem Erkal

2

Tuğba Nayir

3

Ezgi Genç

4

Cansu Kavas

5

Haydar Oğuzhan Çakır

6

Mehmet Erdoğan

7

Abdullah Onur Koyuncu

8

Tayfun Şentürk

9

Çağdaş Sarıcı

10

Ayşe Melek Gök

11

Berk Arıkhan

12

Mevlüt Ferhat Yeşil

13

Yiğit Ösken

14

Berk Yaşyerli

15

Ece Dilan Asma

16

Ahmet Gökhan Karanbıyık

17

Necibe Kutlutürk

18

Irmak Sancar

19

Oğuzhan Üstündağ

20

Melike Bayana

21

Cem Recai Çırak

22

İbrahim Gürcan Yıldız

23

Fırat Avcı

24

Sergül Okkan

25

Elif Cansu Gültekin

26

Özgür Altınsoy

27

Hatice Demirtaş

28

Sinem Nalbant

29

Fatih Kızıltaş

30

Arzu Güven

31

Renan Arda Carlak









Sıra No

İsim Soyisim

32

İsmail Sarp Dikkaya

33

Çağla Azizoğlu

34

Alican Kutlu

35

Yasemin Yıldırım

36

Burakcan Kaya

37

Ezgi Sert

38

Cengizhan Özmen

39

Cansu Paksoy

40

Sacide Özlem Aydın

41

Berk Demir

42

Dilara Sert

43

Tuğçe Koç

44

Nilsu Tosun

45

Merve Değirmenci

46

Doğa Doğanay

47

Sercan Güloğlu

48

Cansu Üstoğlu

49

Uygar Tunç

50

Berk Saraloğlu

51

Büsra Timur

52

Erencan Duymaz

53

Cihan Tatar

54

Merve Yıldız

55

Fatih Mehmet Paksoy


Not: Add drop haftasının ilk günü olan Pazartesi günü saat 18:00’da KTMT Binası üst katında dersler başlayacaktır. Listede adı olan arkadaşlar Pazartesi derslerini ekleyebilirler.

2012-2013 Spring Semester

Sculpture THEA 643 0 (132-232-332-432)

Assoc. Prof. Mehmet Ali Uysal

Inst. Erdal Duman


  1. Öncü Irmak Sacar

  2. Salmaz Zare

  3. C. Murat Şipal

  4. Ali Nejat Kanıyaş

  5. Sarper Erinç

  6. Felek Yoğan

  7. Burcu Ünlütürk

  8. Elif Ünsal

  9. Merve Demir

  10. Nicola Teseh

  11. Kadir Yamaç

  12. Deniz Koyuncu

  13. Sibel Tıpırdamaz

  14. Hakan Taşkıran

  15. Oya İlke Şentürk

  16. Halay Murathan

  17. Öykü Akman

  18. Volkan Alkan

  19. Ezgi Önal

  20. Özgün Başak Bıçaklı

  21. İbrahim Kasal

  22. Hande Kılıç

  23. Sultan Erbaş

  24. Zeynep Sıla Demircioğlu

  25. Deniz Fenercioğlu

  26. Yiğit Mertol Kayabaşı

  27. Gül Doğan

  28. Gizem Güder

  29. Şule Şen

The first meeting : 26th, Ferbruary 2013 ; 13:40-17:00. The students taking the course for the first time must attend to the first meeting.



RESİM SEC 01 SEÇME SONUÇLARI

Mehmet Yılmaz
1-Gizem Güngör

2-Cansu Güngördü

3-Saim Çağlar Kurtcebe

4-Meltem Söğütcepınar

5-İlyas Genel

6-Sevgi Merve Tekin

7-Ezgi Kaşkaval

8-Zeynep Yılmaz

9-Elif Birced

10-Deniz Demircioğlu

11-Müjde Seray Saatçioğlu

12-Tanayca Ünlütürk

13-Engin Deniz Cengiz

14-Deniz Antmen

15-Melek Mercan

16-Burcu Uçan




İlk ders 27.02.2013 Çarşamba 13:40’da yapılacaktır. Öğrencilerin 50x70cm resim kağıdı, kurşunkalem, silgi, kıskaç getirmeleri gerekmektedir.

RESİM SEC 01 SEÇME SONUÇLARI

Tansel Türkdoğan
1-Sezin İçöz

2-Olga Babitek

3-Müjgan Gafarzade

4-Buğra Yavuz

5-Elham Cimmati

6-Gökçe Ece Şeyda

7-Berna Polat

8-Büşra Çolakoğlu

9-Zeynep Enercan

10-Melike Öztaş

11-Damla Arslan

12-Cemre Aygüzer

13-Senem Erçatım

14-Aslı Bahar Gül

15-Aslı Yıldır

16-Dilge Terbaş

17-Büşra Turgu

İlk ders 28.02.2013 Perşembe 13:40’da yapılacaktır.

Öğrencilerin 50x70 cm beyaz kağıt, 3B kalem, silgi, kalemtıraş, kıskaç getirmeleri gerekmektedir.


RESİM SEC 02 SEÇME SONUÇLARI

Ayşegül Poroy

Pazartesi

1-Özgan Başak Bıçaklı

2-Hande Gür

3-Duygu Keleş

4-Oya İlke Şentürk

5-Ezgi Uçar

6-Öznur İlgen

7-Aytek Barış Ünal

8-Aylin Mert

9-Seda Ulusoy

10-Efşan Sökmen

11-Zeynep Enercan

12-Seymur Mammadli

13-Merve Değirmenci

14-Emine Kayahan

15-Işın akın



Salı

1-Özlem İçöz

2-Fatma İlknur

3-Zişan İrem Özyurt

4-Naile Kaya

5-Bilgesu Kalaç

6-Deniz Dönmez

7-Hannan Türeci

8-Özde Nur Kulakçı

9-Kadir Volkan

10-Umut Can Durgut

11-Sümeyya Yıldırım

12-M.Gizem Kılıç

13-Seda Gümüş

14-Nicola Tesch

FLÜT SEC 02 SEÇME SONUÇLARI

1-Büşra Kuşçu

2-Ezgi Etuzsoy

3-Elif Ertem

4-Gülnur Dilekler

5-Mehmet Boğatay

6-Tuğçe Toy

7-Selma Şişman

8-Saim Çağlar Kurtcebe

9-Mehmet Özdemir

10-Ekinsu Devrim Danış

11-Sıla Nur Ünal

12-Seda Mumcu

13-Fatma Şahin

14-Utku Yağan

Eski Öğrenciler

1-Selen Saatçi

2-Burak Sönmez

3-Meryem Dilan İnce



FLÜT SEC 01 SEÇME SONUÇLARI

1-İlay ÖZDAĞ

2-Sevim Polat

3-Ayşegül Koç

4-Esranur Yıldıran

5-Zeynep Ersöz

6-Ekinsu Devrim Danış

7-Gizem Akköse

8-Seda Mumcu

9-Can Akkaş

10-İpek Özyurt

TİYATRO SEÇME SONUÇLARI
Kayıtlı Eski Öğrenciler


  1. Kadir Zengin

  2. Duygu Özden

  3. Çağatay İz

  4. Emre Göksu

  5. Canbek Altundal

  6. Funda Kelahmetoğlu

  7. İrem Birlik

  8. İrem Ece Eraydın

  9. Zehra Ezgi Aşçı

  10. Tuğba Ünal

  11. İzzet Çetin


Kayıtlı Yeni Öğrenciler

  1. Fatime Parmaksızoğlu

  2. Ömer Burak Akgün

  3. Doğuş Altıntaş

  4. Nursultan Umbetov

  5. Hasan Basri Tosun

  6. Can Aykaş

  7. Selin Özil

  8. Zeynep Eygören

  9. Cansu Paksoy

  10. Pelin Sarıkaya

  11. Yasin Keleş

  12. Raşit Koray Koç

  13. Selin Yünter

  14. Aslıhan Alkurt

  15. Hasibe Hilal Kıvılcım

  16. Nazmus Sadat

  17. Melih Özcan

  18. Çetin Gülten


Misafir Öğrenci

  1. Sekine Ahmedova

  2. Cankut Kaan Bolat

  3. Öykü Akın


BAS GİTAR II.DÖNEM SEÇME SONUÇLARI

Cüneyt Sözmen
1-Ege Tülek

2-Serkan Sayılkan

3-Berk Bozkır

4-Erdem Dursunkaya

5-Ezgi Dilan Durmuşoğlu

6-Çağrı Büyüme

7-Emrecan Kılıç

8-Serkan Karalı

9-Ziya Erce Esmer

10-Murat Özatay

11-Deniz Engin

12-Ada Kıkı Ruswandı

13-Ersin Durmuş

14-Dilara Hasdemir

15-Saygın Sual

16-Gülsemin Yeşilyurt

17-Pınar Şatvan

KEMAN SEC 02 II.DÖNEM SEÇME SONUÇLARI

Doç. Ebru Karaağaç

Eski Öğrenciler


  1. Burcu Atlı

  2. Ezgi Selin Akdemir

  3. Elchin Ahmadov

  4. Canberk Bacı

Yeni Öğrenciler

  1. Çiğdem Türkmen

  2. Hazal Özdemir

  3. Barış Ergün

  4. Hatice Tuğçe Akış

  5. Sezen Akyıldız

  6. Ecem Tufan


KEMAN SEC 01 II.DÖNEM SEÇME SONUÇLARI

Tangör Ertaş
1-Serdar Çiftçi

2-Çiğdem


3-Özlem Duma

4-Mert Kuşhan

5-Türk Yörük

6-Suzidre Alpay

7-Erdal Tufan

8-Can Yalçın Kurt

9-Derya Karadeniz

10-Deniz Demirgören

11-Nilgün Efe

VİYOLENSEL II. DÖNEM SEÇME SONUÇLARI

Prof. Engin Sansa
1-Samet Aytekin

2-Nihal Girgin

3-Ece Selin

4-Sanem Azudiamin

5-Selin Cantürk

6-Esra Nur Uğurlu

7-Gizem Mert

8-Kenan Ayhan

9-Ceren Dümen


VİYOLA II.DÖNEM SEÇME SONUÇLARI

Prof.Betil Başeğmezler
1-Hazal Varol

2-Yasemin Kaya

3-Numan Tahmisçioğl

4-Şeyma Gürkan

5-Özge İzlenci

6-Ebru Köksal



Eski Öğrenciler

1-Melda Ekmen

2-Emre Yılmaz

3-Elif Sarıgül



INTERNATIONAL NEWS – THEA 643 0101

(WEDS, 10.40-13.40)


  1. Kumsal Kurt

  2. Ece Özbakır

  3. Muhammed Taha Çiçek

  4. Şükrü Sarıca

  5. Fatma Turgut

  6. Gülfem Demir

  7. Burcu Boy

  8. Merjen Yomudova

  9. İrem Birlik

  10. Pınar Erelli

  11. Hafize Beysimoğlu

  12. Hasan Tahsin Azizağaoğlu

  13. Cihat Battaloğlu

  14. Emir Cem Aslanargun

  15. İklim Başdoğan

  16. Pınar Kahya

  17. Nihan Cabbaroğlu

  18. Ahmed Furkan Akdeniz

19.Hümeyra Üncü

20.Dergah Aygül

21.Kadir Söylemez

22.Muhammed Türkan



MEDIA ECONOMICS – THEA 643 0301 (FRIDAYS, 10.40-13.40)
1.Tuğçe Kara

2.Berat Yaşa

3.Pınar Kahya

4.Ogül Ünsal

5.Zehra Özge Yıldız

6.Büşra Tuğçe Yağcı

7.Efe Yağız Tunç

8.Meriç Yeğin

9.Ali Talyak

10.Gülay Taltekin

11.Emre Avan

12.Gizem Tuncay

13.Emrah Sandıkçı

14.Okan Bizildere

15.Ayşe Nur Dal

16.Bilgesu Deniz Uç

17.Ceyda Doğan

18.Tuğçe Öcal

19.Özgür Özonuk

20.Tuğçe Atıcı

21.Burçak Karakoç

22.Yerjan Khurmyetbyek

23.Khuder Batbayar

24.Tahsin Can Nalcı



25.Sıla Ayöz

CLASSICAL GUITAR COURSE
2013 Spring Semester Student Registration

List of students who have previously taken guitar courses:
(The following students can register the classical guitar courses)


Sinem Nalbant

1671452

Yerjan Khurmyetbyek

1645936

Seda Özbozdağlı

1652213

Dalerkhoni Temirzoda

1647320

Ömer Ateş

1668763

Hacer Bilü

1666916

Lladina Iusupova

1785328

Betül Sürücü

1654748

Nurdan Demirtürk

1608181

Burak Nebil Barutçu

1743327

Mehmet Yasin Güneş

1734078

Volkan Orhan

1655232

Nehir Günce Daşcı

1655067

Nur Akan

1796986

Burak Üstün

1797956

Seyidagha Aghayev

1702208

Turel Naghibeyli

1695530

Cem Yalçın

1741743

Barış Nasır

1746288

Naz Sürücü

1720366

Daren Tuzi

1786953

C. Burak Öngay

1675024

Volkan Okbay

1741479

Ali Berkcan Boylu

1809490

Fuad Mustafayev

1646637

Nijat Ahmadli

1645860

Sefer Yılmaz

1476274

Uygar Tunç

1646118


CLASSİCAL GUITAR COURSE
2013 Spring Semester New Student Registration

Results Of Random Name Draw For New Students:
(The Following Students Can Register The Classical Guitar Courses)







Özgür Ural

1819622

Özlem Ceren Şahin

1746668

Azat Temirbek

1785518

Fatma Alkanat

1791706

Onur Koyuncu

1814490

Cansu Dinçer

1789197

Orkhan Javadov

1645258

Ecem Boğatemur

1798107

Barış Çolaşır

1885250

Gülfem Demir

1745868

İpek Ömürbek

1546530

Nıcola Tesch

1905892

Gül Büber

1797216

Burcu Uçan

1716182

Aydın Çoşkun

1722008

Jana Mangels (Erasmus)

1956762

Koen Schouten (Erasmus)

1957034


Standby List:

(Please Check Back Again During The Add-Drop Period)














Hasibe Hilal Kıvılcım

1746965







Tayfun Efe Ertop

1743699







Cem Tuncer

1814888







Sadi Safaraliev

1700244







Emre Yazganoğlu

1797737







Abbas Ali Amoueı

1785724







Mehmet Gökcan Bayrak

1813765







Mahkameh Rafatınıa

1786102







Abdussamet Ergişi

1554724







Mustafa Ünal

1717339







Cihan Kocaman

1674357







Nazmus Sadat

1824556







Yöntem Turhan

1722438







Ahmed Furkan Akdeniz

1630532







Gökhan Şahinbaş

1677905



Поделитесь с Вашими друзьями:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə