T. C. Avrupa biRLİĞİ genel sekreterliĞİ, T. C. Merkezi Fİnans ve ihale biRİMİ, Avrupa biRLİĞİ TÜRKİye delegasyonu



Yüklə 334.03 Kb.
tarix23.06.2017
ölçüsü334.03 Kb.

T.C. AVRUPA BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİ,

T.C. MERKEZİ FİNANS VE İHALE BİRİMİ,

AVRUPA BİRLİĞİ TÜRKİYE DELEGASYONU
2010-2011 AKADEMİK YILI

JEAN MONNET BURS PROGRAMI

SÖZLÜ SINAV DUYURUSU

Jean Monnet Değerlendirme Komitesi, 2010-2011 akademik yılı Jean Monnet Burs Programı çerçevesinde 17 Nisan 2010 tarihinde gerçekleştirilen yazılı sınav sonuçlarını değerlendirmiş ve 19 Temmuz – 4 Ağustos 2010 tarihleri arasında yapılacak sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların listesini belirlemiştir. Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların isimleri, her adayın sözlü sınav tarih ve saati ile aşağıdaki listede yayınlanmaktadır.


Sözlü sınav hakkındaki tüm bilgiler aşağıda sunulmaktadır.


  • Adayların kendilerine tahsis edilen tarihte, verilen saat aralığından 30 dakika önce T.C. Merkezi Finans ve İhale Biriminde hazır olmaları gerekmektedir.




  • Adayların yanlarında bir adet resmi kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport) bulundurmaları gerekmektedir.




  • Sınava gelmeyen veya gelemeyen adayın sınav hakkı geçersiz sayılacaktır.




  • Sözlü sınava katılmaya hak kazanamayan adaylar Merkezi Finans ve İhale Birimi tarafından yazılı olarak bilgilendireceklerdir.




  • Yazılı sınav sonuçları ile ilgili olarak telefonla bilgi verilmeyecektir.




  • Adaylara tahsis edilen sözlü sınav tarih ve saatlerinin değiştirilmesi mümkün değildir.




  • Sözlü sınavda başarılı olan adayların isimleri Ağustos ayı içinde T.C. Avrupa Birliği Genel Sekreterliği (www.abgs.gov.tr), T.C. Merkezi Finans ve İhale Birimi (www.cfcu.gov.tr), Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu (www.avrupa.info.tr) ve Jean Monnet Yerleştirme Ajansı (www.jeanmonnet.org.tr) web sayfalarında yayınlanacaktır.

Sözlü sınava girmeye hak kazanan adayları kutlar ve başarılar dileriz.



Sözlü Sınav Tarihleri : 19 Temmuz – 4 Ağustos 2010
Sözlü Sınav Süresi : 20 dakika
Sözlü Sınav Yeri : T.C. Merkezi Finans ve İhale Birimi

Eskişehir Yolu, 4. Kilometre, 2. Cadde,

(Halkbank kampüsü), No: 63, C Blok,

Söğütözü, Ankara


Sözlü Sınav Dili : İlk başvuruda belirtilen ve yazılı sınavın yapıldığı aynı AB resmi dilinde yapılacaktır.
Sözlü Sınav Komisyonu: Jean Monnet Ortak Komitesi tarafından belirlenen ve T.C. Merkezi Finans ve İhale Birimi ile Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu tarafından onaylanan konu uzmanlarından oluşmaktadır.

2010-2011 JEAN MONNET BURS PROGRAMI ADAYLARI SÖZLÜ SINAV TARİH VE SAATLERİ


ADAY NO

SOYAD / AD

KURUM

DİL

ÇALIŞMA ALANI

TARİH

SAAT

080 EN

ADA Ayşe Nil

Herguner / Bilgen / Ozeke Hukuk Bürosu

İngilizce

Şirketler Hukuku

26 Temmuz Pzt

09:30 – 10:00

155 EN

ADA Ezgi

ODTÜ

İngilizce

Bölgesel Politika ve Yapısal Araçların Koordinasyonu

26 Temmuz Pzt

15:30 – 16:00

020 EN

AKÇA Ahmet

Türk Telekom

İngilizce

Mali Hizmetler

20 Temmuz Salı

14:00 – 14:30

151 EN

AKÇALI Banu Atay

TRT

İngilizce

Telekomünikasyon Politikası

30 Temmuz Cuma

09:30 – 10:00

045 EN

AKGÜL Aziz

Adalet Bakanlığı

İngilizce

Yargı ve Temel Haklar

21 Temmuz Çar

13:00 – 13:30

262 EN

AKSAN Güneş Ekin

Istanbul Bilgi Üniversitesi

İngilizce

Sosyal Politika ve İstihdam

22 Temmuz Perş

13:00 – 13:30

181 EN

AKSOP Ece

Dış Ticaret Müsteşarlığı

İngilizce

Dış, Güvenlik ve Savunma Politikası

19 Temmuz Pzt

13:30 – 14:00

136 EN

AKSOY Billur

Ankara Üniversitesi

İngilizce

Malların Serbest Dolaşımı

2 Ağustos Pzt

10:00 – 10:30

084 EN

ALICI Burhan

Adalet Bakanlığı

İngilizce

Yargı ve Temel Haklar

21 Temmuz Çar

13:30 – 14:00

049 EN

ARAL Işıl

Galatasaray Üniversitesi

İngilizce

Yargı ve Temel Haklar

21 Temmuz Çar

16:00 – 16:30

233 EN

ARAS Nefise Ela Gökalp

İzmir Valiliği

İngilizce

Adalet, Özgürlük ve Güvenlik

29 Temmuz Perş

13:00 – 13:30

141 EN

ARAS Nisan Su

ODTÜ

İngilizce

Adalet, Özgürlük ve Güvenlik

29 Temmuz Perş

13:30 – 14:00

192 EN

ARICAN Mahir Hüsnü

CITI Türkiye

İngilizce

Mali Hizmetler

20 Temmuz Salı

14:30 – 15:00

117 EN

ARIK Hasan Sadık

Koç Üniversitesi

İngilizce

Ekonomik ve Parasal Politika

26 Temmuz Pzt

13:00 – 13:30

039 EN

AVŞAR Güneş

Pricewaterhouse Coopers

İngilizce

Vergilendirme

28 Temmuz Çar

14:00 – 14:30

130 EN

AYDIN Hande Ezgi

Boğaziçi Üniversitesi

İngilizce

Ekonomik ve Parasal Politika

26 Temmuz Pzt

13:30 – 14:00

154 EN

AYHAN Sinan

ABGS

İngilizce

Kamu Alımları

19 Temmuz Pzt

10:30 – 11:00

061 EN

AYSEV Uzay Yaşar

ODTÜ

İngilizce

Dış, Güvenlik ve Savunma Politikası

19 Temmuz Pzt

14:00 – 14:30

218 EN

BAŞARAN Gizem

Koç Üniversitesi

İngilizce

Şirketler Hukuku

26 Temmuz Pzt

10:00 – 10:30

203 EN

BAŞOĞLU Başak

Istanbul Bilgi Üniversitesi

İngilizce

Şirketler Hukuku

26 Temmuz Pzt

10:30 – 11:00

089 EN

BİGİKOÇİN Erman

ODTÜ

İngilizce

Gıda Güvenliği, Hayvan ve Bitki Sağlığı Politikası

28 Temmuz Çar

16:00 – 16:30

219 EN

BOZKURT Sümercan

ODTÜ

İngilizce

Sosyal Politika ve İstihdam

22 Temmuz Perş

13:30 – 14:00

150 EN

BULUT Murat

TOBB Üniversitesi

İngilizce

Dış, Güvenlik ve Savunma Politikası

19 Temmuz Pzt

16:00 – 16:30

133 SP

BUMİN Burte

İzmir Ticaret Odası

İspanyolca

Sosyal Politika ve İstihdam

19 Temmuz Pzt

10:00 – 10:30

077 EN

CANER Levent Özcan

Enerji Piyasası Duzenleme Kurumu

İngilizce

Enerji

23 Temmuz Cuma

10:30 – 11:00

113 EN

CEM Çağrı

Marmara Üniversitesi

İngilizce

Şirketler Hukuku

26 Temmuz Pzt

11:00 – 11:30

239 EN

CİHAN Gizem

ODTÜ

İngilizce

Sosyal Politika ve İstihdam

22 Temmuz Perş

14:00 – 14:30

108 EN

CÖMERT Tuğçe

Galatasaray Üniversitesi

İngilizce

Dış, Güvenlik ve Savunma Politikası

19 Temmuz Pzt

16:30 – 17:00

062 EN

ÇAKAR Ümit

KOSGEB

İngilizce

İşletmeler ve Sanayi Politikaları

29 Temmuz Perş

10:00 – 10:30

023 EN

ÇAVUŞOĞLU Damla

Koç Üniversitesi

İngilizce

Şirketler Hukuku

26 Temmuz Pzt

11:30 – 12:00

027 EN

ÇERÇİL İrfan

AKBANK

İngilizce

Ekonomik ve Parasal Politika

26 Temmuz Pzt

14:00 – 14:30

087 EN

ÇİÇEK Anıl

Dışişleri Bakanlığı

İngilizce

Dış, Güvenlik ve Savunma Politikası

19 Temmuz Pzt

13:00 – 13:30

022 EN

ÇOBANGÜÇ Emin

Istanbul Bilgi Üniversitesi

İngilizce

Enerji

23 Temmuz Cuma

11:30 – 12:00

105 EN

DEMİRCAN Emir

Dokuz Eylül Üniversitesi

İngilizce

Sosyal Politika ve İstihdam

22 Temmuz Perş

14:30 – 15:00

175 EN

DEMİRCİ Ebru

AKBANK

İngilizce

Mali Hizmetler

20 Temmuz Salı

15:00 – 15:30

206 EN

DEMİREL Onur

Süleyman Demirel Üniversitesi

İngilizce

İşletmeler ve Sanayi Politikaları

29 Temmuz Perş

10:30 – 11:00

050 EN

DİNGİLOĞLU Berker

Istanbul Bilgi Üniversitesi

İngilizce

Dış, Güvenlik ve Savunma Politikası

20 Temmuz Salı

09:30 – 10:00

104 EN

DOĞAN Aydan

Ankara Üniversitesi

İngilizce

Ekonomik ve Parasal Politika

26 Temmuz Pzt

14:30 – 15:00

256 FR

DOĞAN Havva

Galatasaray Üniversitesi

Fransızca

İşletmeler ve Sanayi Politikaları

29 Temmuz Perş

11:30 – 12:00

165 EN

DUMAN Özgün Sarımehmet

Ankara Üniversitesi

İngilizce

Sosyal Politika ve İstihdam

22 Temmuz Perş

15:00 – 15:30

053 EN

DÜNDAR Selim

Pekin & Pekin Hukuk Bürosu

İngilizce

Şirketler Hukuku

27 Temmuz Salı

09:30 – 10:00

229 EN

DÜZGÖREN Zeynep

Koç Üniversitesi

İngilizce

Şirketler Hukuku

27 Temmuz Salı

10:00 – 10:30

034 EN

ELMAS Arif Caner

ESİN Hukuk Bürosu

İngilizce

Şirketler Hukuku

27 Temmuz Salı

10:30 – 11:00

004 EN

ERDEMLİ Mahmut

Adalet Bakanlığı

İngilizce

Yargı ve Temel Haklar

21 Temmuz Çar

14:00 – 14:30

103 EN

ERGEN Sezen

Galatasaray Üniversitesi

İngilizce

Fikri Mülkiyet Hukuku

28 Temmuz Çar

09:30 – 10:00

055 EN

ERÖZDEMİR Eylül

Bilkent Üniversitesi

İngilizce

Dış, Güvenlik ve Savunma Politikası

19 Temmuz Pzt

17:30 - 18:00

116 EN

GENİT Mustafa Efe

TESCO KİPA

İngilizce

Şirketler Hukuku

27 Temmuz Salı

11:00 – 11:30

051 EN

GÖNENÇ Defne

ODTÜ

İngilizce

Ekonomik ve Parasal Politika

26 Temmuz Pzt

15:00 – 15:30

094 EN

GÖNENLİ Hayriye

Boğaziçi Üniversitesi

İngilizce

Ekonomik ve Parasal Politika

23 Temmuz Cuma

15:00 – 15:30

029 EN

GÖZBEBEK Derya

Ankara Üniversitesi

İngilizce

Şirketler Hukuku

27 Temmuz Salı

11:30 – 12:00

028 EN

GÜLER Begüm

ODTÜ

İngilizce

Ekonomik ve Parasal Politika

23 Temmuz Cuma

15:30 – 16:00

152 EN

GÜLLÜK Sıddık

Türkiye Adalet Akademisi

İngilizce

Yargı ve Temel Haklar

21 Temmuz Çar

16:30 – 17:00

140 FR

GÜNEŞ İrem

Marmara Üniversitesi

Fransızca

Dış, Güvenlik ve Savunma Politikası

20 Temmuz Salı

13:00 – 13:30

149 EN

GÜRBOĞA Mert

TOBB Üniversitesi

İngilizce

Dış, Güvenlik ve Savunma Politikası

19 Temmuz Pzt

15:30 – 16:00

176 EN

GÜZEL Esat

KHO Savunma Bilimleri Enstitüsü

İngilizce

Ulaştırma Politikası

27 Temmuz Salı

17:30 - 18:00

017 EN

HALAT Çağatay

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı

İngilizce

Sosyal Politika ve İstihdam

22 Temmuz Perş

17:00 – 17:30

075 EN

HARMAN Gülsin

Galatasaray Üniversitesi

İngilizce

Adalet, Özgürlük ve Güvenlik

29 Temmuz Perş

14:00 – 14:30

064 EN

HOŞAFÇI Duygan Pınar

BUGDAY – Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği

İngilizce

Tarım ve Kırsal Kalkınma

28 Temmuz Çar

17:00 – 17:30

188 EN

İLKILIÇ Kadri Deniz

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası

İngilizce

Mali Hizmetler

20 Temmuz Salı

15:30 – 16:00

128 FR

İNCE Nihan

Yeditepe Üniversitesi

Fransızca

Kamu Alımları

19 Temmuz Pzt

11:30 – 12:00

046 EN

KADIOĞLU Ali

Adalet Bakanlığı

İngilizce

Yargı ve Temel Haklar

21 Temmuz Çar

14:30 – 15:00

067 EN

KAPAROĞLU Zeynep

IBTECH

İngilizce

Telekomünikasyon Politikası

30 Temmuz Cuma

10:00 – 10:30

003 EN

KAPLAN Filiz

TTA (TEKEL)

İngilizce

Kamu Alımları

19 Temmuz Pzt

11:00 – 11:30

008 FR

KARAARSLAN Abdulkadir

Adalet Bakanlığı

Fransızca

Yargı ve Temel Haklar

22 Temmuz Perş

11:00 – 11:30

234 EN

KARAHANOĞLU İlhami

Türkiye Kalkınma Bankası

İngilizce

Mali Hizmetler

20 Temmuz Salı

16:00 – 16:30

240 EN

KARAMUK Ayşe Gümeç

ODTÜ

İngilizce

Çevre

2 Ağustos Pzt

13:00 – 13:30

153 EN

KARAYAKA Lale

Ulaştırma Bakanlığı

İngilizce

Çevre

2 Ağustos Pzt

15:00 – 15:30

211 EN

KARGA Nazlı Cansın

Yeditepe Üniversitesi

İngilizce

Fikri Mülkiyet Hukuku

28 Temmuz Çar

10:00 – 10:30

078 EN

KAYA Bağdagül

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu

İngilizce

Enerji

23 Temmuz Cuma

11:00 – 11:30

032 EN

KAYAR Ali Rıza

Hazine Müsteşarlığı

İngilizce

Mali Hizmetler

20 Temmuz Salı

17:30 - 18:00

158 EN

KIZILTAN Ögedey

ODTÜ

İngilizce

Çevre

2 Ağustos Pzt

13:30 – 14:00

044 EN

KIZILYEL Serkan

Danıştay Başkanlığı

İngilizce

Yargı ve Temel Haklar

21 Temmuz Çar

17:00 – 17:30

196 EN

KOCA Özün

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı

İngilizce

Sosyal Politika ve İstihdam

22 Temmuz Perş

17:30 - 18:00

137 EN

KOCAMAN Müge

DELOITTE

İngilizce

Şirketler Hukuku

27 Temmuz Salı

13:00 – 13:30

038 EN

KOÇAK Nalan

Boğaziçi Üniversitesi

İngilizce

Yargı ve Temel Haklar

21 Temmuz Çar

17:30 - 18:00

198 EN

KOLAĞASIGİL İmge

ODTÜ

İngilizce

Dış, Güvenlik ve Savunma Politikası

19 Temmuz Pzt

14:30 - 15:00

073 EN

KÖRBAYRAM Abdülhaki

TBD Pazarlama

İngilizce

Dış, Güvenlik ve Savunma Politikası

20 Temmuz Salı

10:00 – 10:30

174 EN

MACİT Gökhan

Ulaştırma Bakanlığı

İngilizce

Mali Kontrol

28 Temmuz Çar

13:00 – 13:30

054 EN

MEMİŞOĞLU Simge

Kocaeli Üniversitesi

İngilizce

Yargı ve Temel Haklar

22 Temmuz Perş

10:00 – 10:30

243 EN

METİN Cansemih

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı

İngilizce

Gıda Güvenliği, Hayvan ve Bitki Sağlığı Politikası

28 Temmuz Çar

16:30 – 17:00

185 EN

METİNSOY Saliha

Sabancı Üniversitesi

İngilizce

Sosyal Politika ve İstihdam

22 Temmuz Perş

15:30 – 16:00

132 EN

MUŞTU Başak

Koç Üniversitesi

İngilizce

Adalet, Özgürlük ve Güvenlik

29 Temmuz Perş

14:30 – 15:00

082 EN

ONUKLU Atilla

Eximbank

İngilizce

Mali Hizmetler

20 Temmuz Salı

16:30 – 17:00

238 EN

ORTAÇ Zeynep

Bilkent Üniversitesi

İngilizce

Rekabet Politikası

21 Temmuz Çar

09:30 – 10:00

124 EN

ÖNDER Sara Pınar

Bilkent Üniversitesi

İngilizce

Yargı ve Temel Haklar

22 Temmuz Perş

10:30 – 11:00

042 EN

ÖZATAY Zeynep

Hazine Müsteşarlığı

İngilizce

Ekonomik ve Parasal Politika

23 Temmuz Cuma

16:00 – 16:30

127 EN

ÖZBAL Hande

Bahçeşehir Üniversitesi

İngilizce

Fikri Mülkiyet Hukuku

28 Temmuz Çar

10:30 – 11:00

107 EN

ÖZDEMİR Hicran Çimen

İş Bankası

İngilizce

Bölgesel Politika ve Yapısal Araçların Koordinasyonu

26 Temmuz Pzt

16:00 – 16:30

043 EN

ÖZDEMİR Semih Sırrı

Gazi Üniversitesi

İngilizce

Şirketler Hukuku

27 Temmuz Salı

13:30 – 14:00

131 EN

ÖZEKİNCİ Volkan

PINAR

İngilizce

Telekomünikasyon Politikası

30 Temmuz Cuma

10:30 – 11:00

138 EN

ÖZGÜR Gülçin

İş Bankası

İngilizce

Mali Kontrol

28 Temmuz Çar

13:30 – 14:00

096 EN

ÖZSARAN Gonca

Boğaziçi Üniversitesi

İngilizce

Mali Hizmetler

20 Temmuz Salı

17:00 – 17:30

167 EN

ÖZTÜRK Neva Övünç

Ankara Üniversitesi

İngilizce

Adalet, Özgürlük ve Güvenlik

29 Temmuz Perş

15:00 – 15:30

197 EN

PEDÜK Türkben

Maliye Bakanlığı

İngilizce

Vergilendirme

28 Temmuz Çar

14:30 – 15:00

182 EN

PEKYÖRÜR Hayrettin Çağatay

Galatasaray Üniversitesi

İngilizce

Fikri Mülkiyet Hukuku

28 Temmuz Çar

11:00 – 11:30

228 EN

SAKA Orkun

KPMG

İngilizce

Mali Hizmetler

29 Temmuz Perş

16:00 – 16:30

148 EN

SAKARYA Ecehan

Ankara Üniversitesi

İngilizce

Dış, Güvenlik ve Savunma Politikası

20 Temmuz Salı

10:30 – 11:00

213 EN

SANCAK Merve

Koç Üniversitesi

İngilizce

Sosyal Politika ve İstihdam

22 Temmuz Perş

16:00 – 16:30

217 EN

SARIŞEN Gamze Rezan

Tarih Vakfı

İngilizce

Yargı ve Temel Haklar

22 Temmuz Perş

09:30 – 10:00

052 EN

SAYAN Ramazan Caner

ODTÜ

İngilizce

Çevre

2 Ağustos Pzt

14:00 – 14:30

031 EN

SEZER Erdem

Bahçeşehir Üniversitesi

İngilizce

Enerji

23 Temmuz Cuma

13:00 – 13:30

237 EN

SÖKMEN Özgül

CORGILL

İngilizce

İstatistik

30 Temmuz Cuma

17:00 – 17:30

091 EN

SÖNMEZ Göktuğ

Bilkent Üniversitesi

İngilizce

Dış, Güvenlik ve Savunma Politikası

19 Temmuz Pzt

17:00 – 17:30

112 FR

ŞAFAK Esma Elif

Galatasaray Üniversitesi

Fransızca

Yargı ve Temel Haklar

22 Temmuz Perş

11:30 – 12:00

110 FR

ŞAHİN Özgecan

Galatasaray Üniversitesi

Fransızca

Dış, Güvenlik ve Savunma Politikası

20 Temmuz Salı

13:30 – 14:00

024 EN

ŞAHLI Zuhal

Marmara Üniversitesi

İngilizce

Dış, Güvenlik ve Savunma Politikası

20 Temmuz Salı

11:00 – 11:30

208 EN

ŞARDAR Pınar

ODTÜ

İngilizce

İşçilerin Serbest Dolaşımı

2 Ağustos Pzt

09:30 – 10:00

011 EN

ŞEN Mahmut

Adalet Bakanlığı

İngilizce

Yargı ve Temel Haklar

21 Temmuz Çar

15:00 – 15:30

215 EN

ŞENGÖLGE Melih

İş Bankası

İngilizce

Ekonomik ve Parasal Politika

23 Temmuz Cuma

16:30 – 17:00

122 EN

TANRISEVEN Hasan

İçişleri Bakanlığı

İngilizce

Enerji

23 Temmuz Cuma

13:30 – 14:00

257 FR

TAŞÇI Yasemin

Galatasaray Üniversitesi

Fransızca

Enerji

23 Temmuz Cuma

14:00 – 14:30

145 EN

TATAR Ünal

UEKAE/ TÜBİTAK

İngilizce

Telekomünikasyon Politikası

30 Temmuz Cuma

11:00 – 11:30

207 EN

TAVMAN Yaprak

ÇATKI Mimarlık Mühendislik Ltd Şti

İngilizce

Ekonomik ve Parasal Politika

23 Temmuz Cuma

17:00 – 17:30

244 EN

TEKİN Ahmet Veli

Çevre ve Orman Bakanlığı

İngilizce

Çevre

2 Ağustos Pzt

15:30 – 16:00

245 EN

TEMEL Sinemis

Sabancı Üniversitesi

İngilizce

Sosyal Politika ve İstihdam

22 Temmuz Perş

16:30 – 17:00

204 EN

TEPELİ Hasret

ODTÜ

İngilizce

Dış, Güvenlik ve Savunma Politikası

19 Temmuz Pzt

15:00 – 15:30

249 EN

TETİK Dilan

Boğaziçi Üniversitesi

İngilizce

Ekonomik ve Parasal Politika

23 Temmuz Cuma

17:30 - 18:00

065 EN

TİLLEM Salih Zeki

Garanti Portföy Yönetimi

İngilizce

Mali Hizmetler

29 Temmuz Perş

16:30 – 17:00

047 FR

TOPALOĞLU Tuğçe

Marmara Üniversitesi

Fransızca

Vergilendirme

28 Temmuz Çar

15:00 – 15:30

099 EN

TOPSELVİ Merve

Boğaziçi Üniversitesi

İngilizce

Dış, Güvenlik ve Savunma Politikası

20 Temmuz Salı

11:30 – 12:00

251 EN

TULAZ Asalet

I.B.B. Bimtaş A.Ş.

İngilizce

Bölgesel Politika ve Yapısal Araçların Koordinasyonu

26 Temmuz Pzt

16:30 – 17:00

194 EN

TUNALI Gülfer

Dokuz Eylül Üniversitesi

İngilizce

Bölgesel Politika ve Yapısal Araçların Koordinasyonu

26 Temmuz Pzt

17:00 – 17:30

093 EN

TURGUT Zerin

BOSCH

İngilizce

İşletmeler ve Sanayi Politikaları

29 Temmuz Perş

11:00 – 11:30

071 EN

TÜRKASLAN Gizem

Galatasaray Üniversitesi

İngilizce

Bölgesel Politika ve Yapısal Araçların Koordinasyonu

26 Temmuz Pzt

17:30 - 18:00

106 EN

TÜRKER Gülce

Bilkent Üniversitesi

İngilizce

Adalet, Özgürlük ve Güvenlik

29 Temmuz Perş

15:30 – 16:00

179 EN

UNGAN Hazal

Galatasaray Üniversitesi

İngilizce

Şirketler Hukuku

27 Temmuz Salı

14:00 – 14:30

085 EN

UYGUN Murat

Adalet Bakanlığı

İngilizce

Yargı ve Temel Haklar

21 Temmuz Çar

15:30 – 16:00

166 EN

YELKENCİ Işıl

Galatasaray Üniversitesi

İngilizce

Şirketler Hukuku

27 Temmuz Salı

14:30 – 15:00

193 EN

YENER Zeynep

ODTÜ

İngilizce

Çevre

2 Ağustos Pzt

14:30 - 15:00

109 EN

YILDIRIM Burçin

Galatasaray Üniversitesi

İngilizce

Şirketler Hukuku

27 Temmuz Salı

15:00 – 15:30

195 FR

YILDIRIM Deniz

Galatasaray Üniversitesi

Fransızca

Sosyal Politika ve İstihdam

19 Temmuz Pzt

09:30 – 10:00

177 EN

YILDIZ Hakkı Can

İşmen Hukuk Bürosu

İngilizce

Şirketler Hukuku

27 Temmuz Salı

15:30 – 16:00

180 EN

YILDIZ Yasemin

ODTÜ

İngilizce

İstatistik

30 Temmuz Cuma

17:30 - 18:00

120 DE

YOLAL Gözde

Özlem Kurt Hukuk Bürosu

Almanca

Rekabet Politikası

21 Temmuz Çar

10:00 – 10:30

247 EN

YURTBAY Betigül

Hidayetoğlu Hukuk Bürosu

İngilizce

Şirketler Hukuku

27 Temmuz Salı

16:00 – 16:30

115 EN

YURTÇİÇEK Mehmet Sıddık

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu

İngilizce

Mali Hizmetler

29 Temmuz Perş

17:00 – 17:30

159 FR

ZOBU Burcu

Galatasaray Üniversitesi

Fransızca

Enerji

23 Temmuz Cuma

14:30 – 15:00



Поделитесь с Вашими друзьями:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə