Yap namizədlər Siyahısı



Yüklə 20.9 Kb.
PDF просмотр
tarix25.12.2016
ölçüsü20.9 Kb.

YAP

Namizədlər Siyahısı

1 saylı Şərur – Sədərək – Talıbov Vasif Yusif oğlu

2 saylı Şərur – Həbibbəyli İsa Əkbər oğlu

4 saylı Naxçıvan şəhər – İbrahimov Eldar Rza oğlu

5 saylı Şahbuz – Babək – Novruzov Siyavuş Dünyamalı oğlu

6 saylı Culfa – Babək – Hacıyev İsmayıl Muxtar oğlu

8 saylı Binəqədi birinci – Əsədov Oqtay Sabir oğlu

9 saylı Binəqədi ikinci – Mirzəyev Zakir İlyas oğlu

10 saylı Binəqədi üçüncü – İbrahimova Məlahət İsmayıl qızı

11 saylı Qaradağ – Vəliyev Ağalar İsrafil oğlu

12 saylı Qaradağ – Binəqədi – Yasamal – Zabelin Mixail Yuryeviç

13 saylı Xəzər birinci – Əliyev Rauf Asif oğlu

14 saylı Xəzər ikinci – Əliyeva Mehriban Arif qızı

15 saylı Yasamal birinci – Əhmədova Gülər Mikayıl qızı

16 saylı Yasamal ikinci – Məhərrəmov Abel Məmmədəli oğlu

17 saylı Yasamal üçüncü – Quliyeva Samirə Oruc Qulu qızı

18 saylı Nərimanov – Nizami – Babayeva Səkinə Rəşid qızı

19 saylı Nərimanov birinci – Əhmədov Əli Cavad oğlu

20 saylı Nərimanov ikinci – Muradlı Arzuman Ağamməd oğlu

21 saylı Nəsimi birinci – Verdiyeva Gülarə Eyvaz qızı

22 saylı Nəsimi ikinci – Rəhimov Fədail Rəşad oğlu

23 saylı Nəsimi – Səbail – Qurbanov Zəfər Qəzənfər oğlu

24 saylı Nizami birinci – Abdullayev Rövnəq İbrahim oğlu

25 saylı Nizami ikinci – Vəliyeva Sədaqət Süleyman qızı

26 saylı Sabunçu birinci – Tağıyeva Elnarə Firudin qızı

27 saylı Sabunçu ikinci – Salahzadə Qalib Aslan oğlu

28 saylı Sabunçu üçüncü – Ələsgərov Hüseynqulu Adil oğlu

29 saylı Səbail – Hüseynov Rəşid Məcid oğlu

30 saylı Suraxanı birinci – Fətəliyeva Sevinc Həbib qızı

31 saylı Suraxanı ikinci – Vəliyev Əhməd Abdulkərim oğlu

32 saylı Suraxanı üçüncü – Abıyev Ağacan Qulam oğlu

33 saylı Xətai birinci – Mirələmov Hüseynbala Fazil oğlu

34 saylı Xətai ikinci – Hacıyeva Nərminə Aslan qızı

35 saylı Xətai üçüncü – Qədirov Elvin Əvəz oğlu

36 saylı Xətai dördüncü – Seyidov Səməd İsmayıl oğlu

37 saylı Nizami birinci (Gəncə) – Məmmədov Şahin Həmid oğlu

38 saylı Nizami ikinci (Gəncə) – Hacıyev Asəf Hacı oğlu

39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə) – Fətiyev Xanlar Nuru oğlu

40 saylı Kəpəz ikinci (Gəncə) – Quliyev Musa İsa oğlu

41 saylı Sumqayıt birinci – Abdullayeva Leyla Arif qızı

42 saylı Sumqayıt ikinci – Dəmirov Rafiq Balaməmməd oğlu

43 saylı Sumqayıt üçüncü – Babayev Muxtar Bahadur oğlu

44 saylı Sumqayıt – Abşeron – Xasayev Məharət Məhərrəm oğlu

45 saylı Abşeron – Əliyev Vahid İldırım oğlu

46 saylı Şirvan – Quliyev Azər Əli oğlu

47 saylı Mingəçevir – Mirzəzadə Aydın Böyükkişi oğlu

48 saylı Yevlax – Məmmədov İlham Kazım oğlu

49 saylı Yevlax – Mingəçevir – Hüseynov Əli Məhəmməd oğlu

51 saylı Qusar – Badamov Azər Camal oğlu

52 saylı Quba – Kərimov Hüseyn Ağahüseyn oğlu



53 saylı Quba – Qusar – Abramov Yevda Sasunoviç

54 saylı Şabran – Siyəzən – Süleymanov Tahir Süleyman oğlu

55 saylı Xaçmaz – Əşrəfov Arif Əşrəf oğlu

56 saylı Xaçmaz kənd – Əliyev İlham Əli Səttər oğlu

57 saylı Kürdəmir – Qəribov Fərhad Həsən oğlu

58 saylı Hacıqabul – Kürdəmir – Həmzəyeva Rəfiqə Ağarza qızı

61 saylı Neftçala – Rəhimzadə Arif Qafar oğlu

62 saylı Saatlı – Əliyev Cəlal Əlirza oğlu

64 saylı Sabirabad ikinci – Xəlilov Rüstəm Gülabba oğlu

65 saylı Saatlı – Sabirabad – Kürdəmir – Əmiraslanov Əhliman Tapdıq oğlu

67 saylı Cəlilabad şəhər – Həsənov Malik Əvəz oğlu

68 saylı Cəlilabad kənd – Kazımov Mirkazım Məhəmməd oğlu

69 saylı Cəlilabad – Masallı – Biləsuvar – Həsənov İlqar Elman oğlu

70 saylı Masallı şəhər – Əliyev Nəriman Əlibala oğlu

71 saylı Masallı kənd – Mehdiyev Şirziyad Zeydulla oğlu

72 saylı Yardımlı – Masallı – Əliyev Sərvət Məlikməmməd oğlu

73 saylı Lənkəran şəhər – Allahverdiyev Nibuvvət Hüseyn oğlu

74 saylı Lənkəran kənd – Rəcəbli Hadı Mussa oğlu

75 saylı Lənkəran – Masallı – Paşazadə Cavanşir Hümmət oğlu

76 saylı Lənkəran – Astara – Əsgərov Ziyafət Abbas oğlu

77 saylı Astara – Cəfərov Aslan Məmmədhüseyn oğlu

78 saylı Lerik – Məmmədov İqbal Nəriman oğlu

79 saylı İmişli – Qasımov Əsabil Qarakişi oğlu

80 saylı İmişli – Beyləqan – Rüstəmli Tahirə Ağamir qızı

81 saylı Beyləqan – Orucov Ayaz İsmayıl oğlu

82 saylı Ağcabədi – Rzayev Tahir Musa oğlu

83 saylı Ağcabədi – Füzuli – Əliyev Sadiq Zamiq oğlu

84 saylı Füzuli – Muradova Bahar Əvəz qızı

85 saylı Şamaxı – Eminalıyev Eyvaz Məmmədəli oğlu

86 saylı İsmayıllı – Ağayev Firudin Hacı oğlu

87 saylı Ağsu – İsmayıllı – Cavadov Ərəstun Nurəddin oğlu

88 saylı Göyçay – Şükürov Sahib Yunis oğlu

89 saylı Göyçay – Ağdaş – Hacıyev Şəmsəddin Hümmət oğlu

90 saylı Ağdaş – Həmidov Vüqar Rəsul oğlu

91 saylı Ucar – Abdullayeva Şəhla Əhməd qızı

92 saylı Zərdab – Ucar – Vəliyev Canpolad Şamil oğlu

94 saylı Bərdə kənd – Behbudov Şamil Camal oğlu

95 saylı Tərtər – Əhmədov Əhməd Hüseyn oğlu

96 saylı Goranboy – Naftalan – Muxtarov Hafiz Əli oğlu

97 saylı Goranboy – Ağdam – Tərtər – Məmmədova Gülçöhrə Hüseyn qızı

98 saylı Şəmkir şəhər – Qafarova Sahibə Əli qızı

99 saylı Şəmkir kənd – İbrahimqızı Məlahət İbrahim qızı

100 saylı Şəmkir – Daşkəsən – Qurbanlı Mübariz Qəhrəman oğlu

101 saylı Göy-göl – Daşkəsən – Məmmədov İlham Müseyib oğlu

103 saylı Gədəbəy – Həsənova Sevinc Əmirəhməd qızı

104 saylı Gədəbəy – Tovuz – Məmmədhəsənov Rafiq Musa oğlu

105 saylı Tovuz – Aslanov Nəsrəddin Əsəd oğlu

106 saylı Tovuz – Qazax – Ağstafa – Hüseynova Validə Süleyman qızı

107 saylı Qazax – Ağakişiyev Polad Məhəmməd oğlu

108 saylı Ağstafa – Cəfərov Nizami Qulu oğlu

109 saylı Balakən – Aslanova Rəbiyyət Nurullah qızı

110 saylı Zaqatala – Atayev Hikmət İsmayıl oğlu



111 saylı Zaqatala – Balakən – Süleymanova Namidə Abdulla qızı

112 saylı Qax – Əfəndi Mahir Qalib oğlu

113 saylı Şəki şəhər – Mahmudov Yaqub Mikayıl oğlu

114 saylı Şəki kənd birinci – Rəsulov Rafiq Abduləli oğlu

115 saylı Şəki kənd ikinci – İsmayılova Sudabət Şöyüb qızı

117 saylı Oğuz – Qəbələ – Naxçıvanlı Aqiyə Həbib qızı

118 saylı Ağdam şəhər – Əmirov Anar Şahin oğlu

119 saylı Ağdam kənd – Sadıxov Bəxtiyar Yusif oğlu

120 saylı Cəbrayıl – Qubadlı – Şahverdiyev Astan Nuşirəvan oğlu

121 saylı Laçın – Fərəcov Nazim Fərəc oğlu

123 saylı Kəlbəcər – Qurbanov Cavid Qənbər oğlu

124 saylı Şuşa – Ağdam – Xocalı – Xocavənd – Məmmədov Elman Camal oğlu



125 saylı Zəngilan – Qubadlı – İsmayılov İmamverdi İbiş oğlu


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə