"ZİRVƏ" İdman klubunun ağir atletika üZRƏ



Yüklə 35.02 Kb.
səhifə1/3
tarix08.12.2016
ölçüsü35.02 Kb.
  1   2   3
"ZİRVƏ" İDMAN KLUBUNUN

AĞIR ATLETİKA ÜZRƏ

2012-Cİ İL ZONA YARIŞLARININ FİNAL MƏRHƏLƏSİ

QADINLAR

N

Adı

Doğum ili

Rayon

Çəkisi

Birdən

Təkanla

Toplam

Xal

Yer

Məşqçi

1.

Fərəcova Şəfa

2001

Lənkəran

29.8

15

18

33

94.90




Məmmədov M.

2.

Əzimova Səbinə

2000

Lənkəran

35.2

17

24

41

97.87




Hüseynov T.

3.

Nəzərli Gülbəniz

2002

Lənkəran

27.4

0













Məmmədov M.

4.

Nəzərli Aybəniz

2002

Lənkəran

27.5

0













Hüseynov T.

5.

Məhərrəmova Mərziyyə

1996

Goranboy

50.0

50

60

110

186.84

3

Kərimli K.

6.

Məmmədova Xumar

1997

Goranboy

75.2

-













Kərimli K.

7.

Məhərrəmova Sevər

2002

Lənkəran

33.7

29

39

68

170.32




Əliquliyev T.

8.

Əlizadə Gülçin

1997

Qazax

49.2

58

70

128

220.44

1

Abdalov R.

9.

Məmmədova Sona

1999

Qazax

59.5

45

55

100

148.03




Abdalov R.

10.

Əlizadə Günel

2000

Qazax

61.5

47

65

112

161.90




Abdalov R.

11.

Aslanova Mehriban

1995

Qazax

66.2

33

45

78

102.21




Abdalov R.

12.

Babayeva Kübra

1991

Qazax

47.0

20

33

53

95.01




Abdalov R.

13.

Abbasova Elnarə

1997

Qazax

58.3

52

78

130

195.36

2

Abdalov R.

2003-CÜ İLLƏR VƏ DAHA KİÇİK YAŞLAR

N

Adı

Doğum ili

Rayon

Çəkisi

Birdən

Təkanla

Toplam

Xal

Yer

Məşqçi

1.

Məmmədli Ədalət

2004

İsmayıllı

27.4

26

0

-







Ağayev V.

2.

Abbasov Elvin

2004

Goranboy

27.4

27

33

60

186.98

2

Kərimli K.

3.

Kərimov Sərdar

2003

Goranboy

32.4

30

38

68

178.07




Kazımov S.

4.

Əliyev Murad

2003

Sumqayıt

31.3

35

41

76

207.13

1

Muxtarov A.

5.

Bayramov Zaur

2004

Qazax

30.1

23

27

50

142.28




Qasımov N.

6.

Hacəliyev Məhəmməd

2003

Qazax

33.3

28

35

63

159.92




Abdalov R.

7.

Qədimov Ağatahir

2003

Abşeron

29.8

25

34

59

169.67




Bayramov R.

8.

Mamayev Yaşar

2003

Neftçala

36.7

35

43

78

178.03




Səmədov Çin.

9.

Şükürzadə Elvin

2003

Lənkəran

27.1

24

33

57

179.35

3

Əliquliyev T.

10.

Yusifov Heydər

2004

Goranboy

24.0

22

25

47

157.78




Kazımov S.

11.

Əkbərov İsmayıl

2004

Neftçala

30.3

22

25

47

132.80




Səmədov Al.

12.

Məmmədov Rövşən

2003

Neftçala

26.5

22

27

49

157.12




Səmədov Al.

13.

Talıbov Təmahil

2004

Lerik

25.0

20

29

49

164.49




Rufullayev N.

2002-Cİ İLLƏR

N

Adı

Doğum ili

Rayon

Çəkisi

Birdən

Təkanla

Toplam

Xal

Yer

Məşqçi

1.

Hüseynov Mürsəl

2002

Neftçala

33.9

37

48

85

211.49

2

Ağayev A.

2.

Mahmudov Xəyal

2002

Neftçala

33.3

36

45

81

205.62




Ağayev A.

3.

İbrahimov Sadiq

2002

Neftçala

30.0

31

39

70

199.90




Ağayev A.

4.

Xəlilov Xəyal

2002

Goranboy

30.9

30

38

68

188.05




Kazımov S.

5.

Əskərli Vüsal

2002

Neftçala

30.9

33

42

75

207.41

3

Zeynalov İ.

6.

Heydərov Cavid

2002

Neftçala

28.0

34

43

77

235.33

1

Zeynalov İ.

7.

Xəlilov Tural

2002

Neftçala

31.9

27

33

60

159.96




Səmədov Cəm.

8.

Hüseynov Əli

2002

Goranboy

36.4

33

40

73

168.07




Kərimli K.

9.

Manafov Yaqub

2002

Qazax

41.9

40

47

87

173.57




Abdalov R.

10.

Muxtarlı Novruz

2002

Sumqayıt

33.9

37

45

82

204.03




Muxtarov A.

11.

Həsənli İsa

2002

Lənkəran

29.7

29

40

69

199.12




Əliquluyev T.

12.

Məmmədzadə Əli

2002

Lənkəran

26.7

20

23

43

137.02




Hüseynov T.


































2001-Cİ İLLƏR

N

Adı

Doğum ili

Rayon

Çəkisi

Birdən

Təkanla

Toplam

Xal

Yer

Məşqçi

1.

Səmədov Murad

2001

Neftçala

34.9

38

40

78

187.94




Səmədov Cəm.

2.

Xamatov Yusif

2001

Şamaxı

30.8

34

42

76

210.94




Tarıverdiyev H.

3.

Şıxəliyev Həsən

2001

Şamaxı

37.6

37

0

-







Tarıverdiyev H.

4.

Baxışov İsmayıl

2001

Qobustan

40.3

43

55

98

203.14




Səfərli Ş.

5.

Hüseynov Elməddin

2001

Elməddin

30.6

40

53

93

259.99

1

Şahbazov R.

6.

Usubov Kamran

2001

Neftçala

34.0

39

54

93

230.64

2

Zeynalov İ.

7.

Heydərov Seymur

2001

Neftçala

30.9

30

42

72

199.11




Zeynalov İ.

8.

Talıbov Cahangir

2001

Abşeron

35.9

42

54

96

224.33

3

Bayramov R.

9.

Əliyev Fuqan

2001

Lerik

31.0

34

40

74

203.90




Rufullayev N.

10.

Alxasov Saleh

2001

Lerik

25.5

28

35

63

208.33




Rufullayev N.

11.

Alxasov Əlimərdan

2001

Lerik

44.3

48

60

108

203.49




Rufullayev N.




































Поделитесь с Вашими друзьями:
  1   2   3


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə