1. Skirtingų būklių arba ligų ir sutrikimų formų, pasižyminčių trombocitopenija ir/arba spontanine sąveikaYüklə 52,5 Kb.
tarix23.12.2016
ölçüsü52,5 Kb.
1. Skirtingų būklių arba ligų ir sutrikimų formų, pasižyminčių trombocitopenija ir/arba spontanine sąveika tarp Vilebrando faktoriaus (vWF) ir trombocitų, atpažinimo būdas ir/arba tokių ligų arba tokių sutrikimų progresavimo numatymo būdas, kur minėtas būdas apima tokias stadijas:

a) paruošia bent vieną biologinį mėginį, turintį vWF, paimtą iš paciento, kamuojamo arba manomo esant kamuojamu bent viena liga arba sutrikimu, pasižyminčiu trombocitopenija ir/arba spontanine sąveika tarp vWF ir trombocitų;

b) nustato vWF kiekį, kuris minėtame biologiniame mėginyje yra surišimo su GpIb konformacijoje; ir

c) palygina gautą vWF kiekį, kuris yra surišimo su GpIb konformacijoje, su bazine reikšme, gauta iš paciento arba pacientų grupės su minėtos ligos arba sutrikimo skirtingomis būklėmis arba formomis arba be jų; ir

d) kur vWF kiekį, kuris yra surišimo su GpIb konformacijoje, nustato išlaikant biologinį mėginį su rišančiu agentu, galinčiu specifiškai surišti vWF, kuris yra surišimo su GpIb konformacijoje, esant vWF, kuris nėra surišimo su GpIb konformacijoje, ir po to nustatant vWF kiekį, kuris yra surištoje su GpIb konformacijoje, surištoje su rišančiu agentu,

kur rišantis agentas turi prisijungimo vietą, skirtingą nuo GpIbα prisijungimo vietos, ir kur rišantis agentas yra antikūnas, antikūno dalis arba fragmentas; arba baltymas arba polipeptidas, kuris turi antikūno vieną arba kelias dalis arba fragmentus.
2. Būdas pagal 1 punktą, kuriame rišantis agentas yra galintis atskirti vWF, kuris nėra surištoje su GpIb konformacijoje, nuo vWF, aktyvuoto ristocetinu.
3. Būdas pagal 1 arba 2 punktą, kuriame rišantis agentas yra baltymas arba polipeptidas, galintis specifiškai surišti vWF, kuris yra surištoje su GpIb konformacijoje, esant vWF, kuris nėra surištoje su GpIb konformacijoje.
4. Būdas pagal 1 arba 2 punktą, kuriame rišantis agentas yra sunkiosios grandinės antikūnas, galintis specifiškai surišti vWF, kuris yra surištoje su GpIb konformacijoje, esant vWF, kuris nėra surištoje su GpIb konformacijoje; sunkiosios grandinės antikūno dalis arba fragmentas, kuriame minėta dalis arba fragmentas yra galintis specifiškai surišti vWF, kuris yra surištoje su GpIb konformacijoje, esant vWF, kuris nėra surištoje su GpIb konformacijoje; arba baltymas arba polipeptidas, turintis sunkiosios grandinės antikūno vieną arba kelias dalis arba fragmentus, kur bent viena iš minėtų dalių arba fragmentų yra galinti specifiškai surišti vWF, kuris yra surištoje su GpIb konformacijoje, esant vWF, kuris nėra surištoje su GpIb konformacijoje.
5. Būdas pagal 1 arba 2 punktą, kuriame rišantis agentas yra antikūno variabilus domenas, kur minėtas variabilus domenas yra galintis specifiškai surišti vWF, kuris yra surištoje su GpIb konformacijoje, esant vWF, kuris nėra surištoje su GpIb konformacijoje; baltymas arba polipeptidas, turintis vieną arba kelis variabilius domenus, kur bent vienas iš minėtų variabilių domenų yra galintis specifiškai surišti vWF, kuris yra surištoje su GpIb konformacijoje, esant vWF, kuris nėra surištoje su GpIb konformacijoje.
6. Būdas pagal 5 punktą, kuriame bent vienas iš minėtų variabilių domenų yra sunkiosios grandinės variabilus domenas.
7. Būdas pagal 5 punktą, kuriame bent vienas iš minėtų variabilių domenų yra sunkiosios grandinės antikūno variabilus domenas.
8. Būdas pagal bet kurį vieną iš 1-7 punktų, kuriame rišantis agentas yra nano-kūnelis, galintis specifiškai surišti vWF, kuris yra surištoje su GpIb konformacijoje, esant vWF, kuris nėra surištoje su GpIb konformacijoje; arba baltymas arba polipeptidas, turintis vieną arba kelis nano-ķūnelius, kur bent vienas iš minėtų nanokūnelių yra galintis specifiškai surišti vWF, kuris yra surištoje su GpIb konformacijoje, esant vWF, kuris nėra surištoje su GpIb konformacijoje.
9. Būdas pagal bet kurį vieną iš 1-8 punktų, kuriame rišantis agentas yra sunkiosios grandinės antikūnas AU/VWFa-11; sunkiosios grandinės antikūno AU/VWFa-11 dalis arba fragmentas ir ypatingai sunkiosios grandinės antikūno AU/VWFa-11 variabilus domenas; arba baltymas arba polipeptidas, turintis sunkiosios grandinės antikūno AU/VWFa-11 vieną arba kelias dalis arba fragmentus, ir ypatingai turintis bent vieną sunkiosios grandinės antikūno AU/VWFa-11 variabilų domeną.
10. Būdas pagal bet kurį iš ankstesnių punktų, kuriame biologinis mėginys yra mėginys, turintis vWF ir trombocitų.
11. Būdas pagal bet kurį iš ankstesnių punktų, kuriame biologinis mėginis yra pasirinktas iš bendrojo kraujo, plazmos, serumo arba kitos tinkamos kraujo frakcijos.
12. Būdas pagal bet kurį vieną iš ankstesnių punktų, kuriame nustato vWF kiekį, kuris yra surištoje su GpIb konformacijoje mėginyje, ir trombocitų skaičių mėginyje ir abu nebūtinai palygina vieną su kitu.
13. Būdas pagal bet kurį iš ankstesnių punktų, kuriame ligos ir sutrikimai, pasižymintys trombocitopenija ir/arba spontanine sąveika tarp vWF ir trombocitų, yra pasirinkti iš grupės, susidedančios iš šių: trombocitopeninė purpura (TTP), HELLP sindromas, 2 tipo Vilebrando liga; sepsis; antifosfolipidinis sindromas.
14. Būdas pagal 13 punktą, kuriame liga arba sutrikimai, pasižymintys trombocitopenija ir/arba spontanine sąveika tarp vWF ir trombocitų, yra trombocitopeninė purpura (TTP), ir kur būdas yra naudojamas atskirti pacientus su igyta TTP nuo pacientų su įgimta TTP.
15. Būdas pagal 13 punktą, kuriame liga arba sutrikimai, pasižymintys trombocitopenija ir/arba spontanine sąveika tarp vWF ir trombocitų, yra preeklampsija arba HELLP sindromas, kur būdas yra naudojamas atskirti pacientus su preeklampsija nuo pacientų su HELLP sindromu.
16. Būdas pagal 13 punktą, kuriame liga arba sutrikimai, pasižymintys trombocitopenija ir/arba spontanine sąveika tarp vWF ir trombocitų, yra preeklampsija, ir kur būdas yra naudojamas numatyti minetos preeklampsijos progresavimą, ir ypatingai numatyti, kuriems pacientams su preeklamsija išsivystys HELLP, ir/arba nustatyti, kurie pacientai turi padidintą HELLP išsivystymo riziką.
17. Būdas pagal bet kurį vieną iš 1-16 punktų, kuriame rišantis agentas yra imobilizuotas ant tinkamo nešiklio.
18. Antikūno, galinčio specifiškai surišti vWF, kuris yra surištoje su GpIb konformacijoje, esant vWF, kuris nėra surištoje su GpIb konformacijoje; antikūno dalies arba fragmento, kuriame minėta dalis arba fragmentas yra galintis specifiškai surišti vWF, kuris yra surištoje su GpIb konformacijoje, esant vWF, kuris nėra surištoje su GpIb konformacijoje; arba baltymo arba polipeptido, turinčio antikūno dalį arba fragmentą, kur minėta dalis arba fragmentas yra galintis specifiškai surišti vWF, kuris yra surištoje su GpIb konformacijoje, esant vWF, kuris nėra surištoje su GpIb konformacijoje, panaudojimas skirtingų būklių arba ligų arba sutrikimų formų, pasižyminčių trombocitopenija ir/arba spontanine sąveika tarp vWF ir trombocitų, ir/arba tokių ligų arba sutrikimų progresavimo numatymui; ir/arba panaudojimas minėtame atlikimo būde, kur amtikūnas turi prisijungimo vietą, skirtingą, nei GpIbα prisijungimo vieta.
19. Antikūno panaudojimas pagal 18 punktą, kur antikūnas yra naudojamas kaip žymėtasis agentas trombų arba didelio poslinkio greičio būklių lokalizavimui pacientų kraujagyslių sistemoje.

Yüklə 52,5 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə