2013-cü ildə idman növləri üzrə keçiriləcək



Yüklə 5,05 Mb.
səhifə12/40
tarix28.04.2017
ölçüsü5,05 Mb.
1   ...   8   9   10   11   12   13   14   15   ...   40

yığma komanda


6

2

-

8

GİN, Federasiya






Beynəlxalq turnir

12-16 oktyabr

Batumi - Gürcüstan

yığma komanda


8

2

-

10

GİN, Federasiya




Kapoeyra






Arnold Classic Capoeyra Tournament

28 fevral –

04 mart


ABŞ

yığma komanda

11

3

1

15

Federasiya






Avropa çempionatı

aprel

İspaniya

yığma komanda

8

2

1

11

Federasiya






Dünya çempionatı

30 may - 01iyun

Bakı

yığma komandalar

220

55

25

300

Ümumdünya Kap.Fed. GİN, Federasiya






Azərbaycan kuboku

iyul

Lənkəran

Federasiya üzvləri

100

14

10

124

GİN, Federasiya






Kəmər imtahanları

noyabr

Bakı

Federasiya üzvləri

120

14

6

140

Federasiya




KARATE – DO






Azərbaycan çempionatı (böyüklər)

fevral

Bakı

Federasiya üzvləri













GİN, Federasiya






Dünya çempionatı

aprel

İstanbul – Türkiyə

yığma komanda

15

2

1

18

GİN, Federasiya






Ənənəvi beynəlxalq Bosfor boğaziçi turniri

aprel

İstanbul – Türkiyə

yığma komanda

15

2

2

19

Federasiya






Avropa çempionatı (böyüklər)

may

Buxarest - Macarıstan

yığma komanda

10

1

1

12

GİN, Federasiya






Azərbaycan birinciliyi (uşaqlar)

may

Bakı

Federasiya üzvləri













GİN, Federasiya






Avropa kuboku

(yeniyetmələr, gənclər və böyüklər)



iyun

Monteneqro

yığma komanda

15

2

2

19

Federasiya






Dünya kuboku (yeniyetmələr və gənclər)

iyul

Yunanıstan

yığma komanda

15

2

2

19

Federasiya






Avropa çempionatı

oktyabr

Kiyev - Ukrayna

yığma komanda

15

1

1

17

Federasiya






Dünya çempioinatı

(yeniyetmələr və gənclər)



noyabr

İspaniya

yığma komanda

13

1

1

15

Federasiya






Hitoşi Kasuya Şenseyin iştirakı ilə Ümumrespublika seminarı

dekabr

Bakı

Federasiya üzvləri













Federasiya




KİKBOKSİNQ






Baltik Open 2013

(kişilər, gənclər və yeniyetmələr)



yanvar

Tallin - Estoniya

yığma komanda

30

4

2

36

Federasiya






“Golden Glove” kuboku

(kişilər, gənclər və yeniyetmələr)



yanvar/fevral

İtaliya

yığma komanda

25

2

2

29

Federasiya






Avropa kuboku (kişilər və gənclər)

fevral

İtaliya

yığma komanda

35

5

3

43

Federasiya






“Austriya classic” dünya kuboku

aprel

Avstriya

yığma komanda

35

5

3

43

Federasiya






Azərbaycan birinciliyi

(yeniyetmələr və gənclər)



aprel

Bakı

İK, İC

300

15

15

330

GİN, Federasiya






Dünya kuboku

(kişilər, gənclər və yeniyetmələr)



may

Jeged - Macarıstan

yığma komanda

40

4

1

45

Federasiya






Dünya çempionatı

(kişilər, gənclər və yeniyetmələr)



26 may –

02 iyun


Afina - Yunanıstan

yığma komanda

35

5

1

41

GİN, Federasiya






Azərbaycan çempionatı

(kişilər və kadetlər)



iyun

İsmayıllı

İK, İC

400

15

15

430

GİN, Federasiya






“Best Fighter” dünya kuboku

iyul

İtaliya

yığma komanda

25

2

2

29

Federasiya






Avropa çempionatı

(kadetlər və gənclər)



14-21 sentyabr

Krakov - Polşa

yığma komanda

40

4

2

46

WAKO, Federasiya






Dünya çempionatı (kişilər)

30 sentyabr – 06 oktyabr

San-Paolo - Braziliya

yığma komanda

35

6

2

43

WAKO, Federasiya






Dünya kuboku

oktyabr

Yalta - Ukrayna

yığma komanda

35

4

1

40

Federasiya






Avropa çempionatı (kişilər)

30 noyabr – 08 dekabr

Antalya – Türkiyə

yığma komanda

30

4

2

36

WAKO, Federasiya




KONKİSÜRMƏ






Dünya inkişaf turniri

08-11 yanvar

Sanok - Polşa

yığma komanda

4

1

1

6

Federasiya






Avropa çempionatı

21-27 yanvar

Zaqreb - Xorvatiya

yığma komanda

6

1

1

8

Federasiya






Fransa açıq çempionatı

01-02 fevral

Rounen - Fransa

yığma komanda

4

1

1

6

Federasiya






Qitələrarası çempinat

06-11 fevral

Osaka - Yaponiya

yığma komanda

2

1

1

4

Federasiya






Avropa Olimpiya Festivalı

17-22 fevral

Braşov - Rumıniya

yığma komanda

4

1

1

6

Federasiya






Dünya çempionatı (yeniyetmələr)

25 fevral –

03 mart


Milan - İtaliya

yığma komanda

4

1

1

6

Federasiya






Dünya çempionatı

10-15 mart

Ontario - Kanada

yığma komanda

6

1

1

8

GİN, Federasiya






Olimpiya ümidləri beynəlxalq Qran-Pri

19-24 mart

Braşov - Rumıniya

yığma komanda

6

2

2

10

GİN, Federasiya






Dünya inkişaf trofisi

09-13 aprel

Sinqapur

yığma komanda

4

1

1

6

Federasiya






Olimpiya lisenziyalı turnir “Nebelhorn Trofi”

25-28 sentyabr

Oberstdorf - Almaniya

yığma komanda

4

1

1

6

Federasiya






Qran –Pri (yeniyetmələr)

02-06 oktyabr

Ostrava - Çexiya

yığma komanda

6

2

2

10

Federasiya






Qran –Pri (yeniyetmələr)

09-13 oktyabr

Tallin - Estoniya

yığma komanda

6

2

2

10

Federasiya




KONTAKT KARATE






Azərbaycan birinciliyi

(gənclər və yeniyetmələr)



20-21 fevral

Bakı

Şəhər və rayonlar

İC, İK


250

15

10

270

GİN, Federasiya






Ümummilli liderimiz H.Əliyevin xatirəsinə həsr olunmuş açıq çempionat

01-02 may

Bakı

Şəhər və rayonlar

İC, İK


200

15

10

225

GİN, Federasiya






Avropa çempionatı

13-14 aprel

Eger - Macarıstan

yığma komanda

10

2

1

13

GİN, Federasiya






Dünya çempionatı

05-06 oktyabr

Serbiya

yığma komanda

10

2

1

13

GİN, Federasiya






İstanbul open beynəlxalq turnir

oktyabr

Türkiyə

yığma komanda

15

3

2

20

Federasiya






Azərbaycan çempionatı

(gənclər və böyüklər)



dekabr

Bakı

Şəhər və rayonlar

İC, İK


300

15

10

325

GİN, Federasiya




Kataloq: documents
documents -> Исследование диагностических моделей по Пону и Коркхаузу
documents -> 3 пародонтологическая хирургия
documents -> Hemoglobinin yenidoğanda yapim azliğina bağli anemiler
documents -> Q ə r a r Azərbaycan Respublikası adından
documents -> Ubutumire uniib iratumiye abantu, imigwi y'abantu canke amashirahamwe bose bipfuza gushikiriza inkuru hamwe/canke ivyandiko bijanye n'ihonyangwa ry'agateka ka zina muntu hamwe n'ayandi mabi yose vyakozwe I Burundi guhera mu kwezi kwa Ndamukiza
documents -> Videotherapy Video: Cool Runnings Sixth Grade
documents -> Guidelines on methods for calculating contributions to dgs
documents -> Document Outline form monthly ret cont
documents -> Şİrvan şƏHƏr məRKƏZLƏŞDİRİLMİŞ Kİtabxana sistemi
documents -> İnsan hüquq müdafiəçilərinin vəziyyəti üzrə Xüsusi Məruzəçi

Yüklə 5,05 Mb.

Dostları ilə paylaş:
1   ...   8   9   10   11   12   13   14   15   ...   40




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə