2013-cü ildə idman növləri üzrə keçiriləcək



Yüklə 5,05 Mb.
səhifə15/40
tarix28.04.2017
ölçüsü5,05 Mb.
1   ...   11   12   13   14   15   16   17   18   ...   40

yığma komanda


20

4

4

28

GİN, Federasiya






İOGKF-nın dünya çempionatı festibalı

budo say


02-05 may

Kanada

yığma komanda


15

2

2

19

GİN, Federasiya






QOKKNF jyuqo kempo-ryu və kobute növləri üzrə Azərbaycan kuboku

05-07 iyun

Təyinatla

federasiya üzvləri


400

14

8

422

Federasiya






30-cu Avropa çempionatı İOQKF (Qasukasi)

26-30 iyun

Təyinatla

yığma komanda


10

2

2

14

GİN, Federasiya






AQOKKNF-nın 16-cı Azərbaycan çempionatı

12-14 noyabr

Bakı

Federasiya üzvləri


400

14

8

422

GİN, Federasiya




Qol güləşi






Azərbaycan birinciliyi

(1995-ci il təv.və kiçik)



16-17 fevral

Bakı

Şəhər və rayonlar

İC, İK


100

10

12

122

GİN, Federasiya






Azərbaycan çempionatı

06-07 aprel

Bakı

Şəhər və rayonlar

İC, İK


140

15

12

167

GİN, Federasiya






Avropa çempionatı

05-13 may

Druzniskaya

yığma komanda


15

2

2

19

GİN, Federasiya






Dünya çempionatı

01-07 sentyabr

Qdınya - Polşa

yığma komanda


15

2

2

19

GİN, Federasiya




MİLLİ KARATE






“Paris open” premier liqanın turniri

19-20 yanvar

Paris - Fransa

yığma komanda

9

1

1

11

Federasiya






40-cı Avropa çempionatı

(yeniyetmələr və gənclər)



08-10 fevral

Konya – Türkiyə

yığma komanda

22

3

2

27

GİN, Federasiya






Azərbaycan çempionatı

mart

Bakı

İK, İC

370

36

28

432

GIN, Federasiya






Karate 1 Premyer liqanın turniri

09-10 mart

Doordrecht - Almaniya

yığma komanda

9

1

1

11

Federasiya






Dünya kuboku

16-17 mart

Lasko - Sloveniya

yığma komanda

9

1

1

11

Federasiya






“Ozava kuboku” beynəlxalq turnir

28-31 mart

Las Veqas - ABŞ

yığma komanda

4

1

-

5

Federasiya






Ümummilli lider Heydər Əliyevin xatirəsinə həsr olunmuş “Prezident kuboku”

aprel

Bakı

İK, İC

250

16

18

384

GIN, Federasiya






Karate 1 Premyer liqanın turniri

13-14 aprel

Tümen - Rusiya

yığma komanda

8

1

1

10

Federasiya






Amerikanın açıq çempionatı beynəlxalq turnir

aprel

Las Veqas - ABŞ

yığma komanda

5

1

-

6

Federasiya






“Bosfor” beynəlxalq turniri

aprel

İstanbul – Türkiyə

yığma komanda

15

2

2

19

Federasiya






48-ci Avropa çempionatı

09-12 may

Budapeşt - Macarıstan

yığma komanda

12

2

2

16

GİN, Federasiya






11-ci regional çempionatı

09-10 iyun

Podqoritsa - Monteneqro

yığma komanda

7

1

4

12

Federasiya






6-cı dünya kuboku (gənclər)

01-07 iyul

Corfu- Yunanıstan

yığma komanda

10

2

3

15

Federasiya






Tələbələr arasında Avropa çempionatı (Universiada)

19-21 iyul

Budapeşt - Macarıstan

yığma komanda

9

1

1

11

Federasiya






2-ci İslam Həmrəyliyi Oyunları

17-25 iyul

Cakarta - İndoneziya

yığma komanda

12

2

2

16

GİN, Federasiya






Karate 1 Premyer liqanın turniri

22-23 iyul

Cakarta - İndoneziya

yığma komanda

9

2

2

13

Federasiya






Dünya Oyunları

26-27 iyul

Kali - Kolumbiya

yığma komanda

9

2

2

13

Federasiya






Karate 1 Premyer liqanın turniri

24-25 avqust

Busan - Koreya

yığma komanda

5

1

1

7

Federasiya






Karate 1 Premyer liqanın turniri

07-08 sentyabr

İstanbul – Türkiyə

yığma komanda

5

1

1

7

Federasiya






Karate 1 Premyer liqanın turniri

21-22 sentyabr

Frankfurt - Almaniya

yığma komanda

5

1

1

7

Federasiya






“BAKU Open” beynəlxalq turnir

sentyabr

Bakı

dəvət olunan ölkələr

180

30

25

235

GİN, Federasiya






Karate 1 dünya kuboku

12-13 oktyabr

Afina - Yunanıstan

yığma komanda

9

1

1

11

Federasiya






“SportAccord” Ümumdünya Döyüş Növləri Oyunları

18-26 oktyabr

Sankt-Peterburq - Rusiya

yığma komanda

12

2

2

16

Federasiya






“Türkiş open” beynəlxalq turnir

oktyabr

Antalya –Türkiyə

yığma komanda

9

1

1

11

Federasiya






“Bazel Open” beynəlxalq turnir

oktyabr

Bazerl – İsveçrə

yığma komanda

4

1

-

5

Federasiya






Beynəlxalq Disney MA Festivalı

oktyabr

Orlando - ABŞ

yığma komanda

4

1

1

6

Federasiya






Azərbaycan çempionatı

(yeniyetmələr və gənclər)



oktyabr

Bakı

İC, İK

370

36

28

432

GİN, Federasiya






“Tbilisi Open” beynəlxalq turnir

oktyabr

Tbilisi - Gürcüstan

yığma komanda

9

2

2

13

Federasiya






“Dünya paytaxtının kuboku”

“Moskva ulduzları”



noyabr

Moskva - Rusiya

yığma komanda

7

1

1

9

Federasiya






8-ci dünya çempionatı

(yeniyetmələr və gənclər)



07-10 noyabr

Quadalacara - İspaniya

yığma komanda

18

2

2

22

Federasiya






Karate 1 Premyer liqanın turniri

30 noyabr – 01 dekabr

Zalzburq - Avstriya

yığma komanda

7

1

1

9

Federasiya






“Arles Open” beynəlxalq turnir

dekabr

Arles - Fransa

yığma komanda

4

1

1

6

Federasiya




Muay Tay






Savalan açıq çempionatı

yanvar

Bakı

Kataloq: documents
documents -> Исследование диагностических моделей по Пону и Коркхаузу
documents -> 3 пародонтологическая хирургия
documents -> Hemoglobinin yenidoğanda yapim azliğina bağli anemiler
documents -> Q ə r a r Azərbaycan Respublikası adından
documents -> Ubutumire uniib iratumiye abantu, imigwi y'abantu canke amashirahamwe bose bipfuza gushikiriza inkuru hamwe/canke ivyandiko bijanye n'ihonyangwa ry'agateka ka zina muntu hamwe n'ayandi mabi yose vyakozwe I Burundi guhera mu kwezi kwa Ndamukiza
documents -> Videotherapy Video: Cool Runnings Sixth Grade
documents -> Guidelines on methods for calculating contributions to dgs
documents -> Document Outline form monthly ret cont
documents -> Şİrvan şƏHƏr məRKƏZLƏŞDİRİLMİŞ Kİtabxana sistemi
documents -> İnsan hüquq müdafiəçilərinin vəziyyəti üzrə Xüsusi Məruzəçi

Yüklə 5,05 Mb.

Dostları ilə paylaş:
1   ...   11   12   13   14   15   16   17   18   ...   40




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə