2013-cü ildə idman növləri üzrə keçiriləcək



Yüklə 5,05 Mb.
səhifə20/40
tarix28.04.2017
ölçüsü5,05 Mb.
1   ...   16   17   18   19   20   21   22   23   ...   40

İC, İK


150

10

25

185

GİN, SMEİF






Universitet və məktəblər arasında Azərbaycan çempionatı

aprel - may

Bakı

İC, İK


120

10

25

145

Federasiya






Güc strukturları arasında Azərbaycan çempionatı

iyun - iyul

Şamaxı – (Pirqulu)

Qəbələ

İC, İK


100

10

25

135

GİN, Federasiya






Dünya çempionatı

06-14 iyul

Vuokatti - Finlandiya

8

1

-

9

GİN






Hərbçilər arasında dünya çempionatı

26 avqust – 01 sentyabr

Eksjö - Norveç

8

1

-

9

GİN, Federasiya






Açıq Azərbaycan çempionatı

sentyabr

Quba - Xaçmaz

İC, İK


150

1

25

176

GİN, SMEİF






Müstəqillik gününə həsr olunmuş açıq Prezident kuboku

oktyabr

Quba - Xaçmaz

İC, İK


150

1

25

176

GİN, SMEİF



SƏRBƏST GÜLƏŞ





Kişilər






Yaşar Doğunun xatirəsinə həsr olunmuş beynəlxalq turnir

08-10 fevral

Ankara - Türkiyə

yığma komanda

9

2

1+1

13

GİN, Federasiya






Məşhur Ukrayna güləşçilərinin xatirəsinə həsr olunmuş beynəlxalq turnir

15-17 fevral

Kiyev - Ukrayna

yığma komanda

9

2

1

12

GİN, Federasiya






Dünya kuboku

21-22 fevral

Tehran İİR

yığma komanda

9

3

1+1

14

GİN, Federasiya






Avropa çempionatı

19-24 mart

Tbilisi - Gürcüstan

yığma komanda

7

3

1+1

12

GİN, Federasiya






Ə.Əliyevin xatirəsinə həsr olunmuş beynəlxalq turnir

23-27 may

Mahaçqala –

Rusiya


yığma komanda

9

2

1

12

GİN, Federasiya






Qran-Pri beynəlxalq turniri

28-30 iyun

Dortmund- Almaniya

yığma komanda

7

2

1

10

GİN, Federasiya






Ziolkovski beynəlxalq turniri

10-11 avqust

Spala - Polşa

yığma komanda

7

2

1

10

GİN, Federasiya






Dünya çempionatı

16-22 sentyabr

Budapeşt - Macarıstan

yığma komanda

7

3

1+1

12

GİN, Federasiya






H.Əliyevin xatirəsinə həsr olunmuş

Qızıl Qran-Pri beynəlxalq turniri



11-13 oktyabr

Bakı

yığma komanda

21

3

1+1

26

GİN, Federasiya






Qitələrarası kubok uğrunda

beynəlxalq turnir



18-20 oktyabr

Xasavyurt - Rusiya

yığma komanda

9

2

1

12

GİN, Federasiya






“Moskva işıqları” Avropa kuboku uğrunda beynəlxalq turnir

08-11 noyabr

Moskva - Rusiya

yığma komanda

9

2

1+1

13

GİN, Federasiya






Azərbaycan çempionatı

dekabr

Bakı

Şəhər və rayonlar

İC, İK














GİN, Federasiya




Gənclər






Azərbaycan birinciliyi

mart

Bakı

Şəhər və rayonlar

İC, İK














GİN, Federasiya






Beynəlxalq turnir

29-31 mart

Varna - Bolqarıstan

yığma komanda

10

2

1

13

GİN, Federasiya






“AGF kuboku” beynəlxalq turnir

18-21 aprel

Bakı

yığma komanda

40

3

1+1

45

GİN, Federasiya






Avropa birinciliyi

02-07 iyul

Skopye - Makedoniya

yığma komanda

8

3

1+1

13

GİN, Federasiya






Dünya birinciliyi

13-18 avqust

Sofiya - Bolqarıstan

yığma komanda

8

3

1+1

13

GİN, Federasiya






Dünya kuboku

04-07 oktyabr

Təyinatla

yığma komanda

10

3

1+1

15

GİN, Federasiya






“Hünər meydanı” turniri

oktyabr

Təyinatla

yığma komanda













GİN, Federasiya




Yeniyetmələr






Şəhid M.İsayevin xatirəsinə həsr olunmuş beynəlxalq turnir

09-11 yanvar

Bakı

yığma komanda

40

3

1

44

GİN, Federasiya







“AGF kuboku” ugrunda beynəlxalq turnir

18-21 aprel

Bakı

yığma komanda

40

4

1

45

GİN, Federasiya






Azərbaycan birinciliyi

14-18 may

Bakı

Şəhər və rayonlar

İC, İK














GİN, Federasiya






Avropa birinciliyi

16-23 iyun

Bar-Cand Monteneqro

yığma komanda

10

3

1

14

GİN, Federasiya






Qamid Qamidovun xatirəsinə həsr olunmuş turnir

20-21 iyul

Mahaçqala - Dağıstan

yığma komanda

20

3

1

24

GİN, Federasiya






Dünya birinciliyi

18-25 avqust

Zrenjanin - Serbiya

yığma komanda

10

3

1

14

GİN, Federasiya






R.Məmmədbəyovun xatirəsinə həsr olunmuş turnir (1996-97-ci il təv.)

oktyabr

Bakı

Şəhər və rayonlar

İC, İK














GİN, Federasiya




Qadınlar






Yaşar Doğunun xatirəsinə həsr olunmuş beynəlxalq turnir

08-10 fevral

Ankara - Türkiyə

yığma komanda

5

1

1

7

GİN, Federasiya






Beynəlxalq turnir

15-17 fevral

Kiyev - Ukrayna

yığma komanda

9

2

1+1

13

GİN, Federasiya






Dünya kuboku

01-03 mart

Ulan-Bator - Monqolustan

yığma komanda

9

2

1+1

13

GİN, Federasiya






Avropa çempionatı

19-24 mart

Tbilisi - Gürcüstan

yığma komanda

7

3

1+1

12

GİN, Federasiya






Açıq Avstriya beynəlxalq turniri

31 may –

02 iyun


Getsiz - Avstriya

yığma komanda

7

2

1

10

GİN, Federasiya






Ziolkovski beynəlxalq turniri

10-11 avqust

Spala - Polşa

yığma komanda

7

2

1

10

GİN, Federasiya






Dünya çempionatı

16-22 sentyabr

Budapeşt - Macarıstan

yığma komanda

7

3

1+1

12

GİN, Federasiya






Heydər Əliyevin xatirəsinə həsr olunmuş Qızıl Qran-Pri beynəlxalq turniri

11-13 oktyabr

Bakı

yığma komanda

14

3

1+1

19

GİN, Federasiya






“Moskva işıqları” Avropa kuboku uğrunda beynəlxalq turnir

08-11 noyabr

Moskva - Rusiya

yığma komanda

9

2

1+1

13

GİN, Federasiya




Gənc qızlar






Beynəlxalq turnir

06-08 fevral

Krivoy-Roq - Ukrayna

yığma komanda

5

1

-

6

GİN, Federasiya






“Petko Sirakov və İvan İliyev” beynəlxalq turniri

29-31 mart

Varna - Bolqarıstan

yığma komanda

6

1

1

8

GİN, Federasiya






“Çempion” beynəlxalq turniri

31 may –

02 iyun


Ankara – Türkiyə

yığma komanda

8

2

1

11

GİN, Federasiya






Avropa çempionatı

30 iyun –

07 iyul


Skopye - Makedoniya

yığma komanda

8

2

1

11

GİN, Federasiya






Dünya çempionatı

13-18 avqust

Sofiya - Bolqarıstan

yığma komanda

8

2

1

11

GİN, Federasiya






Beynəlxalq turnir

01-02 noyabr

Təyinatla

yığma komanda

6

2

1

9

GİN, Federasiya






Beynəlxalq turnir

07-10 noyabr

Xerson - Ukrayna

yığma komanda

6

2

1

9

GİN, Federasiya




Yeniyetmə qızlar






Respublika turniri

06-08 fevral

Krivoy – Roq - Ukrayna

yığma komanda

8+4

1+1

1

15

GİN, Federasiya






Viktor Kup beynəlxalq turnir

17-19 may

Quşadası/Aydın – Türkiyə

yığma komanda

10

2

1

13

GİN, Federasiya






Avropa birinciliyi

18-23 iyun

Bar-Cand - Monteneqro

yığma komanda

10

2

1

13

GİN, Federasiya






Dünya birinciliyinə hazırlıq məqsədilə beynəlxalq turnir

iyul

Təyinatla

yığma komanda

8

2

1

11

GİN, Federasiya






Dünya birinciliyi

20-25 avqust

Zrenjanin - Serbiya

yığma komanda

10

2

1

13

GİN, Federasiya






Yeniyetmələrin Olimpiya Oyunlarına hazırlıq məqsədilə beynəlxalq turnir

sentyabr

Brovari - Ukrayna

yığma komanda

8

2

1

11

GİN, Federasiya




SİNDO RYU PENCAK SİLAT KARATE DO






Beynəlxalq turnir (pencak silat)

yanvar

Malayziya

Kataloq: documents
documents -> Исследование диагностических моделей по Пону и Коркхаузу
documents -> 3 пародонтологическая хирургия
documents -> Hemoglobinin yenidoğanda yapim azliğina bağli anemiler
documents -> Q ə r a r Azərbaycan Respublikası adından
documents -> Ubutumire uniib iratumiye abantu, imigwi y'abantu canke amashirahamwe bose bipfuza gushikiriza inkuru hamwe/canke ivyandiko bijanye n'ihonyangwa ry'agateka ka zina muntu hamwe n'ayandi mabi yose vyakozwe I Burundi guhera mu kwezi kwa Ndamukiza
documents -> Videotherapy Video: Cool Runnings Sixth Grade
documents -> Guidelines on methods for calculating contributions to dgs
documents -> Document Outline form monthly ret cont
documents -> Şİrvan şƏHƏr məRKƏZLƏŞDİRİLMİŞ Kİtabxana sistemi
documents -> İnsan hüquq müdafiəçilərinin vəziyyəti üzrə Xüsusi Məruzəçi

Yüklə 5,05 Mb.

Dostları ilə paylaş:
1   ...   16   17   18   19   20   21   22   23   ...   40




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə