2013-cü ildə idman növləri üzrə keçiriləcək



Yüklə 5,05 Mb.
səhifə24/40
tarix28.04.2017
ölçüsü5,05 Mb.
1   ...   20   21   22   23   24   25   26   27   ...   40

STOLÜSTÜ TENNİS







Top-16 turniri (böyüklər)

26-27 yanvar

Bakı

ən güclü oyunçular

32

10

10

52

Federasiya






Super-Series Pro-tur beynəlxalq turniri

14-24 fevral

Küveyt - Qatar

yığma komanda

4

1

-

5

GİN, Federasiya






Azərbaycan çempionatı (şəxsi-komanda)

18-22 fevral

Bakı

Şəhər və rayonların yığma komandaları

120

25

16

161

GİN, Federasiya






Azərbaycan birinciliyi

(1995-97, 1998-ci il və azyaşlılar)



04-09 mart

Gəncə

Şəhər və rayonlar

İC, İK, İM



200

40

16

256

GİN, Federasiya






Beynəlxalq turnir

18-28 mart

Fərqanə - Özbəkistan

yığma komanda

10

2

-

12

GİN, Federasiya






Azərbaycan çempionatı (veteranlar)

06-07 aprel

Bakı

veteranlar

50

-

12

62

Federasiya






Beynəlxalq turnir

10-20 aprel

Voljsk - Rusiya

yığma komanda

10

2

-

12

Federasiya






Avropa təsnifat turniri II mərhələ

26-29 aprel

Təyinatla

yığma komanda

8

2

-

10

GİN, Federasiya






H.Əliyevin xatirəsinə həsr olunmuş

“TOP-16” turniri



01-02 may

Bakı

ən güclü oyunçular

32

6

12

50

Federasiya






Beynəlxalq turnir

05-12 may

Riqa - Latviya

yığma komanda

6

1

-

7

GİN, Federasiya






Dünya çempionatı (şəxsi komanda)

12-21 may

Paris - Fransa

yığma komanda

6

1

-

7

GİN, Federasiya






Yeniyetmələrin təsnifat turniri

(2001-ci il və azyaşlılar)



01-02 iyun

Bakı

Şəhər və rayonlar

İC, İK, İM



50

20

12

82

Federasiya






Beynəlxalq turnir

01-10 iyul

Həştərxan - Rusiya

yığma komanda

10

2

-

12

GİN, Federasiya






Avropa birinciliyi

(1995-97, 1998-ci il və azyaşlı gənclər)



11-21 iyul

Ostrava - Çexiya

yığma komanda

6

2

-

8

GİN, Federasiya






Beynəlxalq turnir

26 iyul –

05 avqust



Drusti - Latviya

yığma komanda

6

1

-

8

GİN, Federasiya






Xəzəryanı dövlətlər arasında beynəlxalq turnir

26 avqust – 02 sentyabr

Mahaçqala - Rusiya

yığma komanda

8

2

-

10

Federasiya






Avro-Afrika Challange seria

12-15 sentyabr

Minsk - Belarus

yığma komanda

4

1

-

5

GİN, Federasiya






Veteranların payız turniri

21-22 sentyabr

Bakı

veteranlar

40

10

-

50

GİN, Federasiya






Beynəlxalq turnir

25 sentyabr – 03 oktyabr

Riqa - Latviya

yığma komanda

8

2

-

10

GİN, Federasiya






Avropa çempionatı (böyüklər)

03-04 oktyabr

Şvexat - Avstriya

yığma komanda

8

2

-

10

GİN, Federasiya






Azərbaycan kuboku

28 oktyabr – 01 noyabr

Bakı

Şəhər və rayonlar

İC, İK, İM



140

35

16

191

GİN, Federasiya






Konstitusiya gününə həsr olunmuş Azərbaycan birinciliyi (2002-ci il və azyaşlılar)

09-10 noyabr

Bakı

Şəhər və rayonlar

UGİM-i, İC, İK, İM



70

20

12

102

Federasiya






“TOP-16” (yeniyetmələr)

07-08 dekabr

Bakı

yığma komanda

32

8

10

50

Federasiya






Beynəlxalq Fəcr turniri

(yeniyetmələr və kadetlər)



17-22 dekabr

Tehran - İİR

ən güclü oyunçular

8

2

-

10

Federasiya






Avrokids




Təyinatla

yığma komanda

2

1

-

3

Federasiya




SUMO






Azərbaycan birinciliyi və VII Azərbaycan çempionatı (1997-99,1995-96-cı il təv. yeniyetmələr və 1992-94-cü il təv.gənclər)

01-05 mart

Bakı

Şəhər və rayonlar

İC, İK


350

30

20

400

GİN, Federasiya






Avropa birinciliyi və Avropa çempionatı (gənclər)

16-22 aprel

Varşava - Polşa

yığma komanda

15

2

2

19

GİN, Federasiya






Avropa birinciliyi (kadetlər və yeniyetmələr)

19-25 may

Lutsk - Ukrayna

yığma komanda

15

2

2

19

GİN, Federasiya






Dünya İdman Oyunları

25 iyul –

05 avqust



Kali - Kolumbiya

yığma komanda

4

1

1

6

GİN, Federasiya






Dünya kuboku

05-10 sentyabr

Las-Veqas - ABŞ

yığma komanda

4

1

1

6

Federasiya






Dünya Kombat Oyunları

18-26 oktyabr

Sankt-Peterburq - Rusiya

yığma komanda

4

1

1

6

Federasiya




SU POLOSU






Moskva beynəlxalq turniri

fevral

Moskva - Rusiya

yığma komanda

13

2

1

16

GİN






Novruz bayramına həsr olunmuş beynəlxalq turnir

mart

Quba

İdman cəmiyyətləri

65

10

5

80

GİN






Heydər Əliyevin ad gününə həsr olunmuş beynəlxalq turnir

04-06 may

Mingəçevir

İdman cəmiyyətləri

65

10

5

80

GİN






9 may Qələbə gününə həsr olunmuş beynəlxalq turnir

may

Moskva - Rusiya

yığma komanda

13

2

1

16

GİN






Zaqafqaziya birinciliyi

iyun

Tbilisi - Gürcüstan

yığma komanda

13

2

1

16

GİN






Azərbaycan çempionatı

oktyabr

Quba

İdman cəmiyyətləri

65

10

5

80

GİN






Azərbaycan çempionatı (gənclər)

dekabr

Quba

İdman cəmiyyətləri

65

10

5

80

GİN




Kataloq: documents
documents -> Исследование диагностических моделей по Пону и Коркхаузу
documents -> 3 пародонтологическая хирургия
documents -> Hemoglobinin yenidoğanda yapim azliğina bağli anemiler
documents -> Q ə r a r Azərbaycan Respublikası adından
documents -> Ubutumire uniib iratumiye abantu, imigwi y'abantu canke amashirahamwe bose bipfuza gushikiriza inkuru hamwe/canke ivyandiko bijanye n'ihonyangwa ry'agateka ka zina muntu hamwe n'ayandi mabi yose vyakozwe I Burundi guhera mu kwezi kwa Ndamukiza
documents -> Videotherapy Video: Cool Runnings Sixth Grade
documents -> Guidelines on methods for calculating contributions to dgs
documents -> Document Outline form monthly ret cont
documents -> Şİrvan şƏHƏr məRKƏZLƏŞDİRİLMİŞ Kİtabxana sistemi
documents -> İnsan hüquq müdafiəçilərinin vəziyyəti üzrə Xüsusi Məruzəçi

Yüklə 5,05 Mb.

Dostları ilə paylaş:
1   ...   20   21   22   23   24   25   26   27   ...   40




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə