2013-cü ildə idman növləri üzrə keçiriləcək



Yüklə 5,05 Mb.
səhifə27/40
tarix28.04.2017
ölçüsü5,05 Mb.
1   ...   23   24   25   26   27   28   29   30   ...   40

ŞOTOKAN KARATE DO







Beynəlxalq turnir

fevral - mart

Təyinatla

yığma komanda

10

1

1

12

Federasiya






Dünya çempionatı

aprel - may

Təyinatla

yığma komanda

10

1

1

12

Federasiya






Dünya kuboku

iyun

Təyinatla

yığma komanda

8

1

1

10

Federasiya






Avropa çempionatı

iyul - avqust

Təyinatla

yığma komanda

10

1

1

12

Federasiya






Azərbaycan çempionatı və birinciliyi

oktyabr-noyabr

Bakı

Federasiya üzvləri

120

15

10

145

GİN, Federasiya



TAEKVONDO







XX Azərbaycan birinciliyi və çempionatı

20-23 dekabr 2012-ci il

Bakı

Şəhər və rayonlar

İC, İK


500

50

40

590

GİN, Federasiya






Azərbaycan Taekvondo Federasiyasının komandalararası daxili liqası

yanvar

Bakı

Şəhər və rayonlar

İC, İK


100

20

30

150

Federasiya






İslandiya açıq çempionatı

19-20 yanvar

Reykyavik - İslandiya

yığma komanda

20

4

2

26

Federasiya






Trelleborq açıq çempionatı

09-10 fevral

Trelleborq - İsveç

yığma komanda

20

4

2

26

Federasiya






Azərbaycan Taekvondo Federasiyasının komandalararası daxili liqası

fevral

Bakı

Şəhər və rayonlar

İC, İK


100

20

30

150

Federasiya






Beynəlxalq İsgəndəriyyə turniri

17-21 fevral

İsgəndəriyyə-Misir

yığma komanda

25

4

2

31

Federasiya






ABŞ-ın açıq çempionatı

19-23 fevral

Las Veqas - ABŞ

yığma komanda

20

3

1

24

Federasiya






Almaniya açıq çempionatı

08-10 mart

Hamburq - Almaniya

yığma komanda

20

4

2

26

Federasiya






Azərbaycan Taekvondo Federasiyasının komandalararası daxili liqası

mart

Gəncə - Azərbaycan

Şəhər və rayonlar

İC, İK


100

20

30

150

Federasiya






Hollandiya açıq çempionatı

15-17mart

Eyndhoven - Hollandiya

yığma komanda

20

4

2

26

Federasiya






Azərbaycan Taekvondo Federasiyasının zona turniri

mart

Lənkəran – Azərbaycan

Şəhər və rayonlar

İC, İK


350

50

35

435

GİN, Federasiya






Böyük Britaniya açıq çempionatı

mart

London –

Böyük Briyaniya



yığma komanda

16

3

1

20

Federasiya






Belçika açıq çempionatı

05-07 aprel

Gent - Belçika

yığma komanda

20

3

1

24

Federasiya






Azərbaycan Taekvondo Federasiyasının komandalararası daxili liqası

aprel

Quba - Azərbaycan

Şəhər və rayonlar

İC, İK


100

20

30

150

Federasiya






Polşa açıq çempionatı

aprel

Varşava - Polşa

yığma komanda

22

3

1

25

Federasiya






Azərbaycan Taekvondo Federasiyasının zona turniri

aprel

Yevlax – Azərbaycan

Şəhər və rayonlar

İC, İK


300

50

35

385

GİN, Federasiya






Şəhzadə Hassan turniri

may

Amman - İordaniya

yığma komanda

20

3

1

24

Federasiya






Azərbaycan Taekvondo Federasiyasının komandalararası daxili liqası

may

Ağcabədi - Azərbaycan

Şəhər və rayonlar

İC, İK


100

20

30

150

Federasiya






Klublararası Avropa çempionatı

may

Təyinatla

yığma komanda

20

4

2

26

Federasiya






Azərbaycan Taekvondo Federasiyasının zona turniri

may

Ağcabədi – Azərbaycan

Şəhər və rayonlar

İC, İK


300

50

35

385

GİN, Federasiya






Azərbaycan Taekvondo Federasiyasının zona turniri

iyun

Quba – Azərbaycan

Şəhər və rayonlar

İC, İK


300

50

35

385

GİN, Federasiya






Azərbaycan Taekvondo Federasiyasının komandalararası daxili liqası

iyun

Qəbələ - Azərbaycan

Şəhər və rayonlar

İC, İK


100

20

30

150

Federasiya






Avropa çempionatı (yeniyetmələr)

27-30 iyun

Buxarest - Rumıniya

yığma komanda

20

2

2

24

GİN, Federasiya






Aralıq Dənizi Oyunları

24 iyun-03 iyul

Mersin – Türkiyə

yığma komanda

16

3

2

21

Federasiya






Universiada

13-23 iyul

Kazan - Rusiya

yığma komanda

16

3

2

21

Federasiya






Dünya çempionatı

15-21 iyul

Puebla - Meksika

yığma komanda

16

3

2

21

GİN, Federasiya






Azərbaycan Taekvondo Federasiyasının komandalararası daxili liqası

iyul

Şamaxı - Azərbaycan

Şəhər və rayonlar

İC, İK


100

20

30

150

Federasiya






Azərbaycan Taekvondo Federasiyasının zona turniri

iyun

Qəbələ – Azərbaycan

Şəhər və rayonlar

İC, İK


300

50

35

385

GİN, Federasiya






Avstriya açıq çempionatı

sentyabr

Vyana - Avstriya

yığma komanda

18

2

1

21

Federasiya






Azərbaycan Taekvondo Federasiyasının komandalararası daxili liqası

sentyabr

Saatlı - Azərbaycan

Şəhər və rayonlar

İC, İK


100

20

30

150

Federasiya






Pumse üzrə Avstriya açıq çempionatı

sentyabr

Vyana - Avstriya

yığma komanda

6

2

1

9

Federasiya






Azərbaycan birinciliyi (yeniyetmələr)

sentyabr

Bakı

Şəhər və rayonlar

İC, İK


350

50

35

385

GİN, Federasiya






Avropa çempionatı (gənclər)

26-29 sentyabr

Porto - Portuqaliya

yığma komanda

20

2

2

24

GİN, Federasiya






Portuqaliya açıq çempionatı

oktyabr

Lissabon - Portuqaliya

yığma komanda

18

2

1

21

Federasiya






Azərbaycan Taekvondo Federasiyasının komandalararası daxili liqası

oktyabr

Yevlax - Azərbaycan

Şəhər və rayonlar

İC, İK


100

20

30

150

Federasiya






Əlbəyaxa Döyüş Oyunları (Sporaccord)

18-26 oktyabr

Sankt-Peterburq - Rusiya

yığma komanda

18

2

1

21

Federasiya






Azərbaycan açıq çempionatı

oktyabr

Bakı

Şəhər və rayonlar

İC, İK


250

25

35

310

GİN, Federasiya






Komandalararası Avropa çempionatı, Avropa kuboku

oktyabr

Təyinatla

yığma komanda

16

4

2

22

Federasiya






İsmət İraz beynəlxalq turniri

noyabr

İstanbul – Türkiyə

yığma komanda

22

4

2

26

Federasiya






Azərbaycan Taekvondo Federasiyasının komandalararası daxili liqası

oktyabr

Sumqayıt - Azərbaycan

Şəhər və rayonlar

İC, İK


100

20

30

150

Federasiya






İsveçrə açıq çempionatı

noyabr

Lozana – İsveçrə

yığma komanda

20

3

1

24

Federasiya






Azərbaycan Taekvondo Federasiyasının zona turniri

noyabr

Gəncə – Azərbaycan

Şəhər və rayonlar

İC, İK


300

50

35

385

GİN, Federasiya






Para taekvondo üzrə dünya çempionatı

27 noyabr

Dakar - Seneqal

yığma komanda

16

2

1

19

Federasiya






Dünya kuboku

28-30 noyabr

Dakar - Seneqal

yığma komanda

16

4

1

21

Federasiya






Paris açıq çempionatı

dekabr

Paris - Fransa

yığma komanda

20

3

1

24

Federasiya






Rusiya açıq çempionatı

dekabr

Moskva - Rusiya

yığma komanda

20

3

1

24

Federasiya






Xorvatiyanın açıq çempionatı

noyabr

Zaqreb - Xorvatiya

yığma komanda

20

3

1

24

Federasiya




TAMBLİNQ






Beynəlxalq turnir

fevral

Vinnitsa - Ukrayna

yığma komanda

3

1

-

4

Federasiya






Azərbaycan çempionatı

may

Bakı

İK, İC, UGİM

30

6

5

41

GİN, Federasiya






Beynəlxalq turnir

iyun

Stavropol - Rusiya

yığma komanda

3

1

-

4

Federasiya






Avropa çempionatı

noyabr

Sofiya - Bolqarıstan

yığma komanda

3

1

-

4

GİN, Federasiya






Azərbaycan birinciliyi

noyabr

Bakı

İK, İC, UGİM

30

6

5

41

GİN, Federasiya




Kataloq: documents
documents -> Исследование диагностических моделей по Пону и Коркхаузу
documents -> 3 пародонтологическая хирургия
documents -> Hemoglobinin yenidoğanda yapim azliğina bağli anemiler
documents -> Q ə r a r Azərbaycan Respublikası adından
documents -> Ubutumire uniib iratumiye abantu, imigwi y'abantu canke amashirahamwe bose bipfuza gushikiriza inkuru hamwe/canke ivyandiko bijanye n'ihonyangwa ry'agateka ka zina muntu hamwe n'ayandi mabi yose vyakozwe I Burundi guhera mu kwezi kwa Ndamukiza
documents -> Videotherapy Video: Cool Runnings Sixth Grade
documents -> Guidelines on methods for calculating contributions to dgs
documents -> Document Outline form monthly ret cont
documents -> Şİrvan şƏHƏr məRKƏZLƏŞDİRİLMİŞ Kİtabxana sistemi
documents -> İnsan hüquq müdafiəçilərinin vəziyyəti üzrə Xüsusi Məruzəçi

Yüklə 5,05 Mb.

Dostları ilə paylaş:
1   ...   23   24   25   26   27   28   29   30   ...   40




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə