2013-cü ildə idman növləri üzrə keçiriləcək



Yüklə 5,05 Mb.
səhifə28/40
tarix28.04.2017
ölçüsü5,05 Mb.
1   ...   24   25   26   27   28   29   30   31   ...   40

TENNİS







Yeni il bayramına həsr olunmuş turnir

(6-10 yaşlılar)



yanvar

Bakı

İK, İC, UGİM

32

16/16


-

6

38

Federasiya, BTA






Beynəlxalq Avropa tennis turniri

(14, 16, 18 yaşlılar)



12-27 yanvar

Estoniya

Təyinatla



yığma komanda

12

3

-

15

GİN, Federasiya






Beynəlxalq Avropa tennis turniri

(14, 16, 18 yaşlılar)



16 fevral –

04 mart


Niderland Təyinatla

yığma komanda

12

3

-

15

GİN, Federasiya






Beynəlxalq Avropa tennis turniri

(14, 16, 18 yaşlılar)



mart

Təyinatla

yığma komanda

12

3

-

15

GİN, Federasiya






Novruz bayramına həsr olunmuş turnir “Novruz – 2013”

mart

Bakı

İK, İC, UGİM

48

16/16/16


-

10

58

GİN, Federasiya







Beynəlxalq Avropa tennis turniri

(14 yaşlı yeniyetmələr)



11-24 mart

Türkiyə

yığma komanda

2

1

-

3

GİN, Federasiya






Dünya çempionatı komandalar (kişilər)

mart - aprel

Təyinatla

yığma komanda

4

2

-

6

GİN, Federasiya, BTA






Dünya çempionatı komandalar (qadınlar)

mart - aprel

Təyinatla

yığma komanda

4

2

-

6

GİN, Federasiya, BTA






Açıq Azərbaycan birinciliyi

(12-14 yaşadək oğlanlar və qızlar)



aprel

Bakı

İK, İC,

UGİM


32

16/16


-

16

48

GİN, Federasiya,

BTA







Beynəlxalq Avropa tennis turniri

(14, 16, 18 yaşlılar)



08-28 aprel

Xorvatiya Təyinatla

yığma komanda

12

3

-

15

GİN, Federasiya, BTA






Heydər Əliyevin xatirəsinə həsr olunmuş beynəlxalq Avropa tennis turniri

(14 və 16 yaşlılar)



aprel - may

Bakı

yığma komanda,

İK, İC, UGİM



128

32/32/32


-

16

144

GİN, Federasiya,

BTA







“Pasha Bank Cup 2013” beynəlxalq Avropa tennis turniri (14 və 16 yaşlılar)

may

Bakı

yığma komanda,

İK, İC, UGİM



128

32/32/32


-

16

144

GİN, Federasiya,

BTA







Açıq Azərbaycan birinciliyi

(16 yaşadək oğlanlar və qızlar)



may

Bakı

İK, İC,

UGİM


48

32/16


-

16

64

GİN, Federasiya,

BTA







Dünya çempionatı oğlanlar komandası (yeniyetmələr və gənclər)

Təyinatla

Təyinatla

yığma komanda

4

2

-

6

GİN, Federasiya, BTA






Dünya çempionatı qızlar komandası (yeniyetmələr və gənclər)

Təyinatla

Təyinatla

yığma komanda

4

2

-

6

GİN, Federasiya, BTA






Avropa tennis turniri

(14, 16, 18 yaşlılar)



may

Təyinatla

yığma komanda

12

3

-

15

GİN, Federasiya






Bakı Tennis Akademiyası kuboku

(qızlar və oğlanlar)



iyun

Bakı

İK, İC

48

16/16/16


-

16

64

Federasiya, BTA






Avropa tennis turniri

(12 yaşlılar)



iyun

Təyinatla

yığma komanda

8

2

-

10

GİN, Federasiya






Azərbaycan Tennis Federasiyası kuboku

(10, 12, 14 yaşlılar)



iyun

Bakı

İK, İC

48

16/16/16


-

16

64

Federasiya, BTA






Beynəlxalq Avropa tennis turniri

(14, 16, 18 yaşlılar)



iyun

Təyinatla

yığma komanda

12

3

-

15

GİN, Federasiya






Beynəlxalq Avropa tennis turniri

(14, 16, 18 yaşlılar)



iyul

Təyinatla

yığma komanda

12

3

-

15

GİN, Federasiya






Avropa çempionatı (14, 16,18 yaşlılar)

iyul

Təyinatla

yığma komanda

12

3

-

15

GİN, Federasiya






Beynəlxalq peşəkar tennis turniri

Baku Cup 2013 (qadınlar)



iyul

Bakı

yığma komanda

128

64/64


-

50

178

Federasiya, BTA, GİN






Avropa tennis turniri

(12 yaşlılar)



iyul - avqust

Təyinatla

yığma komanda

8

2

-

10

GİN, Federasiya






Avropa tennis turniri

(14, 16, 18 yaşlılar)



avqust

Təyinatla

yığma komanda

12

3

-

15

GİN, Federasiya






Bakı Tennis Akademiyası birinciliyi

(6-10 yaşlılar)



avqust

Bakı

İK, İC

30

-

10

40

Federasiya, BTA






Bakı Tennis Akademiyası kuboku

(6-8, 9-10 yaşlılar)



sentyabr

Bakı

İK, İC

30

-

10

40

Federasiya, BTA






Azərbaycan çempionatı

sentyabr

Bakı

İK, İC

64

32/32


-

16

80

GİN, Federasiya, BTA






Beynəlxalq Avropa tennis turniri (18 yaşlılar)


sentyabr

Bakı

İK, İC, yığma komanda

160

64/96


-

12

172

Federasiya, BTA






Avropa tennis turniri (14, 16, 18 yaşlılar)

sentyabr - oktyabr

Təyinatla

yığma komanda

12

3

-

15

GİN, Federasiya






Avropa tennis turniri (12, 14 yaşlılar)

oktyabr

Təyinatla

yığma komanda

8

2

-

10

GİN, Federasiya






Avropa tennis turniri

(16, 18 yaşlılar)



oktyabr

Təyinatla

yığma komanda

8

2

-

10

GİN, Federasiya






Beynəlxalq tennis turniri (7-12 yaşlılar)

oktyabr

Təyinatla

yığma komanda

10

3

-

13

GİN, Federasiya






Avropa tennis turniri

(9-12 yaşlılar)



noyabr

Təyinatla

yığma komanda

10

3

-

13

GİN, Federasiya,

BTA







Tennis turniri (14, 16, 18 yaşlılar)

noyabr

Təyinatla

yığma komanda

12

3

-

15

GİN, Federasiya






Tennis turniri (6-12 yaşlılar)

noyabr

Təyinatla

yığma komanda

30

-

8

38

Federasiya, BTA






Dünya çempionatı (12, 14, 16, 18 yaşlı yeniyetmələr və gənclər)

noyabr - dekabr

ABŞ

yığma komanda

12

4

-

16

GİN, Federasiya, BTA






Avropa tennis turniri (14, 16yaşlılar)

dekabr

Təyinatla

yığma komanda

8

2

-

10

GİN, Federasiya




Turan-do






Azərbaycan çempionatı və birinciliyi

may

Bakı

klublar

250

15

10

275

GİN, Federasiya






Dünya çempionatı

aprel

Xarkov - Ukrayna

yığma komanda

16

2

1

19

GİN, Federasiya






Dünya döyüş sənətləri üzrə

Avropa çempionatı



sentyabr

Təyinatla

yığma komanda

18

2

2

2

GİN, Federasiya




UNİVERSAL-DÖYÜŞ






Dünya kuboku

(14-15, 16-17 yaşlı qızlar və oğlanlar)



03-09 yanvar

Qrunobl - Fransa

yığma komanda

16

13


1

1


1

18

14


Federasiya






Qış universal döyüş növü üzrə

Azərbaycan birinciliyi və çempionatı

(10-17 yaşlı oğlan və qızlar, 18 yaş və yuxarı kişilər və qadınlar)


05-10 yanvar

Qusar

Şəhər və rayonlar

İC, İK


200

30

30

260

GİN, Federasiya






“Balkan kuboku” beynəlxalq turnir

18-21 yanvar

Sofiya – Bolqarıstan

yığma komanda

16

13


1

1


1

18

14


Federasiya






Dünya kuboku – qış versiyası

(kişilər və qadınlar)



03-05 fevral

Medin - Rusiya

yığma komanda

16

13


1

1


1

18

14


Federasiya






Dünya kuboku (kişilər və qadınlar)

04-06 mart

Finlandiya

yığma komanda

16

13


1

1


1

18

14


Federasiya






Avropa birinciliyi

(10-11, 12-13 oğlan və qızlar)



22-25 aprel

Bolqarıstan

yığma komanda

16

13


1

1


1

18

14


ESFİAU və OOOSFU, GİN






Azərbaycan birinciliyi

(14-15, 16-17 yaşlı oğlan və qızlar)



24-29 aprel

Qusar

Şəhər və rayonlar

İC, İK


180

80


40

10


50

270

90


Federasiya






Azərbaycan birinciliyi

(18-20 yaşlı gənc oğlan və qızlar)



01-05 may

Bakı

Şəhər və rayonlar

İC, İK


120

50


30

10


40

190

60


Federasiya






S.P.Novikov prizi beynəlxalq turnir

(18-20 yaşlı oğlan və qızlar)



06-10 may

Medin - Rusiya

yığma komanda

16

13


1

1


1

18

14


Federasiya






Ümummilli lider Heydər Əliyevin xatirəsinə həsr edilmiş ənənəvi turnir

(kişilər və qadınlar)



09-13 may

Qusar

Şəhər və rayonlar

İC, İK


200

30

30

260

GİN, Federasiya






S.P.Novikov prizi beynəlxalq turnir

(kişilər və qadınlar)



25-31 may

Medin - Rusiya

yığma komanda

16

13


1

1


1

18

14


Federasiya






Dünya birinciliyi

(10-11, 12-13 yaşlı oğlan və qızlar)



03-07 iyun

Kablevo - Ukrayna

yığma komanda

16

13


1

1


1

18

14


FİAU və SFUU, GİN






Azərbaycan çempionatı

(kişilər və qadınlar)



06-10 iyun

Bakı

Şəhər və rayonlar

İC, İK


120

50


30

10


40

190

60


Federasiya






Avropa çempionatı (kişilər və qadınlar)

24-29 iyun




yığma komanda

18

14


1

1


1

1


20

16


ESFİAU və OOOSFU, GİN






Fransa açıq birinciliyi

(14-15, 16-17 yaşlı oğlan və qızlar)



20-25 iyun

Fransa

yığma komanda

16

13


1

1


1

18

14


FUDF






Avropa birinciliyi

(14-15, 16-17 yaşlı oğlan və qızlar)



15-20 iyul

Rumıniya

yığma komanda

16

13


1

1


1

18

14


RUDF






Avropa birinciliyi

(18-20 yaşlı oğlan və qızlar)



12-16 avqust

Belarus

yığma komanda

18

14


1

1


1

20

15


BUDF






S.P.Novikov prizi beynəlxalq turnir

(10-11, 12-13 yaşlı oğlan və qızlar)



23-25 avqust

Medin - Rusiya

yığma komanda

16

13


1

1


1

18

14


Federasiya






Dünya birinciliyi

(14-15, 16-17 yaşlı oğlan və qızlar)



16-21 sentyabr

Medin - Rusiya

yığma komanda

16

13


1

1


1

18

14


FİAU və OOOSFU,

GİN







Dünya birinciliyi

(18-20 yaşlı oğlan və qızlar)



07-11 oktyabr

Medin - Rusiya

yığma komanda

18

14


1

1


1

20

15


FİAU və OOOSFU, GİN






S.P.Novikov prizi beynəlxalq turnir

(14-15, 16-17 yaşlı oğlan və qızlar)



22-26 oktyabr

Medin - Rusiya

yığma komanda

16

13


1

1


1

18

14


Federasiya






Dünya çempionatı (kişilər və qadınlar)

11-17 noyabr

Kalininqrad - Rusiya

yığma komanda

18

14


1

1


1

1


20

16


FİAU və SFUU,

GİN







Qış universal döyüş növü üzrə Avropa birinciliyi (10-11,12-13 yaşlı oğlan və qızlar)

29-30 noyabr

Medin - Rusiya

yığma komanda

14

10


1

1


1

15

12


ESFİAU və OOOSFU






Qış universal döyüş növü üzrə

Avropa çempionatı (kişilər və qadınlar)



04-07 dekabr

Medin - Rusiya

yığma komanda

14

10


1

1


1

15

12


ESFİAU və OOOSFU






Qış universal döyüş növü üzrə

Avropa birinciliyi (14-15, 16-17 yaşlı oğlan və qızlar)



18-20 dekabr

Medin - Rusiya

yığma komanda

14

10


1

1


1

15

12


ESFİAU və OOOSFU






Qış universal döyüş növü üzrə

dünya çempionatı (kişilər və qadınlar)



20-22 dekabr

Medin - Rusiya

yığma komanda

8

7


1

1


1

1


10

9


FİAU və OOOSFU,

GİN





UŞU






Azərbaycan çempionatı (kişilər və gənclər)

fevral

Bakı

klublar

200

20

16

236

GİN, Federasiya






Klublararası dünya çempionatı

mart

Honq-Konq

yığma komanda

10

2

-

12

Federasiya






Ənənəvi uşu üzrə Avropa çempionatı

08-15 aprel

Rumıniya

yığma komanda

10

2

-

12

GİN






Avrasiya çempionatı

iyul

Bakı

klublar

300

25

18

343

Federasiya






Dünya çempionatı

Təyinatla

ÇXR

yığma komanda

6

2

-

8

Federasiya






Dünya Oyunları

avqust




yığma komanda













GİN






“Qızıl Əjdaha” beynəlxalq turniri

avqust

Bakı

klublar

250

22

16

288

Federasiya






Avropa çempionatı (mütləq proqram üzrə)

Təyinatla




yığma komanda

6

2

-

8

GİN






Sportaccord lisenziyası beynəlxalq turnirlə




ÇXR, İtaliya, Türkiyə, Braziliya

yığma komanda

6

2

-

8

Federasiya






Azərbaycan kuboku

avqust

Bakı

klublar

160

14

12

186

Federasiya






Dünya kuboku (gənclər və kişilər)

oktyabr

Ukrayna

Kataloq: documents
documents -> Исследование диагностических моделей по Пону и Коркхаузу
documents -> 3 пародонтологическая хирургия
documents -> Hemoglobinin yenidoğanda yapim azliğina bağli anemiler
documents -> Q ə r a r Azərbaycan Respublikası adından
documents -> Ubutumire uniib iratumiye abantu, imigwi y'abantu canke amashirahamwe bose bipfuza gushikiriza inkuru hamwe/canke ivyandiko bijanye n'ihonyangwa ry'agateka ka zina muntu hamwe n'ayandi mabi yose vyakozwe I Burundi guhera mu kwezi kwa Ndamukiza
documents -> Videotherapy Video: Cool Runnings Sixth Grade
documents -> Guidelines on methods for calculating contributions to dgs
documents -> Document Outline form monthly ret cont
documents -> Şİrvan şƏHƏr məRKƏZLƏŞDİRİLMİŞ Kİtabxana sistemi
documents -> İnsan hüquq müdafiəçilərinin vəziyyəti üzrə Xüsusi Məruzəçi

Yüklə 5,05 Mb.

Dostları ilə paylaş:
1   ...   24   25   26   27   28   29   30   31   ...   40




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə