2013-cü ildə idman növləri üzrə keçiriləcək



Yüklə 5,05 Mb.
səhifə3/40
tarix28.04.2017
ölçüsü5,05 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   40

BOKS




kişilər







Azərbaycan çempionatı

07-11 yanvar

Bakı

Şəhər və rayonlar

İC, İK


160

30

25

215

GİN






Beynəlxalq turnir

13-18 fevral

Qazaxıstan

yığma komanda

6

2

1

9

GİN






Beynəlxalq turnir

19-22 fevral

Sofiya - Bolqarıstan

yığma komanda

6

2

1

9

Federasiya






“Böyük İpək Yolu” beynəlxalq turniri

05-11 mart

Bakı

yığma komanda

130

-

-

130

GİN






Beynəlxalq turnir

25-30 mart

Xerson - Ukrayna

yığma komanda

10

2

1

13

GİN






Avropa çempionatı

17-26 may

Minsk

yığma komanda

10

3

1

14

GİN






M.Mazay. beynəlxalq turnir

29 iyul –

04 avqust



Mariupol - Ukrayna

yığma komanda

10

3

1

14

Federasiya






Dünya çempionatı

04-20 oktyabr

Alma-Ata - Qazaxıstan

yığma komanda

10

3

2

15

GİN






Beynəlxalq turnir

04-09 dekabr

Rusiya

yığma komanda

10

2

1

13

GİN




gənclər






“Böyük İpək Yolu” beynəlxalq turniri

05-11 mart

Bakı

yığma komanda

10

2

-

12

GİN






Pavlyukov beynəlxalq turniri

01-07 aprel

Anapa - Rusiya

yığma komanda

10

2

1

13

GİN






Azərbaycan çempionatı

02-08 aprel

Bakı

Şəhər və rayonlar

İC, İK


170

30

25

225

GİN






Kliçko beynəlxalq turniri

24-29 iyun

Ukrayna

yığma komanda

10

2

1

13

GİN






Avropa çempionatı

11-18 avqust

Niderland

yığma komanda

10

2

1

13

GİN






“A.Ağalarov kuboku” beynəlxalq turniri

04-09 dekabr

Bakı

yığma komanda

120

30

10

160

GİN




yeniyetmələr






Azərbaycan birinciliyi (1997-98-ci il təv.)

04-10 fevral

Bakı

Şəhər və rayonlar

İC, İK


150

30

30

210

GİN






Beynəlxalq turnir (1997-98-ci il təv.)

04-10 mart

Morşin - Ukrayna

yığma komanda

13

2

2

17

Federasiya






Beynəlxalq turnir (1997-98-ci il təv.)

01-15 aprel

Təyinatla

yığma komanda

13

2

2

17

Federasiya






“H.Əliyev kuboku” beynəlxalq turniri

09-14 may

Bakı

yığma komanda

150

30

40

220

GİN






Azərbaycan birinciliyi (1999-2000-ci il təv.)

09-15 iyun

Bakı

Şəhər və rayonlar

İC, İK


200

30

30

260

GİN






Avropa birinciliyi (1997-98-ci il təv.)

20-30 iyun

Ryazan - Rusiya

yığma komanda

13

3

2

18

GİN






Avropa birinciliyi (1999-2000-ci il təv.)

23-30 iyul

Təyinatla

yığma komanda

17

3

1

21

GİN






Dünya birinciliyi (1997-98-ci il təv.)

17-26 avqust

Kiyev - Ukrayna

yığma komanda

13

3

2

18

GİN






Beynəlxalq turnir (1998-99-cu il təv.)

06-10 noyabr

Girçik- Özbəkistan

yığma komanda

13

2

1

16

Federasiya






Beynəlxalq turnir (1998-99-cu il təv.)

02-08 dekabr

Artyomsk -Ukrayna

yığma komanda

13

2

1

16

Federasiya




BOULİNQ






Azərbaycan çempionatı

yanvar - iyun

Bakı

Fiziki şəxslər

26

2

2

30

GIN, Federasiya






Ukrayna açıq beynəlxalq turniri

15 fevral

Kiyev - Ukrayna

Fiziki şəxslər

6

1

-

7

Federasiya






Brunswick Euro Challenge

17 mart

Paris - Fransa

Fiziki şəxslər

6

1

-

7

Federasiya






Ukrayna açıq beynəlxalq turniri

19 aprel

Dnepropetrovsk - Ukrayna

Fiziki şəxslər

6

1

-

7

Federasiya






QubicaAMF German open 2013

22 aprel

Berlin - Almaniya

Fiziki şəxslər

6

1

-

7

Federasiya






Brunswick Madrid Challenge

23 iyun

Madrid - İspaniya

Fiziki şəxslər

6

1

-

7

Federasiya






Brunswick İtalia Challenge

30 iyun

Asti - İtaliya

Fiziki şəxslər

6

1

-

7

Federasiya






Ukrayna açıq beynəlxalq turniri

sentyabr

Brovari - Ukrayna

Fiziki şəxslər

6

1

-

7

Federasiya






Russian Open

10 sentyabr

Moskva - Rusiya

Fiziki şəxslər

6

1

-

7

Federasiya






11-th Columbia 300 Vienna open

01 oktyabr

Vyana - Avstriya

Fiziki şəxslər

6

1

-

7

Federasiya






Qarat Bowling open

08 dekabr

Doha - Qatar

Fiziki şəxslər

6

1

-

7

Federasiya




BUDO DÖYÜŞ NÖVLƏRİ






Azərbaycan birinciliyi (uşaqlar,yeniyetmələr)

25-27 yanvar

Ağdam

Rayon filialları, İC,İK

250

30

40

320

GİN, Federasiya






Azərbaycan çempionatı

(gənclər və böyüklər)



15-17 fevral

Bakı

Rayon filialları, İC,İK

200

30

40

270

GİN, Federasiya






Beynəlxalq seminar və beynəlxalq turnir

06-10 mart

Bakı

yığma komandalar

250

40

40

330

Federasiya






Avropa çempionatı

mart

Təyinatla

yığma komanda

30

3

1

34

GİN, Federasiya






Döyüş növlərinin Olimpiadası

aprel

Sankt-Peterburq - Rusiya

yığma komanda

15

2

1

18

GİN, Federasiya






Ümummilli Lider Heydər Əliyevin xatirəsinə həsr olunmuş turnir

10-24 iyun

Naxçıvan

yığma komandalar

200

30

30

260

GİN, Federasiya






Dünya çempionatı

oktyabr

Təyinatla

yığma komanda

33

3

2

38

GİN, Federasiya




CİU-CİTSU






Azərbaycan çempionatı

yanvar

Zaqatala

İK, İC

240

36

18

294

GİN, AKFA, Federasiya






“Foto.ru Open” beynəlxalq turniri

fevral

Moskva - Rusiya

yığma komanda

12

1

1

14

Federasiya






“Paris Open” beynəlxalq turniri

aprel

Paris - Fransa

yığma komanda

4

1

1

6

Federasiya






Avropa çempionatı (yeniyetmələr, gənclər)

may

Madrid - İspaniya

yığma komanda

8

1

1

10

Federasiya






Avropa çempionatı

01-02 iyun

Volldorf- Almainya

yığma komanda

12

1

1

14

Federasiya






Beynəlxalq yay düşərgəsi

(məşqçilər və hakimlər)



30 iyun –

07 iyul


Roqla - Sloveniya

yığma komanda

4

1

1

6

Federasiya






Dünya Oyunları

25 iyul –

04 avqust



Kali - Kolumbiya

yığma komanda

9

2

2

13

Federasiya






“Baku Open” beynəlxalq turnir

sentyabr

Bakı

yığma komandalar

180

30

25

235

GİN, AKFA, Federasiya






“Almaniya Open” beynəlxalq turnir

05-06 oktyabr

Hanau - Almaniya

yığma komanda

12

1

1

14

Federasiya






“Sankt-Peterburq Open” beynəlxalq turnir

oktyabr

Sankt-Peterburq

Rusiya


yığma komanda

8

1

1

10

Federasiya






“SportAccord” Ümumdünya Döyüş növləri Oyunları

18-26 oktyabr

Sankt-Peterburq

Rusiya


yığma komanda

12

2

2

16

Federasiya, Sportaccord






Dünya çempionatı

(yeniyetmələr və gənclər)



22-24 noyabr

Buxarets - Rumıniya

yığma komanda

8

1

1

10

Federasiya




Coriyo kunq-fu






Azərbaycan çempionatı

11-12 may

Bakı

klublar

350

20

12

382

GİN, Federasiya






Beynəlxalq treninq

05 iyul –

05 avqust



Nabran – Azərbaycan

yığma komanda

50

4

3

57

Federasiya






Dünya kuq-fu çempionatı

17-20 oktyabr

Bakı

yığma komandalar

800

35

40

875

GİN, Federasiya




Kataloq: documents
documents -> Исследование диагностических моделей по Пону и Коркхаузу
documents -> 3 пародонтологическая хирургия
documents -> Hemoglobinin yenidoğanda yapim azliğina bağli anemiler
documents -> Q ə r a r Azərbaycan Respublikası adından
documents -> Ubutumire uniib iratumiye abantu, imigwi y'abantu canke amashirahamwe bose bipfuza gushikiriza inkuru hamwe/canke ivyandiko bijanye n'ihonyangwa ry'agateka ka zina muntu hamwe n'ayandi mabi yose vyakozwe I Burundi guhera mu kwezi kwa Ndamukiza
documents -> Videotherapy Video: Cool Runnings Sixth Grade
documents -> Guidelines on methods for calculating contributions to dgs
documents -> Document Outline form monthly ret cont
documents -> Şİrvan şƏHƏr məRKƏZLƏŞDİRİLMİŞ Kİtabxana sistemi
documents -> İnsan hüquq müdafiəçilərinin vəziyyəti üzrə Xüsusi Məruzəçi

Yüklə 5,05 Mb.

Dostları ilə paylaş:
1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   40




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə