2013-cü ildə idman növləri üzrə keçiriləcək



Yüklə 5,05 Mb.
səhifə36/40
tarix28.04.2017
ölçüsü5,05 Mb.
1   ...   32   33   34   35   36   37   38   39   40

yığma komanda


3

1

-

4

Güc İd.Növ.Birliyi






Dünya kubokunun III mərhələsi

sentyabr

Minsk - Belarus

yığma komanda


3

1

-

4

Güc İd.Növ.Birliyi






Avrasiya kuboku

sentyabr

Moskva - Rusiya

yığma komanda


3

1

-

4

Güc İd.Növ.Birliyi






Azərbaycan çempionatı

07-08 sentyabr

Bakı

Şəhər və rayonlar


50

3

6

59

Güc İd.Növ.Birliyi






World Kombat Games

oktyabr

Sankt-Peterburq - Rusiya

yığma komanda


3

1

-

4

Güc İd.Növ.Birliyi






Dünya çempionatı (mütləq çəki dərəcəsində)

dekabr

Abu-Dabi

yığma komanda


3

1

-

4

GİN,Güc İd.Növ.Birliyi




ALİ TƏHSİL MÜƏSSİSƏLƏRİ TƏLƏBƏLƏRİNİN ХI RESPUBLİKA UNİVERSİADASI






Cüdo (kişilər)

01-02 mart

MAA-nın İdman Kompleksi

ATM-in yığma komandaları

150

22

13

185

Gənclik TİC RŞ, İK






Yunan-Roma güləşi

(kişilər)



04-06 mart

MAA-nın İdman Kompleksi

ATM-in yığma komandaları

150

22

13

185

Gənclik TİC RŞ, İK






Sərbəst güləş(kişilər)

07-09 mart

MAA-nın İdman Kompleksi

ATM-in yığma komandaları

150

22

13

185

Gənclik TİC RŞ, İK






Basketbol (qadınlar)

11-16 mart

ATU-nun İdman Kompleksi

ATM-in yığma komandaları

60

6

15

81

Gənclik TİC RŞ, İK






Stolüstü tennis (qadınlar)

25-29 mart

BSU

ATM-in yığma komandaları

80

20

10

110

Gənclik TİC RŞ, İK






Stolüstü tennis (kişilər)

01-05 aprel

BSU

ATM-in yığma komandaları

80

20

10

110

Gənclik TİC RŞ, İK






Şahmat (kişi/qadın)

08-15 aprel

AHİTA-nın Şahmat-
Dama klubu

ATM-in yığma komandaları

80

20

10

110

Gənclik TİC RŞ, İK






Dama (kişi/qadın)

16-21 aprel

AHİTA-nın Şahmat-
Dama klubu

ATM-in yığma komandaları

80

20

10

110

Gənclik TİC RŞ, İK






Basketbol (kişilər)

22 aprel –

01 may


ADPU

ATM-in yığma komandaları

180

18

21

219

Gənclik TİC RŞ, İK






Həndbol (qadınlar)

02-06 may

ATU-nun İdman Kompleksi

ATM-in yığma komandaları

60

6

13

79

Gənclik TİC RŞ, İK






Həndbol (kişilər)

06-11 may

AzTU-nun İdman Kompleksi

ATM-in yığma komandaları

80

8

13

101

Gənclik TİC RŞ, İK






Badminton (qadınlar)

06-10 may

BSU

ATM-in yığma komandaları

20

6

11

37

Gənclik TİC RŞ, İK






Badminton (kişilər)

10-15 may

BSU

ATM-in yığma komandaları

20

8

11

39

Gənclik TİC RŞ, İK






Voleybol (qadınlar)

13-19 may

ATU-nun İdman Kompleksi

ATM-in yığma komandaları

130

11

13

154

Gənclik TİC RŞ, İK






Voleybol (kişilər)

20-29 may

ADPU

ATM-in yığma komandaları

170

14

13

197

Gənclik TİC RŞ, İK






Atletika (kişi/qadın)

23-25 may

ADBTİA

ATM-in yığma komandaları

200

12

18

230

Gənclik TİC RŞ, İK






Üzgüçülük (kişi/qadın)

28-30 may

ADBTİA-

ATM-in yığma komandaları

200

12

18

230

Gənclik TİC RŞ, İK




































ORTA İXTİSAS TƏHSİLİ MÜƏSSİSƏLƏRİ TƏLƏBƏLƏRİNİN XI RESPUBLİKA SPARTAKİADASI






Atletika (oğlan/qız)

14-15 oktyabr

ADBTİA-nın stadionu

OİTM-in yığma
komandaları

100

10

13

123

Gənclik TİC RŞ, İK






Dama (qızlar)

21-25 oktyabr

Maliyyə İqtisad Kolleci

OİTM-in yığma
komandaları

30

10

10

50

Gənclik TİC RŞ, İK






Dama (oğlanlar)

28 oktyabr - 01 noyabr

Maliyyə İqtisad Kolleci

OİTM-in yığma
komandaları

30

10

10

50

Gənclik TİC RŞ, İK






Voleybol (qızlar)

04-08 noyabr

Bakı 2s. Baza Tibb Kolleci

OİTM-in yığma
komandaları

140

12

13

165

Gənclik TİC RŞ, İK






Voleybol (oğlanlar)

11-17 noyabr

Bakı 2s. Baza Tibb Kolleci

OİTM-in yığma
komandaları

140

12

13

165

Gənclik TİC RŞ, İK






Basketbol (qızlar)

18-23 noyabr

Bakı 2s. Baza Tibb Kolleci

OİTM-in yığma
komandaları

120

12

13

145

Gənclik TİC RŞ, İK






Basketbol (oğlanlar)

25 noyabr –

01 dekabr



Bakı 2s. Baza Tibb Kolleci

OİTM-in yığma
komandaları

120

12

13

145

Gənclik TİC RŞ, İK






Stolüstü tennis (qızlar)

02-06 dekabr

Bakı 2s. Baza Tibb Kolleci

OİTM-in yığma
komandaları

40

12

11

63

Gənclik TİC RŞ, İK






Stolüstü tennis (oğlanlar)

09-13 dekabr

Bakı 2s. Baza Tibb Kolleci

OİTM-in yığma
komandaları

40

12

11

63

Gənclik TİC RŞ, İK






Şahmat (qızlar)

16-20 dekabr

Maliyyə İqtisad Kolleci

OİTM-in yığma
komandaları

40

12

10

62

Gənclik TİC RŞ, İK






Şahmat (oğlanlar)

23-27 dekabr

Maliyyə İqtisad Kolleci

OİTM-in yığma
komandaları

40

12

10

62

Gənclik TİC RŞ, İK




Ümumilli Lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 90-cı ildönümünə həsr olunmuş
Ali təhsil müəssisələrinin işçiləri arasında Respublika Spartakiadası







Voleybol (kişilər)

01-08.05.2013

ADPU

ATM-in yığma
komandaları

144

12

12

168

ATİAHİ RK,
GənclikTİC RŞ






Nərd (kişilər)

10-16.05.2013

AHİTA-nın Şahmat-Dama klubu

ATM-in yığma
komandaları

36

12

8

56

ATİAHİ RK,
Gənclik TİC RŞ






Stolüstü tennis (kişi/qadın)

10-15.05.2013

BSU

ATM-in yığma
komandaları

36

12

8

56

ATİAHİ RK,
Gənclik TİC RŞ






Şahmat (kişi/qadın)

17-22.05.2013

AHİTA-nın Şahmat-Dama klubu

ATM-in yığma
komandaları

36

12

8

56

ATİAHİ RK,
Gənclik TİC RŞ






Dama (kişi/qadın)

20-25.05.2013

AHİTA-nın Şahmat-Dama klubu

ATM-in yığma
komandaları

36

12

8

56

ATİAHİ RK,
Gənclik TİC RŞ






Futzal (kişilər)

27-31.05.2013

AzTU-nun İdman Kompleksi

ATM-in yığma
komandaları

144

12

5

161

ATİAHİ RK,
Gənclik TİC RŞ




BEYNƏLXALQ YARIŞLAR






Tələbələrin XXVII Ümumdünya Universiadası

06-17 iyul

Kazan - Rusiya

yığma komandalar

61

17

20

98

GİN, Gənclik TİC RŞ






Türkdilli Ölkələrin II Universiadası

aprel - may

Kipr – Türkiyə

yığma komandalar

50

6

8

64

GİN, Gənclik TİC RŞ




KOMPLEKS YARIŞLAR






Dövlət Müstəqilliyi gününə həsr olunmuş Zəhmətkeşlərin Respublika Spartakiadası

may

Bakı

Kataloq: documents
documents -> Исследование диагностических моделей по Пону и Коркхаузу
documents -> 3 пародонтологическая хирургия
documents -> Hemoglobinin yenidoğanda yapim azliğina bağli anemiler
documents -> Q ə r a r Azərbaycan Respublikası adından
documents -> Ubutumire uniib iratumiye abantu, imigwi y'abantu canke amashirahamwe bose bipfuza gushikiriza inkuru hamwe/canke ivyandiko bijanye n'ihonyangwa ry'agateka ka zina muntu hamwe n'ayandi mabi yose vyakozwe I Burundi guhera mu kwezi kwa Ndamukiza
documents -> Videotherapy Video: Cool Runnings Sixth Grade
documents -> Guidelines on methods for calculating contributions to dgs
documents -> Document Outline form monthly ret cont
documents -> Şİrvan şƏHƏr məRKƏZLƏŞDİRİLMİŞ Kİtabxana sistemi
documents -> İnsan hüquq müdafiəçilərinin vəziyyəti üzrə Xüsusi Məruzəçi

Yüklə 5,05 Mb.

Dostları ilə paylaş:
1   ...   32   33   34   35   36   37   38   39   40




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə