2013-cü ildə idman növləri üzrə keçiriləcək



Yüklə 5,05 Mb.
səhifə40/40
tarix28.04.2017
ölçüsü5,05 Mb.
1   ...   32   33   34   35   36   37   38   39   40

Şəxsi klublar


20

3

17

40

GİN, Federasiya



Motosiklet beşnövçülüyü üzrə

Azərbaycan çempionatı



27-28 iyul

Bakı

Şəxsi klublar


25

5

25

55

GİN, Federasiya



Motobol üzrə birincilik

18-19 avqust

Bakı

Şəxsi klublar

24

3

11

38

GİN, Federasiya



50 sm3 kateqoriyası üzrə mopedlərdə Azərbaycan birinciliyi (yeniyetmələr)

27-28 oktyabr

Bakı

Şəxsi klublar


10

2

17

29

GİN, Federasiya



Motokross üzrə baynəlxalq turnir

Təyinatla

Türkiyə

yığma komanda


3

1

1

5

Federasiya



Motokros üzrə Avropa çempionatının mərhələsi

Təyinatla

Türkiyə

yığma komanda


3

1

1

5

GİN, Federasiya



Motokros üzrə Avropa çempionatı

Təyinatla

Təyinatla

yığma komanda


5

2

1

8

GİN, Federasiya

IDMAN MƏKTƏBLƏRİNİN VI RESPUBLİKA OYUNLARI






Basketbol

(1999-2000-ci il təvəllüdlü oğlanlar)




Zona 12-17 may

Gəncə

Cəlilabad


UGİM,

İC, İK


144

144


24

24


16

16


184

184

GİN, TN, AHİTA, Federasiya





Final 06-10 iyun

İsmayıllı

100

16

16

132






Basketbol

(1998-99-cu il təvəllüdlü qızlar)



Final

10-15 sentyabr


Mingəçevir


100

16

16

132







Basketbol

(1997-98-ci il təvəllüdlü oğlanlar)



08-13 mart

İsmayıllı

UGİM,

İC, İK


120

20

20

160

GİN, TN, AHİTA, Federasiya





Voleybol


(1999-2000-ci il təvəllüdlü oğlanlar)


Zona

01-06 mart

15-20 mart

Göyçay,


Sabirabad,

Şəmkir,


Balakən

UGİM,

IK, IC

120


120

120


120

20

20



20

20

16

16

16



16

156


156

156


156

GİN, TN, AHİTA, Federasiya






Final

18-23 aprel


Balakən

96

16

16

128






Voleybol


(1999-2000-ci il təvəllüdlü qızlar)


Zona

25-30 mart



Kürdəmir,

Quba,


Gəncə

UGİM,

IK, IC


144

144


144

24

24

24



16

16

16



184

184


184

GİN, TN, AHİTA, Federasiya






Final

20-25 may


İsmayıllı


96

16

16

128






Stolüstü tennis

(2000-ci il və daha kiçik oğlanlar və qızlar)


Zona

27-31 may



Şəki,

Göyçay

UGİM,

IK, IC


200

50

32

282

GİN, TN, AHİTA, Federasiya






Final

05-09 iyul


Şəmkir


100

20

16

136





Həndbol


(1999-2000-ci il təvəllüdlü oğlanlar)


Zona

aprel


Tovuz,

Astara

UGİM,

IK, IC


144

144


24

24


16

16


184

184

GİN, TN, AHİTA, Federasiya





Final

iyun


Şəmkir

96

16

16

128






Həndbol


(1999-2000-ci il təvəllüdlü qızlar)


Zona

avqust


Biləsuvar, Göyçay

UGİM,

IK, IC


144

144


24

24


16

16


184

184

GİN, TN, AHİTA, Federasiya





Final

sentyabr


Mingəçevir

96

16

16

128







Ağır atletika

(2000-2001-ci il təv.oğlanlar)



01-05 aprel

İsmayıllı

UGİM, IK,IC


190

20

30

240

GİN, TN, AHİTA, Federasiya






Ağır atletika

(1999-2000-ci il təv.oğlanlar)



14-18 may

Samux

UGİM, IK,IC


190

20

30

240

GİN, TN, AHİTA, Federasiya





Cüdo


(2001-2002-ci il təv.oğlanlar)
Cüdo

(2001-2002-ci il təv.oğlanlar və qızlar)



Zona

05-08 sentyabr

10-13 sentyabr

17-20 sentyabr


Bakı


Şəmkir

İsmayıllı


UGİM,

IK, IC

200


180

210

30

25

32


32

32



32

262


240

274

GİN, TN, AHİTA, Federasiya





Final

27-30 sentyabr


İsmayıllı


220

30

32

282






Sərbəst güləş

(2001-2002-ci il təv.oğlanlar)


Zona

03-06 aprel



Bakı,

Cəlilabad,

Tovuz,

Qəbələ,


Sumqayıt

UGİM,

IK, IC


220

180


200

190


180

30

28

30



28

28


32

32

32



32

32


282

240


262

250


240

GİN, TN, AHİTA, Federasiya






Final

23-26 aprel


Balakən

340

30

32

402






Sərbəst güləş

(1999-2000-ci il təv.oğlanlar)


Zona

03-06 oktyabr

06-09 oktyabr

Bakı,


Biləsuvar,

Şəmkir,


İsmayıllı,

Balakən

UGİM,

IK, IC

220

180


200

190


180

30

28



30

28

28


32

32



32

32

32


282


240

262


250

240


GİN, TN, AHİTA, Federasiya






Final

04-07 noyabr


Balakən

340

30

32

402






Yunan-roma güləşi

(2001-2002-ci il təv.oğlanlar)


Zona

08-11 aprel



Gəncə,

Sabirabad

Bakı

UGİM,

IK, IC


200

200


190

30

30

28



32

32

32



262

262


250

GİN, TN, AHİTA, Federasiya






Final

27-30 aprel


Balakən

272

30

32

334






Yunan-roma güləşi

(1999-2000-ci il təv.oğlanlar)


Zona

07-10 oktyabr

17-20 oktyabr

Bakı,


Tovuz,

Sabirabad, Sumqayıt





UGİM,

IK, IC

200


200

180


190

30

30



28

28

32

32

32



32

262


262

240


250

GİN, TN, AHİTA, Federasiya






Final

09-12 noyabr


Balakən

272

30

32

334






Boks


(2001-2002-ci il təv.oğlanlar)

Zona

12-17 mart

12-17 mart

18-23 mart


Bakı,


Biləsuvar

Balakən




UGİM,

IK, IC

200


200

200

40

30

30


32

32



32

272


262

262


GİN, TN, AHİTA, Federasiya






Final

15-21 aprel


Biləsuvar


272

30

32

334






Boks


(1999-2000-ci il təv.oğlanlar)

Zona

01-06 may

01-06 may

16-21 may


Bakı,


Astara,

Tovuz

UGİM,

IK, IC

200

200


200

40

30



30

32

32



32

272


262

262


GİN, TN, AHİTA, Federasiya






Final

31 may-05 iyun


Balakən

272

30

32

334






Taekvondo

(1999-2001-ci il təv.oğlanlar)


Zona

24-27 iyun

01-04 iyul

06-09 iyul


Bakı,


Mingəçevir,

Biləsuvar


UGİM,

IK, IC

200


200

200

30

30

30


30

30



30

260


260

260


GİN, TN, AHİTA, Federasiya






Final

24-27 iyul


İsmayıllı


130

30

30



190






Kataloq: documents
documents -> Исследование диагностических моделей по Пону и Коркхаузу
documents -> 3 пародонтологическая хирургия
documents -> Hemoglobinin yenidoğanda yapim azliğina bağli anemiler
documents -> Q ə r a r Azərbaycan Respublikası adından
documents -> Ubutumire uniib iratumiye abantu, imigwi y'abantu canke amashirahamwe bose bipfuza gushikiriza inkuru hamwe/canke ivyandiko bijanye n'ihonyangwa ry'agateka ka zina muntu hamwe n'ayandi mabi yose vyakozwe I Burundi guhera mu kwezi kwa Ndamukiza
documents -> Videotherapy Video: Cool Runnings Sixth Grade
documents -> Guidelines on methods for calculating contributions to dgs
documents -> Document Outline form monthly ret cont
documents -> Şİrvan şƏHƏr məRKƏZLƏŞDİRİLMİŞ Kİtabxana sistemi
documents -> İnsan hüquq müdafiəçilərinin vəziyyəti üzrə Xüsusi Məruzəçi

Yüklə 5,05 Mb.

Dostları ilə paylaş:
1   ...   32   33   34   35   36   37   38   39   40




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə