Abbott, Leonard Henry da&qmg adlercron, Rodolph Ladeveze goc infantry Brigade and Calais


Morrison, Colquhoun Grant President Claims Commission



Yüklə 176,5 Kb.
səhifə4/4
tarix14.01.2017
ölçüsü176,5 Kb.
#5255
1   2   3   4

Morrison, Colquhoun Grant President Claims Commission


  • Morrison, Edward Whipple Bancroft BGRA

  • Mullens, Richard Lucas GOC Cavalry Division

  • Murray, Archibald James CGS

  • Murray, Valentine Director of Railway Traffic

  • Musgrave, Arthur David CRA

  • Nanton, Herbert Colborne Chief Engineer

  • Napier, William John CHA and BGRA

  • Nash, Henry Edmund Palmer GOC Infantry Brigade

  • Nash, Philip Arthur Manley Dir-Gen (Transportation)

  • Nelson, Herbert GOC Infantry Brigade

  • Newall, Cyril Louis Norton GOC RFC Brigade

  • Newcome, Henry William CRA

  • Nichol, Charles Edward DMS

  • Nicholson, Cecil Lothian GOC Infantry Division

  • Nicholson, George Harvey GOC Infantry Brigade

  • Nicholson, Graham Henry Whalley CRA

  • Nicholson, John Sanctuary Le Havre Base

  • Nickalls, Norman Tom GOC Infantry Brigade

  • Norie, Charles Edward de Manley GOC Infantry Brigade &

    DA&QMG

    1. Norman, William Wylie GOC Infantry Brigade

    2. Northey, Edward GOC Infantry Brigade

    3. Norton, Cecil Burrington GOC Infantry Brigade

    4. Nugent, George Colborne GOC Infantry Brigade

    5. Nugent, Oliver Stewart Wood GOC Infantry Division

    6. O’Donnell, Henry GOC Infantry Brigade

    7. O’Donnell, Thomas Joseph D-DGMS

    8. O’Keeffe, Menus William DMS

    9. O’Leary, William Evelyn DA&QMG

    10. Oakley, Richard GOC Infantry Brigade

    11. Odlum, Victor Wentworth GOC Infantry Brigade

    12. Oldfield, Leopold Charles Louis CRA

    13. Oldman, Richard Deare Furley GOC Infantry Brigade

    14. Ollivant, Alfred Henry CHA

    15. Ollivant, John Spencer CRA

    16. Onslow, Cranley Charlton GOC Infantry Brigade

    17. Onslow, William Henry BGRA

    18. Ormond, Daniel Mowat GOC Infantry Brigade

    19. Ormsby, Vincent Alexander GOC Infantry Brigade

    20. Orr-Ewing, Norman Archibald GOC Infantry Brigade

    21. Osborn, William Lushington GOC Infantry Brigade

    22. Oswald, William Alexander GOC Infantry Brigade

    23. Ouseley, Ralph Glyn CRA

    24. Ovens, Robert Montgomery GOC Infantry Brigade

    25. Owen, Charles Samuel GOC Infantry Brigade

    26. Oxley, Reginald Stewart GOC Infantry Brigade & Cmdr

    GHQ Troops

    1. Pagan, Alexander William GOC Infantry Brigade

    2. Paget, Wellesley Lynedoch Henry BGRA

    3. Pain, George William Hacket GOC Infantry Brigade

    4. Palmer, Cyril Eustace CRA

    5. Panet, Alphonse Eugene Chief Engineer

    6. Panet, Henri Alexandre CRA

    7. Paris, Archibald GOC Infantry Division

    8. Parker, Arthur GOC Infantry & Tank Brigade

    9. Parker, Robert Gabbett BGGS

    10. Parker, St John William Topp D-DS and T

    11. Parsons, Cunliffe McNeile GOC Infantry Brigade

    12. Parsons, Harold Daniel Edmund Director Ordnance Services

    13. Paterson, Ewing GOC Cavalry Brigade

    14. Paterson, Robert Walker GOC Cavalry Brigade

    15. Paton, John GOC Infantry Brigade

    16. Paynter, George Camborne Beauclerk GOC Infantry Brigade

    17. Peake, Malcolm BGRA

    18. Pearce-Serocold, Eric GOC Infantry Brigade

    19. Pearse, Tom Harry Finch GOC Infantry Brigade

    20. Peck, Arthur Wharton DA&QMG

    21. Pedley, Stanhope Humphrey GOC Infantry Brigade

    22. Peel, Edward John Russell CRA

    23. Pelly, Raymond Theodore GOC Infantry Brigade

    24. Perceval, Edward Maxwell GOC Infantry Division

    25. Percy, John Samuel Jocelyn MGGS

    26. Pereira, Cecil Edward GOC Infantry Division

    27. Pereira, George Edward GOC Infantry Brigade

    28. Perkins, Arthur Ernest John CHA

    29. Perreau, Arthur Montagu CRA

    30. Perry, Hugh Whitchurch Director Ordnance Services

    31. Petrie, Ricardo Dartnel Chief Engineer

    32. Peyton, Walter Eliot GOC Army

    33. Phelps, Arthur D-DS and T

    34. Philipps, Ivor GOC Infantry Division

    35. Philips, Lewis Francis GOC Infantry Brigade & Rouen

    Base

    1. Phillips, Herbert de Touffreville CHA

    2. Phillips, Owen Forbes CRA

    3. Philpotts, Louis Murray CRA

    4. Phipps-Hornby, Edmund John BGRA

    5. Pigot, Robert GOC Tank Brigade

    6. Pike, William Watson DMS

    7. Pilcher, Thomas David GOC Infantry Division

    8. Pinney, Reginald John GOC Infantry Division

    9. Pirie, Charles Patrick William GOC Cavalry Brigade

    10. Pitcher, Duncan Le Geyt GOC RFC Brigade

    11. Pitman, Thomas Tait GOC Cavalry Division

    12. Plumer, Herbert Charles Onslow GOC Army

    13. Pollard, James Hawkins Whitshed GOC Infantry Brigade

    14. Pollok-McCall, John Buchanan GOC Infantry Brigade

    15. Ponsonby, John GOC Infantry Division

    16. Poole, Arthur James GOC Infantry Brigade

    17. Poole, Frederick Cuthbert BGRA and CHA

    18. Portal, Bertram Percy GOC Cavalry Brigade

    19. Porter, Cyril Lachlan GOC Infantry Brigade

    20. Porter, Robert DMS

    21. Potter, Herbert Cecil GOC Infantry Brigade

    22. Potts, Frederick CRA

    23. Powell, Edward Weyland Martin BGRA

    24. Powell, Sidney Henry Chief Engineer

    25. Pratt, Ernest St George GOC Infantry Brigade

    26. Prentice, Robert Emile Shepherd GOC Infantry Brigade

    27. Prescott-Decie, Cecil CRA

    28. Price, Bartholomew George GOC Infantry Brigade

    29. Price, George Dominic GOC Infantry Brigade

    30. Price, Thomas Herbert Francis GOC Infantry Brigade

    31. Price, Thomas Rose Caradoc GOC Infantry Brigade

    32. Price, William Director Army Postal Services

    33. Price-Davies, Llewellyn Alberic Emilius GOC Infantry Brigade

    34. Prichard, Charles Stewart GOC Infantry Brigade

    35. Prinsep, Douglas Gordon CRA

    36. Pritchard, Aubrey Gordon GOC Infantry Brigade

    37. Pritchard, Clive Gordon BGRA and CHA

    38. Prowse, Charles Bertie GOC Infantry Brigade

    39. Pulteney, William Pulteney GOC Corps

    40. Radcliffe, Frederick Walter Calais Base

    41. Radcliffe, Percy Pollexfen de Blaquière BGGS

    42. Radnor, Earl of Director of Agricultural

    Production

    1. Ramsay, Frank William GOC Infantry Division

    2. Ramsay, John George GOC Infantry Division

    3. Rankin, Charles Herbert GOC Infantry Brigade & Cavalry

    Brigade

    1. Rankin, Colin Dunlop Wilson GOC Infantry Brigade

    2. Ransome, Algernon Lee GOC Infantry Brigade

    3. Ravenhill, Frederick Thornhill CRA

    4. Ravenshaw, Hurdis Secundus Lalande GOC Infantry Brigade

    5. Rawling, Cecil Godfrey GOC Infantry Brigade

    6. Rawlinson, Henry Seymour Bt. GOC Army

    7. Rawson, Robert Ian GOC Infantry Brigade

    8. Ready, Felix Fordati DA&QMG

    9. Reddie, Anthony Julian GOC Infantry Brigade

    10. Reed, Hamilton Lyster GOC Infantry Division

    11. Rees, Hubert Conway GOC Infantry Brigade

    12. Rennie, George Arthur Paget GOC Infantry Brigade

    13. Rennie, Robert GOC Infantry Brigade

    14. Renny, Lewis Frederick Inspector MGC

    15. Rettie, William John Kerr CRA

    16. Ricardo, Ambrose St Quintin GOC Infantry Brigade

    17. Rice, Spring Robert Engineer-in-Chief

    18. Richardson, Morris Ernald GOC Infantry Brigade

    19. Riddell, Edward Pius Arthur GOC Infantry Brigade

    20. Riddell, Edward Vansittart Dick DA&QMG

    21. Riddell, James Foster GOC Infantry Brigade

    22. Rimington, Michael Frederic GOC Indian Cavalry Corps

    23. Ritchie, Archibald Buchanan GOC Infantry Division

    24. Robb, Frederick Spencer IGeneral Communications

    25. Robertson, James Campbell GOC Infantry Brigade

    26. Robertson, Philip Rynd GOC Infantry Division

    27. Robertson, William Robert CGS

    28. Robertson, William BGGS (O.b)

    29. Robinson, Percy Morris GOC Infantry Brigade

    30. Robinson, Stratford Watson DA&QMG

    31. Robinson, William Arthur CRA

    32. Rogers, Hugh Stuart Provost Marshal

    33. Rolland, Alexander Chief Engineer

    34. Rollo, George GOC Infantry Brigade

    35. Rolt, Stuart Peter GOC Infantry Brigade

    36. Romer, Cecil Francis GOC Infantry Division

    37. Rosenthal, Charles GOC Infantry Division

    38. Ross, Alexander GOC Infantry Brigade

    39. Ross, Charles GOC Infantry Division

    40. Ross, John Munro GOC Infantry Brigade

    41. Ross, Walter Charteris GOC Infantry Brigade

    42. Ross-Johnson, Cyril Maxwell BGRA

    43. Rotton, John Guy BGRA

    44. Rowley, Frank George Mathias GOC Infantry Brigade

    45. Roy, John William Gascoigne GOC Infantry Brigade

    46. Rudkin, William Charles Eric CRA

    47. Ruggles-Brise, Harold Goodeve GOC Infantry Division

    48. Rushton, Henry William Chief Engineer

    49. Russell, Andrew Hamilton GOC Infantry Division

    50. Rycroft, William Henry GOC Infantry Division

    51. Sackville-West, Hon. Sir Charles John GOC Infantry Brigade & MGGS

    Supreme War Council

    1. Sadleir-Jackson, Lionel Warren De Vere GOC Infantry Brigade

    2. Salmond, John Maitland GOC RFC

    3. Sandbach, Arthur Edmund Chief Engineer & GOC Infantry

    Division

    1. Sanders, Arthur Richard Careless GOC Infantry Brigade

    2. Sanders, George Herbert CRA

    3. Sandilands, Henry George CRA

    4. Sandilands, James Walter GOC Infantry Brigade

    5. Sandys, William Bain Richardson BGRA

    6. Sargent, Harry Neptune DA&QMG

    7. Scholfield, George Peabody Chief Engineer

    8. Schreiber, Acton Lemuel Chief Engineer

    9. Scott, Alexander Francis Sinclair CHA

    10. Scott, Arthur Binny GOC Infantry Division &

    GOCRA

    1. Scott, Robert Kellock D-DOS

    2. Scott-Kerr, Robert GOC Infantry Brigade

    3. Scrase-Dickins, Spencer William GOC Infantry Division

    4. Seagram, Tom Ogle CRA

    5. Seccombe, Archibald Kennedy D-DS and T

    6. Seely, John Edward Bernard GOC Cavalry Brigade

    7. Segrave, William Henry-Erik GOC Infantry Brigade

    8. Seligman, Herbert Spencer BGRA

    9. Sergison-Brooke, Bertram Norman GOC Infantry Brigade

    10. Sewell, Horace Somerville GOC Cavalry Brigade

    11. Sewell, Jonathan William Shirley Director of Engineering Stores

    12. Seymour, Archibald George GOC Cavalry Brigade

    13. Seymour, Lord Henry Charles GOC Infantry Brigade

    14. Seymour, William Walter GOC Infantry Brigade

    15. Shaw, Frederick Charles GOC Infantry Brigade

    16. Shea, John Stuart Mackenzie GOC Infantry Division

    17. Shekleton, Hugh Pentland DA&QMG

    18. Shephard, Gordon Strachey GOC RFC Brigade

    19. Sheppard, Herbert Cecil BGRA

    20. Sherer, James Donnelly CHA

    21. Shewen, Mansel Travers GOC Infantry Brigade

    22. Shipley, Charles Tyrell GOC Infantry Brigade

    23. Short, Anthony Holbeche BGRA

    24. Shoubridge, Thomas Herbert GOC Infantry Division

    25. Shute, Cameron Deane GOC Corps

    26. Shuter, Reginald Gauntlett GOC Infantry Brigade

    27. Sillem, Arnold Frederick DA&QMG

    28. Simpson-Baikie, Hugh Archie Dundas CRA

    29. Sinclair-Maclagan, Ewen George GOC Infantry Division

    30. Singer, Charles William Chief Engineer

    31. Skinner, Bruce Morland DMS

    32. Skinner, Percy Cyriac Burrell GOC Infantry Division

    33. Sladen, David Ramsay GOC Infantry Brigade

    34. Sladen, Gerald Carew GOC Infantry Brigade

    35. Sloggett, Arthur Thomas DGMS

    36. Smith, Robert GOC Infantry Brigade

    37. Smith, Wilfred Edward Bownas GOC Infantry Brigade

    38. Smith, William Douglas GOC Infantry Division

    39. Smith-Dorrien, Horace Lockwood GOC Army

    40. Smyth, Gerald Brice Ferguson GOC Infantry Brigade

    41. Smyth, Nevill Maskelyne GOC Infantry Division

    42. Smyth, Vere Staunton GOC Infantry Brigade

    43. Smyth-Osbourne, George Nowell Thomas B-G Demobilization

    44. Smyth-Osbourne, Henry Percy GOC RFC Brigade

    45. Snow, Thomas D’Oyly GOC Corps

    46. Solly-Flood, Arthur GOC Infantry Division

    47. Southey, William Melville GOC Infantry Brigade

    48. Spears, Edward Louis Liaison Officer French GQG

    49. Spedding, Edward Wilfrid CRA

    50. Spooner, Arthur Hardwicke GOC Infantry Brigade

    51. Spring, Frederick Gordon GOC Infantry Brigade

    52. St Aubyn, Edward Geoffrey GOC Infantry Brigade

    53. Stanley, Hon. Ferdinand Charles GOC Infantry Brigade

    54. Stanley-Clarke, Henry Calvert CRA

    55. Stansfeld, Thomas Wolryche GOC Infantry Brigade

    56. Staveley, William Cathcart CRA

    57. Steavenson, Charles John GOC Infantry Brigade

    58. Steele, Julian McCarty GOC Infantry Brigade

    59. Stephens, Reginald Byng GOC Corps

    60. Stevens, George Archibald GOC Infantry Brigade

    61. Stevens, Leighton Marlow GOC Infantry Brigade

    62. Stevenson, Alexander Gavin Chief Engineer

    63. Stevenson, Edward Hall CRA

    64. Stewart, Alexander Edward GOC Infantry Brigade

    65. Stewart, Charles Edward GOC Infantry Brigade

    66. Stewart, Cosmo Gordon GOC Infantry Brigade & BGRA

    67. Stewart, Davison Bruce CRA

    68. Stewart, Hugh Houghton Bt. GOC Infantry Brigade

    69. Stewart, Ian BGGS

    70. Stewart, James Campbell GOC Infantry Brigade

    71. Stewart, John Smith CRA

    72. Stewart, John William DDG Transportation

    (Construction)

    1. Stirling, James Wilfred CRA

    2. Stirling, William CRA

    3. Stockdale, Herbert Edward CRA

    4. Stockley, Arthur Uniacke CRA

    5. Stockley, Ernest Norman Chief Engineer

    6. Stockwell, Clifton Inglis GOC Infantry Brigade

    7. Stokes, Alfred BGRA

    8. Stone, Francis Gleadowe CRA

    9. Stone, Percy Vere Powys GOC Infantry Brigade

    10. Stopford, Lionel Arthur Montagu GOC Infantry Brigade

    11. Strickland, Edward Peter GOC Infantry Division

    12. Strong, William BGRA

    13. Stuart, Andrew Mitchell Director of Works

    14. Stuart, Donald MacKenzie GOC Infantry Brigade

    15. Stubbs, Guy Clifford GOC Infantry Brigade

    16. Studd, Herbert William GOC Inf Bde & BGGS (Supreme

    War Council)

    1. Sugden, Richard Edgar GOC Infantry Brigade

    2. Surtees, Herbert Conyers GOC Infantry Brigade

    3. Sutton, Hugh Clement DA&QMG

    4. Swabey, Wilfred Spedding D-DS and T

    5. Sweny, William Frederick GOC Infantry Brigade

    6. Sykes, Clement Arthur CRA

    7. Sykes, Frederick Hugh BGGS Supreme War Council

    8. Symons, Adolphe GOC Infantry Brigade

    9. Tagart, Harold Arthur Lewis DA&QMG

    10. Tancred, Thomas Angus BGRA

    11. Tanner, John Arthur Chief Engineer

    12. Tanner, William Ernest Collins GOC Infantry Brigade

    13. Taylor, Reginald O’Bryan GOC Infantry Brigade

    14. Taylor, Stuart Campbell GOC Infantry Brigade

    15. Teck, Duke of Military Secretary

    16. Tempest, Roger Stephen GOC Infantry Brigade

    17. Ternan, Trevor Patrick Breffney GOC Infantry Brigade

    18. Tew, Harold Stuart GOC Infantry Brigade

    19. Thacker, Herbert Cecil CRA

    20. Thackeray, Frank Stanniford GOC Infantry Brigade

    21. Thesiger, George Handcock GOC Infantry Division

    22. Thomas, Edward Algernon D’Arcy GOC Infantry Brigade

    23. Thomas, Godfrey Vignoles Bt. CRA

    24. Thomas, Henry Melville CRA

    25. Thompson, Henry Neville DMS

    26. Thompson, William Arthur Murray CRA

    27. Thompson, William George Hemsley CRA

    28. Thomson, Christopher Birdwood BGGS Supreme War Council

    29. Thomson, Noel Arbuthnot GOC Infantry Brigade

    30. Thorne, Augustus Francis Andrew Nicol GOC Infantry Brigade

    31. Thornton, William Brooke GOC Infantry Brigade

    32. Thorpe, Edward Ivan De Sausmarez GOC Infantry Brigade

    33. Thorpe, Gervase GOC Infantry Brigade

    34. Thuillier, Henry Fleetwood GOC Infantry Division

    35. Thwaites, William GOC Infantry Division

    36. Tivey, Edwin GOC Infantry Brigade

    37. Toker, Alliston Champion MG Indian Corps

    38. Topping, Thomas Edward CRA

    39. Towsey, Francis William GOC Infantry Brigade

    40. Travers, Joseph Oakes GOC Infantry Brigade

    41. Treherne, Francis Harper DMS

    42. Tremblay, Thomas Louis GOC Infantry Brigade

    43. Trenchard, Hugh Montague GOC RFC

    44. Trevor, Herbert Edward GOC Infantry Brigade

    45. Trotman, Charles Newsham GOC Infantry Brigade

    46. Trotter, Gerald Frederic GOC Infantry Brigade

    47. Tudor, Henry Hugh GOC Infantry Division

    48. Tudway, Robert John DA&QMG

    49. Tufnell, Arthur Wyndham GOC Infantry Brigade

    50. Tulloch, James Bruce Gregorie DA&QMG

    51. Tulloch, John Arthur Stamford Chief Engineer

    52. Turner, Arthur Jervois GOC Infantry Brigade

    53. Turner, Martin Newman GOC Infantry Brigade

    54. Turner, Richard Ernest William GOC Infantry Division

    55. Tuson, Harry Denison GOC Infantry Brigade

    56. Tuxford, George Stuart GOC Infantry Brigade

    57. Twigg, Robert Henry GOC Infantry Brigade

    58. Twining, Philip Geoffrey DA&QMG

    59. Twiss, Francis Arthur CHA

    60. Twiss, John Henry Director Railway Transport

    61. Twyford, Lionel Thomas Campbell GOC Infantry Brigade

    62. Tyler, Arthur Malcolm CHA

    63. Tyler, James Arbuthnot CRA

    64. Tyndale-Biscoe, Julian Dallas Tyndale Commandant Remount Depot

    65. Umfreville, Percy Director of Military Prisons

    66. Uniacke, Herbert Crofton Campbell GOCRA

    67. Van Straubenzee, Casimir Cartwright GOCRA

    68. Van Straubenzee, Casimir Henry Claude GOC Infantry Brigade

    69. Vaughan, Edward GOC Infantry Brigade

    70. Vaughan, John GOC Cavalry Division & Insp

    QMG Services

    1. Vaughan, Louis Ridley MGGS

    2. Vaughan, Robert Edward DA&QMG

    3. Vincent, Berkeley GOC Infantry Brigade

    4. Vincent, Henry Osman CHA

    5. Wace, Edward Gurth Controller of Labour

    6. Wade, Thomas Stewart Herschel GOC Infantry Brigade

    7. Wadeson, Frederick William George GOC Cavalry Brigade

    8. Waghorn, William Danvers Chief Engineer

    9. Wagstaff, Cyril Mosley Head of British Mission AEF

    10. Wainewright, Arthur Reginald CRA

    11. Wake, Sir Hereward Bt. BGGS Supreme War Council

    12. Walker, Harold Bridgwood GOC Infantry Division

    13. Walker, Henry Alexander GOC Infantry Brigade

    14. Walker, William George GOC Infantry Division

    15. Wallerstein, Francis Edward GOC Infantry Brigade

    16. Walsh, Richard Knox GOC Infantry Brigade

    17. Walshe, Frederick William Henry CRA

    18. Walshe, Henry Ernest GOC Infantry Brigade

    19. Walthall, Edward Charles Walthall Delves CRA

    20. Wanless O’Gowan, Robert GOC Infantry Division

    21. Ward, Henry Dudley Ossulston BGRA

    22. Wardrop, Alexander Ernest GOCRA
    23. Ware, Fabian Arthur Goulstone Vice-Chairman IWGC


    24. Watkis, Henry Bulckley Burlton GOC Infantry Division

    25. Watson, David GOC Infantry Division

    26. Watson, John Edward GOC Infantry Brigade

    27. Watt, Donald Munro GOC Infantry Brigade

    28. Watts, Herbert Edward GOC Corps

    29. Webb-Bowen, Tom Ince GOC RFC Brigade

    30. Webb-Bowen, William Ince GOC Infantry Brigade

    31. Webber, Norman William BGGS

    32. Wedgwood, Gilbert Henry GOC Infantry Brigade

    33. Wedgwood, Ralph Lewis Director of Docks

    34. Weir, George Alexander GOC Infantry Brigade

    35. Wellesley, Richard Ashmore Colley BGRA

    36. Westmacott, Claude Berners GOC Infantry Brigade

    37. Westmorland, Percy Thuillier GOC Infantry Brigade

    38. Weston, Spencer Vaughan Percy GOC Infantry Brigade

    39. Wheatley, Leonard Lane GOC Infantry Brigade

    40. Wheatley, Philip CRA

    41. Whigham, Robert Dundas GOC Infantry Division

    42. White, Cyril Brudenell Bingham MGGS

    43. White, Geoffrey Herbert Anthony CRA

    44. White, Hon. Robert GOC Infantry Brigade

    45. White, William Lewis DA&QMG

    46. White-Thomson, Hugh Davie BGRA

    47. Whitley, Edward Nathan CRA

    48. Wigram, Kenneth BGGS (O.b.)

    49. Wilberforce, Herbert William Boulogne Base

    50. Wilding, Charles Arthur GOC Infantry Brigade

    51. Wilkinson, Ernest Berdoe GOC Infantry Brigade

    52. Wilkinson, Montagu Grant GOC Infantry Brigade

    53. Wilkinson, Percival Spearman GOC Infantry Division

    54. Willan, Frank Godfrey GOC Infantry Brigade

    55. Willcocks, James GOC Corps

    56. Williams, Edward George GOC Infantry Brigade

    57. Williams, Guy Charles GOC Infantry Brigade

    58. Williams, Hugh Bruce GOC Infantry Division & MGGS

    59. Williams, Oliver De Lancey GOC Infantry Brigade

    60. Williams, Sydney Frederick Chief Engineer

    61. Williams, Victor Arthur Seymour GOC Infantry Brigade

    62. Williams, Weir de Lancey GOC Infantry Division

    63. Willis, Edward Henry BGRA

    64. Wilson, Charles Stuart Chief Engineer

    65. Wilson, Francis Adrian CRA

    66. Wilson, Frederick Maurice D-DS and T

    67. Wilson, Henry Fuller Maitland GOC Corps

    68. Wilson, Henry Hughes Bt. GOC Corps

    69. Wilson, Samuel Herbert BGGS

    70. Wing, Frederick Drummond Vincent GOC Infantry Division

    71. Winser, Charles Rupert Peter GOC Infantry Brigade

    72. Winter, Ormond de l’Epée CRA

    73. Wintour, Fitzgerald GOC Infantry Brigade &

    DA&QMG

    1. Wisdom, Evan Alexander GOC Infantry Brigade

    2. Withycombe, William Maunder GOC Infantry Brigade

    3. Wood, Edward Allan GOC Infantry Brigade

    4. Wood, Phillip Richard GOC Infantry Division

    5. Wood, Thomas Birchall DA&QMG

    6. Woodcock, Wilfred James GOC Infantry Brigade

    7. Woodhouse, Tom Percy DGMS

    8. Woodroffe, Charles Richard DA&QMG

    9. Woods, Hugh Kennedy GOC Tank Brigade

    10. Woodward, John Alfred Hudson GOC Infantry Brigade

    11. Woollcombe, Charles Louis GOC Corps

    12. Worgan, Rivers Berney GOC Infantry Brigade

    13. Wormald, Frank GOC Cavalry Brigade

    14. Wray, John Cecil CRA

    15. Wright, Wallace Duffield BGGS

    16. Wroughton, John Bartholomew B-G Personal Services

    17. Wyatt, Louis John GOC Infantry Brigade

    18. Wynne, John George Erskine CHA

    19. Wynter, Francis Arthur CHA

    20. Yarde-Buller, Hon. Henry British Mission to French GQG

    21. Yatman, Clement GOC Infantry Brigade

    22. Young, Robert GOC Infantry Brigade






    Kataloq: Documents
    Documents -> Исследование диагностических моделей по Пону и Коркхаузу
    Documents -> 3 пародонтологическая хирургия
    Documents -> Hemoglobinin yenidoğanda yapim azliğina bağli anemiler
    Documents -> Q ə r a r Azərbaycan Respublikası adından
    Documents -> Ubutumire uniib iratumiye abantu, imigwi y'abantu canke amashirahamwe bose bipfuza gushikiriza inkuru hamwe/canke ivyandiko bijanye n'ihonyangwa ry'agateka ka zina muntu hamwe n'ayandi mabi yose vyakozwe I Burundi guhera mu kwezi kwa Ndamukiza
    Documents -> Videotherapy Video: Cool Runnings Sixth Grade
    Documents -> Guidelines on methods for calculating contributions to dgs
    Documents -> Document Outline form monthly ret cont
    Documents -> Şİrvan şƏHƏr məRKƏZLƏŞDİRİLMİŞ Kİtabxana sistemi
    Documents -> İnsan hüquq müdafiəçilərinin vəziyyəti üzrə Xüsusi Məruzəçi

    Yüklə 176,5 Kb.

    Dostları ilə paylaş:
  • 1   2   3   4




    Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2022
    rəhbərliyinə müraciət

        Ana səhifə