Adi soyadi kadrosunun olduğu yer branşI Önceki EĞİTİM ÖĞretim yilinda görev yaptiğI



Yüklə 45,7 Kb.
Pdf görüntüsü
tarix22.05.2017
ölçüsü45,7 Kb.

S.N

O

ADI SOYADI



KADROSUNUN OLDUĞU 

YER

BRANŞI

ÖNCEKİ EĞİTİM ÖĞRETİM 

YILINDA GÖREV YAPTIĞI 

1

AHMET GÜNEŞ



İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


ZİYAPAŞA İ.Ö.O.

2

ALEV OBANONAY



İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


3

ALİDÜREK


İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


TAŞKENT İ.Ö.O

4

ALPER AKKOÇ



İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


MİLLİ MENSUCAT İ.Ö.O.

5

ARZU SAKA



İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


MÜRSELOĞLU İ.Ö.O

6

ASİYE ATILGAN



İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


AHMET CEVDET ÇAMURDAN İ.Ö.O.

7

AYLİN ATAK YILMAZ



İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


İKİNCİ İNÖNÜ İ.Ö.O

8

AYLİN ÇAYDAN



İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GÖRSEL SANATLAR

MİLLİ MENSUCAT İ.Ö.O.

9

AYNUR ÖZDOĞAN



İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


SAKARYA İ.Ö.O.

10 AYSEL DÖKMECİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


İSMET İNÖNÜ İ.Ö.O

11 AYŞE DAĞLI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


ŞEHİT ERHAN TAŞTİMUR İ.Ö.O

12 AYŞE DAĞLI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


GÜLBAHÇESİ İ.Ö.O.

13 AYŞE İNCE

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


AHMET CEVDET ÇAMURDAN İ.Ö.O.

14 AYŞEGÜL SAĞLAM KABAK

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİYOLOJİ


PETROL OFİSİ İ.Ö.O.

15 AZİZE TEKİN

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


NECATİBEY İ.Ö.O.

16 BARIŞ DEMİRCİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


GÜLBAHÇESİ İ.Ö.O.

17 BAVER AKAR

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


TOROS İ.Ö.O.

18 BETÜL KOÇ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


ŞEHİR ZAFER OLUK İ.Ö.O.

19 BURCU BİLGİN

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


PLEVNE İ.Ö.O.

20 BURCU ŞEKERÖZ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


ZEYTİNLİ İ.Ö.O.

21 BURCU UYMAZ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


YEŞİLEVLER İ.Ö.O.

22 CAVİDAN AYDAŞ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


SEYHAN- HAVUZLUBAHÇE İ.Ö.O.

23 CENGİZ AKÇAKOCA

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


ORG. BEDRETTİN DEMİREL İ.Ö.O.

24 ÇİĞDEM SEVEN ÇELİK

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


SARIHAMZALI İ.Ö.O.

25 DEMET YANIK

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


26 DERYA AKTAŞ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

ZİYAPAŞA İ.Ö.O.



27 DERYA BAYHAN ÇANAKÇI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

KANUNİ İ.Ö.O.



28 DİDEM CAN ZEREN

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

ÖĞRETMEN AYFER DOĞRUOL İ.Ö.O.



29 DİDEM DABAN

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

HÜRRİYET İ.Ö.O.



30 DİLA KURTOĞLU

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

TOKİ- ŞEHİT FİKRET YÜKSELER İ.Ö.O.



31 DİLEK BOĞA

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

ORG. BEDRETTİN DEMİREL İ.Ö.O.



32 EBRU KABAK GÜRLEK

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

80. YIL İ.O.Ö.



33 EBRU KANDİL

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

ÖĞRETMEN AYFER DOĞRUOL İ.Ö.O.



34 EBRU ÖZBEK

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

35 ELİF AKÇA 



İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


GAZİPAŞA İ.Ö.O.

36 ELİF SEYİS

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


80. YIL İ.O.Ö.

37 EMİNE KARACA KÖMÜRCÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


TAŞKENT İ.Ö.O

38 EMİNE UÇAR

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


ŞEHİT İDRİS  GÜLER İ.Ö.O.

39 ERDİNÇ KARTALOĞLU

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


SEYHAN- SAKARYA İ.Ö.O.

40 ERKAN ŞİRİN

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


YEŞİLOVA İ.Ö.O.

41 EROL OĞUZ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


ŞEHİT MAHMUT YEŞİLÇAM İ.Ö.O.

42 ESİN ÇETİN

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


ORG. BEDRETTİN DEMİREL İ.Ö.O.

43 ESRA BESNE

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


BAHÇELİEVLER İ.Ö.O.

44 ESRA CİVELEK

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


PETROL OFİSİ İ.Ö.O.

45 ESRA EREM

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İNGİLİZCE

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

46 ESRA EYİOL GÜNEŞ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FOTOĞRAF GRAFİK/ GRAFİK 

LÜTFİYE KISACIK İ.Ö.O.

47 ETHEM ÇAPAR

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


BAHÇELİEVLER İ.Ö.O.

48 FATİH ZEYREKGÜNDÜZ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


SEYHAN BELEDİYESİ İ.Ö.O.

49 FATMA GÜL KARA

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


İSTİKLAL İ.Ö.O.

50 FATMA ÖZLEM TAŞ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜRKÇE


İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

51 FATMA ÖZTEP

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


BAHÇELİEVLER İ.Ö.O

52 FATMA YAVUZ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


YEŞİLOBA İ.Ö.O.

53 FIRAT BENLİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


54 FUNDA PARLIYAN KAHRAMAN

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

TALAT HACIBEKİROĞLU İ.O.Ö.



55 GAYE BENLİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

BARBAROS İLKÖĞRETİM OKULU



56 GÖNÜL YILDIZ BAĞ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

MEHMET AKİF İ.Ö.O.



57 GÜL DİLEK PORSUK

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

NECATİBEY İ.Ö.O.



58 GÜL GÜLDİKER GELİÇ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

AHMET KARABUCAK İ.Ö.O.



59 GÜLAY ÇAKMAK

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

ŞEHİT İDRİS  GÜLER İ.Ö.O.



60 GÜLÇİN DİDİŞ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

TOKİ- ŞEHİT FİKRET YÜKSELER İ.Ö.O.



61 GÜLDEN ÖZKAYA

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

ORG. BEDRETTİN DEMİREL İ.Ö.O.



62 GÜLŞEN AKSOY

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İNGİLİZCE

SEYHAN- HAVUZLUBAHÇE İ.Ö.O.

63 HALİME HALE KAR

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FELSEFE

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ



64 HAMİDE KOCAOĞLU

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

AHMET CEVDET ÇAMURDAN İ.Ö.O.



65 HATİCE YALÇINKAYA

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

SEYHAN- ÖMER HALUK ÖZUÇAK İ.Ö.O.



66 HAVVA KAYA

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

DEDE KORKUT İ.Ö.O.



67 HAYRULLAH TUFAN

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

68 HEVES ÇETİNER 



İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


80. YIL İ.O.Ö.

69 HÜSEYİN HAYAT

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


HÜRRİYET İ.Ö.O.

70 IŞIL KESENEK

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


DEDE KORKUT İ.Ö.O.

71 İBRAHİM ATILGAN

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


KENAN EVREN İ.Ö.O.

72 İHSAN EREN

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


80. YIL İ.O.Ö.

73 İLKAY ALTINÖZ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


ORG. BEDRETTİN DEMİREL

74 İLKNUR BATÇIK

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


MERYEM ABDURRAHİM GİZER

75 İLKNUR TUTSOY

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


ADNAN MENDERES İ.Ö.O.

76 İSMAİL KOÇAK

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


ORHAN ÇOBANOĞLU İ.Ö.O.

77 İSMAİL YILMAZ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


80. YIL İ.O.Ö.

78 İYVAZ ÖZDAŞ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


79 KEMAL ORUÇ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

80. YIL İ.O.Ö.



80 MEHTAP AVŞAROĞLU

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEKNOLOJİ VE TASARIM

TOROS İ.Ö.O.

81 MELEK SAYAR

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

ORG. BEDRETTİN DEMİREL İ.Ö.O.



82 MELTEM YÜZÜNCÜ ŞERBETÇİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

KENAN EVREN İ.Ö.O.



83 MERYEM PEKEL

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

NECATİBEY İ.Ö.O.



84 MİYASE NİHAL ŞEKERYAPAN

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

MİMAR KEMAL İ.Ö.O.



85 MUSA MUTLU

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

CEBESOY İ.Ö.O.



86 MUSTAFA DAĞLI 

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

GÜLBAHÇESİ İ.Ö.O.



87 MUSTAFA KARAKILÇIK

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

KENAN EVREN İ.Ö.O.



88 NACİYE ÖZER

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

SÜREYYA NİHAT ORAL İ.Ö. O.



89 NADYA ECE KİT

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

KARAKUYU İ.Ö.O.



90 NAZAN ARISOY

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

MERYEM ABDURRAHİM GİZER



91 NAZİFE TOPACIK

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

YAVUZ SELİM İ.Ö.O.



92 NEFİSE EBRU PÜREN SAYAR

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

ORHAN GAZİ İ.Ö.O.



93 NESLİHAN DOĞANER

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

DENİZLİ İ.Ö.O.



94 NESLİHAN HATİPOĞLU

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

ORG. BEDRETTİN DEMİREL İ.Ö.O.



95 NEZAHAT GÜNÖZ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

BARBAROS İLKÖĞRETİM OKULU



96 NİHAL FIRAT

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

PETROL OFİSİ İ.Ö.O.



97 NİHAL TÜRKMENOĞLU

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

İSTİKLAL İ.Ö.O.



98 NİMET TEMİZ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KİMYA/KİMYA TEK.

ORG. BEDRETTİN DEMİREL İ.Ö.O.

99 OSMAN OSMANOĞLU

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

YEŞİLEVLER İ.Ö.O.



100 OSMAN ŞAHİN

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

ŞAKİRPAŞA İ.Ö.O.



101 ÖMER ALKAN

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

KENAN EVREN İ.Ö.O.



102 ÖZGÜL BAL

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK İ.Ö.O.



103 ÖZGÜL YAŞAR

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

80. YIL İ.O.Ö.



104 ÖZGÜR ÇINAR

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

GÜLBAHÇESİ İ.Ö.O.



105 ÖZLEM ALTUNTAŞ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

CEBESOY İ.Ö.O.



106 ÖZLEM AVCI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

MEHMET AKİF İ.Ö.O.



107 ÖZLEM BİNDEBİR

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

80. YIL İ.O.Ö.



108 ÖZLEM DEMİR

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

M. SELAHATTİN ÇOLAK İ.Ö.O.



109 ÖZLEM ÖZBEK

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

KANUNİ İ.Ö.O.



110 ÖZLEM ULUDAĞ DEMİR

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

CUMHURİYET İ.Ö.O.



111 PELİN TUTKAL

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

CELALETTİN SAYHAN İ.Ö.O.



112 PINAR SAYIN

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

LEMAN SAYIT İ.Ö.O.



113 RAKİBE DÖNER

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

ŞEHİT İLBEY GÜLBEY İ.Ö.O.



114 RAZİYE ŞEBNEM DURU

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

RAMAZANOĞLU İ.Ö.O.



115 RÜYA REYHAN

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

23 NİSAN İ.Ö.O.



116 SEDA VURAL

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

RAMAZANOĞLU İ.Ö.O.



117 SEHER KOCABEY

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

MALAZGİRT İ.Ö.O.



118 SELDA ÖZTÜRK

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MATEMATİK

İSMET İNÖNÜ İ.Ö.O

119 SELİN DÜŞMEZ YILDIRIM

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

23 NİSAN İ.Ö.O.



120 SEMİRE KIRMIZIDAM

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İNGİLİZCE

80. YIL İ.O.Ö.

121 SERAP TEAYSI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

SEYHAN BELEDİYESİ İ.Ö.O.



122 SERDAL KARUT

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

KENAN EVREN İ.Ö.O.



123 SERKAN KÜPELİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

HÜRRİYET İ.Ö.O.



124 SERPİL TAŞKIT

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

OSMANGAZİ İ.Ö.O.



125 SEVDA NAZ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

TURHAN CEMAL BERİKER İ.Ö.O.



126 SEVDA UĞUZ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İNGİLİZCE

SARIHAMZALI İ.Ö.O.

127 SEVİL ÖZMEN

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

ORG. BEDRETTİN DEMİREL İ.Ö.O.



128 SİBEL TOĞRUL

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

80. YIL İ.O.Ö.



129 SİNAN YANIK

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

TALAT HACIBEKİROĞLU İ.O.Ö.



130 SONGÜL İDİGUK

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF

131 TAHİR ÇETİNKAYA



İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


ÖĞRETMEN AYFER DOĞRUOL İ.Ö.O.

132 TUĞBA BİLGİLİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


TAŞKENT İ.Ö.O

133 TUĞBA DEDE

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


PETROL OFİSİ İ.Ö.O.

134 TUĞBA DERTLİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


KASIM SACİDE ENER İ.Ö.O.

135 TUĞBA ORUÇ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


LÜTFİYE KISACIK İ.Ö.O.

136 TUĞÇE AĞCA

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İNGİLİZCE

OSMANGAZİ İ.Ö.O.

137 ÜMMÜGÜLSÜM ATLI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


ORHANGAZİ İ.Ö.O.

138 YASEMİN ÇİVİÇAKAN

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


125. YIL İ.Ö.O.

139 YASİN YAŞAR

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


80. YIL İ.O.Ö.

140 YILDIZ AYDIN

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


OSMANGAZİ İ.Ö.O.

141 YONCA ÇELENER ESEN

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


KANUNİ İ.Ö.O.

142 ZEKİYE ÖZTORUN

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


AHMET KARABUCAK İ.Ö.O.

143 ZEYNEL KETE

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


MÜRSELOĞLU İ.Ö.O

144 ZEYNEP CÜNEYİTOĞLU

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


SARIHAMZALI İ.Ö.O.

145 ZEYNEP GEZER

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


2000 EVLER İ.Ö.O.

146 ZÜLEYHA GÖK

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIF


KÜÇÜKDİKİLİ İ.Ö.O.


Yüklə 45,7 Kb.

Dostları ilə paylaş:




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə