Astron Environmental Services



Yüklə 19,8 Mb.
Pdf görüntüsü
səhifə9/21
tarix27.08.2017
ölçüsü19,8 Mb.
1   ...   5   6   7   8   9   10   11   12   ...   21

Name ID Species Name
Naturalised
Conservation Code
1
Endemic To Query
Area
383.
7061 Glossostigma drummondii (Mudmat)
384.
7987 Gnephosis acicularis (Zigzag Gnephosis)
385.
12624 Gnephosis angianthoides
386.
8002 Gnephosis tenuissima
387.
8004 Gnephosis trifida
388.
15306 Gomphrena sp. Belele (D.W. Goodall 3215)
389.
11801 Gonocarpus confertifolius var. helmsii
390.
6159 Gonocarpus nodulosus
391.
7495 Goodenia berardiana
392.
7514 Goodenia havilandii
393.
7531 Goodenia occidentalis
394.
7534 Goodenia pinifolia (Pine-leaved Goodenia)
395.
7535 Goodenia pinnatifida (Cutleaf Goodenia)
396.
7541 Goodenia pusilliflora (Smallflower Goodenia)
397.
24443 Grallina cyanoleuca (Magpie-lark)
398.
1949 Grevillea acuaria
399.
15763 Grevillea biformis subsp. biformis
400.
1986 Grevillea deflexa
401.
13453 Grevillea didymobotrya subsp. didymobotrya
402.
15769 Grevillea eremophila
403.
8832 Grevillea excelsior (Flame Grevillea)
404.
2004 Grevillea extorris
405.
13430 Grevillea hakeoides subsp. stenophylla
406.
15844 Grevillea juncifolia subsp. temulenta
407.
16797 Grevillea levis
408.
2051 Grevillea obliquistigma
409.
15983 Grevillea obliquistigma subsp. cullenii
410.
15984 Grevillea obliquistigma subsp. funicularis
411.
2057 Grevillea paradoxa (Bottlebrush Grevillea)
412.
2068 Grevillea pityophylla
413.
2077 Grevillea pterosperma
414.
13461 Grevillea sarissa subsp. anfractifolia
415.
2124 Grevillea yorkrakinensis
416.
2805 Gunniopsis intermedia (Yellow Salt Star)
417.
2807 Gunniopsis quadrifida (Sturts Pigface)
418.
2808 Gunniopsis rodwayi
419.
8553 Gypsophila tubulosa
420.
27763 Haematomma eremaeum
421.
2163 Hakea francisiana (Emu Tree)
422.
2167 Hakea invaginata
423.
2182 Hakea minyma
424.
2196 Hakea preissii (Needle Tree)
425.
17556 Hakea recurva subsp. arida
426.
17557 Hakea recurva subsp. recurva
427.
19131 Hakea scoparia subsp. scoparia
428.
6687 Halgania cyanea (Rough Halgania)
429.
29840 Halgania cyanea var. Allambi Stn (B.W. Strong 676)
430.
30294 Halgania gustafsenii var. Mid West (G. Perry 370)
431.
6691 Halgania integerrima
432.
24295 Haliastur sphenurus (Whistling Kite)
433.
Haliplus sp.
434.
6180 Haloragis trigonocarpa
435.
24297 Hamirostra melanosternon (Black-breasted Buzzard)
436.
17725 Hannafordia bissillii subsp. latifolia
437.
28253 Hedypnois rhagadioloides subsp. cretica
Y
438.
29594 Helichrysum luteoalbum (Jersey Cudweed)
439.
Hemicordulia tau
440.
33778 Hemigenia botryphylla
441.
33781 Hemigenia ciliata
442.
18402 Hemigenia sp. Yuna (A.C. Burns 95)
443.
27771 Heppia lutosa
444.
24961 Heteronotia binoei (Bynoe's Gecko)
445.
14459 Hibbertia arcuata
446.
5130 Hibbertia glomerosa (Guinea-flower)
447.
19779 Hibbertia glomerosa var. glomerosa
448.
19683 Hibbertia stenophylla
449.
24491 Hirundo neoxena (Welcome Swallow)
450.
5806 Homalocalyx aureus
451.
5815 Homalocalyx thryptomenoides
452.
8085 Hyalochlamys globifera
NatureMap is a collaborative project of the Department of Environment and Conservation, Western Australia, and the Western Australian Museum.

Page 8
Name ID Species Name
Naturalised
Conservation Code
1
Endemic To Query
Area
453.
12742 Hyalosperma demissum
454.
15447 Hyalosperma glutinosum subsp. glutinosum
455.
15448 Hyalosperma glutinosum subsp. venustum
456.
12756 Hyalosperma zacchaeus
457.
5221 Hybanthus floribundus
458.
12007 Hybanthus floribundus subsp. floribundus
459.
Hyphydrus elegans
460.
8086 Hypochaeris glabra (Smooth Catsear)
Y
461.
11604 Hypoxis glabella var. leptantha
462.
Ilyodromus amplicolis
463.
Ilyodromus candonites
464.
Ilyodromus sp. 630
465.
14884 Indigofera occidentalis
466.
Ischnura heterosticta  heterosticta
467.
Isidorella sp.
468.
Isoetes australis
469.
12 Isoetes inflata
470.
8087 Isoetopsis graminifolia (Cushion Grass)
471.
20200 Isolepis cernua var. setiformis
472.
911 Isolepis congrua
473.
7396 Isotoma hypocrateriformis (Woodbridge Poison)
474.
7399 Isotoma scapigera (Long-scaped Isotome)
475.
14779 Jacksonia arida
476.
4026 Jacksonia rhadinoclada
477.
1178 Juncus bufonius (Toad Rush)
Y
478.
Keratella australis
479.
5023 Keraudrenia integrifolia (Common Firebush)
480.
19892 Keraudrenia velutina subsp. velutina
481.
5840 Kunzea pulchella (Granite Kunzea)
482.
20019 Lachnagrostis filiformis
483.
19955 Lachnagrostis plebeia
484.
6782 Lachnostachys verbascifolia (Lambs' Tails)
485.
17209 Lachnostachys verbascifolia var. verbascifolia
486.
13289 Lawrencella davenportii
487.
13284 Lawrencella rosea
488.
4954 Lawrencia diffusa
489.
4959 Lawrencia squamata
490.
Lecane flexilis
491.
Lecane latissima
492.
Lecane ludwigii
493.
7583 Lechenaultia macrantha (Wreath Leschenaultia)
494.
Lepadella cf. patella
495.
Lepadella ovalis
496.
3033 Lepidium oxytrichum
497.
1075 Lepidobolus preissianus
498.
930 Lepidosperma costale
499.
29146 Lepidosperma sp. Wolga Rock (S.D. Hopper 6513)
500.
118 Lepilaena australis (Austral Water Mat)
501.
15428 Leptosema aphyllum
502.
4056 Leptosema daviesioides
503.
25137 Lerista gerrardii
504.
30927 Lerista kingi
505.
25155 Lerista muelleri
506.
16049 Leucopogon sp. Clyde Hill (M.A. Burgman 1207)
507.
20763 Leucopogon sp. Coolgardie (M. Hislop & F. Hort MH 3197)
508.
7671 Levenhookia leptantha (Trumpet Stylewort)
509.
7677 Levenhookia stipitata (Common Stylewort)
510.
25005 Lialis burtonis
511.
25659 Lichenostomus leucotis (White-eared Honeyeater)
512.
24579 Lichenostomus plumulus (Grey-fronted Honeyeater)
513.
24581 Lichenostomus virescens (Singing Honeyeater)
514.
25661 Lichmera indistincta (Brown Honeyeater)
515.
Limnadia sp. a (nr badia)
516.
Limnocythere ?porphyretica
517.
9289 Lobelia anceps (Angled Lobelia)
518.
7405 Lobelia rarifolia
519.
7409 Lobelia winfridae (Little Lobelia)
520.
6508 Logania flaviflora (Yellow Logania)
521.
1226 Lomandra effusa (Scented Matrush)
522.
Lynceus sp.
NatureMap is a collaborative project of the Department of Environment and Conservation, Western Australia, and the Western Australian Museum.

Page 9
Name ID Species Name
Naturalised
Conservation Code
1
Endemic To Query
Area
523.
2396 Lysiana casuarinae
524.
Macrothrix hardingi
525.
2533 Maireana amoena
526.
2536 Maireana atkinsiana (Bronze Bluebush)
527.
2537 Maireana brevifolia (Small Leaf Bluebush)
528.
2538 Maireana carnosa (Cottony Bluebush)
529.
2540 Maireana diffusa
530.
2544 Maireana georgei (Satiny Bluebush)
531.
2545 Maireana glomerifolia (Ball Leaf Bluebush)
532.
2550 Maireana marginata
533.
2556 Maireana planifolia (Low Bluebush)
534.
2566 Maireana thesioides (Lax Bluebush)
535.
11662 Maireana tomentosa subsp. tomentosa
536.
2568 Maireana trichoptera (Downy Bluebush)
537.
5865 Malleostemon roseus
538.
5866 Malleostemon tuberculatus
539.
25654 Malurus splendens (Splendid Fairy-wren)
540.
24583 Manorina flavigula (Yellow-throated Miner)
541.
18631 Marsilea costulifera
542.
74 Marsilea drummondii (Common Nardoo)
543.
Megaporus howitti
544.
15064 Melaleuca acuminata subsp. websteri
545.
37580 Melaleuca acutifolia
546.
20284 Melaleuca atroviridis
547.
5895 Melaleuca conothamnoides
548.
5896 Melaleuca cordata
549.
5908 Melaleuca eleuterostachya
550.
18528 Melaleuca fabri
551.
5912 Melaleuca fulgens (Scarlet Honeymyrtle)
552.
19486 Melaleuca hamata
553.
5917 Melaleuca hamulosa
554.
5929 Melaleuca leiocarpa
555.
9183 Melaleuca nematophylla (Wiry Honey-myrtle)
556.
5958 Melaleuca radula (Graceful Honeymyrtle)
557.
20290 Melaleuca scalena
558.
19449 Melaleuca stereophloia
559.
5984 Melaleuca uncinata (Broom Bush)
560.
25663 Melithreptus brevirostris (Brown-headed Honeyeater)
561.
24736 Melopsittacus undulatus (Budgerigar)
562.
25184 Menetia greyii
563.
Mesocyclops brooksi
564.
17643 Microcorys sp. Mt Gibson (S. Patrick 2098)
565.
25693 Microeca fascinans (Jacky Winter)
566.
17357 Micromyrtus clavata
567.
6000 Micromyrtus racemosa
568.
8105 Millotia myosotidifolia
569.
12631 Millotia perpusilla
570.
25542 Milvus migrans (Black Kite)
571.
19514 Mirbelia bursarioides
572.
4089 Mirbelia depressa
573.
4093 Mirbelia longifolia
574.
4094 Mirbelia microphylla
575.
4097 Mirbelia ramulosa
576.
4098 Mirbelia rhagodioides
577.
Moina cf. micrura
578.
24904 Moloch horridus (Thorny Devil)
579.
490 Monachather paradoxus
580.
29418 Monoculus monstrosus
Y
581.
19584 Monotaxis bracteata
582.
25190 Morethia butleri
583.
25192 Morethia obscura
584.
2412 Muehlenbeckia adpressa (Climbing Lignum)
585.
24223 Mus musculus (House Mouse)
586.
16286 Myriocephalus gascoynensis
587.
8116 Myriocephalus guerinae
588.
17925 Myriocephalus oldfieldii
589.
14186 Myriocephalus pygmaeus
590.
Necterosoma penicillatus
591.
Necterosoma wollastoni
592.
25248 Neelaps bimaculatus (Black-naped Snake)
NatureMap is a collaborative project of the Department of Environment and Conservation, Western Australia, and the Western Australian Museum.

Page 10
Name ID Species Name
Naturalised
Conservation Code
1
Endemic To Query
Area
593.
25425 Neobatrachus kunapalari (Kunapalari Frog)
594.
25427 Neobatrachus sutor (Shoemaker Frog)
595.
25428 Neobatrachus wilsmorei (Plonking Frog)
596.
6972 Nicotiana cavicola (Talara)
597.
6978 Nicotiana rotundifolia (Round-leaved Tobacco)
598.
25748 Ninox novaeseelandiae (Boobook Owl)
599.
24229 Notomys mitchellii (Mitchell's Hopping-mouse)
600.
24194 Nyctophilus geoffroyi (Lesser Long-eared Bat)
601.
24742 Nymphicus hollandicus (Cockatiel)
602.
24407 Ocyphaps lophotes (Crested Pigeon)
603.
Oecetis sp.
604.
24978 Oedura reticulata
605.
17943 Olearia dampieri
606.
12734 Olearia humilis
607.
8140 Olearia muelleri (Goldfields Daisy)
608.
8145 Olearia pimeleoides (Pimelea Daisybush)
609.
18256 Opercularia spermacocea
610.
18255 Opercularia vaginata (Dog Weed)
611.
17 Ophioglossum lusitanicum (Adders Tongue)
612.
24618 Oreoica gutturalis (Crested Bellbird)
613.
25679 Pachycephala pectoralis (Golden Whistler)
614.
25680 Pachycephala rufiventris (Rufous Whistler)
615.
Paratendipes sp. A
616.
25682 Pardalotus striatus (Striated Pardalote)
617.
7089 Parentucellia latifolia (Common Bartsia)
Y
618.
12670 Parietaria cardiostegia
619.
1762 Parietaria debilis (Pellitory)
620.
Paroster michaelseni
621.
1543 Patersonia drummondii (Drummond's Patersonia)
622.
3674 Petalostylis cassioides
623.
24659 Petroica goodenovii (Red-capped Robin)
624.
2310 Petrophile shuttleworthiana
625.
24409 Phaps chalcoptera (Common Bronzewing)
626.
4497 Phebalium canaliculatum
627.
16556 Phebalium megaphyllum
628.
4504 Phebalium tuberculosum
629.
18539 Philotheca brucei
630.
18538 Philotheca brucei subsp. brevifolia
631.
18537 Philotheca brucei subsp. brucei
632.
18384 Philotheca deserti
633.
18385 Philotheca deserti subsp. deserti
634.
18513 Philotheca glabra
635.
18508 Philotheca sericea
636.
18507 Philotheca thryptomenoides
637.
18506 Philotheca tomentella
638.
3058 Phlegmatospermum drummondii (Drummond's Phlegmatospermum)
639.
16824 Phyllangium sulcatum
640.
39070 Physarum leucophaeum
641.
5229 Pimelea aeruginosa
642.
5231 Pimelea angustifolia (Narrow-leaved Pimelea)
643.
5233 Pimelea avonensis
644.
5245 Pimelea forrestiana
645.
11185 Pimelea microcephala subsp. microcephala
646.
12104 Pimelea spiculigera var. thesioides
647.
19744 Pittosporum angustifolium
648.
7297 Plantago coronopus (Buckshorn Plantain)
Y
649.
7299 Plantago debilis
650.
65 Pleurosorus rutifolius (Blanket Fern)
651.
8172 Podolepis canescens
652.
8173 Podolepis capillaris (Wiry Podolepis)
653.
8177 Podolepis lessonii
654.
8182 Podotheca angustifolia (Sticky Longheads)
655.
8184 Podotheca gnaphalioides (Golden Long-heads)
656.
25510 Pogona minor
657.
8187 Pogonolepis muelleriana
658.
8188 Pogonolepis stricta
659.
24681 Poliocephalus poliocephalus (Hoary-headed Grebe)
660.
Polyarthra dolichoptera
661.
Polypedilum nubifer
662.
25722 Polytelis anthopeplus (Regent Parrot)
NatureMap is a collaborative project of the Department of Environment and Conservation, Western Australia, and the Western Australian Museum.

Page 11
Name ID Species Name
Naturalised
Conservation Code
1
Endemic To Query
Area
663.
24683 Pomatostomus superciliosus (White-browed Babbler)
664.
25706 Pomatostomus temporalis (Grey-crowned Babbler)
665.
4691 Poranthera microphylla (Small Poranthera)
666.
16688 Prasophyllum gracile
667.
Procladius paludicola
668.
15822 Prostanthera althoferi subsp. althoferi
669.
6912 Prostanthera campbellii
670.
6915 Prostanthera eckersleyana (Crinkly Mintbush)
671.
6919 Prostanthera magnifica (Magnificent Prostanthera)
672.
6920 Prostanthera patens
673.
4725 Psammomoya choretroides
674.
Pseudomonospilus biocellatus
Y
675.
24237 Pseudomys hermannsburgensis (Sandy Inland Mouse)
676.
25263 Pseudonaja modesta (Ringed Brown Snake)
677.
25264 Pseudonaja nuchalis (Gwardar)
678.
25434 Pseudophryne occidentalis (Western Toadlet)
679.
24390 Psophodes occidentalis (Western Wedgebill)
680.
2708 Ptilotus chamaecladus
681.
2718 Ptilotus drummondii (Narrowleaf Mulla Mulla)
682.
11260 Ptilotus drummondii var. drummondii (Pussytail)
683.
2719 Ptilotus eriotrichus
684.
11577 Ptilotus gaudichaudii var. gaudichaudii
685.
2729 Ptilotus grandiflorus
686.
2731 Ptilotus helipteroides (Hairy Mulla Mulla)
687.
2732 Ptilotus holosericeus
688.
2746 Ptilotus nobilis (Tall Mulla Mulla)
689.
2747 Ptilotus obovatus (Cotton Bush)
690.
2751 Ptilotus polystachyus (Prince of Wales Feather)
691.
41000 Ptilotus sp. Goldfields (R. Davis 10796)
692.
25009 Pygopus nigriceps
693.
24278 Pyrrholaemus brunneus (Redthroat)
694.
8195 Quinetia urvillei
695.
Rak sp. nov. b (Venemores)
696.
25279 Ramphotyphlops hamatus
697.
25285 Ramphotyphlops pinguis
698.
2581 Rhagodia drummondii
699.
2582 Rhagodia eremaea (Thorny Saltbush)
700.
19495 Rhagodia sp. Watheroo (R.J. Cranfield & P.J. Spencer 8183)
701.
Rhantus suturalis
702.
25614 Rhipidura leucophrys (Willie Wagtail)
703.
13241 Rhodanthe chlorocephala subsp. rosea
704.
13242 Rhodanthe chlorocephala subsp. splendida
705.
13294 Rhodanthe laevis
706.
13234 Rhodanthe manglesii
707.
13296 Rhodanthe polycephala
708.
13252 Rhodanthe pygmaea
709.
13309 Rhodanthe spicata
710.
13254 Rhodanthe stricta
711.
4704 Ricinocarpos velutinus
712.
11151 Rostraria pumila
Y
713.
40425 Rytidosperma caespitosum
714.
2356 Santalum acuminatum (Quandong)
715.
2359 Santalum spicatum (Sandalwood)
716.
7615 Scaevola hamiltonii
717.
7639 Scaevola restiacea
718.
13170 Scaevola restiacea subsp. restiacea
719.
7644 Scaevola spinescens (Currant Bush)
720.
8200 Schoenia cassiniana (Schoenia)
721.
1002 Schoenus nanus (Tiny Bog Rush)
722.
1013 Schoenus sculptus (Gimlet Bog-rush)
723.
1015 Schoenus subaphyllus
724.
17409 Schoenus variicellae
725.
2595 Sclerolaena alata
726.
2606 Sclerolaena cuneata (Yellow Bindii)
727.
2607 Sclerolaena densiflora
728.
2609 Sclerolaena diacantha (Grey Copperburr)
729.
2610 Sclerolaena drummondii
730.
2612 Sclerolaena eurotioides (Fluffy Bindii)
731.
2615 Sclerolaena fusiformis
732.
8877 Sclerolaena gardneri
NatureMap is a collaborative project of the Department of Environment and Conservation, Western Australia, and the Western Australian Museum.

Page 12
Name ID Species Name
Naturalised
Conservation Code
1
Endemic To Query
Area
733.
24199 Scotorepens balstoni (Inland Broad-nosed Bat)
734.
8207 Senecio glossanthus (Slender Groundsel)
735.
25881 Senecio lacustrinus
736.
17645 Senna artemisioides
737.
12276 Senna artemisioides subsp. filifolia
738.
12281 Senna artemisioides subsp. petiolaris
739.
18447 Senna flexuosa
740.
12305 Senna glutinosa subsp. chatelainiana
741.
16378 Senna pleurocarpa
742.
14579 Senna sp. Austin (A. Strid 20210)
743.
18446 Senna stowardii
744.
4970 Sida calyxhymenia (Tall Sida)
745.
19712 Sida sp. dark green fruits (S. van Leeuwen 2260)
746.
2910 Silene nocturna (Mediterranean Catchfly)
Y
747.
14583 Siloxerus multiflorus
748.
25266 Simoselaps bertholdi (Jan's Banded Snake)
749.
28060 Siphula coriacea
750.
3069 Sisymbrium erysimoides (Smooth Mustard)
Y
751.
30948 Smicrornis brevirostris (Weebill)
752.
24108 Sminthopsis crassicaudata (Fat-tailed Dunnart)
753.
24109 Sminthopsis dolichura (Little long-tailed Dunnart)
754.
24111 Sminthopsis gilberti (Gilbert's Dunnart)
755.
24112 Sminthopsis granulipes (White-tailed Dunnart)
756.
24114 Sminthopsis hirtipes (Hairy-footed Dunnart)
757.
6999 Solanum coactiliferum (Western Nightshade)
758.
7018 Solanum lasiophyllum (Flannel Bush)
759.
7023 Solanum nummularium (Money-leaved Solanum)
760.
7025 Solanum oldfieldii
761.
11241 Solanum orbiculatum subsp. orbiculatum (Round-leaved Solanum)
762.
2915 Spergularia rubra (Sand Spurry)
Y
763.
20538 Stachystemon intricatus
764.
4733 Stackhousia monogyna
765.
3076 Stenopetalum filifolium
766.
Sternopriscus multimaculatus
767.
25597 Strepera versicolor (Grey Currawong)
768.
25590 Streptopelia senegalensis (Laughing Turtle-Dove)
769.
24936 Strophurus michaelseni
770.
7685 Stylidium arenicola
771.
7704 Stylidium confluens
772.
7751 Stylidium limbatum (Fringed-leaved Triggerplant)
773.
18417 Stylidium warriedarense
774.
4229 Swainsona gracilis
775.
4237 Swainsona oliveri
776.
13589 Swainsona perlonga
777.
7363 Synaptantha tillaeacea
778.
25705 Tachybaptus novaehollandiae (Australasian Grebe)
779.
24185 Tadarida australis (White-striped Freetail-bat)
780.
24331 Tadorna tadornoides (Australian Shelduck)
781.
30870 Taeniopygia guttata (Zebra Finch)
782.
31492 Tecticornia disarticulata
783.
31918 Tecticornia doleiformis (Samphire)
784.
33236 Tecticornia halocnemoides (Shrubby Samphire)
785.
33319 Tecticornia indica subsp. bidens
786.
34823 Tecticornia loriae
787.
31618 Tecticornia pruinosa
788.
Testudinella patina
789.
2821 Tetragonia diptera
790.
1701 Thelymitra antennifera (Vanilla Orchid)
791.
20732 Thelymitra petrophila
792.
1718 Thelymitra villosa (Custard Orchid)
793.
24845 Threskiornis spinicollis (Straw-necked Ibis)
794.
19696 Thryptomene costata
795.
6053 Thryptomene cuspidata
796.
1343 Thysanotus patersonii
797.
1348 Thysanotus rectantherus
798.
29456 Thysanotus sp. Twining Wheatbelt (N.H. Brittan 81/29)
799.
25203 Tiliqua occipitalis (Western Bluetongue)
800.
6268 Trachymene cyanopetala
801.
6279 Trachymene ornata (Spongefruit)
802.
Trichocerca rattus  carinata
NatureMap is a collaborative project of the Department of Environment and Conservation, Western Australia, and the Western Australian Museum.
1   ...   5   6   7   8   9   10   11   12   ...   21




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə