Bahse konu iş piyasadan hazır halde alınıp/satılan mal teslimi olmayıp, Birim fiyatlı yapım işidirYüklə 16,23 Kb.
tarix24.02.2022
ölçüsü16,23 Kb.
#53074
ssk cevap
  1. Bahse konu iş piyasadan hazır halde alınıp/satılan mal teslimi olmayıp, Birim fiyatlı yapım işidir.

  2. İşveren tarafından personel çalıştırılmamıştır.

  3. İşin yer teslim tarihi: 03.08.2017 İşçi çalıştırmaya başlanılan tarih: 03.08.2017

  4. İşin bitim tarihi: 09.08.2019

  5. Geçici kabul tarihi: 26.12.2019

  6. Noksanlıkların giderildiği tarih 05.02.2020

  7. Kesin kabul tarihi: 15.01.2021

  8. Sözleşme kapsamında fiyat farkı olmayıp, sözleşme bedeli ile 28.549.015,04 TL ile iş tasfiye edilmiştir

  9. İşveren tarafından sigortalı personel çalıştırılmamıştır.

Dün aldığım ilahi saflaşma enerjisi öncesi hocamın talimatlarını harfiyen uyguladım. Hocamın enerji gönderme ritüelini bilmiyorum önce kök çakra sonra başa doğrumu veya önce kalp çakrasına veya önce solar çakraya mı veya vücudumun tamamına birden mi enerji göndereceğini bilmiyorum bilemem de, bunları da seans öncesi yazışmadık.

Seansın başlamasından sanırım 8 veya 9 dk sonra kafamda müthiş bir yoğunluk oluştu. Bu yoğunluk elmacık kemiklerimde , kulaklarımda, burnumda hissedilir derece idi. Daha sonra boğazıma doğru aktı, boğaz da bir şey kalırda yutkunmaya çalışırsınız ya onun gibiydi. Hep yutkundum, bu arada her iki gözümden sicim gibi yaş akmaya başladı. Enerjiyi içimde hissediyorum ama kontrolü bende değil. Daha sonra enerji kalp çakrasına indi. Timus bezim de kalp atışlarımı hissettim. sonra iç enerji solar çakraya indi, bu arada mütemadiyen iki gözümden yaş akmaya devam ediyor.

Ordan göbek altı altı çakrama aktı , hani bir sey yersinizde midenize oturur ya aynı o duygu karnımın içinde bir tokluk hissi oluştu. Sanırım hocam kök çakraya çalışmadı veya ben hissetmemiş olabilirim. Enerji göbek altı çakrasından ayak tabanlarıma aktı.

Ayak tabanlarım kasıldı, tabanlarıma sanki kramp girmiş gibiydi. Ayak parmaklarım iyice birbirinden gerilerek ayrıldı.. O sırada 30 dk alarmı çaldı suyumu içtim yüzükoyun yattım.

Yüzü koyun yatınca belli bir süre sonra (zamanı kestiremiyorum ortam karanlık saati görmüyorum) ensemde müthiş bir sıcaklık oluştu. Hani yumurta koysan pişer derler ya ensem gerçekten o vaziyette idi. Yüzümü sağa sola cevirdim aynı sıcaklık devam etti. Daha sonra aynı dereceki sıcaklığı kuyruk sokumumda hissettim… Bende zaman zaman ve o günde kuyruk sokumumun üst tarafında ağrı vardı. Seans bitiminde bu ağrım yok olmuştu..

Hocamdan aldığım seans duygularımı sizlere aktarmak istedim. Hocam tekrar çok teşekkür ediyorum. Sağolun varolun…

Sevgi ve saygılarımlaRıza TOPÇU

Mimar
Yüklə 16,23 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2022
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə