Chantilly Youth Association Organization License Hy-Tek's meet manager page 1 cya may magic 5/16/2010



Yüklə 161 Kb.
tarix26.07.2017
ölçüsü161 Kb.

Chantilly Youth Association - Organization License Hy-Tek's MEET MANAGER Page 1

CYA MAY MAGIC - 5/16/2010

Chantilly HS

Results



Event 2 Girls 4&U 100 Meter Dash

Name Team Finals
Finals

13 Ainsworth, Sophia Chantilly Track 32.03

14 Crowley, Kaitlyn Chantilly Track 35.47

15 Crowley, Anna Chantilly Track 38.13


Event 2 Girls 5-6 100 Meter Dash

Name Team Finals
Finals

1 Mazur, Elizabeth FPYC 21.00

2 Barnes, Makala Chantilly Track 21.66

3 Parolek, Elizabeth Chantilly Track 21.84

4 Baker, Sydney Chantilly Track 21.94

5 Fiening, Ellie Chantilly Track 22.25

6 Berrick, Hayley Chantilly Track 23.25

7 Ainsworth, Dominique Chantilly Track 23.47

8 Hollobow, Samantha Chantilly Track 24.00

9 Auda, Trina Chantilly Track 24.40

10 Clark, Sydney Chantilly Track 24.72

11 Erstling, Olivia Chantilly Track 25.25

12 Yi, Juniper Chantilly Track 25.50

12 Ortega, Sarah Chantilly Track 25.50

14 Mason, Emma Chantilly Track 25.53

15 Ferrara, Claire Chantilly Track 27.38

16 Crowley, Charlotte Chantilly Track 28.50

17 Goodloe, Emileigh Chantilly Track 29.28

18 Walton, Jessica Chantilly Track 33.20

19 Howard, Kayla Chantilly Track 33.35

20 Cates, Ainsley Chantilly Track 35.00
Event 2 Girls 7-8 100 Meter Dash

Name Team Finals
Finals

1 Auda, Tessa Chantilly Track 18.87

2 Chinnam, Anika Chantilly Track 19.68

3 Thurneysen, Ellen Chantilly Track 20.35

4 Rawbone, Sophie Chantilly Track 21.12

5 Liu, Kaylee Chantilly Track 21.56

6 Jones, Julia Chantilly Track 21.82

6 Jones, Claire Chantilly Track 21.82

8 Roti, Grace Chantilly Track 22.78

9 Hartman, Delia Chantilly Track 22.97

10 Casey, Hannah Chantilly Track 18.72

10 Johnson, Alexa FPYC 23.09

11 Miller, Taya FPYC 23.78

12 Dausch, Alyssa Chantilly Track 23.93

13 Lindley, Hannah FPYC 25.09

14 Champman, Sophia Chantilly Track 27.22

15 Duven, Victoria FPYC 33.12
Event 2 Girls 9-10 100 Meter Dash

Name Team Finals
Finals

1 Stajkowski, Tianna Chantilly Track 17.16

2 Waller, Hannah Chantilly Track 17.37

3 Sparks, Ashley Chantilly Track 18.34

4 Donaldson, Amber Chantilly Track 20.21

5 Spiers, Lauren Chantilly Track 20.59

6 Klanderman, Rebecca Chantilly Track 20.88

7 Mangan, Abbie Chantilly Track 20.97

8 Bowen, Lauren Chantilly Track 22.06

9 Zarbo, Lauren Chantilly Track 24.40


Event 2 Girls 11-12 100 Meter Dash

Name Team Finals
Finals

1 Taylor, Noell FPYC 13.62

2 Harris, Alisha FPYC 13.75

3 Denham, Erica FPYC 14.44

4 Malovic, Isabella FPYC 16.06

5 Farjadi, Tatjana FPYC 16.09

6 Oliver, Macy Chantilly Track 16.44

6 Cherikos, Angie FPYC 16.44

8 Kindsvater, Samantha FPYC 16.50

9 Severs, Bridget FPYC 16.65

10 Wertz, Jamie FPYC 16.88

11 Beeker, Jordan Chantilly Track 17.22

12 Smith, Rachel FPYC 17.88

13 Maulella, Jillian Chantilly Track 18.21

14 Stout, Megan Chantilly Track 18.28

15 Walsh, Sarah Chantilly Track 20.50


Event 2 Girls 13-14 100 Meter Dash

Name Team Finals
Finals

1 Burns, Tamara FPYC 13.75

2 Reed, Jackie FPYC 14.09

2 Velleco, Anna AYRC 15.70

3 Collymore, Janessa Chantilly Track 14.37

3 Wilson, Katy AYRC 15.72

4 Oler, Kelly FPYC 14.94

4 Hopkins, Gwendolyn Chantilly Track 16.47

5 Oliver, Madison Chantilly Track 15.03

5 Walsh, Virginia Chantilly Track 16.56

6 Landes, Kathrine Chantilly Track 15.44

6 Fontaine, Julia Chantilly Track 16.66

7 Hughes, Danielle Chantilly Track 15.69

8 Newberry, Courtney Chantilly Track 16.43

9 Barlow, Emily Chantilly Track 18.31

10 Biggar, Cynthia Chantilly Track 18.90

11 Wilson, Betsy AYRC 20.25
Event 2 Women 15-16 100 Meter Dash

Name Team Finals
Finals

1 Myer, Morgan AYRC 14.56

1 Newberry, Brianna Chantilly Track 15.63

2 Metzendorf, Mikaela Chantilly Track 17.18

3 Cipparone, Annelle FPYC 17.47

7 Ritcherson, Lamaria Chantilly Track 17.04



Finals ... (Event 2 Women 15-16 100 Meter Dash)

Name Team Finals
8 Thomas, Joi AYRC 17.46

9 Szudera, Alexandra Chantilly Track 17.78

12 Robbins, Allison Chantilly Track 27.40
Event 2 Boys 4&U 100 Meter Dash

Name Team Finals
Finals

112 Casey, Cole Chantilly Track 36.41


Event 2 Boys 5-6 100 Meter Dash

Name Team Finals
Finals

1 Lowry, Lydia Chantilly Track 24.57

43 Harrison, Rheinhardt FPYC 18.22

56 Foglesong, Robert FPYC 19.03

77 Moore, Kenton Chantilly Track 20.75

81 Akins, Evan Chantilly Track 21.03

88 White, Spencer Chantilly Track 22.31

88 Martin, Nicholas Chantilly Track 22.31

95 Keir, Elijah Chantilly Track 23.63

97 Gillespie, Carson Chantilly Track 24.63

104 Booker, Owen Chantilly Track 27.15

105 Perry, Aidan Chantilly Track 27.21

107 Amerson, Rashid Chantilly Track 29.13

109 Shuto, Samuel FPYC 29.37

110 Dinsmore, Sebastian FPYC 32.13

111 Cates, Gabriel Chantilly Track 32.66


Event 2 Boys 7-8 100 Meter Dash

Name Team Finals
Finals

46 Gannon, Hugh Chantilly Track 18.37

54 Machabee, Liam FPYC 18.84

55 Rengarajan, Anish FPYC 19.00

59 Naglapur, Nikhil Chantilly Track 19.22

59 Locklin, William Chantilly Track 19.22

61 Ransom, Gabriel Chantilly Track 19.31

62 Brady, Justin Chantilly Track 19.34

65 Hervey, Kais Chantilly Track 19.53

68 Maloney, Connor Chantilly Track 19.85

70 Byrdsong, Donovan FPYC 20.19

73 Hutchins, Solomon FPYC 20.41

75 Rothleder, Simon Chantilly Track 20.50

77 Paul, Dylan Chantilly Track 20.75

77 Ford, Gavin Chantilly Track 20.75

82 Foster, Connor FPYC 21.22

83 Booker, Joel Chantilly Track 21.53

84 Goodloe, Cameron Chantilly Track 21.56

86 Scott, Christopher Chantilly Track 21.81

90 Banks, Blaze Chantilly Track 22.44

91 Landes, Matthew Chantilly Track 22.59

93 Powell, Joshua Chantilly Track 23.13

96 Ryder, Evan Chantilly Track 24.62

98 Marsh, Brandon Chantilly Track 24.84

99 Marsh, Cameron Chantilly Track 25.90

100 Fajer, Jacob Chantilly Track 26.37

102 Crowley, James Chantilly Track 26.75

102 Su, Sid Chantilly Track 26.75

106 Hylton, Luke FPYC 28.59
Event 2 Boys 9-10 100 Meter Dash

Name Team Finals
Finals

28 Nevarez, Bobby Chantilly Track 16.34

31 Stromberg, Ryan Chantilly Track 16.53

39 McCarty, Stephen Chantilly Track 17.25

41 Mazur, Luke FPYC 18.12

47 Cardinal, Ryan Chantilly Track 18.41

49 Bennett, Carson Chantilly Track 18.57

50 Serafin, Ryan Chantilly Track 18.59

50 Johnson, Lucas Chantilly Track 18.59

52 Van Der Vate, Ryan Chantilly Track 18.60

53 Ronderos, Pablo FPYC 18.78

57 Foster, Cole FPYC 19.05

58 Hay, Connor FPYC 19.09

69 Clark, Jason Chantilly Track 19.93

71 Carmody, Colin Chantilly Track 20.22

85 Paine, Andrew Chantilly Track 21.72

86 Westrate, David Chantilly Track 21.81

91 Ford, Logan Chantilly Track 22.59

94 Jones, Nicholas Chantilly Track 23.31

101 Foglesong, David FPYC 26.47

108 Malolne, Joseph Chantilly Track 29.19
Event 2 Boys 11-12 100 Meter Dash

Name Team Finals
Finals

12 Coughenour, Melvin FPYC 15.06

16 Sieder, Jacob Chantilly Track 15.59

17 Crabb, Ty FPYC 15.61

18 Nguyen, Leander Chantilly Track 15.62

18 Byrdsong, Desmond FPYC 15.62

20 Warter, Donald FPYC 15.72

22 Seitz, Daniel Chantilly Track 15.90

25 Shorten, Quinn Chantilly Track 16.16

26 LeBlanc, John Chantilly Track 16.25

27 Rawbone, Max Chantilly Track 16.31

31 Karounos, Theo FPYC 16.53

34 Johnson, Porter FPYC 16.66

34 Nas, Botond Chantilly Track 16.66

38 Landes, Brian Chantilly Track 17.19

39 Johnson, Tyler FPYC 17.25

42 Berrick, Gabriel Chantilly Track 18.16

44 Skangos, Christopher FPYC 18.31

48 Laiti, Justin FPYC 18.50

67 Sharp, Kevin FPYC 19.75

71 Rothleder, Eli Chantilly Track 20.22

74 Reyes, Chrisian Chantilly Track 20.47

76 Strauss, Jack FPYC 20.68
Event 2 Boys 13-14 100 Meter Dash

Name Team Finals
Finals

1 Davis, Nicholas FPYC 12.34

4 Simpson, Jack Chantilly Track 13.44

5 Avadhuta, Anurag Chantilly Track 13.46

6 Denham, Marcus FPYC 13.59

8 Jordan, Roy Chantilly Track 13.85

10 Kesting, Sam AYRC 14.13

11 Peterson, Matthew Chantilly Track 14.38

15 Darling, Troy FPYC 15.50

23 Lopez, Andres FPYC 15.93

24 Johnson, Patrick FPYC 16.00

29 Karbine, Max AYRC 16.37

30 Reynerson, Paul Chantilly Track 16.41

33 Landes, Thomas Chantilly Track 16.63

37 Clendenin, Connor Chantilly Track 17.00

45 Swanberg, Kevin Chantilly Track 18.34

63 Curtis, Henry Chantilly Track 19.37

64 Anderson, Ian Chantilly Track 19.44

66 Apostolico, Matthew FPYC 19.62

80 Waller, Calvin Chantilly Track 20.85


Event 2 Men 15-16 100 Meter Dash

Name Team Finals
Finals

2 Hutton, Jack AYRC 12.91

7 Lin, Jonathan Chantilly Track 13.63

9 Woolfolk, Joshua AYRC 13.97

21 Craney, Malik FPYC 15.81

36 West, Andrew AYRC 16.82


Event 2 Men 17-18 100 Meter Dash

Name Team Finals
Finals

3 Fay, Nathan AYRC 13.22

14 Karbine, Judd AYRC 15.22
Event 2 Men 19+ 100 Meter Dash

Name Team Finals
Finals

13 West, J-S AYRC 15.09


Event 3 Girls 5-6 200 Meter Dash

Name Team Finals
Finals

1 Mazur, Elizabeth FPYC 47.10

2 Fiening, Ellie Chantilly Track 49.66
Event 3 Girls 7-8 200 Meter Dash

Name Team Finals
Finals

1 Smalls, Zoey Chantilly Track 44.22


Event 3 Girls 9-10 200 Meter Dash

Name Team Finals
Finals

1 Waller, Hannah Chantilly Track 37.66

2 Sparks, Ashley Chantilly Track 45.99
Event 3 Girls 11-12 200 Meter Dash

Name Team Finals
Finals

1 Taylor, Noell FPYC 29.57

2 Harris, Alisha FPYC 30.65

3 Denham, Erica FPYC 31.42

4 Myes, Nicole AYRC 35.79

5 Oliver, Macy Chantilly Track 36.22

6 Bajaj, Alisha Chantilly Track 38.98

7 Stout, Megan Chantilly Track 40.27


Event 3 Girls 13-14 200 Meter Dash

Name Team Finals
Finals

1 Collymore, Janessa Chantilly Track 29.29

2 Fouse, Audrey AYRC 31.16

3 Miller, Megan AYRC 32.12

4 Newberry, Courtney Chantilly Track 32.66

5 Banks, Lizzie FPYC 33.20

6 Velleco, Anna AYRC 34.12

7 Biggar, Cynthia Chantilly Track 44.04


Event 3 Women 15-16 200 Meter Dash

Name Team Finals
Finals

1 Myer, Morgan AYRC 31.79

2 Pauman, Abby AYRC 33.17

3 Newberry, Brianna Chantilly Track 34.29

4 Cipparone, Annelle FPYC 37.21

5 De la Pena, Olivia AYRC 40.45


Event 3 Boys 5-6 200 Meter Dash

Name Team Finals
Finals

1 Tyson, Joel FPYC 49.48


Event 3 Boys 7-8 200 Meter Dash

Name Team Finals
Finals

1 Johnson, Bob FPYC 36.48

2 Rengarajan, Anish FPYC 42.33

3 Byrdsong, Donovan FPYC 44.15


Event 3 Boys 9-10 200 Meter Dash

Name Team Finals
Finals

1 Adams, Zachary FPYC 33.43

2 Furlich, Conrad FPYC 36.81
Event 3 Boys 11-12 200 Meter Dash

Name Team Finals
Finals

1 Coughenour, Melvin FPYC 30.03

2 Crabb, Ty FPYC 33.28

3 Fouse, Bailey AYRC 34.32

4 Bogert, Brian Chantilly Track 34.68

5 Strauss, Jack FPYC 45.88


Event 3 Boys 13-14 200 Meter Dash

Name Team Finals
Finals

1 Davis, Nicholas FPYC 26.13

2 Denham, Marcus FPYC 28.04

3 Kesting, Sam AYRC 30.93

4 Waller, Calvin Chantilly Track 57.52
Event 3 Men 15-16 200 Meter Dash

Name Team Finals
Finals

1 Hutton, Jack AYRC 25.86

2 Woolfolk, Joshua AYRC 29.02

3 West, Andrew AYRC 37.11


Event 3 Men 17-18 200 Meter Dash

Name Team Finals
Finals

1 Fay, Nathan AYRC 26.76

2 Daugherty, William AYRC 27.54

3 Karbine, Judd AYRC 32.44


Event 3 Men 19+ 200 Meter Dash

Name Team Finals
Finals

1 West, J-S AYRC 29.64


Event 4 Girls 5-6 400 Meter Run

Name Team Finals
Finals

36 Mazur, Elizabeth FPYC 1:57.16

40 Fiening, Ellie Chantilly Track 2:00.46

45 Cates, Ainsley Chantilly Track 3:04.74


Event 4 Girls 7-8 400 Meter Run

Name Team Finals
Finals

28 Chinnam, Anika Chantilly Track 1:42.22

29 Thurneysen, Ellen Chantilly Track 1:44.97

30 Casey, Hannah Chantilly Track 1:47.17

34 Silkowitz, Jesse FPYC 1:53.26

38 Liu, Kaylee Chantilly Track 1:59.20

41 Johnson, Alexa FPYC 2:01.15

42 Smalls, Zoey Chantilly Track 2:09.92

43 Hartman, Delia Chantilly Track 2:10.75

44 Roti, Grace Chantilly Track 2:34.71


Event 4 Girls 9-10 400 Meter Run

Name Team Finals
Finals

11 Silkowitz, Jordan FPYC 1:17.88

23 Waller, Hannah Chantilly Track 1:37.24

25 Rowell, Chelsea Chantilly Track 1:38.33

31 Sparks, Ashley Chantilly Track 1:48.56

32 Mangan, Abbie Chantilly Track 1:49.00

33 Klanderman, Rebecca Chantilly Track 1:49.60

35 Bowen, Lauren Chantilly Track 1:55.14

37 Spiers, Lauren Chantilly Track 1:58.78

39 Talamante, Lydia Chantilly Track 1:59.61


Event 4 Girls 11-12 400 Meter Run

Name Team Finals
Finals

1 Taylor, Noell FPYC 1:07.88

2 Harris, Alisha FPYC 1:08.14

3 Denham, Erica FPYC 1:08.93

12 Myes, Nicole AYRC 1:21.58

13 Farjadi, Tatjana FPYC 1:23.72

16 Malovic, Isabella FPYC 1:27.87

17 Beeker, Jordan Chantilly Track 1:30.00

20 Gautschi, Isabelle Chantilly Track 1:31.57

21 Bajaj, Alisha Chantilly Track 1:33.44

27 Cherikos, Angie FPYC 1:40.46
Event 4 Girls 13-14 400 Meter Run

Name Team Finals
Finals

5 Hughes, Danielle Chantilly Track 1:11.18

7 Banks, Lizzie FPYC 1:14.88

8 Velleco, Anna AYRC 1:16.78

9 Burns, Tamara FPYC 1:16.89

10 Diamond, Grace FPYC 1:17.00

14 Adams, Leila Chantilly Track 1:26.57

18 Hopkins, Gwendolyn Chantilly Track 1:30.89

22 Wilson, Betsy AYRC 1:34.00

26 Biggar, Cynthia Chantilly Track 1:39.18


Event 4 Women 15-16 400 Meter Run

Name Team Finals
Finals

4 Myer, Morgan AYRC 1:10.63

6 Hildebrand, Evelyn AYRC 1:13.35

15 Thomas, Joi AYRC 1:26.98

19 Ritcherson, Lamaria Chantilly Track 1:31.05

24 Szudera, Alexandra Chantilly Track 1:37.64


Event 4 Boys 5-6 400 Meter Run

Name Team Finals
Finals

29 Harrison, Rheinhardt FPYC 1:30.18

51 Tyson, Joel FPYC 2:03.71

53 Cates, Gabriel Chantilly Track 2:25.53



Finals ... (Event 4 Boys 5-6 400 Meter Run)

Name Team Finals
54 Dinsmore, Sebastian FPYC 3:24.07
Event 4 Boys 7-8 400 Meter Run

Name Team Finals
Finals

15 Fouse, Rliey AYRC 1:14.28

28 Totten, Aiden Chantilly Track 1:28.56

35 Walker, Aaron FPYC 1:37.26

36 Hervey, Kais Chantilly Track 1:41.47

38 Rengarajan, Anish FPYC 1:41.72

39 Rothleder, Simon Chantilly Track 1:43.73

40 Byrdsong, Donovan FPYC 1:43.91

42 Brady, Justin Chantilly Track 1:44.41

49 Dinsmore, Maccus FPYC 1:55.61


Event 4 Boys 9-10 400 Meter Run

Name Team Finals
Finals

26 Mazur, Luke FPYC 1:25.67

30 Nevarez, Bobby Chantilly Track 1:31.47

32 Stromberg, Ryan Chantilly Track 1:34.58

37 Carmody, Colin Chantilly Track 1:41.71

45 Serafin, Ryan Chantilly Track 1:47.51

46 Shaw, Sami FPYC 1:47.71

47 Paine, Andrew Chantilly Track 1:48.88


Event 4 Boys 11-12 400 Meter Run

Name Team Finals
Finals

13 Crabb, Ty FPYC 1:12.37

16 Sieder, Jacob Chantilly Track 1:14.69

17 Fouse, Bailey AYRC 1:15.92

20 Byrdsong, Desmond FPYC 1:18.69

22 Casey, Sean Chantilly Track 1:19.61

25 Rawbone, Max Chantilly Track 1:24.09

27 Karounos, Theo FPYC 1:28.53

31 Barbee, Ben Chantilly Track 1:32.41

33 Rothleder, Eli Chantilly Track 1:36.38

34 Laiti, Justin FPYC 1:36.58

43 Berrick, Gabriel Chantilly Track 1:45.19

44 Gardner, Devin Chantilly Track 1:47.27

48 Whitman, Sam FPYC 1:49.03


Event 4 Boys 13-14 400 Meter Run

Name Team Finals
Finals

1 Hutton, Sam AYRC 59.59

3 Avadhuta, Anurag Chantilly Track 1:02.32

5 Davis, Nicholas FPYC 1:02.64

9 Denham, Marcus FPYC 1:04.48

12 Kesting, Sam AYRC 1:07.66

18 Reynerson, Paul Chantilly Track 1:17.09

19 Johnson, Patrick FPYC 1:18.41

21 Karbine, Max AYRC 1:19.38

23 Maloy, Kevin FPYC 1:19.85

41 Apostolico, Matthew FPYC 1:43.93

50 Bajaj, Rahul Chantilly Track 2:01.71

52 Waller, Calvin Chantilly Track 2:14.23
Event 4 Men 15-16 400 Meter Run

Name Team Finals
Finals

2 Sharkey, Luke FPYC 1:01.63

8 Woolfolk, Joshua AYRC 1:04.22

11 Fouse, Wesley AYRC 1:06.76

24 Craney, Malik FPYC 1:20.95
Event 4 Men 17-18 400 Meter Run

Name Team Finals
Finals

4 Fay, Nathan AYRC 1:02.44

6 De la Pena, Antonia AYRC 1:03.83

7 Daugherty, William AYRC 1:04.05

14 Karbine, Judd AYRC 1:13.96
Event 4 Men 19+ 400 Meter Run

Name Team Finals
Finals

10 West, J-S AYRC 1:06.63


Event 5 Girls 9-10 800 Meter Run

Name Team Finals
Finals

1 Willen, Seneca FPYC 3:38.34

2 Tyson, Taylor FPYC 6:49.09
Event 5 Girls 11-12 800 Meter Run

Name Team Finals
Finals

1 Denham, Erica FPYC 2:44.15

2 Perry, Brielle FPYC 3:10.15

3 Cornejo, Maggie FPYC 3:31.75


Event 5 Girls 13-14 800 Meter Run

Name Team Finals
Finals

1 Berman, Lauren FPYC 2:45.66

2 Fouse, Audrey AYRC 2:46.22

3 Wilson, Katy AYRC 2:59.10

4 Biggar, Cynthia Chantilly Track 3:51.50
Event 5 Women 15-16 800 Meter Run

Name Team Finals
Finals

1 Hyland, Emily AYRC 2:30.59


Event 5 Boys 7-8 800 Meter Run

Name Team Finals
Finals

1 Johnson, Bob FPYC 3:22.84

2 Rengarajan, Anish FPYC 3:43.96
Event 5 Boys 9-10 800 Meter Run

Name Team Finals
Finals

1 Furlich, Conrad FPYC 3:26.22

2 Sheafe, Ryan Chantilly Track 3:34.93

3 Paine, Andrew Chantilly Track 4:21.37

4 Cox, Nathan FPYC 4:31.45

5 Shaw, Sami FPYC 4:49.90


Event 5 Boys 11-12 800 Meter Run

Name Team Finals
Finals

1 Crabb, Ty FPYC 2:57.61

2 Ames, Connor FPYC 3:05.04

3 Harding, Alex FPYC 3:06.62

4 Gardner, Devin Chantilly Track 4:02.18

5 Whitman, Sam FPYC 4:06.48

6 Strauss, Jack FPYC 4:10.01
Event 5 Boys 13-14 800 Meter Run

Name Team Finals
Finals

1 Denham, Marcus FPYC 2:37.33

2 Falcone, David FPYC 2:37.57

3 Bergan, Bryan FPYC 2:40.85

4 Mobley, Benjamin AYRC 3:02.99
Event 5 Men 15-16 800 Meter Run

Name Team Finals
Finals

1 Sharkey, Luke FPYC 2:22.52

2 Hutton, Jack AYRC 2:27.90

3 Hein, Seth FPYC 2:52.78

4 Chartier, Tyler AYRC 2:53.21
Event 5 Men 17-18 800 Meter Run

Name Team Finals
Finals

1 De la Pena, Antonia AYRC 2:31.81


Event 5 Men 19+ 800 Meter Run

Name Team Finals
Finals

1 West, J-S AYRC 2:36.44


Event 6 Girls 5-6 1600 Meter Run

Name Team Finals
Finals

11 Erstling, Olivia Chantilly Track 11:55.19


Event 6 Girls 7-8 1600 Meter Run

Name Team Finals
Finals

7 Silkowitz, Jesse FPYC 8:11.71

9 Rawbone, Sophie Chantilly Track 8:28.89

12 Sunkara, Sravani Chantilly Track 11:57.80

13 Dausch, Alyssa Chantilly Track 12:06.46

14 Hartman, Delia Chantilly Track 12:11.07


Event 6 Girls 9-10 1600 Meter Run

Name Team Finals
Finals

1 Tyson, Taylor FPYC 6:31.68

4 Willen, Seneca FPYC 7:17.49

6 Rowell, Chelsea Chantilly Track 7:38.03

10 Wells, Kayla Chantilly Track 8:42.99
Event 6 Girls 11-12 1600 Meter Run

Name Team Finals
Finals

1 Maulella, Jillian Chantilly Track 10:09.07

2 Perry, Brielle FPYC 6:46.93

3 Sidor, Mackenzie FPYC 6:54.15

5 Cornejo, Maggie FPYC 7:24.46

8 Smith, Rachel FPYC 8:20.53


Event 6 Girls 13-14 1600 Meter Run

Name Team Finals
Finals

1 Berman, Lauren FPYC 6:09.54

2 Broccoli, Briana FPYC 6:27.25

3 Oliver, Madison Chantilly Track 6:27.78

4 Miller, Megan AYRC 6:43.32

5 Walsh, Virginia Chantilly Track 7:03.21

6 Platt, Anna Chantilly Track 7:23.83

7 Strub, Sydney Chantilly Track 7:30.74

8 Eastep, Ivy FPYC 7:32.52

9 Fontaine, Julia Chantilly Track 8:03.23

10 Biggar, Cynthia Chantilly Track 8:11.65

11 Johnson, Sheridan Chantilly Track 9:47.71

12 Barlow, Emily Chantilly Track 9:58.59
Event 6 Women 15-16 1600 Meter Run

Name Team Finals
Finals

1 Hildebrand, Evelyn AYRC 6:43.52

2 De la Pena, Olivia AYRC 7:08.45

3 Pauman, Abby AYRC 7:27.86

4 Metzendorf, Mikaela Chantilly Track 7:46.16
Event 6 Boys 5-6 1600 Meter Run

Name Team Finals
Finals

8 Harrison, Rheinhardt FPYC 6:57.68


Event 6 Boys 7-8 1600 Meter Run

Name Team Finals
Finals

15 Hervey, Kais Chantilly Track 7:45.21

16 Lazar, Keaton Chantilly Track 7:46.49

19 Rengarajan, Anish FPYC 8:05.79

20 Locklin, William Chantilly Track 8:08.56

22 Machabee, Liam FPYC 8:14.20



Finals ... (Event 6 Boys 7-8 1600 Meter Run)

Name Team Finals
24 Dinsmore, Maccus FPYC 8:34.00

25 Hutchins, Solomon FPYC 9:00.36


Event 6 Boys 9-10 1600 Meter Run

Name Team Finals
Finals

10 Nevarez, Bobby Chantilly Track 7:07.61

13 Furlich, Conrad FPYC 7:10.42

14 Lazar, Corvin Chantilly Track 7:28.05

17 McCarty, Stephen Chantilly Track 7:52.39

18 Bennett, Carson Chantilly Track 7:53.92

23 Van Der Vate, Ryan Chantilly Track 8:19.25

27 Lindley, Carter FPYC 9:26.71


Event 6 Boys 11-12 1600 Meter Run

Name Team Finals
Finals

1 Warter, Donald FPYC 5:59.73

1 Wigle, Christopher Chantilly Track 6:21.34

2 Ames, Connor FPYC 6:06.89

2 Applegate, Dalton Chantilly Track 7:18.79

3 Harding, Alex FPYC 6:29.00

3 Choe, Alex Chantilly Track 11:23.46

4 Nas, Botond Chantilly Track 6:30.43

5 Johnson, Porter FPYC 6:34.48

6 Andrich, Henry Chantilly Track 6:35.07

7 Bogert, Brian Chantilly Track 6:53.87

9 Johnson, Tyler FPYC 7:02.46

11 Landes, Brian Chantilly Track 7:08.52

12 Andrews, Logan Chantilly Track 7:09.75

21 Reyes, Chrisian Chantilly Track 8:12.02

26 Strauss, Jack FPYC 9:03.88


Event 6 Boys 13-14 1600 Meter Run

Name Team Finals
Finals

1 Falcone, David FPYC 5:30.87

2 Bergan, Bryan FPYC 5:30.91

3 Malander, Peter Chantilly Track 5:54.59

4 Maloy, Kevin FPYC 6:06.26

5 Darling, Troy FPYC 6:16.24

6 Totten, Neil Chantilly Track 6:23.15

7 Mobley, Benjamin AYRC 6:30.68

8 Clendenin, Connor Chantilly Track 6:56.75
Event 6 Men 15-16 1600 Meter Run

Name Team Finals
Finals

1 Sharkey, Luke FPYC 4:54.98

2 Atkinson, David Chantilly Track 5:14.76

3 Fouse, Wesley AYRC 5:21.52

4 Hein, Seth FPYC 5:51.57

5 Byrnes, Jonathan FPYC 6:07.00


Event 8 Girls 4&U Long Jump

Name Team Finals
Finals

8 Ainsworth, Sophia Chantilly Track 0.55m

9 Crowley, Kaitlyn Chantilly Track 0.53m
Event 8 Girls 5-6 Long Jump

Name Team Finals
Finals

1 Sample, Katie Chantilly Track 1.78m

2 Parolek, Elizabeth Chantilly Track 1.77m

3 Clark, Sydney Chantilly Track 1.71m

4 Ainsworth, Dominique Chantilly Track 1.34m

5 Yi, Juniper Chantilly Track 1.25m

6 Goodloe, Emileigh Chantilly Track 1.23m

7 Hay, Emily FPYC 1.20m

7 Poggi, Ava Chantilly Track 1.14m

8 Crowley, Charlotte Chantilly Track 1.11m

9 Fiening, Ellie Chantilly Track 0.83m

10 Hollobow, Samantha Chantilly Track 0.80m

11 Marsh, Ava Chantilly Track 0.65m

12 Cates, Ainsley Chantilly Track 0.61m

13 Howard, Kayla Chantilly Track 0.58m
Event 8 Girls 7-8 Long Jump

Name Team Finals
Finals

1 Champman, Sophia Chantilly Track 1.05m


Event 8 Girls 11-12 Long Jump

Name Team Finals
Finals

1 Taylor, Noell FPYC 3.30m

1 Severs, Bridget FPYC 2.50m

2 Malovic, Isabella FPYC 2.65m

4 Wertz, Jamie FPYC 2.40m

6 Cherikos, Angie FPYC 2.05m


Event 8 Girls 13-14 Long Jump

Name Team Finals
Finals

3 Banks, Lizzie FPYC 2.56m

4 Birchfield, Katelyn Chantilly Track 2.40m
Event 8 Boys 4&U Long Jump

Name Team Finals
Finals

31 Casey, Cole Chantilly Track 0.65m


Event 8 Boys 5-6 Long Jump

Name Team Finals
Finals

1 Perry, Aidan Chantilly Track 1.30m

1 White, Spencer Chantilly Track 1.30m

19 Gillespie, Carson Chantilly Track 2.10m

24 Moore, Kenton Chantilly Track 1.80m

Finals ... (Event 8 Boys 5-6 Long Jump)

Name Team Finals
26 Martin, Nicholas Chantilly Track 1.55m

27 Amerson, Rashid Chantilly Track 1.48m

28 Booker, Owen Chantilly Track 1.30m

29 Donaldson, Tyler Chantilly Track 0.90m

29 Keir, Elijah Chantilly Track 0.90m
Event 8 Boys 7-8 Long Jump

Name Team Finals
Finals

1 Maloney, Connor Chantilly Track 2.30m

2 Gannon, Hugh Chantilly Track 2.03m

3 Machabee, Liam FPYC 2.00m

4 Stelts, Andrew FPYC 1.95m

5 Goodloe, Cameron Chantilly Track 1.87m

6 Walker, Aaron FPYC 1.79m

7 Foster, Connor FPYC 1.77m

8 Booker, Joel Chantilly Track 1.75m

9 Rothleder, Simon Chantilly Track 1.74m

10 Paul, Dylan Chantilly Track 1.71m

11 Love, Aidan FPYC 1.65m

11 Hervey, Kais Chantilly Track 1.65m

13 Brady, Justin Chantilly Track 1.60m

14 Rengarajan, Anish FPYC 1.58m

15 Applegate, Turner Chantilly Track 1.20m

15 Fajer, Jacob Chantilly Track 1.20m

17 Powell, Joshua Chantilly Track 0.72m

19 Byrdsong, Donovan FPYC 2.10m
Event 8 Boys 9-10 Long Jump

Name Team Finals
Finals

1 Furlich, Conrad FPYC 2.84m

2 Sheafe, Ryan Chantilly Track 2.70m

3 Johnson, Lucas Chantilly Track 2.52m

4 Clark, Jason Chantilly Track 2.10m

4 Serafin, Ryan Chantilly Track 2.10m

6 Cardinal, Ryan Chantilly Track 2.01m

7 Ronderos, Pablo FPYC 1.95m

8 Cox, Nathan FPYC 1.50m

8 Malolne, Joseph Chantilly Track 1.50m

11 Suchy, Devan FPYC 2.56m
Event 8 Boys 11-12 Long Jump

Name Team Finals
Finals

1 Nas, Botond Chantilly Track 2.96m

2 Andrews, Logan Chantilly Track 2.82m

3 Skangos, Christopher FPYC 2.29m

6 Karounos, Theo FPYC 3.00m

7 Byrdsong, Desmond FPYC 2.90m

8 Crabb, Ty FPYC 2.75m

9 Andrich, Henry Chantilly Track 2.70m

9 Casey, Sean Chantilly Track 2.70m

12 Nguyen, Leander Chantilly Track 2.55m

13 Seitz, Daniel Chantilly Track 2.50m

13 Laiti, Justin FPYC 2.50m

15 Berrick, Gabriel Chantilly Track 2.45m

16 Rothleder, Eli Chantilly Track 2.43m

17 Bogert, Brian Chantilly Track 2.24m

17 LeBlanc, John Chantilly Track 2.24m

22 Rawbone, Max Chantilly Track 1.98m

23 Gardner, Devin Chantilly Track 1.95m

24 Shorten, Quinn Chantilly Track 1.80m
Event 8 Boys 13-14 Long Jump

Name Team Finals
Finals

1 Davis, Nicholas FPYC 4.35m

1 Simpson, Jack Chantilly Track 3.60m

2 Peterson, Matthew Chantilly Track 4.10m

2 Curtis, Henry Chantilly Track 3.44m

3 Reynerson, Paul Chantilly Track 3.42m

4 Malander, Peter Chantilly Track 3.45m

5 Webster, Edward FPYC 3.30m

21 Landes, Thomas Chantilly Track 2.00m
Event 8 Men 15-16 Long Jump

Name Team Finals
Finals

1 Stevenson, Ben FPYC 4.74m

3 Lin, Jonathan Chantilly Track 3.95m
Event 9 Girls 5-6 Shot Put

Name Team Finals
Finals

1 Adams, Aliya Chantilly Track 6.20m

4 Hollobow, Samantha Chantilly Track 7.10m

5 Goodloe, Emileigh Chantilly Track 6.80m

6 Mazur, Elizabeth FPYC 6.11m
Event 9 Girls 7-8 Shot Put

Name Team Finals
Finals

1 Auda, Tessa Chantilly Track 10.70m

1 Johnson, Alexa FPYC 10.70m

2 Jones, Julia Chantilly Track 10.80m

3 Jones, Claire Chantilly Track 9.10m

3 Lindley, Hannah FPYC 6.70m

4 Duven, Victoria FPYC 6.10m
Event 9 Girls 9-10 Shot Put

Name Team Finals
Finals

1 Waller, Hannah Chantilly Track 12.80m

2 Talamante, Lydia Chantilly Track 11.90m

3 Klanderman, Rebecca Chantilly Track 10.90m

4 Donaldson, Amber Chantilly Track 10.00m

5 Spiers, Lauren Chantilly Track 8.10m


Event 9 Girls 11-12 Shot Put

Name Team Finals
Finals

1 Denham, Erica FPYC 17.60m

1 Wertz, Jamie FPYC 13.30m

2 Harris, Alisha FPYC 16.50m

3 Severs, Bridget FPYC 16.40m

4 Gautschi, Isabelle Chantilly Track 16.10m

5 Oliver, Macy Chantilly Track 13.00m

6 Beeker, Jordan Chantilly Track 12.10m

7 Kindsvater, Samantha FPYC 12.00m

8 Walsh, Sarah Chantilly Track 10.60m

9 Stout, Megan Chantilly Track 10.30m
Event 9 Girls 13-14 Shot Put

Name Team Finals
Finals

1 Reed, Jackie FPYC 25.20m

2 Barlow, Emily Chantilly Track 17.60m

3 Hughes, Danielle Chantilly Track 17.20m

4 Hopkins, Gwendolyn Chantilly Track 16.80m

5 Walsh, Virginia Chantilly Track 14.30m

6 Biggar, Cynthia Chantilly Track 11.10m
Event 9 Women 15-16 Shot Put

Name Team Finals
Finals

1 Szudera, Alexandra Chantilly Track 19.40m

2 Ritcherson, Lamaria Chantilly Track 16.00m

3 Robbins, Allison Chantilly Track 10.00m


Event 9 Boys 4&U Shot Put

Name Team Finals
Finals

28 Casey, Cole Chantilly Track 1.20m


Event 9 Boys 5-6 Shot Put

Name Team Finals
Finals

1 Foglesong, Robert FPYC 11.80m

18 Martin, Nicholas Chantilly Track 3.10m

19 Moore, Kenton Chantilly Track 2.70m

20 White, Spencer Chantilly Track 2.40m

20 Gillespie, Carson Chantilly Track 2.40m

20 Booker, Owen Chantilly Track 2.40m

23 Donaldson, Tyler Chantilly Track 2.10m

23 Keir, Elijah Chantilly Track 2.10m

25 Amerson, Rashid Chantilly Track 1.60m

26 Dinsmore, Sebastian FPYC 1.50m

27 Cates, Gabriel Chantilly Track 1.25m


Event 9 Boys 7-8 Shot Put

Name Team Finals
Finals

1 Hutchins, Solomon FPYC 13.10m

2 Applegate, Turner Chantilly Track 5.10m

7 Ford, Gavin Chantilly Track 17.10m

8 Gannon, Hugh Chantilly Track 16.40m

12 Landes, Matthew Chantilly Track 13.90m

13 Goodloe, Cameron Chantilly Track 12.60m

17 Fajer, Jacob Chantilly Track 8.30m


Event 9 Boys 9-10 Shot Put

Name Team Finals
Finals

1 Johnson, Lucas Chantilly Track 19.10m

2 Shaw, Sami FPYC 20.10m

2 Ford, Logan Chantilly Track 18.11m

3 Carmody, Colin Chantilly Track 17.10m

4 Stromberg, Ryan Chantilly Track 17.60m

4 Jones, Nicholas Chantilly Track 16.30m

5 Foster, Cole FPYC 12.90m

6 Lindley, Carter FPYC 10.10m

7 Foglesong, David FPYC 6.00m

11 Malolne, Joseph Chantilly Track 15.10m

14 Hay, Connor FPYC 12.50m

16 Paine, Andrew Chantilly Track 11.80m
Event 9 Boys 11-12 Shot Put

Name Team Finals
Finals

1 Sieder, Jacob Chantilly Track 24.50m

2 Laiti, Justin FPYC 18.50m

3 Johnson, Porter FPYC 17.40m

3 Reyes, Chrisian Chantilly Track 17.40m

5 Suchy, Dillan FPYC 17.50m

5 Gardner, Devin Chantilly Track 17.10m

6 Johnson, Tyler FPYC 16.90m

7 Landes, Brian Chantilly Track 16.10m

8 Sharp, Kevin FPYC 15.10m

9 Karounos, Theo FPYC 15.90m

9 Applegate, Dalton Chantilly Track 10.30m

10 Casey, Sean Chantilly Track 15.50m

15 Whitman, Sam FPYC 12.11m


Event 9 Boys 13-14 Shot Put

Name Team Finals
Finals

1 Jordan, Roy Chantilly Track 25.20m

1 Webster, Edward FPYC 22.10m

2 Darling, Troy FPYC 20.10m

3 Lopez, Andres FPYC 19.80m

3 Denham, Marcus FPYC 18.30m

4 Landes, Thomas Chantilly Track 18.10m

5 Brobeck, William FPYC 16.90m

6 Reynerson, Paul Chantilly Track 17.40m
Event 9 Men 15-16 Shot Put

Name Team Finals
Finals

1 Sharkey, Luke FPYC 28.50m


Event 10 Boys 4&U Javelin Throw

Name Team Finals
Finals

13 Casey, Cole Chantilly Track 9-00


Event 10 Boys 5-6 Javelin Throw

Name Team Finals
Finals

1 Martin, Nicholas Chantilly Track 33-00

2 Moore, Kenton Chantilly Track 24-00

3 Keir, Elijah Chantilly Track 21-00

4 White, Spencer Chantilly Track 16-05

5 Harrison, Rheinhardt FPYC 15-00

6 Paras, Edward Chantilly Track 14-00

6 Gillespie, Carson Chantilly Track 14-00

8 Perry, Aidan Chantilly Track 11-00

9 Donaldson, Tyler Chantilly Track 10-00

9 Booker, Owen Chantilly Track 10-00

9 Amerson, Rashid Chantilly Track 10-00

12 Cates, Gabriel Chantilly Track 9-05

14 Dinsmore, Sebastian FPYC 8-05






Yüklə 161 Kb.

Dostları ilə paylaş:




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə