Ders programi başkoordinatör prof. Dr. İ. İlknur uysal döNEM V koordinatöRÜ


“BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ” SEÇMELİ STAJ PROGRAMI



Yüklə 3,28 Mb.
səhifə17/40
tarix05.05.2017
ölçüsü3,28 Mb.
1   ...   13   14   15   16   17   18   19   20   ...   40

“BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ” SEÇMELİ STAJ PROGRAMI


 

1. gün

2. gün

3. gün

4. gün

5. gün

08.00 - 08.50

Olgubazlıteorikvepratikeğitim(Vizitsırasında)

Olgubazlıteorikvepratikeğitim(Vizitsırasında)

Olgubazlıteorikvepratikeğitim(Vizitsırasında)

Olgubazlıteorikvepratikeğitim(Vizitsırasında)

Olgubazlıteorikvepratikeğitim(Vizitsırasında)

09.00 – 09.50

Pratikuygulama:Grup 1:Ameliyathane,Grup2:Klinik,Grup3:Poliklinik

Pratikuygulama:

Grup1:Klinik,

Grup 2:Poliklinik,Grup3:Ameliyathane

Pratikuygulama:Grup 1:Poliklinik,Grup2:Ameliyathane,

Grup3:Klinik

Pratikuygulama:Grup 1:Ameliyathane,Grup2:Klinik,Grup3:Poliklinik

Pratikuygulama:Grup1:Klinik,Grup2:

Poliklinik,Grup3:Ameliyathane



10.00 - 10.50

Pratikuygulama:Grup 1:Ameliyathane,Grup2:Klinik,Grup3:Poliklinik

Pratikuygulama:

Grup1:Klinik,

Grup 2:Poliklinik,Grup3:Ameliyathane

Pratikuygulama:Grup 1:Poliklinik,Grup2:Ameliyathane,

Grup3:Klinik

Pratikuygulama:Grup 1:Ameliyathane,Grup2:Klinik,Grup3:Poliklinik

Pratikuygulama:Grup1:Klinik,Grup2:

Poliklinik,Grup3:Ameliyathane



11.00 - 11.50

5.BSC.004

5.BSC.013

5.BSC.005

5.BSC.015

5.BSC.011

12.00-13.30

Öğle Arası

13.30 - 14.20

5.BSC.004

5.BSC.010

5.BSC.006

5.BSC.015

5.BSC.019

14.30 - 15.20

5.BSC.004

5.BSC.014

5.BSC.006

5.BSC.010




15.30 - 16.20




5.BSC.016

5.BSC.015

5.BSC.018




16.30 - 17.00

Olgubazlıteorikvepratikeğitim(Öğrencihastasunumuvevizit)

Olgubazlıteorikvepratikeğitim(Öğrencihastasunumuvevizit)

Olgubazlıteorikvepratikeğitim(Öğrencihastasunumuvevizit)

Olgubazlıteorikvepratikeğitim(Öğrencihastasunumuvevizit)

Olgubazlıteorikvepratikeğitim(Öğrencihastasunumuvevizit)



















5.BSC.004

KafaTravması

3 saat

EnderKÖKTEKİR

5.BSC.005

Kafaiçibasınçartışısendromu

1 saat

Hakan KARABAĞLI

5.BSC.006

KonjenitalPediatrikKraniyumAnomalileri

2 saat

Hakan KARABAĞLI

5.BSC.010

Serebral Enfeksiyonlar

1 saat

Ender KÖKTEKİR

5.BSC.011

SpinalDisrafizm

1 saat

Hakan KARABAĞLI

5.BSC.014

Spinal Travmalar

1 saat

Ender KÖKTEKİR

5.BSC.015

SpinalDejeneratif Hastalıklar

3 saat

Ender KÖKTEKİR

5.BSC.018

Fasiyal Ağrı Sendromları

1 saat

Ender KÖKTEKİR

5.BSC.019

Anevrizma ve AVMler

1 saat

Hakan KARABAĞLI





















 

6. gün

7. gün

8. gün

9. gün

 

 

 



 

 

 



 

 

 



08.00 - 08.50

Olgubazlıteorikvepratikeğitim(Vizitsırasında)

Olgubazlıteorikvepratikeğitim(Vizitsırasında)

Olgubazlıteorikvepratik

eğitim(Vizitsırasında)



Olgu bazlı teorik ve pratik

eğitim (Vizit sırasında)



09.00 – 09.50

Pratikuygulama:Grup1:Poliklinik,Grup2:Ameliyathane,Grup3:Klinik

Pratikuygulama:Grup 1:Ameliyathane,Grup2:Klinik,Grup3:Poliklinik

Pratikuygulama:Grup1:Klinik,Grup2:Poliklinik,Grup3:Ameliyathane

Pratik uygulama: Grup 1: Ameliyathane, Grup 2: Klinik, Grup 3: Poliklinik

10.00 - 10.50

Pratikuygulama:Grup1:Poliklinik,Grup2:Ameliyathane,Grup3:Klinik

Pratikuygulama:Grup 1:Ameliyathane,Grup2:Klinik,Grup3:Poliklinik

Pratikuygulama:Grup1:Klinik,Grup2:Poliklinik,Gr+up3:Ameliyathane

Pratik uygulama: Grup 1: Ameliyathane, Grup 2: Klinik, Grup 3: Poliklinik

11.00 - 11.50

Pratik uygulama: Grup 1: Poliklinik , Grup 2: Ameliyathane, Grup 3: Klinik

Pratik uygulama: Grup 1: Ameliyathane, Grup 2: Klinik, Grup 3: Poliklinik

Pratikuygulama:Grup1:Klinik,Grup2:Poliklinik,Grup3:Ameliyathane

Pratik uygulama: Grup 1: Ameliyathane, Grup 2: Klinik, Grup 3: Poliklinik

12.00-13.30

Öğle Arası




13.30 - 14.20

5.BSC.012




5.BSC.016

5.BSC.013

14.30 - 15.20

5.BSC.012

5.BSC.022

PratikUygulama:Nöroradyolojikincelemeler(Ekranbaşındaeğitim)

5.BSC.021

15.30 - 16.20

5.BSC.009

5.BSC.023

GenelDeğerlendirme(Hasta

dosyalarınınkontrolü)



Genel Değerlendirme (Hasta

dosyalarının kontrolü)



16.30 - 17.00

Olgubazlıteorikvepratikeğitim(Öğrencihastasunumuvevizit)

Olgubazlıteorikvepratikeğitim(Öğrencihastasunumuvevizit)

Olgubazlıteorikvepratikeğitim(Öğrencihastasunumuvevizit)

Olgu bazlı teorik ve pratik eğitim (Öğrenci hasta sunumu ve vizit)



















5.BSC.009

Periferik Sinir Sistemi ve Hastalıkları

1saat

Ender KÖKTEKİR

5.BSC.012

Beyin Omurilik Sıvısı Dinamiği ve Hidrosefali

2 saat

Hakan KARABAĞLI

5.BSC.016

SpinalTümörler

2 saat

Hakan KARABAĞLI

5.BSC.021

SpontanSubaraknoidKanamalar

1 saat

Hakan KARABAĞLI

5.BSC.022

İntraaksiyelBeyinTümörleri

1 saat

Ender KÖKTEKİR

5.BSC.023

PediyatrikBeyinTümörleri

1 saat

Hakan KARABAĞLI

5.BSC.024

Ekstraaksiyel Beyin Tümörleri

1 saat

Hakan KARABAĞLI

5.BSC.013

SpontanİntraserebralHematomlar

1 saat

Ender KÖKTEKİR

5.BSC.021

Subaraknoid Kanamalar

1 saat

Hakan KARABAĞLI





















 

10. gün

11. gün

12. gün

13. gün

 

 

 



 

 

 



 

 

 



08.00 - 08.50

Olgubazlıteorikvepratikeğitim(Vizitsırasında)

Olgubazlıteorikvepratikeğitim(Vizitsırasında)

Olgubazlıteorikvepratik

eğitim(Vizitsırasında)




Sözlü ve Yazılı

Sınav

StajSonuDeğerlendirme



(Kliniközbildirim)

09.00 – 09.50

Pratikuygulama:Grup1:Poliklinik,Grup2:Ameliyathane,Grup3:Klinik

Pratikuygulama:Grup 1:Ameliyathane,Grup2:Klinik,Grup3:Poliklinik

Pratikuygulama:Grup1:Klinik,Grup2:Poliklinik,Grup3:Ameliyathane

10.00 - 10.50

Pratikuygulama:Grup1:Poliklinik,Grup2:Ameliyathane,Grup3:Klinik

Pratikuygulama:Grup 1:Ameliyathane,Grup2:Klinik,Grup3:Poliklinik

Pratikuygulama:Grup1:Klinik,Grup2:Poliklinik,Gr+up3:Ameliyathane

11.00 - 11.50

5.BSC.024

5.BSC.021

Pratikuygulama:Grup1:Klinik,Grup2:Poliklinik,Grup3:Ameliyathane

12.00-13.30

Öğle Arası







13.30 - 14.20

Olgu bazlı teorik ve pratik eğitim

Olgu bazlı teorik ve pratik eğitim

5.BSC.016

14.30 - 15.20

Olgu bazlı teorik ve pratik eğitim

Olgu bazlı teorik ve pratik eğitim

PratikUygulama:Nöroradyolojikincelemeler(Ekranbaşındaeğitim)

15.30 - 16.20

Olgu bazlı teorik ve pratik eğitim

Olgu bazlı teorik ve pratik eğitim

GenelDeğerlendirme(Hasta

dosyalarınınkontrolü)



16.30 - 17.00

Olgubazlıteorikvepratikeğitim(Öğrencihastasunumuvevizit)

Olgubazlıteorikvepratikeğitim(Öğrencihastasunumuvevizit)

Olgubazlıteorikvepratikeğitim(Öğrencihastasunumuvevizit)



















5.BSC.009

Periferik Sinir Sistemi ve Hastalıkları

1saat

Ender KÖKTEKİR

5.BSC.012

Beyin Omurilik Sıvısı Dinamiği ve Hidrosefali

2 saat

Hakan KARABAĞLI

5.BSC.016

SpinalTümörler

2 saat

Hakan KARABAĞLI

5.BSC.021

SpontanSubaraknoidKanamalar

1 saat

Hakan KARABAĞLI

5.BSC.022

İntraaksiyelBeyinTümörleri

1 saat

Ender KÖKTEKİR

5.BSC.023

PediyatrikBeyinTümörleri

1 saat

Hakan KARABAĞLI

5.BSC.024

EkstraaksiyelBeyinTümörleri

1 saat

Hakan KARABAĞLI

Teorik Ders Saati: 61

Pratik Ders Saati : 64






















4.GNC506

Sütur Tetkikleri ve Ameliyathane Ortamında Pratik

2 saat

Fahrettin ACAR

4.GNC507

Safra Yollarının Cerrahi Polikliniğinde Hasta Muayenesi Pratiği

2 saat

Fahrettin ACAR


Yüklə 3,28 Mb.

Dostları ilə paylaş:
1   ...   13   14   15   16   17   18   19   20   ...   40




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə