Ders programi başkoordinatör prof. Dr. İ. İlknur uysal döNEM V koordinatöRÜ


“ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ ” SEÇMELİ STAJ PROGRAMI



Yüklə 3,28 Mb.
səhifə20/40
tarix05.05.2017
ölçüsü3,28 Mb.
1   ...   16   17   18   19   20   21   22   23   ...   40

“ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ ” SEÇMELİ STAJ PROGRAMI





 

1. gün

2. gün

3. gün

4. gün

5. gün

08.30 - 09.20

Hasta Başı Vizit

Hasta Başı Vizit

Hasta Başı Vizit

Hasta Başı Vizit

Hasta Başı Vizit

09.30 – 10.20

Hasta Başı Poliklinik

Ameliyat

Hasta Başı Poliklinik

Ameliyat

Hasta Başı Poliklinik

10.30 - 11.20

Hasta Başı Poliklinik

Ameliyat

Hasta Başı Poliklinik

Ameliyat

Hasta Başı Poliklinik

11.30 - 12.20

Hasta Başı Poliklinik

Ameliyat

Hasta Başı Poliklinik

Ameliyat

Hasta Başı Poliklinik

12.20-13.30

Öğle Arası

13.30 - 14.15

DERS01

DERS02

DERS03

DERS04

DERS05

14.30 - 15.15

DERS01

DERS02

DERS03

DERS04

DERS05

15.30 - 16.15

Serbest Çalışma

Serbest Çalışma

Serbest Çalışma

Serbest Çalışma

Serbest Çalışma



 

6. gün

7. gün

08.30 - 09.20

Hasta Başı Vizit

SINAV

09.30 – 10.20

Hasta Başı Poliklinik

10.30 - 11.20

Hasta Başı Poliklinik

11.30 - 12.20

Hasta Başı Poliklinik

12.20-13.30

Öğle Arası

13.30 - 14.15

DERS06

SINAV

14.30 - 15.15

DERS06

15.30 - 16.15

Serbest Çalışma


DERS01

Ortopedik Travmalı Hastaya Yaklaşım

2 saat

Ö. Faruk ERKOÇAK

DERS02

Kırık İyileşmesi ve Komplikasyonları Genel Tedavi Prensipleri

2 saat

B.Kerem AYDIN

DERS03

Alt EkstremitePelvis Kırıkları

2 saat

Ö.Faruk ERKOÇAK

DERS04

Üst Ekstremite Travmatolojisi

2 saat

M.Ali ACAR

DERS05

Pediatrik Travma ve Çocuk Kırıkları

2 saat

B.Kerem AYDIN

DERS06

Spor Yaralanmaları

2 saat

M. Ali ACAR



















Not: Her öğrenci 1 adet seminer hazırlar ve sunar.
Teorik Ders Saati: 12

Pratik Ders Saati : 24



Serbest Çalışma : 6
PLASTİK, REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ” SEÇMELİ STAJ PROGRAMI


 

1. gün

2. gün

3. gün

4. gün

5. gün

08.00 - 08.50

Pratik Eğitim

Pratik Eğitim

Pratik Eğitim

Pratik Eğitim

Pratik Eğitim

09.00-09.50

5.PLS001

5.PLS002

5.PLS003

5.PLS004

5.PLS005

10.00-10.50

Pratik Eğitim

Pratik Eğitim

Pratik Eğitim

Pratik Eğitim

Pratik Eğitim

11.00-11.50

Pratik Eğitim

Pratik Eğitim

Pratik Eğitim

Pratik Eğitim

Pratik Eğitim

 12.00-13.00

Öğle Arası

13.15-14.05

Pratik Eğitim

Pratik Eğitim

Pratik Eğitim

Pratik Eğitim

Pratik Eğitim

14.15-15.05

5.PLS007

5.PLS008

5.PLS009

Pratik Eğitim

Pratik Eğitim

15.15-16.05

Serbest Çalışma

Serbest Çalışma

Serbest Çalışma

Serbest Çalışma

Serbest Çalışma

16.15-17.05

Serbest Çalışma

Serbest Çalışma

Serbest Çalışma

Serbest Çalışma

Serbest Çalışma

 

 

 

 

 

 

5.PLS001

Plastik Cerrahiye Giriş

2 saat

Zekeriya TOSUN

5.PLS002

Deri Greftleri/Flepler

2 saat

Zekeriya TOSUN

5.PLS003

Yara İyileşmesi

2 saat

Mehtap KARAMEŞE

5.PLS004

Yara Bakımı

2 saat

Mehtap KARAMEŞE

5.PLS005

Yanıklar

2 saat

Zekeriya TOSUN

5.PLS006

Malign Deri Tümörleri

2 saat

Zekeriya TOSUN

5.PLS007

Maksillofasiyal Yaralanmalar

2 saat

Osman AKDAĞ




 

6. gün

7. gün

08.00 - 08.50

Pratik Eğitim

Pratik Eğitim

09.00-09.50

5.PLS006

5.PLS007

10.00-10.50

Pratik Eğitim

Pratik Eğitim

11.00-11.50

Pratik Eğitim

Pratik Eğitim

 12.00-13.00

Öğle Arası

13.15-14.05

Pratik Eğitim

YAZILI/SÖZLÜ SINAV


14.15-15.05

Pratik Eğitim

15.15-16.05

Serbest Çalışma

16.15-17.05

Serbest Çalışma

Teorik Ders Saati: 10

Pratik Ders Saati : 30

Serbest Çalışma : 12






Yüklə 3,28 Mb.

Dostları ilə paylaş:
1   ...   16   17   18   19   20   21   22   23   ...   40




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə