Ders programi başkoordinatör prof. Dr. İ. İlknur uysal döNEM V koordinatöRÜ



Yüklə 3,28 Mb.
səhifə40/40
tarix05.05.2017
ölçüsü3,28 Mb.
1   ...   32   33   34   35   36   37   38   39   40

Serbest Çalışma : 12




“TIBBİ MİKROBİYOLOJİ ” SEÇMELİ STAJ PROGRAMI





 

1. gün

2. gün

3. gün

4. gün

5. gün

08.30-09:10

Serbest Çalışma

Serbest Çalışma

Serbest Çalışma

Serbest Çalışma

Serbest Çalışma

09:20-10:00

5.GEN001

5.GEN002

5.GEN001

5.GEN003

5.GEN001

10:10-10:50

5.GEN001

5.GEN002

5.GEN001

5.GEN003

5.GEN001

11:00-11:40

5.GEN001

5.GEN002

5.GEN001

5.GEN003

5.GEN001

11:40-13:00




13:00-13:40

5.GEN501

5.GEN501

5.GEN501

5.GEN501

5.GEN501

13:50-14:30

5.GEN501

5.GEN501

5.GEN501

5.GEN501

5.GEN501

14:40-15:20

5.GEN501

5.GEN501

5.GEN501

5.GEN501

5.GEN501

15:30-16:10

Serbest Çalışma

Serbest Çalışma

Serbest Çalışma

Serbest Çalışma

Serbest Çalışma



















5.GEN001

Genetik hastalıklrda anamnez ve muayene

3 saat

Nadir KOÇAK

5.GEN501

Pedigri çizimi ve değerlendirilmesi

3 saat

Hasan ACAR

5.GEN002

Makale sunumu

3 saat

Nadir KOÇAK

5.GEN501

Kromozomal hastalıklara yaklaşım

2 saat

Tülin ÇORA

5.GEN001

Olgu sunumu

3 saat

Tülin ÇORA

5.GEN501

Sitogenetik raporlandırma

3 saat

Hasan ACAR

5.GEN003

Seminer

3 saat

Hasan ACAR

5.GEN501

Kromozomal hastalıklarda genetik danışma

3 saat

Tülin ÇORA

5.GEN001

Olgu sunumu

3 saat

Tülin ÇORA




 

6. gün

7. gün

08.30-09:10

Serbest Çalışma

SINAV

09:20-10:00

5.GEN001

10:10-10:50

5.GEN001

11:00-11:40

5.GEN001

11:40-13:00




13:00-13:40

5.GEN501

SINAV

13:50-14:30

5.GEN501

14:40-15:20

5.GEN501

15:30-16:10

Serbest Çalışma



















5.GEN001

Olgu sunumu

3 saat

Nadir KOÇAK

5.GEN501

Tek gen hastalıklarının raporlandırılması

3 saat

Hasan ACAR

Teorik Ders Saati :11



Pratik Ders Saati : 21

Serbest Çalışma : 12




“TIBBİ PATOLOJİ ” SEÇMELİ STAJ PROGRAMI




 

1. gün

2. gün

3. gün

4. gün

5. gün

08.30-09:10

Serbest Çalışma

Serbest Çalışma

Serbest Çalışma

Serbest Çalışma

Serbest Çalışma

09:20-10:00

5.PAT001

5.PAT002

5.PAT003

5.PAT004

5.PAT506

10:10-10:50

5.PAT001

5.PAT002

5.PAT003

5.PAT004

5.PAT506

11:00-11:40

5.PAT001

5.PAT002

5.PAT003

5.PAT004

5.PAT506

11:40-13:00

Öğle Arası

13:00-13:40

5.PAT501

5.PAT503

5.PAT501

5.PAT505

5.PAT507

13:50-14:30

5.PAT502

5.PAT503

5.PAT504

5.PAT505

5.PAT508

14:40-15:20

5.PAT502

5.PAT503

5.PAT504

5.PAT505

5.PAT508

15:30-16:10

Serbest Çalışma

Serbest Çalışma

Serbest Çalışma

Serbest Çalışma

Serbest Çalışma



















5.PAT001

Makroskopi ve Frozen uygulamaları

3 saat

Z. E ÇELİK

5.PAT501

Seminer

1 saat

P. KARABAĞLI

5.PAT502

Patoloji laboratuarı ve uygulamaları

2 saat

P. KARABAĞLI

5.PAT002

Doku takibi ve bloklama uygulamaları

3 saat

S. ALTINAY

5.PAT503

Mikroskopi kullanımı

3 saat

C.UĞURLUOĞLU

5.PAT003

Histokimyasal ve immunohistokimyasal boyamalar

3 saat

C.UĞURLUOĞLU

5.PAT501

Seminer

1 saat

Z. E. ÇELİK

5.PAT504

Sitopatoloji

2 saat

S. ALTINAY

5.PAT004

Patoloji arşiv ve raporlama

3 saat

P. KARABAĞLI

5.PAT505

Jinekopatoloji

3 saat

Z. E ÇELİK

5.PAT506

Gastrointestinal sistem patolojisi

3 saat

P. KARABAĞLI

5.PAT507

Olgu sunumu

1 saat

C.UĞURLUOĞLU

5.PAT508

Üropatoloji

2 saat

Z.E. ÇELİK













 

6. gün

7. gün

08.30-09:10

Serbest Çalışma

SINAV

09:20-10:00

5.PAT509

10:10-10:50

5.PAT509

11:00-11:40

5.PAT509

11:40-13:00

Öğle Arası

13:00-13:40

5.PAT501

SINAV

13:50-14:30

5.PAT510

14:40-15:20

5.PAT510

15:30-16:10

Serbest Çalışma



















5.PAT509

Hematopatoloji

3 saat

C.UĞURLUOĞLU

5.PAT501

Seminer

1 saat

S. ALTINAY

5.PAT510

Baş-Boyun patolojisi

3 saat

P. KARABAĞLI

Teorik ders saati:


12


Pratik ders saati:

21

Serbest çalışma:

12


Yüklə 3,28 Mb.

Dostları ilə paylaş:
1   ...   32   33   34   35   36   37   38   39   40




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə