Görüşme Günleri Görüşme Saatleri



Yüklə 22,8 Kb.
tarix26.05.2017
ölçüsü22,8 Kb.





































Sıra No

Adı Soyadı

Branşı

Görüşme Günleri

Görüşme Saatleri

İmza

Sıra No

Adı Soyadı

Branşı

Görüşme Günleri

Görüşme Saatleri

İmza

1

GÜLŞEN AŞIK

Türk Dili ve Edebiyatı

Cuma

10.40-11.00

 

25

BERNA ERGENE 

Matematik 

Salı

10.30-11.00

 

2

FATMA GÖZEL 

Türk Dili ve Edebiyatı

Salı

10.00-12.00

 

26

ADEM BAŞURAL

Matematik 

Çarşamba

13.00-14.00

 

3

ÜLKÜ ANADOL ATEŞ 

Türk Dili ve Edebiyatı

Salı

11.30-12.00

 

27

VİLDAN AKSOY

Matematik 

Pazartesi

10.00-11.15

 

4

HASAN AYDIN

Türk Dili ve Edebiyatı

Salı

10.00-12.00

 

28

Derya ÜNAL

Matematik 

Salı

09.45-10.30

 

5

SEMA BAŞURAL

Türk Dili ve Edebiyatı

Perşembe

10.00-12.00

 

29

AYŞEGÜL MAKAS

Matematik 

Salı

10.30-11.15

 

6

RAHŞAN ŞİŞKOLU

Türk Dili ve Edebiyatı

Salı

10.00-12.00

 

30

CEMİL KARAÇAM

Matematik 

Pazartesi

10.30-11.25

 

7

SAFİYE ADIYAMAN

Tarih 

Salı

10.30-12.00

 

31

AYSEL ERDAL

Matematik

Pazartesi

11.00

 

8

SELMA ÖZMEN

Tarih 

Perşembe hariç hergün

08.00-14.00

 

32

TUBA ÖNAL

İngilizce 

Salı

11.25-12.05

 

9

Miyase OKUR

Coğrafya 

Çarşamba hariç
hergün

08.00-14.00

 

33

EMİN GÜZEL

İngilizce 

Salı

10.00-11.00

 

10

ERGÜN KAYA

Coğrafya 

Cuma

12.00-14.00

 

34

ÇİĞDEM TÜMÖZ

İngilizce 

Pazartesi

12.45-13.20

 

11

CAFER KARAAYTU

Felsefe 

Çarşamba

09.00-11.00

 

35

Selen Aras KUKU

İngilizce

Perşembe

10.30-11.15

 

12

HÜSEYİN GÜNDOĞAN

Felsefe 

Perşembe

09.00-11.00

 

36

ESRA ATMIŞYEDİOĞLU

İngilizce

Pazartesi

11.15-12.45

 

13

FATMA BOZOĞLU

Kimya 

Salı

11.00-13.00

 

37

ESEN UÇKESEN

İngilizce

Salı

08.55-11.15

 

14

REFİKA KARATAŞ 

Kimya 

Salı

11.00-12.00

 

38

AYFER KORUCU

Fransızca

Pazartesi

13.35-14.55

 

15

ESRA KAHYAOĞLU

Biyoloji 

Cuma

09.35-10.25

 

39

MİNE GÜNAL 

Resim

Pazartesi

09.45-10.25

 

16

İBRAHİM ÖZDEMİR

Biyoloji 

Cuma

10.00-11.00

 

40

AYLİN ELBİRLİK

Resim

Perşembe

10.30-11.00

 

17

GÖKHAN BAYRAK

Biyoloji

Perşembe

12.00-13.00

 

41

MUSA SERKAN KIZILKAN

Müzik

Pazartesi

09.45-10.25

 

18

BURÇİN HALİL SAPMAZ

Beden Eğitimi 

Çarşamba

11.00-12.00

 

42

NURAY YILMAZ

Din Kültür

Salı

12.45-14.15

 

19

OĞUZHAN TAŞAR 

Beden Eğitimi 

Salı

11.00-12.00

 

 

 

 

 

 

 

20

GÜLNİHAL İNNAB

Beden Eğitimi 

Perşembe hariç
hergün

08.00-14.00

 

 

 

 

 

 

 

21

AHMET ÖZTEKİN

Fizik

Salı

09.45-10.25

 

 

 

 

 

 

 

22

NURİ GENGÖNÜL

Fizik

Salı

11.00-12.00

 

 

 

 

 

 

 

23

SEMRA KARADAĞ

Almanca

Perşembe

10.00-11.00

 

 

 

 

 

 

 

24

FATMA USTAOĞLU

Almanca

Salı

10.00-11.00

 

 

 

 

 

 

 


Yüklə 22,8 Kb.

Dostları ilə paylaş:




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə