Group 1 Qrup 1 chien de berger belge-maliNOİs belçika çoban iti-Malinua males erkəklər junior class yuniorlar klassı



Yüklə 221 Kb.
tarix26.05.2017
ölçüsü221 Kb.
GROUP 1

Qrup 1
CHİEN DE BERGER BELGE-MALİNOİS

Belçika çoban iti-Malinua
MALES

Erkəklər
JUNIOR CLASS

Yuniorlar klassı
01 ADOLF

Change, 19.04.08, sable

( X )

BREEDER/Yetişdirici: -



OWNER/ Sahibi: Xüsusi Dövlət Müdafiə Xidməti
FEMALES

Dişilər
BABY CLASS

Bebi klassı
02 BRENIL v. ZAUBERWAFFE

Change, 03.01.09, sable

(BOOCKER x MONET)

BREEDER/Yetişdirici: Aliyev S.

OWNER/ Sahibi: Agabeyli Z. & Aliyev S.
OPEN CLASS

Açıq klass
03 VERDY (TİMSAH)

Change, 18.09.04, brown&black

( X )

OWNER/ Sahibi: Xüsusi Dövlət Müdafiə Xidməti



DEUTSCHER SCHAFERHUND

Alman çoban iti

MALES

Erkəklər
BABY CLASS

Bebi klassı
04 SUNRISE HUNTER IDEAL

AKU 01445, 16.11.08, black&brown

(HEX v. AZADIUS SCHLOSS x NOKIA)

BREEDER/ Yetişdirici: Ibragimova D.

OWNER/Sahibi: Sadikhov F.
PUPPY CLASS

Küçüklər klassı
05 PACKO v. ALTENBERGER LAND

AKU 01478, 19.10.08, F-B 7677, black&brown

(DJENGES KAHN v. SANTE”S HOME x AEBBY v. ALTENBERGER LAND)

BREEDER/ Yetişdirici: Nolbert Schleuter

OWNER/Sahibi: Agabeyli Z. & Ginyatulov M.
JUNIOR CLASS

Yuniorlar klassı
06 `ZILBER WASSERFALL ZODIAK

AKU 01461, 23.06.08, LAI 1164, black&brown

(MERLIN v. OSTERBERGER LAND x ZILBER WASSERFALL NATASHA)

BREEDER/ Yetişdirici:Timofeeva E.

OWNER/Sahibi: Ivanenko T.
OPEN CLASS

Açıq klass
07 COLIN v. ALTENBERGER LAND

AKU 01234, 17.11.06, F-B 9330, black&brown

(GİSMO v. MUHLENBLİCK x YANA v. SCHLOSS ROSENFELS)

BREEDER/Yetişdirici: Norbert Schleuter

OWNER/ Sahibi: Akhmedov E.
FEMALES

Dişilər
BABY CLASS

Bebi klassı
08 ALGERA-BEAUTY

AKU 01444, 09.11.08, AZ 996, black&brown

(ZHAKAN iz DOMA ZAITSEVA x LIRA)

BREEDER/ Yetişdirici: Barsukova E.

OWNER/Sahibi: Barsukova E.
PUPPY CLASS

Küçüklər klassı
09 NELLY

AKU 01390, 05.09.08, AA 535, black&brown

(ORSEL s TIHOGO DONA x A’SORBONA)

BREEDER/Yetişdirici: Kondratyeva L.

OWNER/ Sahibi: Karimov F.
10 UILLIS LINE SANDRA

AKU 01427, 14.10.08, AZ 971, black&brown



(ZHAKAN iz DOMA ZAITSEVA x LOLITA del CANE dei CASPIO)

BREEDER/Yetişdirici: Dimtirova L.

OWNER/ Sahibi: Agayev O.
JUNIOR CLASS

Yuniorlar klassı
11 CHEWA v. HAUS TEPFERD

AKU 01479, 23.04.08, black&brown

(DJENGES KHAN v. SANTE’S HOME x VABIEN v. HAUS TEPFERD)

BREEDER/ Yetişdirici: Helmut Tepferd

OWNER/Sahibi: Akhmedov E. & Agabeyli Z.
12 ZOOALEM EPICA

AKU 01296, 06.03.08, AA 479, black&brown

(CELLO v. AZADIUS SCHLOSS x RUS SANDARS BYANKA)

BREEDER/ Yetişdirici: Bakı Zooparkı

OWNER/Sahibi: Karimov F.
INTERMEDIATE CLASS

İntermedia klassı
13 ZIRPE v. HAUS-FARRENKOPF

AKU 01421, 03.03.07, M-F 8666, black&brown

(DJENGES KAHN v. SANTE’S HOME x OXANA v. HAUS-FARRENKOPF)

BREEDER/ Yetişdirici: Werner Farrenkopf

OWNER/Sahibi: Akhmedov E.
OPEN CLASS

Açıq klass
14 CINTA iz ROZY VETROV

AKU 01135, 06.12.06, grey

(BRIT s. LUBOVHO DVORA x PATTI iz ROZY VETROV)

BREEDER/ Yetişdirici: Lazareva S.

OWNER/Sahibi: Aliyev S. & Agabeyli Z.
15 MANJA a. d. BRUNNENSTRASSE

AKU 01235, 06.02.07, C-K 2469, black&brown

(ELOY v. ST. MİCHAELSBERG x VEGA v. d. HOPFENHALLE)

BREEDER/Yetişdirici:Otto Korber-Ahrens

OWNER/ Sahibi: Akhmedov E.
16 ADISA v. NOORT

AKU 01388, 06.08.07, D-D 1824, black&brown

(NAXOS v. HÖLTKAMPER SEE x GHIBLE v. NOORT)

BREEDER/ Yetişdirici: Edzard Müller

OWNER/Sahibi: Akhmedov E.

OLD ENGLISH SHEEP DOG(BOBTAIL)

Qədim İngilis Çoban İti (Bobteyl)

MALES

Erkəklər
CHAMPION CLASS

Çempion klassı
17 GERVAİS aus dem ELBE-URSTROMTAL

RKF 2213672, 18.08.07, BHBHPO, white& blue

(EXCALIBUR a. d. ELBE-URSTROMTAL x CREDITCARD a. d. ELBE-URSTROMTAL )

BREEDER/Yetişdirici: Belgium

OWNER/ Sahibi: Koval & Birukova

GROUP 2

Qrup 2
ANATOLIAN SHEPHERD DOG

Anatoliya Çoban İti
MALES

Erkəklər

JUNIOR CLASS

Yuniorlar klassı
18 CANKO

Change, 20.04.08, pale

(X)

OWNER/ Sahibi: Xüsusi Dövlət Müdafiə Xidməti



BERNER SENNENHUND

Bern Dağ İti

FEMALES

Dişilər
INTERMEDIATE CLASS

İntermedia klassı
19 SENNENHUND ROSSII RUMER

RKF 2166474, 18.10.07, ZNC 560,643098100067158 tricolor

(USTUS v. d. GROSSEN GUSEN x SENNENHUND ROSSII ANDROMEDA)

BREEDER/ Yetişdirici: Fedorovicheva E. & Shevirova L.

OWNER/Sahibi: Mustafayeva L. & Fedorovicheva E.


BULLMASTIFF

Bulmastif

MALES

Erkəklər
CHAMPION CLASS

Çempion klassı
Ch Rus

20 FROM HAUS ROZIN EL-DIKSON

RKF 2032578, 16.02.07, TET 139, red

(FROM HAUS ROZIN PALMER x FROM HAUS ROZIN SIMONA)

BREEDER/Yetişdirici: Rozin B.

OWNER/ Sahibi: Rozin B.

CAUCASIAN SHEPHERD DOG

Qafqaz Çoban İti
MALES

Erkəklər
PUPPY CLASS

Küçüklər klassı
21 DETI KAVKAZA EXCLUSIVE

AKU 00684, 17.07.08, DBN 2504, grey

(SOKROVISHA VALKİRII LYUTY x SHAKIRA)

BREEDER/Yetişdirici: Aseeva L.

OWNER/ Sahibi: Mamedov F.
JUNIOR CLASS

Yuniorlar klassı
22 M-CHEKAN

AKU 00675, 02.04.08, AZ 892, fawn

(BAY-BEK x SHAKHIRIZADA)

BREEDER/ Yetişdirici: Semivrajnov G.

OWNER/Sahibi: Gadirov F.
OPEN CLASS

Açıq klass
23 RUSSKIY RISK IDEAL

AKU 00652, 01.05.07, grey

(RUSSKIY RISK ATAS x ANUSH)

BREEDER/ Yetişdirici: Yagodkina T.

OWNER/Sahibi: Balayev K.
24 RUSSKIY RISK BALU II

AKU 00651, 28.02.07, DGR 2073, grey

(RUSSKIY RISK ATAS II x ANUSH)

BREEDER/Yetişdirici: Yagodkina T.

OWNER/ Sahibi: Guliyev F.
25 BAY-BEK

AKU 00661, 21.06.06, DRB 451, grey

(BASMACH x EGLE)

BREEDER/Yetişdirici: Levkin

OWNER/ Sahibi: Aliyev R.

DEUTSCHER BOXER

Alman Boksyoru
MALES

Erkəklər
JUNIOR CLASS

Yuniorlar klassı
26 AMIGO MON AMI

AKU 00304, 20.06.08, PNT 0190, red

(SAN-DIEGO v. GERMAN DREAM x VANBOKS UKOTAMI)

BREEDER/Yetişdirici: Kaloev A.

OWNER/ Sahibi: Hasanova A.
FEMALES

Dişilər
INTERMEDIATE CLASS

İntermedia klassı
27 RUS LA FLER VIVA RUSSIA

AKU 00298, 13.12.07, XCR 14, red

(NAVAR del TAJO x DIVA LA FLEUR s SEMI HOLMOV)

BREEDER/Yetişdirici: Andrianova L.

OWNER/ Sahibi: Dzhafarova E.
DOBERMANN

Doberman
MALES

Erkəklər
PUPPY CLASS

Küçüklər klassı
28 PRIDE of RUSSIA LUKA

AKU 00757, 28.07.08, brown & tan

(BORIS iz DOMA DOMENI x MODUS OST KALINA KRASNAYA)

BREEDER/Yetişdirici: Gorbachev A.

OWNER/ Sahibi: Guliyev E.

29 PRIDE of RUSSIA LEGOLAS

AKU 00756, 28.07.08, black & tan

(BORIS iz DOMA DOMENI x MODUS OST KALINA KRASNAYA)

BREEDER/Yetişdirici: Gorbachev A.

OWNER/ Sahibi: Salikova E.
WORKING CLASS

İşlək klass
30 MODUS OST KAPİTAN KOKOS

RKF 1611670, VSK 50, 11.09.04, black&tan

(S”LICHOBOR TIGRIS x MODUS OST VIVA VIRTUAL)

BREEDER/Yetişdirici: Bogdanova O.

OWNER/ Sahibi: Kozlova E.
FEMALES

Dişilər
OPEN CLASS

Açıq klass
31 MODUS OST BON BON

AKU 00744, VSK 61, 09.11.06, brown&tan

(MODUS OST WILD WIND x MODUS OST VIVA VIRTUAL)

BREEDER/Yetişdirici: Bogdanova O.

OWNER/ Sahibi: Agabeyli Z.
32 PANTHERA IZ ZOOSFERY

AKU 00745, WAC 572, 23.08.09, black&tan

(LIVONIJA BARON HERO HERONIMUS x ORJE BOLIVIA BANANA)

BREEDER/Yetişdirici: Rozanberg E.

OWNER/ Sahibi: Agabeyli Z.
33 LUANDA v. FEUER STAMM

AKU 00741, AA 362, 14.12.06, black&tan

(MODUS OST KROKUS KOMANDOS x CASSANDRA v. FEUER STAMM)

BREEDER/Yetişdirici: Agabeyli Z.

OWNER/ Sahibi: Agabeyli Z.

RİESENSCHNAUZER

Rizenşnauser
MALES

Erkəklər
OPEN CLASS

Açıq klass
34 ALEKS

AKU 00017, 20.12.06, T 1365, black

(RUS ASTERSHVARC RIK x DJENTLI BON BUTTERFLY )

BREEDER/Yetişdirici: Hidayatov N.

OWNER/ Sahibi: Miroshnik V.
WORKING CLASS

İşlək klassı
35 BORODACH OBERON

RKF 1479283, 02.10.03, ВИК 131, black

(GLORIS ARMAY ROSS x LOTTA POU MAGESTIC)

BREEDER/Yetişdirici: Morozova L.

OWNER/ Sahibi: Nazarova T.

CHAMPION CLASS

Çempion klassı
Ch Rus, Ukr, Md

36 GLORIS BASKIN ROBINS

RKF 1915982, 14.02.06, AMZ 21-06, black

(INGEBARS GHOSTBUSTER x GLORIS BASKA)

BREEDER/Yetişdirici: Seleverstova

OWNER/ Sahibi: Nazarova
FEMALES

Dişilər
JUNIOR CLASS

Yuniorlar klass
37 NADEJDA iz IMPERII LARIEL

AKU 00018, 20. 05.08, GRL 100, black

(INTERNATIONAL WINNER iz IMPERII LARIEL x GENTLY BORN POBEDA )

BREEDER/Yetişdirici: Suhomlinova E.

OWNER/ Sahibi: Miroshnik V


ROTTWEILER

Rotveyler
FEMALES

Dişilər
OPEN CLASS

Açıq klass
38 ARWEN v. THUNOR HAUS

AKU 00882, 10.08.07 , AA417, black & tan

(ODO KAISER FROM ROYAL BREED OF KANJEVAC x ATHEA v. EVERSTAL)

BREEDER/Yetişdirici: Slater G.

OWNER/ Sahibi: Giniatulov M.

SHAR PEI

Şarpey


FEMALES

Dişilər
CHAMPION CLASS

Çempion klassı
39 BELLSHOU NEVER STOP

RKF 1881824, 16.02.06, VPA 644, Red-dilute

(BELLSHOU ADRENALIN x BELLSHOU NEVADA)

BREEDER/Yetişdirici: Kazaryan B.

OWNER/ Sahibi: Pankratov D.

SREDNEASIATSKAIA OVTCHARKA

Orta Asiya Çoban İti
MALES

Erkəklər
JUNIOR CLASS

Yuniorlar klass
40 RUSSKİY RİSK ATİLLA

AKU 00301, 08.06.08, DGR 2271, white&red

(RUSSKIY RISK VESSALAM X RUSSKIY RISK AGZYBERLIK)

BREEDER/Yetişdirici: Yagodkina T.

OWNER/ Sahibi: Guliyev F.

ZWERGPINSCHER

Tsverqpinçer

MALES

Erkəklər
OPEN CLASS

Açıq klass
41 ART SIMPATIYA USPEH

RKF 22449921, 11.01.08, VTV 63, red

(SAAR ME BEIT HAMAAYAN x ART SIMPATIYA VIVAT VIKTORIYA)

BREEDER/Yetişdirici: Neizvestnaya I.

OWNER/ Sahibi: Neizvestnaya I.

CHAMPION CLASS

Çempion klassı
Ch Rus

42 SLAVJANKA JEAN PAUL GAULTIER

RKF 2249559, 13.11.07, BGV 258, black&tan

(SLAVJAN LUX BOY FOR MALAGRIS x GURIT ME BEIT HAMAAYAN)

BREEDER/Yetişdirici: Baklushin G.

OWNER/ Sahibi: Baklushin G
FEMALES

Dişilər
OPEN CLASS

Açıq klass
43 SLAVJANKA ULTRA

RKF 1976218, 16.11.06, BGV 201, black&tan

(SLAVJAN IMPERATOR x JOZEFINA)

BREEDER/Yetişdirici: Baklushin G.

OWNER/ Sahibi: Baklushin G

CHAMPION CLASS

Çempion klassı
Ch Rus

44 SLAVJANKA CHERRY BLACK LADY

RKF 2000970, 26.01.07, BGV 218, black&tan

(SAAR ME BEIT HAMAAYAN x GURIT ME BEIT HAMAAYAN)

BREEDER/Yetişdirici: Baklushin G.

OWNER/ Sahibi: Baklushin G.

ZWERGSCHNAUZER

Tsverqşnauser
PEPPER& SALT
MALES

Erkəklər
JUNIOR CLASS

Yuniorlar klassı
45 TOP TARGET FILIP

AKU 00001, 06.12.07, AUS 277, pepper & salt

(HONZA-DUTCH v.d.’n OPPASSER x TOP TARGET HLOYA)

BREEDER/Yetişdirici: Sviridova N.O.

OWNER/ Sahibi: Sokolova E.

OPEN CLASS

Açıq klass
46 VASILEK iz SALSKOY STEPI

RKF 2182916, 09.06.07, ATO 1332, pepper & salt

( GLORIS MERLIN x USLADA iz SALSKOY STEPI )

BREEDER/Yetişdirici: Ermakov A.M.

OWNER/ Sahibi: Shevchuk E. I.

FEMALES

Dişilər
OPEN CLASS

Açıq klass
47 TSUNAMI iz MITKOV EKATERINY

RKF 1338176, 01.10.02, BEO 031, pepper & salt

(TRIXER HINDENBURG x SUPER PLAY’S QUELLE QUIFF)

BREEDER/Yetişdirici: Bauges E.

OWNER/ Sahibi: Ermakov A.M.

CHAMPION CLASS

Çempion klassı
Ch Geo

48 USLADA iz SALSKOY STEPI

RKF 1717810, 04.02.05, ATO 744, pepper & salt

(BENEFIT REZLARK x TRYN-TRAVA iz SALSKOY STEPI)

BREEDER/Yetişdirici: Ermakov A.

OWNER/ Sahibi: Ermakov A.

BLACK & SILVER

FEMALES

Dişilər

CHAMPION CLASS

Çempion klassı
Ch Rus

49 GLORIS BANSAI

RKF 2100008, 19.04.07, AMZ 20-07, black&silver

(SHEER WINNER S. TAGANIEGO ROGA x GLORIS AMURETTE)

BREEDER/Yetişdirici: Seleverstova

OWNER/ Sahibi: Pilyagina G.

WHITE
FEMALES

Dişilər
BABY CLASS

Bebi klassı
50 RAVEN PRIDE BEAUTY SNOW

Change, 28.11.08, DDW 331, white

(SNEZHNOE CHUDO GLEN EARL WHITE x SNEZHNOE

CHUDO FRANCHESKA AVGUSTA)

BREEDER/Yetişdirici: Voronina M.

OWNER/ Sahibi: Pilyagina G.



GROUP 3

Qrup 3
AMERİCAN STAFFORDSHİRE TERRİER

Amerika Staffordşir Teryeri

MALES

Erkəklər
OPEN CLASS

Açıq klass
51 IRBIS VSELENNIY iz SOZVEZDIYA STAFF

RKF 1868993, 15.04.06, JCP 037, red & fawn

(IMPERIA STAFF VATSON VITA KENBO x VITA KENBO GRAFINYA)

BREEDER/Yetişdirici: Maryeva E.

OWNER/ Sahibi: Ivanova S.
CHAMPION CLASS

Çempion klassı
Ch Rus

52 TAIGER LAND SHERIDAN

RKF 1952956, 30.06.06, TGR 182, brindle & white

(BAKARORO END ITUBORI ROMUL x MELPOMENA s USSURIISKOGO BEREGA)

BREEDER/Yetişdirici: Vasilyeva T.

OWNER/ Sahibi: Saenko S.

Ch Rus, Ukr

53 CHRONOS VIRGINIA RENEGADE

RKF 1885233, 05.09.04, RD SP TD, red & fawn

(HIGHLANDER’S RENEGADE RIDER x CHRONOS WHAT YOU WILL)

BREEDER/Yetişdirici: Stokes A.

OWNER/ Sahibi: Maryeva E.

FEMALES

Dişilər
INTERMEDIATE CLASS

İntermedia klassı
54 PARADISE of MY HEART iz SOZVEZDIYA STAFF

RKF 2184004, 27.11.07, JCP 075, blue & white

(CHRONOS VIRGINIA RENEGADE x VANESSA MISS VSELENNAYA

Iz SOZVEZDIYA STAFF)

BREEDER/Yetişdirici: Maryeva E.

OWNER/ Sahibi: Maryeva E. & Rogatovskaya


OPEN CLASS

Açıq klass
55 BAKARORO END ITUBORI NYRVANA

RKF 2188264, 25.12.07, CCB 566, red & white

(BAKARORO END ITUBORI RISHI x BAKARORO END ITUBORI MAHAKALI)

BREEDER/Yetişdirici: Saenko S.

OWNER/ Sahibi: Drinyaev V.
CHAMPION CLASS

Çempion klassı
Ch Rus, Ukr

56 KOROLEVA MOIH GREZ iz SOZVEZDIYA STAFF

RKF 1984935, 26.07.06, JCP 044, blue & fawn

(IMPERIA STAFF VATSON VITA KENBO x SANDUNE AREN’T YOU ENVIOUS)

BREEDER/Yetişdirici: Maryeva E.

OWNER/ Sahibi: Maryeva E. & Klyueva


SCOTTISH TERRIER

Şotlandiya teryeri
MALES

Erkəklər
OPEN CLASS

Açıq klass
57 JESVİT VİNTER NİGHT

AKU 00001, 03.01.05, GHK 80, wheaten

(GEMMA STONEHENGE UGNI BLAN x LANGOBARD SVON SONG)

BREEDER/Yetişdirici: Krivaleva S.N.

OWNER/ Sahibi: Askenderov M.

WEST HIGHLAND WHITE TERRIER

Vest Haylend Ağ Teryeri

MALES

Erkəklər
CHAMPION CLASS

Çempion klassı
58 GİGULEVSKAYA GEMCHUGİNA VOZDUSHNY POTSELUY

RKF 2023127, 26.11.06, AKF 7, white

(A TES SOUHAITS DU MOULIN DE MAC GREGOR x ALL-WEST SNOWSPRITE)

BREEDER/Yetişdirici: Litvinenko O.

OWNER/ Sahibi: Chervoneva O.
FEMALES

Dişilər
INTERMEDIATE CLASS

İntermedia klassı
59 GİGULEVSKAYA GEMCHUGİNA GOSPOZHA UDACHA

RKF 2158407, 02.11.07, AKF 11, white

(ROYAL IMPRINT of SURPRISE x ALL-WEST SNOWSPRITE)

BREEDER/Yetişdirici: Litvinenko O.

OWNER/ Sahibi: Litvinenko O.

YORKSHIRE TERRIER

Yorkşir Teryeri

MALES

Erkəklər

BABY CLASS

Bebi klassı
60 GRAND OVACİA VODEVİL

RKF 2388488, 06.12.08, GRN 008, steel blue & tan

(TAKE-CARE du DOMAINE de MONDERLAY x MOJA MECHTA SIMFONIA STAR)

BREEDER/Yetişdirici: Semidotskaya V.

OWNER/ Sahibi: Kornetova N.
INTERMEDIATE CLASS

İntermedia klassı
61 ROYAL BOUTIQUE NAVIGATOR’S PRESENT

RKF 2030586, 01.10.06, XAX 727, steel blue & tan

(nicnak’s navigator x NASTYGIRL of NEW DEAL)

BREEDER/Yetişdirici: Andreeva O.

OWNER/ Sahibi: Andreeva O.
FEMALES

Dişilər
BABY CLASS

Bebi klassı
62 YORKSITY CHIO CHIO SAN

Change, 07.12.08, AUF 6941, steel blue & tan

(ALPIYSKIY CVETOK JASMIN x MOLLY SENYORA)

BREEDER/Yetişdirici: Stukalina A.

OWNER/ Sahibi: Ibragimova D.
INTERMEDIATE CLASS

İntermedia klassı
63 ROYAL BOUTIQUE VECENZA for AIZLEN

RKF 2112286, 01.07.07, XRB 12, steel blue & tan

(DURRER’S EXCLUSIVE PRIORITY x MINI SHOP FEMINA)

BREEDER/Yetişdirici: Andreeva O.

OWNER/ Sahibi: Glazkova E.
OPEN CLASS

Açıq klass
64 BJANKA BEATRIS LIZETTA

RKF 2260655, 11.12.07, AAJ 1584, steel blue & tan

(MOYA MECHTA BON PARI x MARI BIJY BEAUTIFUL FOREVA)

BREEDER/Yetişdirici: Lizunova M.

OWNER/ Sahibi: Lizunova M.

GROUP IV

Qrup IV
DACHSHUND STANDARD SMOOTH-HAIRED

Standart Taksa- Qısatuklu
MALES

Erkəklər
CHAMPION CLASS

Çempion klassı
65 BESPODOBNY MARS

RKF 1831427, 09.11.05, RDV3150, red

(ALEKS LAKSAR ETALON x INFANTA)

BREEDER/Yetişdirici: Bulanova T.

OWNER/ Sahibi: Zheleznyak E.

Dachshund MINIATURE wire-haired

Miniatyur Taksa – Kobudtuklu
MALES

Erkəklər
CHAMPION CLASS

Çempion klassı
66 DRAKESLEAT HUMPREY GOCART

AH02081101, 23.02.07, chip 981000002106413, black&tan

(DRAKESLEAT RIS OTTO x DRAKESLEAT NIP PON TUCK)

BREEDER/ Yetişdirici: Zena Thorn-Andrews

OWNER/Sahibi: Lobakin V.
FEMALES

Dişilər
INTERMEDIATE CLASS

İntermedia klassı
67 I-GRUSHKA ZOLOTAYA RYBKA

22.12.07, IGR 32, wild boar

(ARCO da VELLA DON QUIXOTE x KEROLAIN YDGEL ZNATNAYA LEDI)

BREEDER/ Yetişdirici: Grushko S.

OWNER/Sahibi: Nikolaeva O.

Dachshund RABBIT SMOOTH-haired

Dovşan Taksası – Qısatuklu

FEMALES

Dişilər
CHAMPION CLASS

Çempion klassı
Ch Rus

68 LİBERİUM AVİS Z’JOZEFA

RKF 2006422, 05.11.06, GZM 006, red

(OLFF AMAIZE PICCOLINO x LIBERUM AVIS APELSINKA)

BREEDER/ Yetişdirici: Selivonek N.

OWNER/Sahibi: Nikolaeva O.

GROUP 5

Qrup 5
GREAT JAPANESE DOG (AMERICAN AKITA)

Amerika Akitası
FEMALES

Dişilər
CHAMPION CLASS

Çempion klassı
Ch Mol, Ukr, Rus, RKF, Az

69 İNDEVOR STARFİRE GOLDEN DREAM

RKF 1544784, 15.01.04, BBEY 002, sable & white

(SAMAKANT ROYAL PLAYBOY x BAKSI)

BREEDER/Yetişdirici: Prikhodko V.

OWNER/ Sahibi: Koval G.

SHIBA

Şiba

FEMALES

Dişilər
INTERMEDIATE CLASS

İntermedia klassı
70 HANDZİMEMESİTE DAİ İTİ NO

RKF 2122505, 02.09.07, ACA 5457, red

(VORMUND TO RUSSİA WİTH LOVE x ZENJI de MONTE de HAYA )

BREEDER/Yetişdirici: Zakamskaya E.

OWNER/ Sahibi: Dudko O.
GROUP 8

Qrup 8
AMERICAN COCKER SPANIEL

Amerika koker spanieli
FEMALES

Dişilər
INTERMEDIATE CLASS

İntermedia klassı
71 SIAMM IMPRESSIVE MERCEDES

RKF 2120141, 08.09.07, AST 31, buff

(KHAFKA’S CALL-ME-BLOND x MISHEL SENT-PLUSH)

BREEDER/ Yetişdirici: Semyushkin M.

OWNER/Sahibi: Semyushkin M.
CHAMPION CLASS

Çempion klassı
72 SIAMM DANISSIMO

RKF 1987184, 02.01.07, AST 22, buff

(DARKEHAVEN BULLSEYE x MIRACLE OF NATURE)

BREEDER/ Yetişdirici: Seiouchkine M.

OWNER/Sahibi: Bunkina G.
GOLDEN RETRIEVER

Qızıl Retriver
MALES

Erkəklər
OPEN CLASS

Açıq klass
73 AVANTURİN MOE SOKROVİSCHE

RKF 2227385, 16.05.07, MC 2-2, gold

(LEXUS GREY ERL x ANITA)

BREEDER/ Yetişdirici: Torsunova Y.

OWNER/Sahibi: Ivaniukov S.

LABRADOR RETRIEVER

Labrador Retriver
MALES

Erkəklər
BABY CLASS

Bebi klassı
74 EMIN’S EXCLUSIVE YAGO

AKU 00078, 01.01.09, BZ 012, yellow

(DOLCHE MIO ZHERALDIN x PUMA)

BREEDER/Yetişdirici: Nuriyev E.

OWNER/ Sahibi: Sadikhov F.
PUPPY CLASS

Küçüklər klassı
75 EMIN’S EXCLUSIVE VIVIEN

AKU 00074, 13.08.08, AZ 946, yellow

(DOLCHE MIO ZHERALDIN x PATRISIA)

BREEDER/Yetişdirici: Nuriyev E.

OWNER/ Sahibi: Lisitsa
JUNIOR CLASS

Yuniorlar klassı
76 Zolotaya osen elfiyskiy klinok

rkf 2200111, 19.12.07, abi 3470, yellow

(attikonak truly madly deeply X olivia elizabet)

BREEDER/Yetişdirici: Ivanova M.

OWNER/ Sahibi: Slowinsky M.
OPEN CLASS

Açıq klass
77 AL SHOK v. IZUM KiSH
AKU 00072, 26.03.07, chocolate

(BENTAMEN x ALEXANDRA)

BREEDER/Yetişdirici: State Customs Kennel GEO

OWNER/ Sahibi: Lisitsa E.


FEMALES

Dişilər
WORKING CLASS

İşlək klassı
78 KASADOR SUERTE AMARETTO

RKF 1857351, 11.03.06, ABI 1420, chocolate

(COODQUITE’S LET ME KNOW x ELLOU BITL TSAREVNA LEBED)

BREEDER/Yetişdirici: Rachenkova E.

OWNER/ Sahibi: Moshkovskaya E.
GROUP 9

Qrup 9
BOULEDOGUE FRANCAİS

Fransa Buldoqu

MALES

Erkəklər
CHAMPION CLASS

Çempion klassı
Ch Rus

79 A'VIGDORS TRIUMPH

RKF 1875302, 09.10.06, XXX 37, fawn

(TEXAS BOY v. FIVELZIGHT x TOCHKA PRITJAZHENIJA VIOLETTA)

BREEDER/Yetişdirici: Khomasuridze R.

OWNER/ Sahibi: Miroshnichenko M.

CANICHE NAIN

Cırtdan Pudel
WHITE
FEMALES

Dişilər
CHAMPION CLASS

Çempion klassı
Ch Rus

80 GRAFİKA ELLANZ VANİLLA SKY

RKF 2104499, 31.12.06, SPK 026, white

(AIRY ARABESKA HIGHFLYER LOVING SKY x SOLNECHNYI LEV VALENSIA)

BREEDER/Yetişdirici: Zaytseva E.

OWNER/ Sahibi: Zaytseva E.

CHIHUAHUA-SMOOTH HAIRED

Çixuaxua-Qısatüklü

MALES

Erkəklər
OPEN CLASS

Açıq klass
Ch Rus, RKF, Mol, Ukr

81 NIBELUNG iz GRADA KATERINY

RKF 1656440, 07.09.04, BPN 12 П, black & tan

(VELUR DLJA GRADA KATERINY x KONSTANSIA iz GRADA KATERINY)

BREEDER/Yetişdirici: Prohorova I.

OWNER/ Sahibi: Ryabkova E.
CHAMPION CLASS

Çempion klassı
Ch Rus, RKF, Blr, Mol, Lit

82 SHAH ARPILIN BENEFIS BRED PITT

RKF 1815770, 04.01.06, VGZ 486, blue & tan

(CHIPAU ACE OF HEARTS x DZHEIN)

BREEDER/Yetişdirici: Androsenko L.

OWNER/ Sahibi: Ryabkova E.
FEMALES

Dişilər
JUNIOR CLASS

Yuniorlar klassı
83 EVGENIKA SAURI

Change, 01.03.08, VRK 324, red

(HELENA’S BAND KING OF THE DANSING RING x EVGENIKA VECHERNYAYA VENECIA)

BREEDER/Yetişdirici: Ruduakova Z.

OWNER/ Sahibi: Ryabkova E.

CHIHUAHUA-LONG HAIRED

Çixuaxua-Uzuntüklü

MALES

Erkəklər
JUNIOR CLASS

Yuniorlar klassı
84 CHIHUA BLUZ TREASURE BABE

RKF 2230947, 13.02.08, BVF 433, merle

(PAHKINAN MR TX-TEX x ZENA KOROLEVA VOINOV HELENA BAND)

BREEDER/Yetişdirici: Filipenko A.

OWNER/ Sahibi: Ryabkova E.
OPEN CLASS

Açıq klass
85 HI-C ELTON JOHN OF LITTEBARK

RKF 2406582, 13.06.06, chocolate spotted on white

(HI-C OSCEOLA SUEDE-L x HI-C PAINTED FOX L)

BREEDER/Yetişdirici: Sandra & Fred Clark

OWNER/ Sahibi: Loginova O.
CHAMPION CLASS

Çempion klassı
86 EVGENIKA ODER OF CAPUCCHINO

RKF 2129295, 04.06.07, VRK 292, chocolate & tan white

(EVGENIKA DZHUMANDZHI x EVGENIKA BUSINKA)

BREEDER/Yetişdirici: Rudyakova Z.

OWNER/ Sahibi: Ryabkova E.
FEMALES

Dişilər
JUNIOR CLASS

Yuniorlar klassı
87 BLONDY GIRL LIZETTA STYLE

Change, 16.06.08, HIB 138, white

(EVGENIKA ODER OF CAPUCCHINO x JIZEL JELIZIYA ZHENEV’EVA)

BREEDER/Yetişdirici: Baymuchametova T.

OWNER/ Sahibi: Ryabkova E.

CHINESE CRESTED DOG

Kəkilli Çin İti
FEMALES

Dişilər
INTERMEDIATE CLASS

İntermedia klassı
88 BI-LAV PLUS EGIPTEANKA

RKF 2220368, 14.09.07, 09597, black

(BI-LAV PLUS FUROR FORTUNA x BI-LAV PLUS TIRAMIISS)

BREEDER/Yetişdirici: Lavrova L.

OWNER/ Sahibi: Romanova G.
OPEN CLASS

Açıq klass
89 CHAINA DZHEDAI KVINSI BELAYA MAGIA

RKF 2169882, 15.10.07, GDK 217, white & bronze

(ZHOLESK IMPOZANTNY PUFF x CHAINA DZHEDAI MONNA LIZA)

BREEDER/Yetişdirici: Zinchenko O.

OWNER/ Sahibi: Romanova G.
MALTESE

Maltez

MALES

Erkəklər
JUNIOR CLASS

Yuniorlar klassı
90 BALOVEN SUDBI

AKU 00001, 19.05.08, DMG 3044, white

(GARIK x ROZALIYA)

BREEDER/Yetişdirici: Xalturina T.

OWNER/ Sahibi: Yasireva A.
INTERMEDIATE CLASS

İntermedia klassı
91 DIAMOND GEMENI CHAMPAGNE

RKF 2252406, 23.01.08, KBE 69, white

(TA-JON’S CAP’N CRUNCH x VENDETTA OT DIAMOND GEMENI)

BREEDER/Yetişdirici: Lobacheva E.

OWNER/ Sahibi: Lizunova M.

PUG

Mops
MALES

Erkəklər
INTERMEDIATE CLASS

İntermedia klassı
92 PERSIK BIS SMAK KRASAVCHIK

RKF 1943805, 31.08.06, GSK 230, fawn

(TYSON NOERIS x PERSIK BIS SMAK ROMOVAYA BULOCHKA)

BREEDER/Yetişdirici: Bobrova S.

OWNER/ Sahibi: Pirogova I.
GROUP X

Qrup X
AFGHAN HOUND

Əfqan Tazısı

MALES

Erkəklər
CHAMPION CLASS

Çempion klassı
Ch Ukr, Rus

93 KİSS ‘ KONSEPSION SHAMPAGNE SHOW

RKF 1886443, 30.04.06, ZZH 115, tiger w/mask

(KNAFKA’S SHAMPAGNE COCTAIL x RUSSIAN VERSION PAHLAVI OT IV ZARAUT)

BREEDER/Yetişdirici: Kisileva

OWNER/ Sahibi: Kaneeva
BREEDS NOT RECOGNISED BY FCI

BKF Tərəfindən təstiq olunmayan it cinsləri
AMERICAN BULLDOG

Amerika Buldoqu
MALES

Erkəklər
CHAMPION CLASS

Çempion klassı
Ch Rus, Rom, Bul

94 BULDOZER BILL

RKF 1958045, 20.07.06, MVM 08, ` white&brindle

(PEREGRINA BRAVEHEART BUTSH x HILLARI)

BREEDER/Yetişdirici: Koroteeva S.

OWNER/ Sahibi: Romanova G.
Additional list

Əlavə siyahı
SREDNEASIATSKAIA OVTCHARKA

Orta Asiya Çoban İti
MALES

Erkəklər
PUPPY CLASS

Küçüklər klassı
95 HRANİT VERNOST BRİLLİANT

Change, 01.11.08, RGE 838, white

( TURKMEN KALA AZAT x FORTUNA)

BREEDER/Yetişdirici: Klimkova M.

OWNER/ Sahibi: Teymurov Kh.
96 BACK

Change, 30.09.08, F 10762, grey & white

(CHEYNAZ x GULCHITAY)

BREEDER/Yetişdirici: Bakhtadze A.

OWNER/ Sahibi: Suleymanov G.

PUG

Mops

FEMALES

Dişilər
INTERMEDIATE CLASS

İntermedia klassı
97 MONPASYE IZABELLA CHORNIY VINOGRAD

RKF 1907521, 17.07.06, AIA 164, black

(LYUBIMCHIK MONPASYE IZ STROGINO x MONPASYE BARANOCHKA)

BREEDER/Yetişdirici: Drozdovskaya E.



OWNER/ Sahibi: Pirogova I.

Yüklə 221 Kb.

Dostları ilə paylaş:




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə