Main roads western australia



Yüklə 29,22 Mb.
Pdf görüntüsü
səhifə14/31
tarix24.08.2017
ölçüsü29,22 Mb.
1   ...   10   11   12   13   14   15   16   17   ...   31

Gyrostemonaceae
675.
2778 Codonocarpus cotinifolius (Native Poplar, Kundurangu)
676.
2783 Gyrostemon racemiger
677.
2784 Gyrostemon ramulosus (Corkybark)
678.
Gyrostemon sp.
679.
2788 Gyrostemon subnudus
680.
2791 Tersonia cyathiflora (Button Creeper)
681.
2792 Walteranthus erectus
P2
Haemodoraceae
682.
1407 Anigozanthos flavidus (Tall Kangaroo Paw)
683.
1409 Anigozanthos humilis (Catspaw)
684.
11434 Anigozanthos humilis subsp. humilis
685.
1411 Anigozanthos manglesii (Mangles Kangaroo Paw, Kurulbrang)
686.
11261 Anigozanthos manglesii subsp. manglesii
687.
11565 Anigozanthos manglesii subsp. quadrans
688.
1414 Anigozanthos pulcherrimus (Yellow Kangaroo Paw)
689.
Anigozanthos sp.
690.
1417 Blancoa canescens (Winter Bell)
691.
11414 Conostylis aculeata subsp. breviflora
692.
12109 Conostylis aculeata subsp. preissii
693.
11641 Conostylis aculeata subsp. rhipidion
694.
1420 Conostylis androstemma (Trumpets)
695.
1421 Conostylis angustifolia
696.
1423 Conostylis aurea (Golden Conostylis)
697.
1427 Conostylis candicans (Grey Cottonhead)
698.
12027 Conostylis candicans subsp. calcicola
699.
11438 Conostylis candicans subsp. candicans
700.
11515 Conostylis candicans subsp. procumbens
701.
1428 Conostylis canteriata
702.
Conostylis crassinerva subsp. absens
703.
Conostylis crassinerva subsp. crassinerva
704.
11773 Conostylis crassinervia subsp. absens
705.
11938 Conostylis crassinervia subsp. crassinervia
706.
1435 Conostylis hiemalis
707.
1436 Conostylis juncea
708.
1437 Conostylis latens
709.
1446 Conostylis prolifera (Mat Cottonheads)
NatureMap is a collaborative project of the Department of Parks and Wildlife and the Western Australian Museum.

Page 14
Name ID Species Name
Naturalised
Conservation Code
1
Endemic To Query
Area
710.
1451 Conostylis seminuda
711.
1454 Conostylis setigera (Bristly Cottonhead)
712.
Conostylis sp.
713.
1456 Conostylis stylidioides
714.
1457 Conostylis teretifolia
715.
11870 Conostylis teretifolia subsp. teretifolia
716.
1458 Conostylis teretiuscula
717.
1464 Haemodorum brevisepalum
718.
1465 Haemodorum discolor
719.
1469 Haemodorum loratum
P3
720.
1470 Haemodorum paniculatum (Mardja)
721.
1472 Haemodorum simplex
722.
1473 Haemodorum simulans
723.
Haemodorum sp.
724.
1475 Haemodorum spicatum (Mardja)
725.
1476 Haemodorum venosum
726.
1477 Macropidia fuliginosa (Black Kangaroo Paw)
727.
1478 Phlebocarya ciliata
728.
1479 Phlebocarya filifolia
729.
11557 Phlebocarya pilosissima subsp. pilosissima
P3
730.
11906 Phlebocarya pilosissima subsp. teretifolia
P2
731.
1481 Tribonanthes australis
732.
1483 Tribonanthes longipetala
Haloragaceae
733.
33620 Glischrocaryon angustifolium
734.
6143 Glischrocaryon aureum (Common Popflower)
735.
6159 Gonocarpus nodulosus
736.
6161 Gonocarpus pithyoides
737.
Gonocarpus sp.
738.
34676 Meionectes brownii (Swamp Raspwort)
Hemerocallidaceae
739.
1263 Arnocrinum gracillimum
P2
740.
1264 Arnocrinum preissii
741.
1276 Caesia micrantha (Pale Grass Lily)
742.
29439 Caesia sp. Wongan (K.F. Kenneally 8820)
743.
11883 Corynotheca micrantha var. elongata
744.
11283 Corynotheca micrantha var. micrantha
745.
1259 Dianella revoluta (Blueberry Lily)
746.
11636 Dianella revoluta var. divaricata
747.
1292 Hensmania stoniella
P3
748.
1293 Hensmania turbinata
749.
1298 Johnsonia pubescens (Pipe Lily)
750.
19632 Johnsonia pubescens subsp. pubescens
751.
1361 Tricoryne elatior (Yellow Autumn Lily)
752.
29481 Tricoryne sp. Eneabba (E.A. Griffin 1200)
Hypoxidaceae
753.
43764 Pauridia glabella var. leptantha
754.
43760 Pauridia occidentalis
755.
43761 Pauridia occidentalis var. occidentalis
Iridaceae
756.
19179 Moraea flaccida (One-leaf Cape Tulip)
Y
757.
11749 Orthrosanthus laxus var. laxus (Morning Iris)
758.
1541 Patersonia argyrea
P3
759.
1546 Patersonia juncea (Rush Leaved Patersonia)
760.
1550 Patersonia occidentalis (Purple Flag, Koma)
761.
30476 Patersonia occidentalis var. latifolia
762.
30472 Patersonia occidentalis var. occidentalis
763.
1556 Romulea rosea (Guildford Grass)
Y
764.
11544 Romulea rosea var. australis (Guildford Grass)
Y
Juncaceae
765.
1177 Juncus articulatus (Jointed Rush)
Y
766.
1178 Juncus bufonius (Toad Rush)
Y
767.
1179 Juncus caespiticius (Grassy Rush)
768.
11922 Juncus kraussii subsp. australiensis
769.
1188 Juncus pallidus (Pale Rush)
770.
1189 Juncus pauciflorus (Loose Flower Rush)
Juncaginaceae
NatureMap is a collaborative project of the Department of Parks and Wildlife and the Western Australian Museum.

Page 15
Name ID Species Name
Naturalised
Conservation Code
1
Endemic To Query
Area
771.
40661 Cycnogeton lineare
772.
33276 Triglochin isingiana
773.
146 Triglochin minutissima
774.
147 Triglochin mucronata
775.
18587 Triglochin nana
776.
Triglochin procera
Lamiaceae
777.
6835 Hemiandra gardneri (Red Snakebush)
T
778.
16933 Hemiandra glabra
779.
6837 Hemiandra leiantha
780.
6838 Hemiandra linearis (Speckled Snakebush)
781.
6839 Hemiandra pungens (Snakebush)
782.
6840 Hemiandra rubriflora
783.
Hemiandra sp.
784.
38320 Hemiandra sp. Jurien (B.J. Conn & M.E. Tozer BJC 3885)
785.
Hemiandra sp. Jurien (B.J.Conn 3885 & M.E.Tozer)
786.
14595 Hemiandra sp. Watheroo (S. Hancocks 4)
P4
787.
33756 Hemigenia appressa
788.
6847 Hemigenia curvifolia
P2
789.
6849 Hemigenia diplanthera
790.
6856 Hemigenia incana (Silky Hemigenia)
791.
6871 Hemigenia sericea (Silky Hemigenia)
792.
Hemigenia sp.
793.
41020 Hemiphora bartlingii (Woolly Dragon)
794.
6780 Lachnostachys eriobotrya (Lambswool)
795.
Microcorys sp.
796.
15456 Microcorys sp. Coomallo (L. Haegi 2677)
797.
6797 Physopsis spicata (Hill River Lambstail)
798.
Pityrodia sp.
799.
41063 Quoya loxocarpa
800.
41080 Quoya verbascina (Golden Bush)
801.
6930 Stachys arvensis (Staggerweed)
Y
Lauraceae
802.
2948 Cassytha aurea
803.
12073 Cassytha aurea var. aurea
804.
2951 Cassytha flava (Dodder Laurel)
805.
2952 Cassytha glabella (Tangled Dodder Laurel)
806.
11206 Cassytha glabella forma bicallosa
807.
2956 Cassytha pomiformis (Dodder Laurel)
808.
2957 Cassytha racemosa (Dodder Laurel)
809.
11242 Cassytha racemosa forma pilosa
810.
11799 Cassytha racemosa forma racemosa
811.
Cassytha sp.
Lentibulariaceae
812.
7145 Utricularia menziesii (Redcoats)
813.
7148 Utricularia multifida
Loganiaceae
814.
6506 Logania campanulata (Bell-flowered Logania)
815.
6508 Logania flaviflora (Yellow Logania)
816.
6512 Logania spermacocea
817.
16825 Phyllangium divergens
Loranthaceae
818.
13267 Amyema linophylla subsp. linophylla
819.
2380 Amyema miquelii (Stalked Mistletoe)
820.
2401 Nuytsia floribunda (Christmas Tree, Mudja)
Malvaceae
821.
4906 Alyogyne huegelii (Lilac Hibiscus)
822.
43023 Alyogyne sp. Hutt River (B.J. Lepschi & T.R. Lally 2310)
823.
Alyogyne sp. Hutt River (B.J.Lepschi & T.R.Lally 2310)
824.
40908 Androcalva pulchella
825.
40872 Commersonia borealis
826.
13233 Guichenotia alba
P3
827.
5011 Guichenotia ledifolia
828.
5012 Guichenotia macrantha (Large-flowered Guichenotia)
829.
5014 Guichenotia sarotes
830.
4927 Hibiscus drummondii (Drummond's Hibiscus)
831.
Hibiscus sp.
NatureMap is a collaborative project of the Department of Parks and Wildlife and the Western Australian Museum.

Page 16
Name ID Species Name
Naturalised
Conservation Code
1
Endemic To Query
Area
832.
5022 Keraudrenia hermanniifolia
833.
5023 Keraudrenia integrifolia (Common Firebush)
834.
5031 Lasiopetalum drummondii
835.
5033 Lasiopetalum floribundum (Free Flowering Lasiopetalum)
836.
5035 Lasiopetalum indutum
837.
5042 Lasiopetalum ogilvieanum
P1
838.
36660 Lasiopetalum sp. Mount Lesueur (E.A. Griffin 1997)
P2
839.
4958 Lawrencia spicata
840.
4959 Lawrencia squamata
841.
4980 Sida hookeriana
842.
5080 Thomasia foliosa
843.
5084 Thomasia grandiflora (Large Flowered Thomasia)
844.
5086 Thomasia macrocalyx
845.
Thomasia sp.
846.
42040 Thomasia sp. Lesueur (M. Hislop 4217)
Y
Menyanthaceae
847.
36160 Liparophyllum capitatum
Molluginaceae
848.
2838 Macarthuria apetala
849.
2839 Macarthuria australis
Myrtaceae
850.
5330 Astartea fascicularis
851.
36441 Babingtonia camphorosmae (Camphor Myrtle)
852.
45397 Babingtonia cherticola
P3
853.
45398 Babingtonia erecta
854.
45416 Babingtonia grandiflora (Large-flowered Babingtonia)
855.
Baeckea crispiflora subsp. Mt Lesueur ( E.A.Griffin 2325)
Y
856.
Baeckea sp.
857.
17761 Beaufortia aestiva
858.
5377 Beaufortia bicolor
P3
859.
5378 Beaufortia bracteosa
860.
5382 Beaufortia elegans
861.
5384 Beaufortia eriocephala (Woolly Bottlebrush)
P3
862.
Beaufortia sp.
863.
5393 Beaufortia squarrosa (Sand Bottlebrush, Puno)
864.
5401 Calothamnus blepharospermus
865.
35856 Calothamnus glaber
866.
5411 Calothamnus hirsutus
867.
5417 Calothamnus longissimus
868.
5426 Calothamnus quadrifidus (One-sided Bottlebrush, Kwowdjard)
869.
35756 Calothamnus quadrifidus subsp. angustifolius
870.
35816 Calothamnus quadrifidus subsp. quadrifidus
871.
5429 Calothamnus sanguineus (Silky-leaved Blood flower, Pindak)
872.
Calothamnus sp.
873.
5431 Calothamnus torulosus
874.
5441 Calytrix aurea
875.
5447 Calytrix chrysantha
P4
876.
5450 Calytrix depressa
877.
5453 Calytrix drummondii
878.
19980 Calytrix ecalycata subsp. brevis
P3
879.
5458 Calytrix flavescens (Summer Starflower)
880.
5460 Calytrix fraseri (Pink Summer Calytrix)
881.
5465 Calytrix leschenaultii
882.
5476 Calytrix sapphirina
883.
Calytrix sp.
884.
5479 Calytrix strigosa
885.
5493 Chamelaucium drummondii
886.
5498 Chamelaucium uncinatum (Geraldton Wax)
887.
5502 Conothamnus trinervis
888.
17104 Corymbia calophylla (Marri)
889.
17105 Corymbia haematoxylon (Mountain Marri)
890.
Corymbia sp.
891.
5503 Corynanthera flava
892.
5511 Darwinia helichrysoides
893.
5518 Darwinia neildiana (Fringed Bell)
894.
5522 Darwinia pauciflora
895.
5523 Darwinia pimelioides
P4
896.
5528 Darwinia sanguinea
897.
Darwinia sp.
NatureMap is a collaborative project of the Department of Parks and Wildlife and the Western Australian Museum.

Page 17
Name ID Species Name
Naturalised
Conservation Code
1
Endemic To Query
Area
898.
5529 Darwinia speciosa
899.
5534 Darwinia virescens (Murchison Darwinia)
900.
13949 Eremaea asterocarpa
901.
13950 Eremaea asterocarpa subsp. asterocarpa
902.
14097 Eremaea asterocarpa subsp. brachyclada
903.
13952 Eremaea asterocarpa subsp. histoclada
904.
5537 Eremaea beaufortioides
905.
14098 Eremaea beaufortioides var. beaufortioides
906.
14099 Eremaea beaufortioides var. lachnosanthe
907.
14100 Eremaea beaufortioides var. microphylla
908.
5538 Eremaea brevifolia
909.
14102 Eremaea ebracteata var. ebracteata
910.
13955 Eremaea ectadioclada
911.
5540 Eremaea fimbriata
912.
13951 Eremaea hadra
913.
5541 Eremaea pauciflora
914.
14103 Eremaea pauciflora var. calyptra
915.
13818 Eremaea pauciflora var. lonchophylla
916.
14104 Eremaea pauciflora var. pauciflora
917.
5542 Eremaea purpurea
918.
Eremaea sp.
919.
5543 Eremaea violacea (Violet Eremaea)
920.
17459 Eremaea violacea subsp. raphiophylla
921.
36239 Eremaea violacea subsp. violacea
922.
13953 Eremaea x codonocarpa
923.
13956 Eremaea x phoenicea
924.
45253 Ericomyrtus sp. Mt Lesueur (E.A. Griffin 2325)
925.
45215 Ericomyrtus tenuior
926.
12898 Eucalyptus abdita
P2
927.
5545 Eucalyptus accedens (Powderbark Wandoo)
928.
5548 Eucalyptus albida (White-leaved Mallee)
929.
13545 Eucalyptus angularis
P2
930.
12895 Eucalyptus arachnaea subsp. arachnaea
931.
13091 Eucalyptus argutifolia (Wabling Hill Mallee)
T
932.
5560 Eucalyptus beardiana (Beard's Mallee)
T
933.
5580 Eucalyptus camaldulensis (River Gum, Yabalinyba)
934.
35345 Eucalyptus camaldulensis subsp. obtusa (Blunt-budded River Red Gum)
935.
15684 Eucalyptus conveniens
936.
12885 Eucalyptus crispata (Yandanooka Mallee)
T
937.
15494 Eucalyptus diminuta
938.
5628 Eucalyptus drummondii (Drummond's Gum)
939.
5638 Eucalyptus erythrocorys (Illyarrie)
940.
5642 Eucalyptus exilis (Boyagin Mallee)
P4
941.
5643 Eucalyptus falcata (Silver Mallet, Dulyumuk)
942.
5649 Eucalyptus foecunda (Narrow-leaved Red Mallee)
943.
5658 Eucalyptus gittinsii (Northern Sandplain Mallee)
944.
19472 Eucalyptus gittinsii subsp. gittinsii
945.
18292 Eucalyptus gittinsii subsp. illucida
946.
13532 Eucalyptus impensa
T
947.
5680 Eucalyptus johnsoniana (Johnson's Mallee)
T
948.
5690 Eucalyptus lane-poolei (Salmon White Gum)
949.
5691 Eucalyptus lateritica (Laterite Mallee)
T
950.
13543 Eucalyptus leprophloia (Scaly Butt Mallee)
T
951.
11295 Eucalyptus loxophleba subsp. loxophleba (York Gum)
952.
5705 Eucalyptus macrocarpa (Mottlecah, Mudelka)
953.
13531 Eucalyptus macrocarpa subsp. elachantha (Small-leaved Mottlecah)
P4
954.
13530 Eucalyptus macrocarpa subsp. macrocarpa (Mottlecah)
955.
5708 Eucalyptus marginata (Jarrah, Djara)
956.
13547 Eucalyptus marginata subsp. marginata (Jarrah)
957.
5722 Eucalyptus obtusiflora (Dongara Mallee)
958.
19815 Eucalyptus obtusiflora subsp. dongarraensis
959.
19559 Eucalyptus obtusiflora subsp. obtusiflora
960.
42062 Eucalyptus opimiflora
961.
18664 Eucalyptus optima
962.
5730 Eucalyptus oraria (Ooragmandee)
963.
5741 Eucalyptus pendens (Badgingarra Mallee)
P4
964.
13541 Eucalyptus petrensis
965.
16180 Eucalyptus pleurocarpa
966.
12866 Eucalyptus pluricaulis subsp. pluricaulis
967.
13040 Eucalyptus pruiniramis
T
NatureMap is a collaborative project of the Department of Parks and Wildlife and the Western Australian Museum.

Page 18
Name ID Species Name
Naturalised
Conservation Code
1
Endemic To Query
Area
968.
5756 Eucalyptus pyriformis (Pear-fruited Mallee)
969.
5763 Eucalyptus rudis (Flooded Gum, Kulurda)
970.
13511 Eucalyptus rudis subsp. rudis
971.
Eucalyptus sp.
972.
Eucalyptus sp. Badgingarra (D.Nicolle & M.French DN 3515)
Y
973.
5781 Eucalyptus suberea (Mount Lesueur Mallee)
T
974.
5790 Eucalyptus todtiana (Coastal Blackbutt)
975.
5797 Eucalyptus wandoo (Wandoo, Wondu)
976.
12905 Eucalyptus wandoo subsp. pulverea
977.
12906 Eucalyptus wandoo subsp. wandoo
978.
5817 Hypocalymma angustifolium (White Myrtle, Kudjid)
979.
35070 Hypocalymma angustifolium subsp. Swan Coastal Plain (G.J. Keighery 16777)
980.
20851 Hypocalymma gardneri
P3
981.
20044 Hypocalymma hirsutum
982.
31412 Hypocalymma sp. Gairdner Range (C.A. Gardner 9091)
P2
Y
983.
16179 Hypocalymma tenuatum
P2
Y
984.
5829 Hypocalymma xanthopetalum
985.
5835 Kunzea micrantha
986.
17785 Kunzea micrantha subsp. petiolata
987.
5850 Leptospermum laevigatum (Coast Teatree)
Y
988.
5853 Leptospermum oligandrum
989.
Leptospermum sp.
990.
5857 Leptospermum spinescens
991.
37580 Melaleuca acutifolia
992.
5878 Melaleuca blaeriifolia
993.
5881 Melaleuca brevifolia
994.
17982 Melaleuca carrii
995.
5888 Melaleuca ciliosa
996.
19387 Melaleuca clavifolia
997.
5893 Melaleuca concreta
998.
18125 Melaleuca delta
999.
5904 Melaleuca depressa
1000.
19952 Melaleuca dichroma
1001.
19486 Melaleuca hamata
1002.
5919 Melaleuca holosericea
1003.
5920 Melaleuca huegelii (Chenille Honeymyrtle)
1004.
13271 Melaleuca huegelii subsp. huegelii
1005.
13273 Melaleuca incana subsp. incana
1006.
5926 Melaleuca lateritia (Robin Redbreast Bush)
1007.
5930 Melaleuca leiopyxis
1008.
18112 Melaleuca leuropoma
1009.
18435 Melaleuca longistaminea
1010.
41120 Melaleuca marginata
1011.
5936 Melaleuca megacephala
1012.
5949 Melaleuca platycalyx
1013.
5952 Melaleuca preissiana (Moonah)
1014.
5958 Melaleuca radula (Graceful Honeymyrtle)
1015.
5959 Melaleuca rhaphiophylla (Swamp Paperbark)
1016.
19365 Melaleuca ryeae
1017.
5961 Melaleuca scabra (Rough Honeymyrtle, Wurru Bush)
1018.
5964 Melaleuca seriata
1019.
Melaleuca sp.
1020.
18598 Melaleuca systena
1021.
18278 Melaleuca tinkeri
1022.
5983 Melaleuca trichophylla
1023.
5984 Melaleuca uncinata (Broom Bush, Kwidjard)
1024.
5986 Melaleuca urceolaris
1025.
5987 Melaleuca viminea (Mohan)
1026.
19611 Melaleuca zonalis
1027.
6008 Phymatocarpus porphyrocephalus
1028.
Phymatocarpus sp.
1029.
6009 Pileanthus filifolius (Summer Coppercups)
1030.
6010 Pileanthus limacis (Coastal Coppercups)
1031.
6011 Pileanthus peduncularis (Coppercups)
1032.
6012 Regelia ciliata
1033.
6033 Scholtzia involucrata (Spiked Scholtzia)
1034.
6034 Scholtzia laxiflora
1035.
6035 Scholtzia leptantha
1036.
6037 Scholtzia parviflora
1037.
Scholtzia sp.
NatureMap is a collaborative project of the Department of Parks and Wildlife and the Western Australian Museum.

Page 19
Name ID Species Name
Naturalised
Conservation Code
1
Endemic To Query
Area
1038.
20379 Scholtzia sp. Jurien (R. Cranfield & P. Spencer RJC 8443)
1039.
20382 Scholtzia sp. Wongonderrah (M.E. & M.R. Trudgen MET 12000)
1040.
6039 Scholtzia teretifolia
1041.
6041 Scholtzia umbellifera
1042.
6057 Thryptomene hyporhytis
1043.
6060 Thryptomene mucronulata
1044.
Thryptomene sp.
1045.
12388 Verticordia acerosa var. preissii
1046.
12390 Verticordia amphigia
P3
1047.
12393 Verticordia aurea
P4
1048.
12396 Verticordia blepharophylla
1049.
6071 Verticordia brachypoda
1050.
6072 Verticordia brownii
1051.
12401 Verticordia centipeda
1052.
6073 Verticordia chrysantha
1053.
12402 Verticordia chrysanthella
1054.
6076 Verticordia densiflora (Compacted Featherflower)
1055.
12411 Verticordia densiflora var. cespitosa
1056.
15432 Verticordia densiflora var. densiflora
1057.
12414 Verticordia densiflora var. stelluligera
1058.
15620 Verticordia endlicheriana var. manicula
1059.
12422 Verticordia eriocephala (Common Cauliflower)
1060.
12425 Verticordia fragrans
P3
1061.
6082 Verticordia grandiflora (Claw Featherflower)
1062.
6083 Verticordia grandis (Scarlet Featherflower)
1063.
6088 Verticordia huegelii (Variegated Featherflower)
1064.
15433 Verticordia huegelii var. huegelii
1065.
12434 Verticordia insignis subsp. eomagis
P3
1066.
12437 Verticordia laciniata
1067.
14688 Verticordia luteola var. rosea
P1
1068.
14716 Verticordia muelleriana subsp. muelleriana
P3
1069.
10822 Verticordia nobilis
1070.
6103 Verticordia ovalifolia
1071.
6107 Verticordia pennigera
1072.
6109 Verticordia picta (Painted Featherflower)
1073.
6110 Verticordia plumosa (Plumed Featherflower)
1074.
12449 Verticordia plumosa var. brachyphylla
1075.
12456 Verticordia rutilastra
P3
1076.
Verticordia sp.
1077.
12468 Verticordia venusta
P3
Kataloq: Documents
Documents -> Исследование диагностических моделей по Пону и Коркхаузу
Documents -> 3 пародонтологическая хирургия
Documents -> Hemoglobinin yenidoğanda yapim azliğina bağli anemiler
Documents -> Q ə r a r Azərbaycan Respublikası adından
Documents -> Ubutumire uniib iratumiye abantu, imigwi y'abantu canke amashirahamwe bose bipfuza gushikiriza inkuru hamwe/canke ivyandiko bijanye n'ihonyangwa ry'agateka ka zina muntu hamwe n'ayandi mabi yose vyakozwe I Burundi guhera mu kwezi kwa Ndamukiza
Documents -> Videotherapy Video: Cool Runnings Sixth Grade
Documents -> Guidelines on methods for calculating contributions to dgs
Documents -> Document Outline form monthly ret cont
Documents -> Şİrvan şƏHƏr məRKƏZLƏŞDİRİLMİŞ Kİtabxana sistemi
Documents -> İnsan hüquq müdafiəçilərinin vəziyyəti üzrə Xüsusi Məruzəçi

Yüklə 29,22 Mb.

Dostları ilə paylaş:
1   ...   10   11   12   13   14   15   16   17   ...   31




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə