T. C. SÜLeyman demirel üNİversitesi tip faküLtesi 2012 2013 EĞİTİM ÖĞretim yili



Yüklə 347,5 Kb.
səhifə3/3
tarix26.05.2017
ölçüsü347,5 Kb.
1   2   3



27 KASIM 2012 SALI

08.30 - 09.20

PATOLOJİ

Akciğerin doğumsal ve damarsal bozuklukları

Dr. İ.M. ÇİRİŞ

09.30 - 10.20

PATOLOJİ

Kronik obstrüktif akciğer hastalıkları

Dr. İ.M. ÇİRİŞ

10.30 - 11.20

PATOLOJİ

Restriktif akciğer hastalıkları

Dr. İ.M. ÇİRİŞ

11.30 - 12.20

PATOLOJİ

Akciğer tümörleri

Dr. Ş. BAŞPINAR




13.30 - 14.20

MİKROBİYOLOJİ

Tümör virüsleri

Dr. S. KAYA

14.30 - 15.20

MİKROBİYOLOJİ

Pox virüsler ve diğer DNA virüsleri

Dr. S. KAYA

15.30 - 16.20




Serbest çalışma




16.30 - 17.20




Serbest çalışma







28 KASIM 2012 ÇARŞAMBA

08.30 - 09.20

1. Pratik ders grubu

PEDİATRİK ENJEKSİYON MAKETİ (KAFA MODELİ) (Pediatri)

Mesleki Beceri Laboratuvarı Dershanesi






09.40 - 10.30

2. Pratik ders grubu




10.50 - 11.40

3. Pratik ders grubu
















13.30 - 14.20




Serbest çalışma




14.30 - 15.20




Serbest çalışma




15.30 - 16.20




Serbest çalışma




16.30 - 17.20




Serbest çalışma






29 KASIM 2012 PERŞEMBE

08.30 - 09.20

BİYOKİMYA

Tromboembolide moleküler testler

Dr. E.UZ

09.30 - 10.20

MİKROBİYOLOJİ

Pikorna virüs ve Reovirüsler

Dr. S. KAYA

10.30 - 11.20

MİKROBİYOLOJİ

Rhabdovirüsler ve toga virüs

Dr. S. KAYA

11.30 - 12.20




Serbest çalışma







13.30 - 14.20




Serbest çalışma




14.30 - 15.20




Serbest çalışma




15.30 - 16.20










16.30 - 17.20













30 KASIM 2012 CUMA

08.30 - 09.20

PATOLOJİ-

Uygulama (B)



Tüberküloz, akciğer tümörleri örnekleri mikroskopik uygulamaları

Dr. Ş. BAŞPINAR

09.30 - 10.20

PATOLOJİ-

Uygulama (B)



Tüberküloz, akciğer tümörleri örnekleri mikroskopik uygulamaları

Dr. Ş. BAŞPINAR

10.30 - 11.20

PATOLOJİ-

Uygulama (A)



Tüberküloz, akciğer tümörleri örnekleri mikroskopik uygulamaları

Dr. Ş. BAŞPINAR

11.30 - 12.20

PATOLOJİ-

Uygulama (A)



Tüberküloz, akciğer tümörleri örnekleri mikroskopik uygulamaları

Dr. Ş. BAŞPINAR




13.30 - 14.20




Serbest çalışma




14.30 - 15.20




Serbest çalışma





II. KURUL VII. HAFTA

03 ARALIK 2012 PAZARTESİ

08.30 - 09.20




Serbest çalışma




09.30 - 10.20




Serbest çalışma




10.30 - 11.20

FARMAKOLOJİ

Konjestif Kalp Yetmezliğinde Kullanılan İlaçlar-1

Dr. E. ÇİÇEK

11.30 - 12.20

FARMAKOLOJİ

Konjestif Kalp Yetmezliğinde Kullanılan İlaçlar-2

Dr. E. ÇİÇEK




13.30 - 14.20

MİKROBİYOLOJİ

Mikroorganizmalara karşı spesifik bağışıklık

Dr. B. C. ARIDOĞAN

14.30 - 15.20

MİKROBİYOLOJİ

Aşırı duyarlılık reaksiyonları

Dr. B. C. ARIDOĞAN

15.30 - 16.20




Serbest çalışma




16.30 - 17.20




Serbest çalışma







04 ARALIK 2012 SALI

08.30 - 09.20

PATOLOJİ

Plevra hastalıkları

Dr. Ş.BAŞPINAR

09.30 - 10.20

PATOLOJİ

Mediasten hastalıkları

Dr. İ.M.Çiriş

10.30 - 11.20

FARMAKOLOJİ

Antiaritmik İlaçlar-1

Dr. H.AŞCI

11.30 - 12.20

FARMAKOLOJİ

Antiaritmik İlaçlar-2

Dr. H.AŞCI




13.30 - 14.20

FARMAKOLOJİ

Hipolipidemik ilaçlar

Dr. H.AŞCI

14.30 - 15.20

FARMAKOLOJİ

Antikoagülan ilaçlar

Dr. H.AŞCI

15.30 - 16.20




Serbest çalışma




16.30 - 17.20




Serbest çalışma







05 ARALIK 2012 ÇARŞAMBA

08.30 - 09.20

2. Pratik ders grubu

YENİ DOĞAN İLERİ BAKIM SİMÜLATÖRÜ (Pediatri)

Mesleki Beceri Laboratuvarı Dershanesi






09.40 - 10.30

3. Pratik ders grubu




10.50 - 11.40

1. Pratik ders grubu
















13.30 - 14.20




Serbest çalışma




14.30 - 15.20




Serbest çalışma




15.30 - 16.20




Serbest çalışma




16.30 - 17.20




Serbest çalışma







06 ARALIK 2012 PERŞEMBE

08.30 - 09.20




Serbest çalışma




09.30 - 10.20




Serbest çalışma




10.30 - 11.20

ANESTEZİYOLOJİ

Solunum yolu anatomisi ve hava yolu

Dr. Tülay T. Peker

11.30 - 12.20

FARMAKOLOJİ

Antitrombositer ilaçlar, Fibrinolitik ilaçlar

Dr. H.AŞCI




13.30 - 14.20




Serbest çalışma




14.30 - 15.20




Serbest çalışma




15.30 - 16.20










16.30 - 17.20













07 ARALIK 2012 CUMA

08.30 - 09.20

FARMAKOLOJİ

Plazma Hacmini Arttıran İlaçlar

Dr. H.AŞCI

09.30 - 10.20

FARMAKOLOJİ

Hemostatik Kan Ürünleri

Dr. H.AŞCI

10.30 - 11.20

MİKROBİYOLOJİ

İmmunolojik tolerans ve otoimmünite

Dr. B. C. ARIDOĞAN

11.30 - 12.20

MİKROBİYOLOJİ

Transplantasyon ve doku reddi

Dr. B. C. ARIDOĞAN




13.30 - 14.20




Serbest Çalışma




14.30 - 15.20




Serbest Çalışma




15.30 - 16.20




Serbest Çalışma




16.30 - 17.20












II. KURUL VIII. HAFTA


10 ARALIK 2012 PAZARTESİ

08.30 - 09.20




Serbest Çalışma




09.30 - 10.20




Serbest Çalışma




10.30 - 11.20




Serbest Çalışma




11.30 - 12.20




Serbest Çalışma







13.30 - 14.20




Serbest Çalışma




14.30 - 15.20




Serbest Çalışma




15.30 - 16.20




Serbest Çalışma




16.30 - 17.20




Serbest Çalışma







11 ARALIK 2012 SALI

08.30 - 09.20




Serbest Çalışma




09.30 - 10.20




Serbest Çalışma




10.30 - 11.20




Serbest Çalışma




11.30 - 12.20




Serbest Çalışma







13.30 - 14.20




Serbest Çalışma




14.30 - 15.20




Serbest Çalışma




15.30 - 16.20




Serbest Çalışma




16.30 - 17.20




Serbest Çalışma







12 ARALIK 2012 ÇARŞAMBA

08.30 - 09.20

PATOLOJİ PRATİK SINAVI

Saat: 09.00

09.30 - 10.20

10.30 - 11.20

11.30 - 12.20




13.30 - 14.20

PRATİK SINAVLAR


14.30 - 15.20

15.30 - 16.20

16.30 - 17.20




13 ARALIK 2012 PERŞEMBE

08.30 – 09.20

Serbest Çalışma

09.30 - 10.20

10.30 - 11.20

11.30 - 12.20



13.30 - 14.20

Serbest Çalışma

14.30 - 15.20

15.30 - 16.20

16.30 - 17.20




14 ARALIK 2012 CUMA

08.30 - 09.20

DERS KURULU SINAVI

Saat: 13.30




09.30 - 10.20

10.30 - 11.20

11.30 - 12.20




13.30 - 14.20


14.30 - 15.20

15.30 - 16.20

16.30 - 17.20







Kataloq: assets -> uploads -> sites -> 101 -> files
files -> SDÜ anesteziyoloji ve reanimasyon ad 2016-2017 tip fakültesi DÖnem V grup I ders programi 29. 08. 2016 Pazartesi
files -> EĞİTİM ÖĞretim yili dönem III (SİNDİRİm sistemi ve hematopoetik sistem) III ders kurulu ( 12 aralik 2016 – 13 ocak 2017 ) dekan
files -> T. c süleyman demirel üNİversitesi tip faküLtesi enfeksiyon hastaliklari ve kliNİk mikrobiyoloji anabiLİm dali
files -> SÜleyman demirel üNİversitesi tip faküLtesi 2016– 2017 EĞİTİM ÖĞretim yili dönem III hareket sistemi, NÖropsiKİyatri
files -> T. C. SÜLeyman demirel üNİversitesi tip faküLtesi 2016 – 2017 EĞİTİM ÖĞretim yili dönem III
files -> T. C. SÜLeyman demirel üNİversitesi tip faküLtesi 20011 2013 EĞİTİM ÖĞretim yili
sites -> I. grup staji
sites -> Ders programi

Yüklə 347,5 Kb.

Dostları ilə paylaş:
1   2   3




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə