T. C. SÜLeyman demirel üNİversitesi tip faküLtesi 2016 – 2017 EĞİTİM ÖĞretim yili dönem III



Yüklə 48,34 Kb.
səhifə2/3
tarix26.05.2017
ölçüsü48,34 Kb.
1   2   3



10 ŞUBAT 2017 CUMA

08.30 - 09.20

PEDİATRİ

Nefrolojik hastalara klinik yaklaşım

Dr. Gonca SANDAL

09.30 - 10.20

PEDİATRİ

Nefrolojide yardımcı tanı yöntemleri

Dr. Gonca SANDAL

10.30 - 11.20

PATOLOJİ

Böbrek tümörleri

Dr.Şirin BAŞPINAR

11.30 - 12.20

PATOLOJİ

Mesane hastalıkları

Dr.Şirin BAŞPINAR




13.30 - 14.20

PATOLOJİ

Erkek genital sistem hastalıkları

Dr.Sema BİRCAN

14.30 - 15.20

BİYOKİMYA

Diabetes mellitus'un biyokimyası


Dr. D.K.DOĞUÇ

15.30 - 16.20

BİYOKİMYA

Diabetes mellitus'un biyokimyası

Dr. Duygu K.DOĞUÇ

16.30 - 17.20




Serbest Çalışma




2. Hafta

13 ŞUBAT 2017 PAZARTESİ



08.30 – 09.20

İÇ HASTALIKLARI

Endokrin sisteme giriş

Dr. Hakan KORKMAZ

09.30 – 10.20

İÇ HASTALIKLARI

Hipotalamohipofizer hastalıklar

Dr. Hakan KORKMAZ

10.30 – 11.20

KADIN DOĞUM

Obstetrik Anamnez ve Obstetrikte Kavramlar

Dr. Mehmet GÜNEY

11.30 – 12.20

ENFEKSİYON H.

Cinsel yolla bulaşan

infeksiyonlara genel bakış



Dr. Onur KAYA




13.30 – 14.20

BİYOKİMYA

Böbrek fonksiyon testleri

Dr. Duygu K.DOĞUÇ

14.30 – 15.20

BİYOKİMYA

Böbrek fonksiyon testleri

Dr. Duygu K.DOĞUÇ

15.30 – 16.20

FARMAKOLOJİ

Endokrin Sistem İlaçlarına Giriş

Dr. Halil AŞCI

16.30 – 17.20




Serbest Çalışma




14 ŞUBAT 2017 SALI



08.30 – 09.20




Serbest Çalışma




09.30 – 10.20

İÇ HASTALIKLARI

Tiroid hastalıkları

Dr. Hakan KORKMAZ

10.30 – 11.20

ÜROLOJİ

Mesane ve böbrek tümörleri

Dr. Ercan BAŞ

11.30 – 12.20

ÜROLOJİ

Erkek İnfertilitesi

Dr. Ercan BAŞ




13.30 - 14.20

PATOLOJİ

Erkek genital sistem hastalıkları 1

Dr.Sema BİRCAN

14.30 - 15.20

PATOLOJİ

Erkek genital sistem hastalıkları 2

Dr.Sema BİRCAN

15.30 - 16.20

FARMAKOLOJİ

Oksitosin ve Oksitosik İlaçlar

Dr. Halil AŞCI

16.30 - 17.20

FARMAKOLOJİ

Oksitosin ve Oksitosik İlaçlar

Dr. Halil AŞCI



15 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA

08.30 - 09.20

KADIN DOĞUM

Jinekolojik Anamnez ve Muayene Yöntemleri

Dr. Okan ÖZKAYA

09.30 - 10.20

KADIN DOĞUM

Gebelik Tanısı, Gebelik Muayenesi ve Takibi

Dr. Gökhan BAYHAN

10.30 - 11.20

KADIN DOĞUM

Puerperyum

Dr. Mekin SEZİK

11.30 - 12.20

KADIN DOĞUM

Riskli Gebelikler

Dr. Mekin SEZİK




13.30 - 14.20

1. Pratik ders grubu

DOĞUM EVRELERİ MODELİ

(K. Doğum)

Mesleki Beceri Laboratuvarı Dershanesi


Dr. Esra Nur TOLA

14.30 - 15.20

2. Pratik ders grubu




15.30 - 16.20

3. Pratik ders grubu




16.30 - 17.20

4. Pratik ders grubu





















16 ŞUBAT 2017 PERŞEMBE

08.30 - 09.20

İÇ HASTALIKLARI

Diabetes mellitus-1

Dr. Hakan KORKMAZ

09.30 - 10.20

İÇ HASTALIKLARI

Diabetes mellitus-2

Dr. Hakan KORKMAZ

10.30 - 11.20

İÇ HASTALIKLARI

Nefrotik sendrom ve

glomeruler nefritler-1



Dr. Barış AFŞAR

11.30 - 12.20

İÇ HASTALIKLARI

Asid baz dengesine giriş

Dr. Barış AFŞAR




13.30 - 14.20

GENEL CERRAHİ

Tiroid nodülüne yaklaşım,

tiroidin cerrahi hast.



Dr.Zafer SABUNCUOĞLU

14.30 - 15.20

GENEL CERRAHİ

Travmaya endokrin ve

metabolik yanıt



Dr.Zafer SABUNCUOĞLU

15.30 - 16.20

GENEL CERRAHİ

Karın duvarı fıtıkları

Dr.Zafer SABUNCUOĞLU

16.30 - 17.20

Öğretim Üyesi Danışmanlık Saati



17 ŞUBAT 2017 CUMA

08.30 - 09.20

TIBBİ GENETİK

Endokrin sistemi etkileyen

hastalıklarda genetik yaklaşım




Dr. Kuyaş HEKİMLER ÖZTÜRK

09.30 - 10.20

TIBBİ GENETİK

Endokrin sistemi etkileyen

hastalıklarda genetik yaklaşım




Dr. Kuyaş HEKİMLER ÖZTÜRK

10.30 - 11.20

KADIN DOĞUM

Menstruel Siklus ve Siklus Anomalileri

Dr. Okan ÖZKAYA

11.30 - 12.20

KADIN DOĞUM

Normal Doğum Eylemi ve Evreleri

Dr. Baha ORAL




13.30 - 14.20

PATOLOJİ

Glomerül hastalıkları-2

Dr. İ. Metin ÇİRİŞ

14.30 - 15.20

PATOLOJİ

Vulva,vagina serviks hastalıkları

Dr Kemal K. BOZKURT

15.30 - 16.20

PATOLOJİ

Uterus ve endometrium patolojisi – 1

Dr Kemal K. BOZKURT

3. Hafta

20 ŞUBAT 2017 PAZARTESİ

08.30 – 09.20

PEDİATRİ

Çocukluk Çağında Obezite

Dr. M.Özgür PİRGON

09.30 – 10.20

PEDİATRİ

Çocuk Endokrinolojide sık görülen sendromlar

Dr. M.Özgür PİRGON

10.30 – 11.20

KADIN DOĞUM

Üçüncü Trimester Kanamaları

Dr. Mehmet GÜNEY

11.30 – 12.20

FARMAKOLOJİ

Asit-baz dengesi bozukluklarında kull.

ilaçlar


Dr. Halil AŞCI




13.30 – 14.20

FARMAKOLOJİ

Androjen ve anabolik steroidler

Dr.Halil AŞCI

14.30 – 15.20

FARMAKOLOJİ

Östrojen ve progestinler

Dr.Halil AŞCI

15.30 – 16.20

PATOLOJİ

Uterus ve endometrium patolojisi -2

Dr Kemal K.BOZKURT

16.30 – 17.20

PATOLOJİ

Plasenta hastalıkları

Dr Kemal K.BOZKURT



21 ŞUBAT 2017 SALI

08.30 – 09.20

RADYOLOJİ

Genitoüriner Sistem Radyolojisine giriş

Dr. Hüseyin AYDIN

09.30 – 10.20

RADYOLOJİ

Meme ve Endokrin Sistem

Radyolojisine giriş



Dr. H. AYDIN

10.30 – 11.20

BİYOKİMYA

İdrar tetkikleri yorumu ve

24 saatlik idrarda yapılan tetkikler



Dr. Duygu K.DOĞUÇ

11.30 – 12.20

BİYOKİMYA

İdrar tetkikleri yorumu ve

24 saatlik idrarda yapılan tetkikler



Dr. Duygu K.DOĞUÇ




13.30 - 14.20

PATOLOJİ

Over hastalıkları – 1

Dr Kemal K.BOZKURT

14.30 - 15.20

PATOLOJİ

Over hastalıkları – 2

Dr Kemal K.BOZKURT

15.30 - 16.20

PATOLOJİ

Memenin benign hastalıkları

Dr Kemal K.BOZKURT

16.30 - 17.20

PATOLOJİ

Memenin malign hastalıkları 1

Dr Kemal K.BOZKURT



22 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA

08.30 - 09.20

KADIN DOĞUM

Uterusun Benign Hastalıkları

Dr. İlker GÜNYELİ

09.30 - 10.20

KADIN DOĞUM

Jinekolojide Endoskopik Tanı ve Girişimler

Dr. İlker GÜNYELİ

10.30 - 11.20

BİYOKİMYA

Doğum öncesi tarama testleri


Dr. Duygu K.DOĞUÇ

11.30 - 12.20

BİYOKİMYA

Doğum öncesi tarama testleri


Dr. Duygu K.DOĞUÇ




13.30 - 14.20

PATOLOJİ

Tiroid hastalıkları

Dr. İ. Metin ÇİRİŞ

14.30 - 15.20

TIBBİ GENETİK

Ürogenital sistemi etkileyen

hastalıklarda genetik yaklaşım



Dr. Kuyaş HEKİMLER ÖZTÜRK

15.30 - 16.20

TIBBİ GENETİK

Ürogenital sistemi etkileyen

hastalıklarda genetik yaklaşım



Dr. Kuyaş HEKİMLER ÖZTÜRK

16.30 - 17.20




Serbest Çalışma






23 ŞUBAT 2017 PERŞEMBE

08.30 - 09.20

İÇ HASTALIKLARI

Akut böbrek yetmezliği

Dr. Barış AFŞAR

09.30 - 10.20

İÇ HASTALIKLARI

Kronik böbrek yetmezliği

Dr. Barış AFŞAR

10.30 - 11.20

FARMAKOLOJİ

Östrojen ve Progestinler

Dr. Halil AŞCI

11.30 - 12.20

FARMAKOLOJİ

Tiroid hormonları ve antitiroid ilaçlar

Dr. Halil AŞCI




13.30 - 14.20

FARMAKOLOJİ

Hipofiz ve Hipotalamus hormonları-1

Dr. Mehtap SAVRAN

14.30 - 15.20

FARMAKOLOJİ

Hipofiz ve Hipotalamus hormonları-2

Dr. Mehtap SAVRAN

15.30 - 16.20

FARMAKOLOJİ

Antidiyabetik İlaçlar ve Glukagon

Dr. Mehtap SAVRAN

16.30 - 17.20

PATOLOJİ

Tiroid tümörleri ve paratiroid hastalıkları

Dr. İ. Metin ÇİRİŞ



24 ŞUBAT 2017 CUMA

08.30 - 09.20

1. Pratik ders grubu

BAŞ GELİŞLE DOĞUM MODELİ

(K. Doğum)

Mesleki Beceri

Laboratuvarı Dershanesi


Dr. İlker GÜNYELİ

09.30 - 10.20

2. Pratik ders grubu




10.30 - 11.20

3. Pratik ders grubu




11.30 - 12.20

4. Pratik ders grubu







13.30 - 14.20

PATOLOJİ

Memenin malign hastalıkları 2

Dr Kemal K. BOZKURT

14.30 - 15.20

PATOLOJİ

Endokrin pankreas hastalıkları

Dr. İ. Metin ÇİRİŞ

15.30 - 16.20

PATOLOJİ

Hipofiz hastalıkları

Dr. İ. Metin ÇİRİŞ

16.30- 17.20

PATOLOJİ

Sürrenal hastalıkları

Dr. İ. Metin ÇİRİŞ


Kataloq: assets -> uploads -> sites -> 101 -> files
files -> SDÜ anesteziyoloji ve reanimasyon ad 2016-2017 tip fakültesi DÖnem V grup I ders programi 29. 08. 2016 Pazartesi
files -> EĞİTİM ÖĞretim yili dönem III (SİNDİRİm sistemi ve hematopoetik sistem) III ders kurulu ( 12 aralik 2016 – 13 ocak 2017 ) dekan
files -> T. c süleyman demirel üNİversitesi tip faküLtesi enfeksiyon hastaliklari ve kliNİk mikrobiyoloji anabiLİm dali
files -> SÜleyman demirel üNİversitesi tip faküLtesi 2016– 2017 EĞİTİM ÖĞretim yili dönem III hareket sistemi, NÖropsiKİyatri
files -> T. C. SÜLeyman demirel üNİversitesi tip faküLtesi 2012 2013 EĞİTİM ÖĞretim yili
files -> T. C. SÜLeyman demirel üNİversitesi tip faküLtesi 20011 2013 EĞİTİM ÖĞretim yili
sites -> I. grup staji
sites -> Ders programi

Yüklə 48,34 Kb.

Dostları ilə paylaş:
1   2   3




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə