Teamindeling seizoen 2014-2015



Yüklə 18,27 Kb.
tarix04.05.2017
ölçüsü18,27 Kb.

Teamindeling seizoen 2014-2015



Selectie

training: dinsdag 20.30 - 22.00 uur

donderdag 20.30 - 22.00 uur
Roos Limbeek Martine Stubbe Matthijs Spoolder Ties Meirik

Britt Dieters Dorien Snel Justin Voortman Martijn Koster

Merel Limbeek Marijn Kuil Bart Demmer Bob Mondria

Anouk Maatman Merel S. op Reimer Nick Meen Ramon Spoolder

Cindy Meen Richelle Schepers Jelte Bebseler Jonne Rauch

Cindy Lansink



Trainer / coach: Ger Dieters en Imko Smit

Eerste training: zondag 10 augustus 13:00
Senioren S3

training: donderdag 20.30 - 22.00 uur
Marieke Brem Judith Voskamp Martijn Hartgerink Olaf Lammersen

Leonie Zengerink Marleen Extercate Berrie Jansen Jorik Kamp

Robert Bordes Eric Brinkers
Trainer: Jeroen Van Geenen

Speler / coach: Eric Brinkers

Eerste training: donderdag 14 augustus 20:30 uur
Senioren S4

training: donderdag 20.30 - 22.00 uur
Leonie Rotman Rianne Mengerink Lars Rupperink Robin Koning ter Heege

Charlotte Vrielink Lesley Snijders Anne Exterkate Xander Straathof

Lisa Belshof Merle Baake

Brenda Snipers Ilse van Dijk



Teambegeleider: Robin Koning ter Heege

Trainer: Gerti Extercate

Eerste training: donderdag 14 augustus 20:30 uur
Senioren midweek
Susan ten Bokum Karin Laarhuis Erik Ankersmid Martijn Hartgerink

Claudia van Geenen Veronie Schepers Jeroen Bootsveld Arno Naafs

Marjan Ten Keurs Nicol Hoogeveen Frank Ankersmid Martijn Borgman

Teambegeleider: Jeroen Bootsveld

A1

training: dinsdag 19.00 - 20.30 uur

donderdag 19.00 - 20.30 uur
Lize Havermans Cato Smit Tim Leusink Stefan ter Keurs

Julia ter Keurs Noor Limbeek Patrick Freriksen Niels Rouhof

Mirle Mondria Lotte Sander Jorick Koster
Trainer: Marko Wiggers en Justin Voortman

Coach: Matthijs Spoolder

Eerste training: Maandag 11 augustus
A2

training: dinsdag 19.00 - 20.15 uur
Esmee Alberts Fien Brok Bleike Schuite Yvonne Borgeling

Karlijn Maatman Rimke Straver Eric Steins Kevin Schonewille

Sanne Oonk Kim Extercate Eline Mulder
Trainer: Richelle Schepers

Coach: Marieke Brem

Eerste training: dinsdag 19 augustus 19:00 uur
B1

training dinsdag 19:00 – 20:00 uur
Sandra Borgeling Mandy Marziotti Emma Stokkentreeff

Emma Eugelink Anouk Pannen Eva Tielkes

Lisa ter Kulve Sanne Scholten Maureen Raanhuis

Merel Arkink


Trainer: Niek Tielkes en Jonne Rauch

Coach: Ramon Spoolder en Jonne Rauch

Eerste training: dinsdag 19 augustus 19.00 uur
C1

training dinsdag en donderdag 18.30 - 19.30 uur
Janique Eisink Sterre Radstaak Xander Koster Koen Halenbeek

Isa Hoogeveen Nina Sander Jelle van Kerkhof Yannick Langeveld

Michelle Marziotti Carmen Brouwer Rens Jansen
Trainer: Martijn Koster

Coach: Martijn Koster (Paul H back-up)

Eerste training: dinsdag 19 augustus 18:30 uur
D1

training: donderdag 18.30 - 19.30 uur
Merle Bootsveld Noor Laarhuis Sam ten Bokum

Maud Borgman Ilse Ezendam Lotte Weustink

Merel ter Kulve Essie Alberts Noor Smit
Trainer: Ties Meirik en Tim Leussink

Coach: Ties Meirik (Ilco ten Bokum back-up)

Eerste training: donderdag 21 augustus 18.30
D2

training donderdag 18.00 – 19.00 uur
Marle ten Bokum Marit Peper Pam Brinkcate

Lieke Borgman Maud Heuten Renske Lammersen

Elles Hoogeveen Kyra Leenders Jorien Peper
Trainer: Bob Mondria en Cindy Meen

Coach: Martijn Borgman

Eerste training: donderdag 21 augustus 18.00 uur
E1

training: donderdag 18.00 - 19.00 uur
Anouk Voorthuis Jasper Brilman Nienke Pot

Emma Sander Bram te Lintelo Jochem Fontijn


Trainer: Jorick Koster en Mirle Mondria

Coach: Rogier Fontijn, Marleen Exterkate

Eerste training: donderdag 21 augustus 18.00 uur
E2

Training: dinsdag 18.00 – 19.00 uur
Senna Visschedijk Jasmine Mirza Aisha Ankersmid

Eli Horst Madeline Nijland


Trainer: Jelte Bebseler en Noor Limbeek

Coach: Cindy Lansink en Claudia Meier

Eerste training: dinsdag 19 augustus 18.00 uur
E3

training: donderdag 18.00 – 19.00 uur
Nienke Huisstede Lucas Bergman

Noa Hoogeveen Milan Jansen

Eva Fontijn
Trainer: Robin Koning ter Heege, Fien Brok en Rimke Straver

Coach: Robin Koning ter Heege, Fien Brok en Rimke Straver

Eerste training: donderdag 21 augustus 18.00 uur
F1:

training: dinsdag 18.00 – 19.00 uur
Feige Baake Nienke Lammersen

Babette Smit Felien Tielkes

Louise Borgeling Maud Schuiling
Trainer: Joyce Vrielink, Kim Extercate en Karlijn Maatman

Coach: Ellen Perik en Joyce Vrielink

Eerste training: dinsdag 19 augustus 18.00 uur
Welpen:

training dinsdag 18.00 – 19.00 uur
Mart Kruiskamp

Jolien Schuiling

Milan Lammersen

Trainer Joyce Vrielink, Kim Extercate en Karlijn Maatman

Eerste training: dinsdag 19 augustus 18.00 uur
Jeugd technische commissie: Technische Commissie Senioren

Berrie Jansen Hans Bebseler

Jeroen van Geenen Robert Baake

Judith Voskamp Eric Brinkers



Martine Stubbe

Jorik Kamp

Yüklə 18,27 Kb.

Dostları ilə paylaş:




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə