Zirvə Çempionatı. Zona yarışları. 4-cü mərhəl



Yüklə 305 Kb.
səhifə1/4
tarix10.06.2017
ölçüsü305 Kb.
  1   2   3   4
Zirvə Çempionatı. Zona yarışları.

4-cü mərhələ.
1994

No

Adı, soyadı

Təvəllüdü

Şəhər

Çəkisi

Birdən q.

Təkanla q.

Cəm

Xal

1

Quliyev Firudin

1994

Goranboy

73.4

135

180

315

406.00

2

Süleymanov Zülfüqar

1983

Abşeron

63.4

120

157

277

391.99

3

Əliquluzadə Orxan

1991

Lənkəran

88.5

155

180

335

391.42

4

İsmayılov Kamran

1993

Sumqayit

90.0

145

177

322

373.37

5

Qocayanı Emin

1989

Abşeron

81.9

130

165

295

357.95

6

Hüseynov Elnur

1984

Abşeron

87.8

130

165

295

345.96

7

İsmayılov Məqsəd

1994

Şamaxı

78.8

125

150

275

340.30

8

Əliyev Şaməddin

1990

Goranboy

88.5

130

160

290

338.84

9

Hüseynov Mirhüseyn

1994

Abşeron

85.5

125

150

275

338.84

10

Rufullayev Nizam

1984

Lənkəran

70.0

110

130

240

318.32

11

Zeynalov Orxan

1992

Nefçala

68.0

105

130

235

317.44

12

Səfərov Vasif

1991

Abşeron

100.8

125

150

275

304.37

1995

No

Adı, soyadı

Təvəllüdü

Şəhər

Çəkisi

Birdən q.

Təkanla q.

Cəm

Xal

1

Əliquluzadə Elxan

1995

Lənkəran

71.6

132

165

297

388.51

2

Tağızadə Ceyhun

1995

Lənkəran

77.5

123

163

286

357.38

3

Kazımov Pərviz

1995

Goranboy

76.8

128

145

273

342.61

4

İbrahimli Paşa

1995

Lənkəran

66.2

115

130

245

336.77

5

Quliyev Sənan

1995

Samux

67.3

106

140

246

334.52

6

Məmmədli Azər

1995

Lənkəran

149.5

135

190

325

327.55

7

Həsənli Orxan

1995

Abşeron

61.3

95

120

215

311.51

8

Salmanov Kamil

1995

İsmayıllı

63.1

93

117

210

298.15

9

Mirzəyev Elvin

1995

Lerik

54.0

80

100

180

286.97

10

Həsənov Nurlan

1995

Abşeron

69.3

90

120

210

280.28

11

Quliyev Elfaq

1995

Qazax

62.5

85

100

185

264.41

12

Həsənov Hüseyn

1995

Neftçala

55.9

65

85

150

232.73

1996

No

Adı, soyadı

Təvəllüdü

Şəhər

Çəkisi

Birdən q.

Təkanla q.

Cəm

Xal

1

Həsənli Orxan

1996

Abşeron

61.3

95

120

215

311.51

2

Həsənov Həsən

1996

Samux

66.0

98

120

218

300.25

3

Əlizadə Əyanət

1996

Lənkəran

60.7

80

115

195

284.52

4

Həsənov Vüqar

1996

İsmayıllı

68.4

95

115

210

282.61

5

Hüseynov Natiq

1996

Abşeron

66.6

90

110

200

273.82

6

Əhədov İsmayıl

1996

Neftçala

66.5

85

110

195

267.24

7

Nəcəfov Saleh

1996

Lənkəran

58.4

75

100

175

262.65

8

Hüseynov Məhəmməd

1996

Lənkəran

65.0

80

105

185

257.40

9

Qəribov Cavidan

1996

Lerik

64.4

78

100

178

249.22

10

Abbasov Namiq

1996

Samux

56.7

70

80

150

230.20

11

Ağayev Röyal

1996

Neftçala

59.2

63

83

146

216.93

1997

No

Adı, soyadı

Təvəllüdü

Şəhər

Çəkisi

Birdən q.

Təkanla q.

Cəm

Xal

1

Baxşəlizadə Valeh

1997

Goranboy

49.4

88

116

204

350.11

2

Bağırov Emil

1997

Abşeron

70.5

105

135

240

316.93

3

Şərifov Elşad

1997

Şamaxı

58.7

86

101

187

279.60

4

Usubov Fərid

1997

Neftçala

58.4

81

105

186

279.16

5

Məmmədli Məhəmməd

1997

İsmayıllı

50.0

71

88

159

270.08

6

Babayev Səxavət

1997

Şamaxı

60.7

75

101

176

256.80

7

Qəmbərzadə Heydər

1997

Lənkəran

70.6

86

107

193

254.64

8

Musazadə Xəyal

1997

Qazax

64.4

80

100

180

252.02

9

Babazadə Emin

1997

Lənkəran

50.0

65

87

152

258.19

10

Mirzəyev Emin

1997

Lerik

46.7

62

70

132

237.99

11

Rəcəbov Malik

1997

Lənkran

63.3

70

80

150

212.50

12

Hikmətli Rasim

1997

İsmayıllı

37.6

41

45

86

191.34




Yüklə 305 Kb.

Dostları ilə paylaş:
  1   2   3   4




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə