"ZİRVƏ" İdman klubunun ağir atletika üZRƏ



Yüklə 35,02 Kb.
səhifə2/3
tarix08.12.2016
ölçüsü35,02 Kb.
1   2   3

2000-Cİ İLLƏR

N

Adı

Doğum ili

Rayon

Çəkisi

Birdən

Təkanla

Toplam

Xal

Yer

Məşqçi

1.

Mənəfov İsfəndiyar

2000

Neftçala

31.00

28

40

68

187.37




Zeynalov İ.

2.

Qurbanov Oktay

2000

Goranboy

27.9

23

32

55

168.64




Kazımov S.

3.

Əliyev Fəyyaz

2000

Goranboy

38.8

40

50

90

193.85




Kazımov S.

4.

Rüstəmov Taleh

2000

Sumqayıt

46.6

45

57

102

184.25




Muxtarov A.

5.

Quliyev Samir

2000

Qobustan

33.6

31

42

73

183.45




Səfərli Ş.

6.

Hacıyev Ziyad

2000

Şamaxı

37.2

40

54

94

211.50




Şahbazov R.

7.

Səfərov Almazxan

2000

Abşeron

56.00

57

70

127

196.77




Kərimov A.

8.

Rəsulzadə Murad

2000

Lənkəran

40.00

45

60

105

219.29

3

Qasımov A.

9.

Səmədov Rövşən

2000

Neftçala

47.30

40

50

90

160.43




Səmədov Al.

10.

Mirzəyev Elsevər

2000

Lerik

34.2

43

55

98

241.46

1

Rufullayev N.

11.

Məlikzadə Ümid

2000

Abşeron

36.4

43

55

98

225.63

2

Bayramov R.

12.

Məmmədov İsmayıl

2000

Lerik

31.90

33

42

75

199.95




Rufullayev N.







2000

























1999-CU İLLƏR

N

Adı

Doğum ili

Rayon

Çəkisi

Birdən

Təkanla

Toplam

Xal

Yer

Məşqçi

1.

Rüstəmov İsa

1999

Goranboy

44.80

66

80

146

273.38

1

Kazımov S.

2.

İbadov İlkin

1999

Lənkəran

47.80

45

55

100

176.60




Qasımov A.

3.

Quliyev Sənan

1999

Goranboy

89.50

78

106

184

213.89




Kərimli K.

4.

Qarayev Mustafa

1999

İsmayıllı

44.00

43

54

97

184.70




Ağayev V.

5.

Abseynov isa

1999

Neftçala

32.20

30

37

67

176.71




Zeynalov İ.

6.

Məmmədəli İbrahim

1999

Lənkəran

51.80

77

88

165

272.09

2

Qasımov A.

7.

Məmmədəli Əli

1999

Lənkəran

56.40

75

85

160

246.55

3

Qasımov A.

8.

Xəlilov Kənan

1999

Neftçala

36.50

50

57

107

245.64




Səmədov Cəm.

9.

Səmədov Ceyhun

1999

Neftçala

44.80

45

50

95

177.88




Səmədov Cəm.

10.

Əliyev Fərid

1999

Lənkəran

42.30

40

45

85

168.02




Qasımov A.

11.

Zalıyev Elməddin

1999

Neftçala

33.20

30

43

73

125.94




Ağayev A.

12.

Abdullazadə Azad

1999

Lənkəran

47.00

46

63

109

195.40




Tairov İ.


































1998-Cİ İLLƏR

N

Adı

Doğum ili

Rayon

Çəkisi

Birdən

Təkanla

Toplam

Xal

Yer

Məşqçi

1.

Muştaqov Rövşən

1998

İsmayıllı

47.50

58

70

128

227.31




Ağayev V.

2.

Fətəliyev Kənan

1998

Abşeron

57.10

65

70

135

206.02




Kərimov A.

3.

Fətəliyev Fərrux

1998

Şamaxı

55.80

75

95

170

264.13

3

Şahbazov R.

4.

Kazımov Ələddin

1998

Goranboy

56.30

70

85

155

239.17




Kazımov S.

5.

Bağırov Fərid

1998

Abşeron

60.30

82

98

180

263.89




Şahbazov Ə.

6.

Zeynalov Fərid

1998

Neftçala

62.10

83

102

185

265.60

2

Səmədov C.

7.

Qədirov Əhməd

1998

Neftçala

50.70

60

80

140

235.03




Ağayev A.

8.

Nəcəfov idrak

1998

Lənkəran

53.60

62

70

132

211.70




Hüseynov T.

9.

Səmədov Ülvi

1998

Neftçala

58.50

81

106

187

280.31

1

Səmədov Cəm.

10.

Əsədzadə Ruslan

1998

Lənkəran

77.10

83

105

188

235.59




Əliquluyev T.

11.

Əbülfətzadə Elmar

1998

Lerik

43.50

55

68

123

236.74




Rufullayev N.

12.

Rzazadə Ruslan

1998

Lənkəran

48.00

65

83

148

260.42




Qasımov A.

13.

Səmədzadə Səməd

1998

Abşeron

56.30

70

80

150

231.45




Bayramov R.

1997-Cİ İLLƏR

N

Adı

Doğum ili

Rayon

Çəkisi

Birdən

Təkanla

Toplam

Xal

Yer

Məşqçi

1.

Şərifov Elşad

1997

Şamaxı

61.60

90

105

195

281.55

2

Şahbazov R.

2.

Bağırov Emil

1997

Abşeron

69.90

110

130

240

318.61

1

Şahbazov Ə.

3.

Yusubov Fərid

1997

Neftçala

57.90

80

0










Ağayev A.

4.

Ələkbərov ismət

1997

Neftçala

64.00

0

0










Səmədov Cəm.

5.

Məmmədli Məhəmməd

1997

İsmayıllı

50.20

68

85

153

259.01




Məmmədov A.

6.

Mirzəyev Emin

1997

Lerik

47.20

62

77

139

248.24




Rufullayev N.

7.

Babayev Səxavət

1997

Şamaxı

63.60

75

0










Tarıverdiyev H.

8.

Qəmbərzadə Heydər

1997

Lənkəran

71.20

83

116

199

261.20

3

Əliquluyev T.

9.

Babazadə Amin

1997

Lənkəran

51.50

70

84

154

255.17




Hüseynov T.

10.

Rəcəbov Malik

1997

Lənkəran

66.10

65

75

140

192.63




Məmmədov M.

11.

Musazadə Xəyal

1997

Qazax

69.50

80

100

180

239.81




Abdalov R.



































Yüklə 35,02 Kb.

Dostları ilə paylaş:
1   2   3




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə