1. Kompozicija, apimanti aktyvuotos anglies ir karagenino mišinį, pageidautina piliulės formosYüklə 40,5 Kb.
tarix04.01.2017
ölçüsü40,5 Kb.
#4405


1. Kompozicija, apimanti aktyvuotos anglies ir karagenino mišinį, pageidautina piliulės formos.
2. Kompozicija pagal 1 punktą, kur karageninas yra kapa karageninas.
3. Kompozicija pagal 1 arba 2 punktą, kur karagenino kiekis yra tarp 5% ir 25%, pageidautina tarp 10% ir 20%, skaičiuojant nuo kompozicijos masės.
4. Vaisto forma, apimanti

- pagrindą, kuriame yra kompozicija pagal bet kurį iš 1 - 3 punktų, ir

- išorinė danga suformuota aplink pagrindą, taip kad aktyvuota anglis išsiskiria iš vaisto formos norimoje žarnyno dalyje, ypatingai apatinėje žarnyno dalyje.
5. Vaisto forma pagal 4 punktą, kur išorinė danga yra nuo pH priklausomas žarnyne tirpus polimeras, pavyzdžiui, celiuliozės acetato trimelitatas (CAT), celiuliozės acetato ftalatas (CAP), anijoniniai kopolimerai, kurių pagrindas metilakrilatas, metilmetakrilatas ir metakrilo rūgštis, hidroksipropilmetilceliuliozės ftalatas (HPMCP), hidroksipropilmetilceliuliozės acetato sukcinatas (HPMCAS), metakrilo rūgšties ir etilakrilato kopolimerai, metakrilo rūgšties ir etilakrilato kopolimeras, metakrilo rūgšties ir metilo metakrilato kopolimerai (santykiu 1:1), metakrilo rūgšties ir metilo metakrilato kopolimerai (santykiu 1:2), polivinilo acetato ftalatas (PVAP) arba Šelako dervos.
6. Kompozicija pagal 5 arba 6 punktą, kur polimeras ištirpsta esant pH 6,0 ir daugiau, ypač kur nuo pH priklausomas polimeras yra parinktas iš grupės, susidedančios iš

- šelako,

- hidroksipropilmetilceliuliozės acetato sukcinato

- hidroksipropilmetilceliuliozės ftalato

- anijoninių kopolimerų, kurių pagrindas metilo akrilatas, metilo metakrilatas ir metakrilo rūgštis, ir

- metakrilo rūgšties ir metilmetakrilato kopolimerų (santykiu 1:2).


7. Vaisto forma pagal 4 punktą, kur išorinė danga yra metilo metakrilato ir metakrilo rūgšties mišinys, ir metakrilo rūgšties ir etilakrilato kopolimeras, santykiu tarp 99:1 ir 80:20.
8. Kompozicija pagal bet kurį iš 4 - 7 punktų, kur dar viena danga yra pridedama tarp pagrindo ir išorinio nuo pH priklausomo sluoksnio, minėta papildoma danga yra parinkta iš grupės, susidedančios iš

- nuo pH priklausomų polimerų, ypač šelako tipo polimerų, anijoninių kopolimerų, kurių pagrindas yra metilkrilatas, metilmetakrilato ir metakrilo rūgšties, metakrilo rūgšties ir etilakrilato kopolimero, hidroksipropilmetilceliuliozės ftalato (HPMCP), hidroksipropilmetilceliuliozės acetato sukcinatao (HPMCAS)

- nuo pH nepriklausomų vandenyje tirpių polimerų, tokių kaip PVP arba didelės molekulinės masės celiuliozės polimerų, tokių kaip hidroksipropilmetilceliuliozė (HPMC) arba hidroksipropilceliuliozė (HPC),

- nuo pH nepriklausomų netirpių polimerų, tokių kaip etilceliuliozės polimerai arba etilakrilato metilmetakrilato kopolimeras, ir

- nuo pH priklausomo polimero ir vandenyje netirpaus, nuo pH nepriklausomo polimero, pavyzdžiui, etilceliuliozės arba etilakrilato metilmetakrilato kopolimero (NE30D) mišinių.
9. Kompozicija pagal 8 punktą, kur polimero sluoksnis, kuris ištirpsta nuo pH nepriklausomu būdu, apima bent vieną celiuliozės darinį, parinktą iš grupės, susidedančios iš hidroksipropilceliuliozės arba etilceliuliozės, arba yra pagamintas iš 1:9 iki 9:1, pageidautina 2:8 iki 3:7, metakrilo rūgšties ir etilakrilato kopolimero ir etilakrilato metilmetakrilato kopolimero mišinio.
10. Vaisto forma pagal bet kurį iš 4 - 9 punktų, skirta naudoti šalutinio poveikio panaikinimo ar mažinimo žarnyne, visų pirma storojoje žarnoje, būde, kai farmaciniai preparatai, kurie vartojami sutrikimų gydymui, arba metabolitai arba jų dariniai, pasiekia klubinę žarną, akląją žarną ar gaubtinę žarną ir sukelia šalutinį poveikį.
11. Vaisto forma pagal 10 punktą, skirta naudoti su antibiotikais susijusių šalutinių poveikių panaikinimo arba sumažinimo būde, ypač atsparumo antibiotikams atsiradimo panaikinimui arba sumažinimui, arba viduriavimo panaikinimui arba sumažinimui.
12. Vaisto forma pagal 11 punktą, kur minėtas antibiotikas ir minėta vaisto forma yra vartojami tuo pačiu metu per burną.
13. Vaisto forma pagal 10 punktą, kur minėtas farmacinis agentas yra parinktas iš grupės, susidedančios iš antinavikinių vaistų, pavyzdžiui, topoizomerazės I inhibitorių, tokių kaip, irinotekanas, anti-uždegiminių junginių arba interleukino-1 inhibitorių, tokių kaip diacerheinas, pankrelipazė, selektyvių fosfodiesterazės 4 inhibitorių naudojamų lėtinės obstrukcinės plaučių ligos (LOPL) gydymui pavyzdžiui, roflumilasto arba cilomilasto ir junginių, turinčių priešuždegiminį ir anti-mitozinį poveikį, tokių kaip kolchicinas, irinotekanas arba jo metabolitų, ypač SN-38.
14. Vaisto forma pagal bet kurį iš 4 - 9 punktų,

- skirta naudoti bakterijų arba grybelių toksinų sukelto poveikio eliminavimo būde, kai toksinai yra mikotoksinai, endotoksinai arba enterotoksinai, arba tokie, kuriuos pagamino Clostridium difficile žarnyne, kol jie pasiekė gaubtinės žarnos;

- skirta naudoti ligos, parinktos iš grupės, susidedančios iš lėtinės inkstų liga (CKD), uždegiminės žarnų ligos (IBD), ypač opinio kolito arba Krono ligos ir kepenų encefalopatijos, gydymo būde;

- skirta naudoti AGE (galutiniai glikozilinti produktai), fenolių (pavyzdžiui p-kresilsulfatas), indolių (pavyzdžiui indoksilsulfatas), azoto oksido, deguonies radikalų, prostaglandinų, leukotrienų, histamino, proteazių, matricos metalo proteinazių arba azoto junginių, ypač amoniako, panaikinimo arba sumažinimo būde apatinėje žarnyno dalyje.


15. Vaisto formos pagal bet kurį iš 4 - 9 punktų, panaudojimas siekiant sumažinti dujų kaupimąsi, išmatų kvapą, halitozę arba maisto netoleravimą naminiams gyvūnams, arba gyvuliams.
Yüklə 40,5 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2024
rəhbərliyinə müraciət

gir | qeydiyyatdan keç
    Ana səhifə


yükləyin