Ar Triju Zvaigžņu ordeni apbalvoto personu reģistrs apbalvošanas secībā, sākot no 2004. gada oktobra


Rīgas Rīnūžu vidusskolas direktore



Yüklə 2 Mb.
səhifə44/44
tarix31.01.2017
ölçüsü2 Mb.
1   ...   36   37   38   39   40   41   42   43   44

Rīgas Rīnūžu vidusskolas direktore


Viktorija Verhovska




2012.g.

18.10.


200.

ordenis


nr.V-200

2012.g. 18.11.

Rīgā, Melngalvju namā





(Latvija)

201.

Latvijas Vīriešu volejbola izlases treneris


Raimonds Vilde




2012.g.

18.10.


201.

ordenis


nr.V-201

2012.g. 18.11.

Rīgā, Melngalvju namā





(Latvija)




202.

ilggadējais Neretas novada pašvaldības darbinieks, kultūras un sabiedriskais darbinieks


Tālis Zālītis




2012.g.

18.10.


202.

ordenis


nr.V-202

2012.g. 18.11.

Rīgā, Melngalvju namā




(Latvija)

203.

ilggadējais motosportists un motosporta treneris, motosporta veterāns


Andris Kļaviņš




2013.g.

03.04.


203.

ordenis


nr.V-203

2013.g. 04.05.

Melngalvju namā,

Rīgā



(Latvija)

204.

Ilggadējais hokeja treneris, biedrības „Latvijas Hokeja federācija” Veterānu komitejas priekšsēdētājs


Uldis Opits




2013.g.

03.04.


204.

ordenis


nr.V-204

2013.g. 04.05.

Melngalvju namā,

Rīgā


(Latvija)

205.

Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas institūta Mākslīgā intelekta laboratorijas vadītājs, vadošais pētnieks, Dr.phys.


Andrejs Spektors




2013.g.

03.04.


205.

ordenis


nr.V-205

2013.g. 04.05.

Melngalvju namā,

Rīgā


(Latvija)

206.

Latvijas Nacionālā teātra aktieris un režisors


Voldemārs Šoriņš




2013.g.

03.04.


206.

ordenis


nr.V-206

2013.g. 04.05.

Melngalvju namā,

Rīgā




(Latvija)




207.

čelliste, ilggadējā Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra čellu grupas koncertmeistare, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas asociētā profesore


Ligita Zemberga




2013.g.

03.04.


207.

ordenis


nr.V-207

2013.g. 04.05.

Melngalvju namā,



Rīgā


(Latvija)



I pakāpes (Zeltīta)


goda zīme

















1.

P.Stradiņa Klīniskās Universitātes slimnīcas ārsts endoskopists

Gunārs Grīnbergs




2004.g.16.10.

1.

2004.g.17.11.



(Latvija)

2.

Liepājas Onkoloģiskās slimnīcas direktore, ārste

Anna Krilova





2004.g.16.10.

2.

2004.g.17.11.



(Latvija)

3.

Čikāgas latviešu evaņģēliski luteriskās Ciānas draudzes mācītājs

Arnolds Gustavs Rautenšilds





2004.g.16.10.

3.

2004.g.17.11.



(ASV)

4.

sabiedriskā darbiniece

Katrīna Vilsone





2004.g.16.10.

4.

2005.g.03.05.


(ASV)

5.

baleta māksliniece

Ināra Gintere





2005.g.12.10.

5.

2005.g.11.11.


(Latvija)




6.

horeogrāfs, tautas deju kolektīvu vadītājs

Ojārs Grasis





2005.g.12.10.

6.

2005.g.11.11.



(Latvija)

7.

sabiedriskā darbiniece

Ruta Perisa


(Ruta Parris)




2005.g.12.10.

7.

2006.g.19.11.

“Straumēnos”, Anglijā





(Anglija)

8.

sabiedriskā darbiniece

Anna Justīne Rollinsa





2005.g.12.10.

8.

2005.g.11.11.


(ASV)

9.

horeogrāfs, tautas deju kolektīvu vadītājs

Dailonis Rudovics





2005.g.12.10.

9.

2005.g.11.11.



(Latvija)

10.

baleta māksliniece un deju pedagoģe

Ausma Dragone





2006.g.12.10.

10.

2006.g.11.11.



(Latvija)

11.

Madonas Valsts ģimnāzijas ķīmijas skolotāja

Janina Āriņa





2007.g.15.03.

11.

2007.g. 27.04.

(Latvija)

12.

sabiedriskais un kultūras darbinieks, mūzikas pedagogs un diriģents

Jānis Veismanis





2007.g.15.03.

12.

2007.g. 27.04.

(Latvija)

13.

sabiedriskais darbinieks, zemnieku saimniecības „Purlande” vadītājs

Jānis Rasnačs




2008.g. 14.10.

13.

goda zīme

nr.1-13


2008.g.11.11.

Rīgas pilī





(Latvija)




14.

sabiedriskais darbinieks, Liepājas Politiski represēto kluba priekšsēdētājs

Arnolds Treide




2008.g. 14.10.

14.

goda zīme

nr.1-14


2008.g.11.11.

Rīgas pilī





(Latvija)

15.

ilggadējā Alūksnes tautas nama jaukto koru „Dzelme” un „Sonus” diriģente, Jaunannas pamatskolas mūzikas skolotāja

Ināra Kravale




2009.g. 30.03.

15.

goda zīme

nr.1-15.


2009.g. 04.05.

Rīgas pilī



(Latvija)

16.

kultūras darbinieks, rakstnieks

Andrejs Vite (Skailis)




2009.g. 30.03.

16.

goda zīme

nr.1-16.


2009.g. 04.05.

Rīgas pilī





(Latvija)

17.

Madonas Novadpētniecības un mākslas muzeja Literatūras sektora vadītāja

Dace Zvirgzdiņa




2009.g. 30.03.

17.

goda zīme

nr.1-17.


2009.g. 04.05.

Rīgas pilī




(Latvija)

18.

Natālijas Draudziņas ģimnāzijas angļu valodas skolotāja

Rita Medne




2009.g. 12.10.

18.

goda zīme

nr.1-18.


2009.g.16.11.

Rīgas pilī





(Latvija)

19.

Jēkabpils Valsts ģimnāzijas mūzikas skolotāja

Skaidrīte Pugača




2009.g. 12.10.

19.

goda zīme

nr.1-19.


2009.g.16.11.

Rīgas pilī





(Latvija)




20.

ilggadējais Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieks, Latvijas Ugunsdzēsības muzeja vecākais speciālists

Spodris Kurmiņš




2010.g.13.10.

20.

goda zīme

nr.1-20


2010.g. 11.11.

Rīgas pilī



(Latvija)

21.

ilggadējā Viļakas Valsts ģimnāzijas vēstures skolotāja, novadpētniece

Leontīna Maksimova




2010.g.13.10.

21.

goda zīme

nr.1-21


2010.g. 09.12.

Viļakā




(Latvija)

22.

sabiedriskais un kultūras darbinieks, ilggadējais vīru kora „Absolventi” dalībnieks

Oļģerts Stengrevics




2010.g.13.10.

22.

goda zīme

nr.1-22


2010.g. 11.11.

Rīgas pilī




(Latvija)

23.

sabiedriskais darbinieks, Latvijas savienības „Černobiļa” valdes priekšsēdētāja vietnieks

Māris Šops




2011.g. 16.03.

23.

goda zīme

nr.1-23


2011.g. 01.05.

Rīgas pilī




(Latvija)

24.

Jaunpiebalgas vidusskolas bibliotekāre, ekonomikas un novada mācības skolotāja, Jaunpiebalgas novadpētniecības muzeja vadītāja, sabiedriskā darbiniece

Vēsma Johansone




2011.g.

20.10.


24.

goda zīme

nr.1-24


2011.g.18.11.

Rīgas pilī




(Latvija)

25.

VSIA „Bulduru Dārzkopības vidusskola” puķkopības skolotāja

Anita Onkele




2011.g.

20.10.


25.

goda zīme

nr.1-25


2011.g.18.11.

Rīgas pilī





(Latvija)

26.

sabiedriskā darbiniece, Gulbenes novada politiski represēto apvienības vadītāja

Aira Anča




2012.g.

13.04.


26.

goda zīme

nr.1-26


2012.g.

04.05.


Rīgas pilī


(Latvija)

27.

horeogrāfs, ilggadējais tautas un sporta deju skolotājs, deju kolektīvu vadītājs, Gulbenes kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīva „Ratiņš” mākslinieciskais vadītājs

Kārlis Vents




2012.g.

13.04.


27.

goda zīme

nr.1-27


2012.g.

04.05.


Rīgas pilī


(Latvija)

28.

Kocēnu novada Kocēnu pamatskolas latviešu valodas un literatūras, vēstures, sociālo zinību un interešu izglītības skolotāja

Elga Olmane




2012.g.

18.10.


28.

goda zīme

nr.1-28


2012.g. 18.11.

Rīgā, Melngalvju namā



(Latvija)

29.

sabiedriskais darbinieks, viens no Komunistiskā terora upuru atbalsta un palīdzības fonda „Sibīrijas bērni” dibinātājiem

Gunārs Toms




2012.g.

18.10.


29.

goda zīme

nr.1-29


2012.g. 18.11.

Rīgā, Melngalvju namā



(Latvija)

30.

ilggadējā Neretas vidusskolas skolotāja

Milda Buka




2013.g.

03.04.


30.

goda zīme

nr.1-30


2013.g. 15.05.

Neretas kultūras namā, Neretā





(Latvija)




31.

Dundagas vidusskolas teātra pulciņa vadītāja, skolotāja

Vaira Kamara




2013.g.

03.04.


31.

goda zīme

nr.1-31


2013.g.

04.05.


Melngalvju namā, Rīgā


(Latvija)

32.

Jūrmalas pilsētas pašvaldības SIA „Veselības un sociālās aprūpes centrs - Sloka” ilggadējā medicīnas māsa

Tamāra Žurova




2013.g.

03.04.


32.

goda zīme

nr.1-32


2013.g.

04.05.


Melngalvju namā,

Rīgā


(Latvija)



II pakāpes (Sudraba)


goda zīme

















1.

sabiedriskais darbinieks

Ilmārs Bormanis





2004.g.16.10.

1.

2004.g.17.11.


(Latvija)

2.

sabiedriskais un kultūras darbinieks

Konstantīns Sventeckis





2004.g.16.10.

2.

2004.g.17.11.


(ASV)

3.

sabiedriskais darbinieks

Teodors Kārlis Zieriņš





2004.g.16.10.

3.

2006.g.11.11.


(ASV)

4.

sabiedriskā un kultūras darbiniece,

skolotāja


Ruta Zvaigzne





2004.g.16.10.

4.

2004.g.17.11.



(Latvija)




5.

skolotāja, ilggadējā Līvānu Stikla muzeja vadītāja un gide

Natālija Stivriška




2009.g. 12.10.

5.

goda zīme

nr.2-5.


2009.g.16.11.

Rīgas pilī





(Latvija)

6.

ilggadējais Lielvārdes novada Lēdmanes pamatskolas skolotājs un direktors, sabiedriskais un kultūras darbinieks

Romualds Zarembo




2010.g.13.10.

6.

goda zīme

nr.2-6


2010.g.11.11.

Rīgas pilī



(Latvija)



: images -> modules -> items -> PDF
images -> Сагітальні аномалії прикусу. Дистальний прикус. Етіологія, патогенез, клініка та діагностика дистального прикусу
images -> Мп г. Белгорода «Стоматологическая поликлиника №2» Информированное добровольное согласие на проведение ортодонтического лечения
images -> Мп г. Белгорода «Стоматологическая поликлиника №2» Информированное добровольное согласие на пародонтологическое лечение
images -> Yazılım Eleştirisi
PDF -> Ar Triju Zvaigžņu ordeni apbalvoto personu reģistrs apbalvošanas secībā, sākot no 2004. gada oktobra
items -> Ar Triju Zvaigžņu ordeni apbalvoto personu reģistrs apbalvošanas secībā, sākot no 2004. gada oktobra


1   ...   36   37   38   39   40   41   42   43   44


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə