Gənclər təşkilatının adı



Yüklə 81.84 Kb.
tarix26.02.2017
ölçüsü81.84 Kb.
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Gənclər Fondunun Müşahidə Şurasının üzvlüyünə keçiriləcək seçkilərdə iştirak edəcək təşkilatların siyahısı




Gənclər təşkilatının adı

Təmsilçi şəxs



“Addım” Gənclərin İnkişaf Mərkəzi İctimai Birliyi

Rüstəmov Elşən Rüstəm oğlu



“Antinarkomaniya Sahəsində Gənclərin Təşəbbüsü” İctimai Birliyi

Hüseynov Şahin Eldar oğlu



“ASAN Könüllüləri” Gənclər Təşkilatı İctimai Birliyi

Məmmədli Sahil Gülağa oğlu



“Atəşgah İntellektual Oyunlar Klubu” İctimai Birliyi

Qasımov Elşən Mirqasım oğlu



“Avropa Hüquqşünas Tələbələr Assosiasiyası – Bakı” İctimai Birliyi

Qarayev Abbas Məmməd oğlu



“Avropa Tələbələr Forumu – Sumqayıt” İctimai Birliyi

Həsənov Natiq Sərvər oğlu



“Avropanın Gənc Azərbaycanlı Dostları” İctimai Birliyi

Xasməmmədli Qasım Ehtibar oğlu



“AYNA” Gənclərin İnkişafında Dəstək İctimai Birliyi

Şükürov Sərvər Məzahir oğlu



“Azad Gənclər” İctimai Birliyi

Damadayeva Xədicə Rafael qızı



“Azad Həmfikirlər Gənclərin Maarifləndirilməsi” İctimai Birliyi

Mustafayeva Samirə Vəli qızı



Azərbaycan Binəsib Uşaq və Gənclər Birliyi İctimai Birliyi

Sadıxov Qədəmşah Qədəmşah oğlu



Azərbaycan Demokratik Tələbə Gənclər Təşkilatı İctimai Birliyi

Bağırova Gülnarə Hüseyn qızı



Azərbaycan Gənc Alim, Aspirant və Magistrlər Cəmiyyəti İctimai Birliyi

Orucov İlqar Nəcibəddin oğlu



Azərbaycan Gənclər İttifaqı İctimai Birliyi

Məmmədov Şahin Vüqar oğlu



Azərbaycan Gənclərinin Demokratik İnkişafa Yardımı İctimai Birliyi

Daşdəmirov Eyvaz Şirzad oğlu



Azərbaycan Gənclərinin Avropaya İnteqrasiyası Təşkilatı İctimai Birliyi

Əbilzadə Safura İdrak qızı



Azərbaycan Gənclərinin Nailiyyəti İctimai Birliyi

Məmmədova Sevinc Rafail qızı



“Azərbaycan Həkimlər və Təbib Tələbələr” İctimai Birliyi

Kərimli Sevinc Çingiz qızı



Azərbaycan İntellektual Klublar Assosiasiyası İctimai Birliyi

Dadaşov Vüqar Mehman oğlu



“Azərbaycan Könüllülər” İctimai Birliyi

Ağamalıyev İqbal İlqar oğlu



Azərbaycan Qaçqın və Məcburi Köçkün Gənclər Təşkilatı İctimai Birliyi

Heydərov Ağalar İlyas oğlu



Azərbaycan Maarifçi Gənclər Təşkilatı İctimai Birliyi

Aslanova Ruhiyyə Bəxtiyar qızı



Azərbaycan Respublikası Gənclər Təşkilatları Milli Şurası İctimai Birliyi

Hüseynov Seymur Elşad oğlu



Azərbaycan Skautlar Assosiasiyası İctimai Birliyi

Qəmbərov Turqut İlqar oğlu



Azərbaycan Tələbə Gənclər Təşkilatları İttifaqı İctimai Birliyi

Babayev Nurxan Sadiq oğlu



Azərbaycan Tələbələri İctimai Birliyi

Qasımov Həmid Şiraslan oğlu



Azərbaycan Turizm İnstitutu Məzunları İctimai Birliyi

Ağamirov Ağamir Mirəli oğlu



Azərbaycan Türkiyə Gənclərinin Dostluq Cəmiyyəti İctimai Birliyi

Ömərzadə Nəzrin Fəzail qızı



“Azərbaycan Universitetinin İntellektual Klubu” İctimai Birliyi

Piriyev Aydın Tofiq oğlu



“Azərbaycan-Avropa Gənclərinin Əməkdaşlığı” İctimai Birliyi

Əlixanlı Orxan Həsən oğlu



Azərbaycan-İsrail Gənclərinin Dostluq Cəmiyyəti İctimai Birliyi

Bayramov Ağabəy Yusif oğlu



Azərbaycan-Latın Amerika Gənclərinin Dostluğu İctimai Birliyi

Qurbanov Mahir Tahir oğlu



Azərbaycan-Slavyan Gəncləri Assosiasiyası İctimai Birliyi

Abbasov Səbuhi Mübariz oğlu



Azəri Gənclər Alyansı İctimai Birliyi

Sadıqova Leyla Yadigar qızı



Bakı Beynəlxalq Tələbə Klubu İctimai Birliyi

Mirzəyeva Aysaba Umud qızı



“Bakı Gənclər Klubu” İctimai Birliyi

Cavadov Azər Bayram oğlu



Beyləqan Gənclərinin Maarifləndirilməsi və Sosial İnkişafı İctimai Birliyi

Quliyev Zaur Yunis oğlu



“Birgə” Gənclərin Təşəbbüslər Mərkəzi İctimai Birliyi

Gülmalıyeva Nərgiz İlham qızı



“Bizim Gənclik” İctimai Birliyi

Əlizadə Sona Hikmət qızı



“Bizim Nəsil” Gənclərin Regional İnkişaf Assosiasiyası İctimai Birliyi

Mehdiyev Nurəddin Səftər oğlu



“Böyük İpək Yolu” Beynəlxalq Gənclər İttifaqı İctimai Birliyi

Atayev Heydər Məhərləm oğlu



“Çağdaş İntibah” Gənc Maarifçilər İctimai Birliyi

Quliyev Orxan Yavər oğlu



“Dan” Beynəlmiləlçi Gənclər İctimai Birliyi

Əliyev Süleyman Aydın oğlu



“Demokratik Azərbaycan Naminə” Gənclərin İctimai Birliyi

Behbud Elməddin Mahmud oğlu



“Dostluq” Gənclərin Əlaqələndirmə Mərkəzi İctimai Birliyi

Ağayev Yusif Mürsəl oğlu



“Dünya Azərbaycanlı Gənclərin Beynəlxalq Həmrəyliyi” İctimai Birliyi

Əli-zadə Tofiq Məhərrəm oğlu



“Dünya Türk Gənclər Birliyi” İctimai Birliyi

İmanova Səadət Qəşəm qızı



“Dünyaya Pəncərə” Biləsuvar Gənclərinin İctimai Birliyi

Bağırov Ziya Bayram oğlu



“Ədalət və İnkişaf Naminə” Uşaq və Gənclərə Dəstək İctimai Birliyi

Əfəndiyeva Könül Süleyman qızı



“Əlilliyi Olan Uşaq və Gənclərin İdmana İnteqrasiyası” İctimai Birliyi

Məmmədova Aynur Tofiq qızı



“Fəal Gənclər” İctimai Birliyi

İsmayılov İsmayıl Mübariz oğlu



“Gələcək Naminə Vətənaş Cəmiyyətinin İnkişafına Dəstək” İctimai Birliyi

Ağakişiyev İsgəndər Fəxrəddin oğlu



Gələcək və İnkişaf Gənclər İctimai Birliyi

Məcidzadə Anar Feyruz oğlu



Gələcəyə Doğru Gənclərinin İnkişafı İctimai Birliyi

Qurbanbəyov Tələt Ehtibar oğlu



“Gələcəyə Doğru Təşəbbüskar Tələbə” Gənclər İctimai Birliyi

Quliyev Samir Yunus oğlu



“Gələcəyə İnamlı Gənclər” İctimai Birliyi

Əliyeva Minacət Namiq qızı



“Gələcəyə Körpü” Gənclər İctimai Birliyi

Hacızadə Hüseynxan Saleh oğlu



“Gənc Ana və Uşaqların Maarifləndirilməsi” İctimai Birliyi

Yaqubova Arzu Fazil qızı



“Gənc Diplomatlar” Maarifləndirmə İctimai Birliyi

İbrahimov Eltun Fərəc oğlu



“Gənc Hüquqşünaslar Birliyi” İctimai Birliyi

Fərzəliyev Əli Vələhəd oğlu



“Gənc Xəzər Mühəndisləri” İctimai Birliyi

Abbasov Həsən Sədi oğlu



Gənc İnsan Hüquq Müdafiəçiləri İctimai Birliyi

Hacıyev Məhəmməd Məmmədağa oğlu



“Gənc İstedadlara Dəstək” Fondu İctimai Birliyi

Məmmədov Vüsal Mətləb oğlu



Gənc İstedadların İnkişafına Dəstək İctimai Birliyi

Mustafayev İlkin İlqar oğlu



“Gənc İstedadların Maariflənmələrinə və İnkişafına Dəstək” İctimai Birliyi

Süleymanov Uğur Səbuhi oğlu



“Gənc Mühasiblər” İctimai Birliyi

Əliyeva Solmaz Gülbala qızı



“Gənc Nəslin Maarifləndirilməsi” İctimai Birliyi

Həsənli Mikayıl Raqif oğlu



“Gənc Novatorlar” Gənclərin Maarifləndirilməsi İctimai Birliyi

Nəzərov Bəhruz Əliövsət oğlu



“Gənc Politoloqlar Mərkəzi” İctimai Birliyi

Əliyev İlkin Qafar oğlu



“Gənc Psixoloqlar” İctimai Birliyi

Oruczadə Orxan İxtiyar oğlu



“Gənc Sahibkarlar Klubu”İctimai Birliyi

Umudov Salman Fazil oğlu



“Gənc Tərcüməçilər” İctimai Birliyi

Fərzəlizadə Əfsanə Ramiz qızı



Gənc və Yeniyetmələrə Psixo-Sosioloji Kömək Xeyriyyə Fondu İctimai Birliyi

Zeynalova Nərgiz Polad qızı



“Gənc Vətəndaş” Maarifləndirmə İctimai Birliyi

Səfərova Günel Məhərrəm qızı



“Gənc Vətənpərvərlər” İctimai Birliyi

Əliyev Müqamət Süleyman oğlu



“Gəncə Avropa Gənclər Paytaxtı 2016” İctimai Birliyi

Vəliyev Elmir Elmar oğlu



“Gənclər Arasında Mübadilə” İctimai Birliyi

Kərimov Cavid Sənan oğlu



“Gənclər Azad Sahibkarlıq Fəaliyyətində” İctimai Birliyi

Məmmədli Kəmalə Ramin qızı



“Gənclər İnkişaf Naminə” İctimai Birliyi

Mansurov Əhməd Şəmistan oğlu



“Gənclər Mərkəzi” İctimai Birliyi

Hüseyinov Elvin Şərifağa oğlu



“Gənclər Şəbəkəsi Təşəbbüsü” İctimai Birliyi

Paşayeva Sevda Yusif qızı



“Gənclər Turizmi” İctimai Birliyi

Qəhrəmanlı Ülviyyə Aydın qızı



“Gənclər üçün Təhsil Mərkəzi” İctimai Birliyi

Həsənzadə Fəxrəddin Nazim oğlu



“Gənclər və Ekologiya” İctimai Birliyi

Xələfov Rəşadət Miri oğlu



“Gənclərin Anti-Narkomaniya” İctimai Birliyi

Abdullazadə Toğrul Vahid oğlu



“Gənclərin Dostluq Şəbəkəsi” İctimai Birliyi

Quliyev İmaməddin Yaşar oğlu



“Gənclərin Elmi Araşdırmalar Mərkəzi” İctimai Birliyi

Həsənov İlkin Bağır oğlu



“Gənclərin İqtisadi, Sosial və Mənəvi İnkişafına Yardım” İctimai Birliyi

Məmmədquliyev Elşad Rüstəm oğlu



“Gənclərin İnkişafı Naminə” İctimai Birliyi

Həsənzadə Nilufər Elşad qızı



“Gənclərin İnkişafına Yardım” İctimai Birliyi

İbrahimov Azad Vaqif oğlu



“Gənclərin İntellektual İnkişafı Mərkəzi” İctimai Birliyi

Hüseynov Faiq Mirzəhüseyn oğlu



“Gənclərin İntellektual İnkişafına Yardım” İctimai Birliyi

Orucov Seymur Vaqif oğlu



“Gənclərin Maarifləndirilməsi və Təlimi” İctimai Birliyi

Əsgərova Elnurə Ramiz qızı



“Gənclərin Maarifləndirilməsinə Dəstək” İctimai Birliyi

Abdullazadə Tural Vahid oğlu



“Gənclərin Maarifləndirilməsinə və İnkişafına Dəstək” İctimai Birliyi

Cavadzadə Rüfət Cavad oğlu



“Gənclərin Mədəni İnkişafına Dəstək” İctimai Birliyi

Əliyev Cavid İlqar oğlu



“Gənclərin Sosial İnkişafına Dəstək” İctimai Birliyi

Bağırov Rövşən Tofiq oğlu



“Gənclərin Sosial Problemlərinin Həllinə Kömək” İctimai Birliyi

Həsənova Şəlalə Arif qızı



“Gənclərin Sosial Tərəfdaşlığı Mərkəzi” İctimai Birliyi

Əhmədov Vüsal Əhməd oğlu



“Gənclərin Tərəqqisinə Dəstək” İctimai Birliyi

Məmmədov Amin Fəramiz oğlu



“Gənclərin Təşəbbüsünə və İnkişafına Dəstək” İctimai Birliyi

Əhmədova Şəfiqə Vidadi qızı



“Gənclərin Töhfəsi” İctimai Birliyi

Paşalı Rəşid Səfalı oğlu



“Gənclik Təşəbbüsləri” İctimai Birliyi

İsa-zadə Şöhrət Cavanşir oğlu



“Gənclik və Maarifçilik” İctimai Birliyi

Əmikişiyev Vaqif Qoçu oğlu



“Gəncliyə Dəstək” İctimai Birliyi

Cavadlı Cavad Abutalıb oğlu



“Gəncliyə Yardım” Fondu İctimai Birliyi

Kərimov Eldar Əsgər oğlu



“Gəncliyin Səsi” Maarifləndirmə İctimai Birliyi

Mirzəzadə Aris Qalib oğlu



“Gəncliyin Şöləsi” Gənclərin İnkişafı İctimai Birliyi

Vəliyev Qədim Şöhrəddin oğlu



“Gəncliyin Təşəbbüsü” Maarifləndirmə İctimai Birliyi

Sanıyev Elnur Məciməddin oğlu



“Gülüstan Kimsəsiz Uşaq və Qadınlara Yardım” İctimai Birliyi

İmanov Hüseyn Elçin oğlu



“Həmrəy” Gənclərin Maarifləndirilməsinə Dəstək İctimai Birliyi

Babanlı Yəhya Məmməd oğlu



“Xəzər İntellektual Gənclər Klubu” İctimai Birliyi

Teymurov Seymur Teymur oğlu



“Xəzrim” Tələbə-Gənclər Təşkilatı İctimai Birliyi

Məhərrəmov Ramiz Natiq oğlu



“XXI Əsrin Gəncləri” İctimai Birliyi

Bağırova Turanə Fazil qızı



“İctimai Həyatda Gənclərə Dəstək” İctimai Birliyi

Əliyev Yusif Elşad oğlu



“İdeal Gələcək” Gənclər İctimai Birliyi

Xəlilova Gülnar Rasim qızı



“İnfotex” Gənclik və Maarifçilik İctimai Birliyi

Verdizadə Seymur Vaqif oğlu



“İnnovasiyaya Doğru” Gənclərə Dəstək İctimai Birliyi

Cəfərov Rəşad Fərhad oğlu



“İntellekt” uşaq və gənclərə kömək İctimai Birliyi

Abbasov Rəşad Soltan oğlu



“İnternat məzunlarının sosial inteqrasiyası” Gənclər İctimai Birliyi

Əhmədov Araz Əhməd oğlu



“İRƏLİ” İctimai Birliyi

Seyidov Mirhəsən Mirheydər oğlu



“İslahatçı Gənclər” İctimai Birliyi

Hacıağayev Nəzərbəy Hacıağa oğlu



“İstedadlı və Yaradıcı Gənclərə Dəstək” İctimai Birliyi

Qiyaszadə Kamil Rəsul oğlu



“İşıqlı Gələcək” Gənclər İctimai Birliyi

Mahmudov Vüsal Cəfər oğlu



“Karvan” Gənclərin İnkişafına Dəstək İctimai Birliyi

Əsədzadə Orxan Nazim oğlu



“Könüllülük Fəaliyyətinin Təbliği Gənclər İctimai Birliyi

Əliyev Rəfail Qabil oğlu



“Qadın və Gənc Ailələrin Sosial İnkişafı” İctimai Birliyi

Cavadova Tünzalə Vaqif qızı



“Qəbələ Regional Gənclərin Resurs Mərkəzi” İctimai Birliyi

Mustafazadə Elvin Mustafa oğlu



“Qızlar Bulağı” Uşaq, Yeniyetmə və Gənc Qızlara Təlim və Tədris Xeyriyyə Fondu İctimai Birliyi

Hüseynova Leyla Vüqar qızı



“Maarifçi Gənclər” İctimai Birliyi

Həmzəyev Azad Səadət oğlu



“Maarifpərvərlik” Azərbaycan Gənclərinin İctimai Yardım Assosiasiyası İctimai Birliyi

Bayramova Aygün Eldar qızı



“Müasir Gənclər Şəbəkəsi” İctimai Birliyi

Ünsizadə Zaur İmran oğlu



“Müasir Gənclik və Sosial İnkişaf” İctimai Birliyi

Əsədov Etibar Məhəmməd oğlu



“Nurlu Sabah Gənclərə Qayğı” İctimai Birliyi

Xəlilov Nicat Ülfət oğlu



“Nurlu Sabah Uşaq-Gənclər Təşkilatı” İctimai Birliyi

Quliyev Elçin Bəyəndik oğlu



“Odlar Yurdu” Gənclər İctimai Birliyi

Ələsgərova Nigar Elman qızı



“Oriqami” Uşaq və Yeniyetmələr İctimai Birliyi

Nəcəfov Namiq Nəcəf oğlu



“Örədərək Öyrənirik” Gənclərin İntellektual İnkişafına Dəstək İctimai Birliyi

Qardaşov Ələmdar Cavanşir oğlu



“Pərakəndə Ticarətin İnkişafı üzrə Gənclər Assosiasiyası” İctimai Birliyi

Ruslanov Sabir Elşad oğlu



“Region Gənclərinin İnkişafına Töhfə” İctimai Birliyi

Mənafov Zamiq Cəfər oğlu



“Resurs” Gənclərin İnkişafı İctimai Birliyi

Mehdi-zadə Samir Ramiz oğlu



“Rezonans” Gənclər İctimai Birliyi

Abbasbəyli Turqut Əhməd oğlu



“Rəvan” Gəncliyə Dəstək İctimai Birliyi

Cürənov Ramiz Mikayıl oğlu



“SAF Həyat Naminə” Gənclər İctimai Birliyi

Bayramlı Urfan Samir oğlu



“Sağlam Düşüncə” Gənclər Təşkilatı İctimai Birliyi

Hüseynov Nicat Ramiz oğlu



“Sağlam Gəncliyə Doğru” İctimai Birliyi

Həsənəliyev Turqay Eldar oğlu



“Sağlam Həyat Uğrunda” Gənclərin İctimai Birliyi

Əliyev Vahid Ədalət oğlu



“Sağlam mühit” gənclərin inkişafına kömək İctimai Birliyi

Mirzəyev Əli Maşı oğlu



“Sağlam Yaşa” Gənclərin Maarifləndirilməsi İctimai Birliyi

Qəribova Həbibə Tələt qızı



“Sən Tək Deyilsən” Gənc Əlil Qızlara Yardım İctimai Birliyi

Səlimova Şəlalə Cəfər qızı



“Şəms” Gənc Ailələrə Dəstək İctimai Birliyi

İsmayılova Səbinə Ələddin qızı



“Təkamül” Gənclərin Maarifləndirilməsinə Dəstək İctimai Birliyi

Osmanlı Nərmin Vəli qızı



“Təkan” Tələbə Gənclərin İctimai Birliyi

Hüseynli Murad Elşən oğlu



“Tələbələrin İqtisadiyyat və Menecmentlik Assosiasiyası” İctimai Birliyi- AİESEC

Abbasov Pənah Nürəddin oğlu



“Tərəqqi” Gəncliyin İnkişafı İctimai Birliyi

Nemətov Siyasət Nicat oğlu



“Tərxis Olunmuş Hərbçilərin Gəncləri Maarifləndirmə”İctimai Birliyi

Həsənli Emin Əliyar oğlu



“Türkiyə Universitetləri Məzunları” İctimai Birliyi

Bayramov Çingiz İbrahim oğlu



“Uğur” Gənclərin Maarifləndirilməsi İctimai Birliyi

Allahverdiyev Əlövsət Vilayət oğlu



“Uğurlu Gələcək” İctimai Birliyi

Rzazadə Elgün Xanoğlan oğlu



“Uşaq və Tələbə Gənclər Dünyası” İctimai Birliyi

Tağıyeva Bəxtimşah Məmmədəli qızı



“Üfüq” Gənclərin İnkişafı Naminə İctimai Birliyi

Şükürov Nail Məzahir oğlu



“Ümidli Gələcək”Gənclər İctimai Birliyi

Əhmədova Ruhanə Qiyas qızı



“Vətəndaş Cəmiyyətində Debat” İctimai Birliyi

Mustafayev Ələkbər Mehman oğlu



“Vətəndaş Cəmiyyətinin İnkişafına Dəstək” İctimai Birliyi

Adıgözəlov Zahid Vahid oğlu



“Vətənpərvər Maarifçi Gənclər” İctimai Birliyi

Abbasov Ceyhun Ramiz oğlu



“Yaddaş” Maarifçi Gənclər İctimai Birliyi

Bədiyev Həzrət Sabir oğlu



“Yaradıcı Gənclər” İctimai Birliyi

Vəlizadə Vəliağa İmran oğlu



“Yeni Gələcək” İctimai Birliyi

Mustafayev Pərviz Akif oğlu



“Yeni Yazarlar və Sənətçilər Qurumu” İctimai Birliyi

Əbilov Aydın Əhməd oğlu



“Yeni Yol” Gənclərin Maarifləndirilməsi İctimai Birliyi

Abdullayev Adil Məhəmmədəli oğlu



“Yeniləşən Azərbaycan Gəncliyi” İctimai Birliyi

Əliyeva Sevil Soltan qızı



“Yeniliyə Doğru” Gənclər Fondu İctimai Birliyi

Qasımzadə İlhamə Sultan qızı



Поделитесь с Вашими друзьями:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə