İNŞaat-texnologiYA



Yüklə 60.07 Kb.
tarix31.01.2017
ölçüsü60.07 Kb.
AZƏRBAYCAN MEMARLIQ VƏ İNŞAAT UNİVERSİTETİ

“İNŞAAT-TEXNOLOGİYA” FAKÜLTƏSİ


2011/2012 tədris ilinin II semestrində 16 fevral – 31 may 2012-ci il tarixdə aşağıda adları sadalanan tələbələr üçün qeyd edilən fənlər üzrə altdan dərs almalar təşkil edilsin.

Riyaziyyat-2

Qrup 640a

Müəllim:Babayeva M.H.

I gün – 1220 – 1350 aud.909

I gün – 1400 – 1530 aud.909

III gün – 1040 – 1210 aud.906


  1. Rəhimli İlkin Fuad oğlu

  2. Məlikov Siyavuş Üzeyir oğlu

Qrup 650a

Müəllim:Abdullayev M.H.

III gün – 1220 – 1350 aud.909

V gün üst həftə – 1220 – 1350 aud.909

IV gün – 1040 – 1210 aud.806


  1. Sədrəddinli Fuad İzafəddin oğlu

  2. Şərifzadə Günay Ağasəf qızı

  3. Qurbani Murad Fikrət oğlu

  4. İbrahimova Aytac Mehman qızı

  5. Qəhrəmanov Qorxmaz Xudaşükür oğlu

  6. Qaraxanov Həmdulla Qabil oğlu

  7. Abdulla Qadir Şirvan oğlu

  8. Hüseynov Elçin Ədalət oğlu

Qrup 670a

Müəllim:Abdullayev M.H.

III gün – 1220 – 1350 aud.909

V gün – 1040 – 1210 aud.909

V gün üst həftə – 1220 – 1350 aud.909


  1. Əməşov Səbuhi Məmmədağa oğlu

  2. İsmayılov İbrahim Fariz oğlu

  3. Əhmədli Turan Məhərrəmbəy Nadir oğlu

  4. Bünyadova Könül Mehman oğlu

  5. Yusifov Elçin Məhəmməd oğlu

  6. Eminov Mahal Məmməd oğlu

  7. Eldarov Sərkər Sərdar oğlu

  8. Həmidova Aytən Şahnəzər qızı

  9. Bəşirov Orxan İmamqulu oğlu

  10. Xəlilov Əlvan Namət oğlu

  11. Tağıyev İsmayıl Əhmədağa oğlu

Qrup 690a

Müəllim:Abdullayev M.H.

IV gün – 0920 – 1030 aud.909

IV gün – 1040 – 1210 aud.806

IV gün alt həftə – 1220 – 1350 aud.806


  1. Mirzəyeva Vüsalə Ramiz qızı

  2. Məmmədova Rəksanə Sərvər qızı

  3. Hüseynova Aynur Hüseyn qızı

  4. Aslanova Ayşən Cəfər qızı

  5. Əsədullayev Vasif Elşad oğlu

  6. Hüseynova Gülnarə Rəşid qızı

  7. Yusifli Günay İntiqam qızı

Kimya-2

Qrup 640a

Müəllim:Novruzov S.Z.

I gün – 1020 – 1350 aud.907

V gün – 0900 – 1030 aud.909


  1. Həmzəyev Mahir Məhəmməd oğlu

  2. Tomayev Kənan Natiq oğlu

  3. Annağıyev Rəmal İlqar oğlu

Qrup 650a

Müəllim:Əliyev Ə.B.

I gün – 0900 – 1030 aud.909

IV gün alt həftə – 1220 – 1350 aud.907



  1. Həmidli Aysel Cəmaləddin qızı

  2. Şərifzadə Günay Ağasəf qızı

  3. Ümid Aydın

  4. Allahverdiyev Tural Nizaməddin oğlu

  5. Qurbani Murad Fikrət oğlu

  6. Kazımov Namiq Rövşən oğlu

Qrup 670a

Müəllim:Əliyev Ə.B.

I gün – 0900 – 1030 aud.909

V gün – 1220 – 1350 aud.907



  1. Əməşov Səbuhi Məmmədağa oğlu

  2. Bəşirov Orxan İmamqulu oğlu

  3. Binnətov Tural Qazax oğlu

  4. Xəlilov Əlvan Namət oğlu

  5. Tağıyev İsmayıl Əhmədağa oğlu

  6. Əlizadə Kamran Hikmət oğlu

Fizika-2

Qrup 650a

Müəllim:Hacıyev H.Z.

I gün – 1040 – 1210 aud.1011

IV gün – 1040 – 1210 aud. 909

V gün üst həftə – 0900 – 1030 aud.921



  1. Vəlizadə Rüfət Asif oğlu

  2. Nəcəfov Samir Ramiz oğlu

Qrup 670a

Müəllim:Hacıyev H.Z.

I gün – 0900 – 1030 aud.1015

IV gün – 1040 – 1210 aud.909

V gün üst həftə – 0900 – 1030 aud.921



  1. Əhmədli Qaratel Bəhram qızı

  2. Əlizadə Kamran Hikmət oğlu

  3. Eldarov Sərkər Sərdar oğlu

  4. Məmmədova Nərgiz Mais qızı

Qrup 690a

Müəllim:Hacıyev H.Z.

I gün – 0900 – 1030 aud.1011

III gün – 1220 – 1350 aud.908

V gün alt həftə – 0900 – 1030 aud.921


  1. Əsədullayev Vasif Elşad oğlu

  2. Mirzəyeva Vüsalə Ramiz qızı

  3. Hüseynova Gülnarə Rəşid qızı

  4. Aslanova Ayşən Cəfər qızı

  5. Mustafayeva Sitarə Aydın qızı

  6. Hüseynova Aynur Hüseyn qızı

  7. Ağayeva Zeynəb Rafiq qızı

  8. Yusifli Günay İntiqam qızı

Azərbaycan tarixi

Qrup 640a

Müəllim:Musayeva İ.S.

II gün – 0900 – 1030 aud.908

III gün – 0900 – 1030 aud.909

IV gün – 0900 – 1030 aud.909



  1. Həmzəyev Mahir Məhəmməd oğlu

  2. Hüseynli Elçin Bədir oğlu

  3. Əsgərli Ələsgər İlqar oğlu

Qrup 650a

Müəllim:Musayeva İ.S.

II gün – 0900 – 1030 aud.908

III gün – 0900 – 1030 aud.909

IV gün – 0900 – 1030 aud.909


  1. Hüseynov Elçin Ədalət oğlu

  2. Əliyev Azər Məzahir oğlu

Xarici dil-2

Qrup 640a

Müəllim:Əhmədova A.İ.

III gün – 1220 – 1350 aud.827, 921

V gün – 1040 – 1210 aud.617, 921



  1. Babayev Məhəmmədrza Etibar oğlu

  2. Mürsəlov Ceyhun Rövşən oğlu

  3. Hüseynov Şahmar Vidadi oğlu

Qrup 690a

Müəllim:Hüseynova L.R.

I gün – 1040 – 1210 aud.819

II gün – 0900 – 1030 aud.921


  1. Ağayeva Zeynəb Rafiq qızı

  2. Hüseynova Gülnarə Rəşid qızı

  3. Mustafayeva Sitarə Aydın qızı

  4. Məmmədova Rəksanə Sərvər qızı

  5. Əlimirzəyev İlkin İlqar oğlu

Mühəndis qrafikası

Qrup 640a

Müəllim:Məmmədova R.S.

IV gün – 1040 – 1210 aud.1206

V gün üst həftə – 1400 – 1530 aud.1206


  1. Dursunlu Samir Əhmədiyyə oğlu

Qrup 650a

Müəllim:Məmmədova R.S.

V gün – 1040 – 1210 aud.1206

V gün alt həftə – 1220 – 1350 aud.1206



  1. Allahverdiyev Tural Nizaməddin oğlu

  2. Həmidli Aysel Cəmaləddin qızı

  3. Nəcəfov Samir Ramiz oğlu

  4. Balaməmmədova Lalə Asif qızı

  5. Kazımov Namiq Rövşən oğlu

Kompozisiya materialları

Qrup 699a

Müəllim:Şirinzadə İ.

II gün – 1400 – 1530 aud.913

III gün – 1540 – 1710 aud.909

V gün – 1400 – 1530 aud.909

1. Süleymanov Röyal Azat oğlu

2. Qurbanov Rasim Ramiz oğlu

3. Vəlizadə Şahin Qəşəm oğlu

4. İsmayılov İsaq Elşən oğlu

5. İbayev Fərid Bahadur oğlu

Hidravlika

Qrup 699a

Müəllim:İbrahimova G.

IV gün üst həftə – 1400 – 1530 aud.209 II k.

IV gün – 1540 – 1710 aud. 909

1. Vəlizadə Şahin Qəşəm oğlu

2. Süleymanov Röyal Azat oğlu

3. Əliyev Ceyhun Vaqif oğlu

Materiallar müqaviməti-1

Qrup 659a

Müəllim:Qasımov P.Q.

V gün – 1540 – 1710 aud.906

V gün – 1720 – 1850 aud.906

1. Heydərov Tural Zakir oğlu

2. Qəhrəmanov Məhəmməd Abdurəhman oğlu

3. Kazımov Samir Rasim oğlu

Qrup 679a

Müəllim:Qasımov P.Q.

V gün – 1540 – 1710 aud.906

V gün – 1720 – 1850 aud.906


  1. Nəcəfov Alik Hətəm oğlu

  2. Məmmədzadə Eltun Əjdər oğlu

Elektrotexnika

Qrup 659a

Müəllim:Cavadova M.

III gün üst həftə – 1220 – 1350 aud.909



V gün – 1400 – 1530 aud.906

  1. Şirinov Vahab Azər oğlu

: external -> ckfinder -> userfiles -> files
files -> Kafedra: “Biznesin təşkili və idarə olunması” Fənn: “Antiböhranlı idarəetmə” Müəllim: Nəbiyev Aydın Xalıq oğlu
files -> Şəhərsalmanın əsasları” fənnindən testlər
files -> AZƏrbaycan memarliq və İNŞaat universiteti İNŞaat materiallari kafedrasi iNŞaat materiallari və MƏmulatlari fəNNİNDƏN
files -> Avtomatikanın müasir texniki vasitələri
files -> 1. Mətn prosessoru imkan verir
files -> 2. Web-səhifələri hansı dilin köməyi ilə yaratmaq olar?
files -> ZƏRBƏ dalğASl İLƏ ZƏDƏLƏNMƏ
files -> Azərbaycan Memarlıq və İnşaat Universiteti «Ictimai fənlər» kafedrası «Azərbaycan tarixi» fənni üzrə imtahan testləri
files -> 644a Peşə etikası
files -> AZƏrbaycan respublikasinin təHSİl naziRLİYİ azərbaycan memarliq və İNŞaat universiteti




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə