6-9 Yaş Diş FırçasıYüklə 445 b.
tarix06.12.2016
ölçüsü445 b.
#912

6-9 Yaş Diş Fırçası

 • 6-9 Yaş Diş FırçasıSizi sinirlendiren konuları bir kartona yazarak pankart sopasına tutturuyorsunuz.Sırt çantası kalemlik olarak kullanılıyor. Yan tarafındaki düğmeyi açınca burnu fener oluyor. Dişini sağa itince ise sivilcesi yanıp sönüyor.

 • Sizi sinirlendiren konuları bir kartona yazarak pankart sopasına tutturuyorsunuz.Sırt çantası kalemlik olarak kullanılıyor. Yan tarafındaki düğmeyi açınca burnu fener oluyor. Dişini sağa itince ise sivilcesi yanıp sönüyor.Eli kalem tutan Zihni Sinir eli masanızda bulunsun. Sizin de aklınıza gelen proceleriniz varsa hemen not alın. İşte onun elinden kalemi kap ve yazmaya hemen başlayabilirsiniz. Unutmayın söz uçar yazı kalır. Bu objede malzeme olarak kalsitli polyester döküm ve su bazlı akrilik boya kullanılmıştır.

 • Eli kalem tutan Zihni Sinir eli masanızda bulunsun. Sizin de aklınıza gelen proceleriniz varsa hemen not alın. İşte onun elinden kalemi kap ve yazmaya hemen başlayabilirsiniz. Unutmayın söz uçar yazı kalır. Bu objede malzeme olarak kalsitli polyester döküm ve su bazlı akrilik boya kullanılmıştır.peçetelik ve kürdanlık olarak kullanılır. Kafelerde menü de tutturulabilir.

 • peçetelik ve kürdanlık olarak kullanılır. Kafelerde menü de tutturulabilir.

1.5 lt'lik şeffaf. suyu kaynattığı zaman özel bir vibrasyonla penguen sesi çıkartıyor.

 • 1.5 lt'lik şeffaf. suyu kaynattığı zaman özel bir vibrasyonla penguen sesi çıkartıyor.Genelde beraber yaşamaya başlayan çiftlerin en büyük kavgasıdır diş macunu ve macunun sıkıldığı yer. Çiftlerden biri macunu eline geldiği gibi sıkıyorsa ve diğeri de kafayı "macunu en dipten sıkmalıyım" a takmışsa , gelsin kavgalar... Kim neresinden sıkarsa sıksın tüp sert olduğundan formu bozulmuyor. resimde gördüğünüz sevimli tasarım da işe yarar cinsten. "Liposuction" isimli bu tasarım tüpün içinde kalmış macunu tamamen sıkmanızı sağlıyor.

 • Genelde beraber yaşamaya başlayan çiftlerin en büyük kavgasıdır diş macunu ve macunun sıkıldığı yer. Çiftlerden biri macunu eline geldiği gibi sıkıyorsa ve diğeri de kafayı "macunu en dipten sıkmalıyım" a takmışsa , gelsin kavgalar... Kim neresinden sıkarsa sıksın tüp sert olduğundan formu bozulmuyor. resimde gördüğünüz sevimli tasarım da işe yarar cinsten. "Liposuction" isimli bu tasarım tüpün içinde kalmış macunu tamamen sıkmanızı sağlıyor.Bu terlikler sayesinde gece yataktan kalkmanız gerektiğinde uyku sersemi elektrik düğmesini bulmanıza gerek kalmıyor. Çünkü bu terlikler karanlığı fark eden sensorleri sayesinde etrafa ışık saçıyor. Gecenin karanlığında yatağın ayağına, sağda soldaki eşyalara çarpmaya paydos!

 • Bu terlikler sayesinde gece yataktan kalkmanız gerektiğinde uyku sersemi elektrik düğmesini bulmanıza gerek kalmıyor. Çünkü bu terlikler karanlığı fark eden sensorleri sayesinde etrafa ışık saçıyor. Gecenin karanlığında yatağın ayağına, sağda soldaki eşyalara çarpmaya paydos!

Parmak izi okuyuculu kapı kilitleri, FBI ofislerinden sonra evlerimiz için geliştirilmiş...

 • Parmak izi okuyuculu kapı kilitleri, FBI ofislerinden sonra evlerimiz için geliştirilmiş...Bu sensorlu  şişe (?) elinizi altına koyduğunuzda otomatik olarak likit sabun akıtıyor.

 • Bu sensorlu  şişe (?) elinizi altına koyduğunuzda otomatik olarak likit sabun akıtıyor.

 • Müzikliymiş aynı zamanda...Bu cihazın iki önemli özelliği var; birincisi resimleri çerçeveye koymak için bastırmanıza gerek kalmıyor, ikincisi ise içerisine birçok resim kaydedip kumandasıyla istediğiniz an değiştirebiliyorsunuz. Bu tür ürünler yaygınlaştıkça, önümüzdeki yıllarda baskı olayı da ortadan kalkacaga benziyor.

 • Bu cihazın iki önemli özelliği var; birincisi resimleri çerçeveye koymak için bastırmanıza gerek kalmıyor, ikincisi ise içerisine birçok resim kaydedip kumandasıyla istediğiniz an değiştirebiliyorsunuz. Bu tür ürünler yaygınlaştıkça, önümüzdeki yıllarda baskı olayı da ortadan kalkacaga benziyor.

Öğrenciler tarafından yapılan ilk bireysel çalışmalar

 • Öğrenciler tarafından yapılan ilk bireysel çalışmalar

ASKIYA UZANAMIYORSANIZ

 • ASKIYA UZANAMIYORSANIZ

 • ASKI SİZE UZANSIN

 • 7. sınıf öğrencisi kardeşi olan Ezgi Kılınç ise bir askılık projesi geliştirdi. Kapıların arkasına asılan askılıklara boyu kısa olduğu için yetişemeyen Ezgi, böyle bir proje geliştirmiş. Sistem, sol tarafında bulunan kol ile çalışıyor. Kolu çevirince aşağı yukarı hareket ediyor. Böylece Ezgi, kendisi gibi askıya yetişemeyenler için askıyı aşağı indiriyor. Ezgi, "Ben sunuma kadar bu sistemin motorlusunu yapacağım. Düğmeye bastığınız zaman, askı inip kalkacak" diyor.Kataloq: 999

Yüklə 445 b.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2023
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə