Teamindeling seizoen 2014-2015
Selectie
training: dinsdag 20.30 - 22.00 uur
donderdag 20.30 - 22.00 uur
Roos Limbeek Martine Stubbe Matthijs Spoolder Ties Meirik
Britt Dieters Dorien Snel Justin Voortman Martijn Koster
Merel Limbeek Marijn Kuil Bart Demmer Bob Mondria
Anouk Maatman Merel S. op Reimer Nick Meen Ramon Spoolder
Cindy Meen Richelle Schepers Jelte Bebseler Jonne Rauch
Cindy Lansink
Trainer / coach: Ger Dieters en Imko Smit
Eerste training: zondag 10 augustus 13:00
Senioren S3
training: donderdag 20.30 - 22.00 uur
Marieke Brem Judith Voskamp Martijn Hartgerink Olaf Lammersen
Leonie Zengerink Marleen Extercate Berrie Jansen Jorik Kamp
Robert Bordes Eric Brinkers
Trainer: Jeroen Van Geenen
Speler / coach: Eric Brinkers
Eerste training: donderdag 14 augustus 20:30 uur
Senioren S4
training: donderdag 20.30 - 22.00 uur
Leonie Rotman Rianne Mengerink Lars Rupperink Robin Koning ter Heege
Charlotte Vrielink Lesley Snijders Anne Exterkate Xander Straathof
Lisa Belshof Merle Baake
Brenda Snipers Ilse van Dijk
Teambegeleider: Robin Koning ter Heege
Trainer: Gerti Extercate
Eerste training: donderdag 14 augustus 20:30 uur
Senioren midweek
Susan ten Bokum Karin Laarhuis Erik Ankersmid Martijn Hartgerink
Claudia van Geenen Veronie Schepers Jeroen Bootsveld Arno Naafs
Marjan Ten Keurs Nicol Hoogeveen Frank Ankersmid Martijn Borgman
Teambegeleider: Jeroen Bootsveld
A1
training: dinsdag 19.00 - 20.30 uur
donderdag 19.00 - 20.30 uur
Lize Havermans Cato Smit Tim Leusink Stefan ter Keurs
Julia ter Keurs Noor Limbeek Patrick Freriksen Niels Rouhof
Mirle Mondria Lotte Sander Jorick Koster
Trainer: Marko Wiggers en Justin Voortman
Coach: Matthijs Spoolder
Eerste training: Maandag 11 augustus
A2
training: dinsdag 19.00 - 20.15 uur
Esmee Alberts Fien Brok Bleike Schuite Yvonne Borgeling
Karlijn Maatman Rimke Straver Eric Steins Kevin Schonewille
Sanne Oonk Kim Extercate Eline Mulder
Trainer: Richelle Schepers
Coach: Marieke Brem
Eerste training: dinsdag 19 augustus 19:00 uur
B1
training dinsdag 19:00 – 20:00 uur
Sandra Borgeling Mandy Marziotti Emma Stokkentreeff
Emma Eugelink Anouk Pannen Eva Tielkes
Lisa ter Kulve Sanne Scholten Maureen Raanhuis
Merel Arkink
Trainer: Niek Tielkes en Jonne Rauch
Coach: Ramon Spoolder en Jonne Rauch
Eerste training: dinsdag 19 augustus 19.00 uur
C1
training dinsdag en donderdag 18.30 - 19.30 uur
Janique Eisink Sterre Radstaak Xander Koster Koen Halenbeek
Isa Hoogeveen Nina Sander Jelle van Kerkhof Yannick Langeveld
Michelle Marziotti Carmen Brouwer Rens Jansen
Trainer: Martijn Koster
Coach: Martijn Koster (Paul H back-up)
Eerste training: dinsdag 19 augustus 18:30 uur
D1
training: donderdag 18.30 - 19.30 uur
Merle Bootsveld Noor Laarhuis Sam ten Bokum
Maud Borgman Ilse Ezendam Lotte Weustink
Merel ter Kulve Essie Alberts Noor Smit
Trainer: Ties Meirik en Tim Leussink
Coach: Ties Meirik (Ilco ten Bokum back-up)
Eerste training: donderdag 21 augustus 18.30
D2
training donderdag 18.00 – 19.00 uur
Marle ten Bokum Marit Peper Pam Brinkcate
Lieke Borgman Maud Heuten Renske Lammersen
Elles Hoogeveen Kyra Leenders Jorien Peper
Trainer: Bob Mondria en Cindy Meen
Coach: Martijn Borgman
Eerste training: donderdag 21 augustus 18.00 uur
E1
training: donderdag 18.00 - 19.00 uur
Anouk Voorthuis Jasper Brilman Nienke Pot
Emma Sander Bram te Lintelo Jochem Fontijn
Trainer: Jorick Koster en Mirle Mondria
Coach: Rogier Fontijn, Marleen Exterkate
Eerste training: donderdag 21 augustus 18.00 uur
E2
Training: dinsdag 18.00 – 19.00 uur
Senna Visschedijk Jasmine Mirza Aisha Ankersmid
Eli Horst Madeline Nijland
Trainer: Jelte Bebseler en Noor Limbeek
Coach: Cindy Lansink en Claudia Meier
Eerste training: dinsdag 19 augustus 18.00 uur
E3
training: donderdag 18.00 – 19.00 uur
Nienke Huisstede Lucas Bergman
Noa Hoogeveen Milan Jansen
Eva Fontijn
Trainer: Robin Koning ter Heege, Fien Brok en Rimke Straver
Coach: Robin Koning ter Heege, Fien Brok en Rimke Straver
Eerste training: donderdag 21 augustus 18.00 uur
F1:
training: dinsdag 18.00 – 19.00 uur
Feige Baake Nienke Lammersen
Babette Smit Felien Tielkes
Louise Borgeling Maud Schuiling
Trainer: Joyce Vrielink, Kim Extercate en Karlijn Maatman
Coach: Ellen Perik en Joyce Vrielink
Eerste training: dinsdag 19 augustus 18.00 uur
Welpen:
training dinsdag 18.00 – 19.00 uur
Mart Kruiskamp
Jolien Schuiling
Milan Lammersen
Trainer Joyce Vrielink, Kim Extercate en Karlijn Maatman
Eerste training: dinsdag 19 augustus 18.00 uur
Jeugd technische commissie: Technische Commissie Senioren
Berrie Jansen Hans Bebseler
Jeroen van Geenen Robert Baake
Judith Voskamp Eric Brinkers
Martine Stubbe
Jorik Kamp
Dostları ilə paylaş: |