Dairə Dairənin adı Namizədin soyadı Toplanılan səslər faizi



Yüklə 97.41 Kb.

tarix26.02.2017
ölçüsü97.41 Kb.

Dairə

 

Dairənin adı

 

Namizədin soyadı

 

Toplanılan səslər faizi

 



8 SAYLI BİNƏQƏDİ BİRİNCİ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Azay Quliyev (bitərəf) 

 

63,1 



9 SAYLI BİNƏQƏDİ İKİNCİ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Kəmaləddin Qafarov (YAP)

 

62,7 

10 

10 SAYLI BİNƏQƏDİ ÜÇÜNCÜ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Madər 

Musayev 

75,4 

11 

11 SAYLI QARADAĞ SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Aydın Hüseynov (YAP)

 

62,4 

12 

12 SAYLI QARADAĞ

-

BİNƏQƏDİ

-

YASAMAL SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Mixail Zabelin (YAP) 

67,6 

13 

13 SAYLI XƏZƏR

-

PİRALLAHİ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Rauf Əliyev (YAP)

 

74,4 

14 

14 SAYLI XƏZƏR SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Mehriban Əliyeva (YAP)

 

96,7 

15 

15 SAYLI YASAMAL BİRİNCİ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Ülvi Quliyev (bitərəf)

 

53,1 

16 

16 SAYLI YASAMAL İKİNCİ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Aytən Mustafayeva (bitərəf)

 

50,9 

17 

17 SAYLI YASAMAL ÜÇÜNCÜ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Elşad Həsənov (bitərəf) 

 

52,4 

18 

18 

SAYLI NƏRİMANOV

-

NİZAMİ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Rasim Musabəyov )bitərəf) 

 

55,3 

19 

19 SAYLI NƏRİMANOV BİRİNCİ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Hikmət Məmmədov (YAP)

 

49,8 

20 

 

20 SAYLI NƏRİMANOV İKİNCİ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Adil Əliyev (bitərəf)  

 

59,9 

21 

21 SAYLI NƏSİMİ BİRİNCİ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Məlahət İbrahimqızı (YAP) 

 

69,3 

22 

22 SAYLI NƏSİMİ İKİNCİ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Asim Mollazadə (ADİSP) 

 

56,7 

23 

23 SAYLI NƏSİMİ

-

SƏBAİL SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Ziyad Səmədzadə (bitərəf)

 

74,1 

24 

24 SAYLI NİZAMİ BİRİNCİ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Rövnəq Abdullayev (YAP)

 

76,9 

25 

25 

SAYLI NİZAMİ İKİNCİ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Sədaqət Vəliyeva (YAP)

 

66,6 

26 

26 SAYLI SABUNÇU BİRİNCİ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Fazil Mustafa (BQP) 

51,4 

27 

27 SAYLI SABUNÇU İKİNCİ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Dilarə Cəbrayılova (YAP)

 

64,9 

28 

28 SAYLI SABUNÇU ÜÇÜNCÜ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Eldar 

Quliyev (bitərəf)

 

56,1 

29 

 

29 SAYLI SƏBAİL SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Şəmsəddin Hacıyev (YAP)

 

63,1 

30 

30 SAYLI SURAXANİ BİRİNCİ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Sevinc Fətəliyeva (YAP)

 

67,9 

31 

31 SAYLI SURAXANİ İKİNCİ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Fərəc Quliyev (MDHP)

 

39,1 

32 

 

32 SAYLI SURAXANİ ÜÇÜNCÜ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Ağacan Abıyev (YAP)

 

71,9 

33 

33 SAYLI XƏTAİ BİRİNCİ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Hüseynbala Mirələmov 

(YAP) 

68,7 

34 

34 SAYLI XƏTAİ İKİNCİ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Fuad Muradov (bitərəf)

 

64,6 

35 

35 SAYLI XƏTAİ ÜÇÜNCÜ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Araz 

Əlizadə (ASDP)

 

44,9 

36 

36 SAYLI XƏTAİ DÖRDÜNCÜ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Səməd Seyidov (YAP)

 

74,1 

37 

37 SAYLI NİZAMİ BİRİNCİ (GƏNCƏ) 

SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Pərvin Kərimzadə (YAP)

 

59,9 

38 

 

38 SAYLI NİZAMİ İKİNCİ (GƏNCƏ) 

SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Naqif Həmzəyev (YAP)

 

61,7 

39 

39 SAYLI 

KƏPƏZ BİRİNCİ (GƏNCƏ) 

SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Xanlar Fətiyev (YAP)

 

60,1 

40 

40 SAYLI KƏPƏZ İKİNCİ (GƏNCƏ) 

SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Musa Quliyev (YAP) 

53,1 

41 

41 SAYLI SUMQAYİT BİRİNCİ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Mirzəcan Xəlilov (özü

-YAP) 

62,1 

42 

42 SAYLI SUMQAYİT İKİNCİ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Tahir Mirkişili (YAP)

 

59,7 

43 

43 SAYLI SUMQAYİT ÜÇÜNCÜ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Muxtar Babayev (YAP) 

65,3 

44 

44 SAYLI SUMQAYİT

-

XİZİ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Hacı Salayev (bitərəf)

 

64,9 

45 

45 SAYLI ABŞERON SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Oqtay Əsədov (YAP)

 

70,1 

46 

46 SAYLI ŞİRVAN SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Rafael Cəbrayılov (bitərəf)

 

63,5 

47 

 

47 SAYLI MİNGƏÇEVİR SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Aydın Mirzəzadə (YAP)

 

56,1 

48 

48 SAYLI YEVLAX SEÇKİ DAİRƏSİ

 

İlham Məmmədov (YAP)

 

65,9 

49 

49 SAYLI YEVLAX-

MİNGƏÇEVİR 

SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Əli Hüseynli (YAP)

 

69,1 

50 

50 SAYLI 

ABŞERON

-QOBUSTAN 

SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Zeynəb Xanlarova (bitərəf)

 

66,1 

51 

51 SAYLI QUSAR SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Azər Badamov (YAP)

 

59,9 

52 

52 SAYLI QUBA SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Vahid Əhmədov (bitərəf)

 

53,7 

53 

53 SAYLI QUBA-

QUSAR SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Yevda Abramov (YAP) 

62,5 

54 

54 SAYLI 

ŞABRAN

-

SİYƏZƏN SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Tahir Süleymanov (YAP)

 

74,5 

55 

55 SAYLI XAÇMAZ ŞƏHƏR SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Eldəniz Səlimov (YAP

 

67,1 

56 

56 SAYLI XAÇMAZ KƏND SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

İlham Əliyev (YAP)

 

65,5 

57 

57 SAYLI KÜRDƏMİR SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Müslüm Məmmədov 

(bitərəf)

 

61,7 

58 

58 SAYLI HACİQABUL

-

KÜRDƏMİR 

SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Rafael Hüseynov (VHP)

 

56,6 

59 

59 SAYLI SALYAN SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Əliağa Hüseynov (bitərəf)

 

71,4 

60 

60 SAYLI SALYAN-

NEFTÇALA SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Fəzail Ağamalı (AVP)

 

67,7 

61 

 

61 SAYLI NEFTÇALA SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Arif 

Rəhimzadə (YAP)

 

71,5 

62 

62 SAYLI SAATLİ SEÇKİ DAİRƏSİ

  

Əflatun Amaşov (bitərəf)

 

67,4 

63 

63 SAYLI SABİRABAD BİRİNCİ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Elçin Quliyev (YAP)

 

66,1 

64 

64 SAYLI SABİRABAD İKİNCİ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Rüstəm Xəlilov (YAP)

 

61,3 

65 

65 SAYLI 

SAATLİ

-

SABİRABAD

-

KÜRDƏMİR SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Əhliman Əmiraslanov 

(YAP) 

72,7 

66 

66 SAYLI BİLƏSUVAR SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Xanhüseyn Kazımlı (ASRP)

 

66,9 

67 

67 SAYLI CƏLİLABAD ŞƏHƏR SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Malik Həsənov (YAP)

 

66,9 

68 

68 SAYLI CƏLİLABAD KƏND SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Mirkazım

 

Kazımov (YAP)

 

64,9 

69 

69 SAYLI CƏLİLABAD

-

MASALLİ

-

BİLƏSUVAR SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Fəzail İbrahimli (VHP)

 

67,3 

70 

70 SAYLI MASALLİ ŞƏHƏR SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Nəriman Əliyev (YAP)

 

65,4 

71 

71 SAYLI MASALLİ KƏND SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Elmira Axundova (bitərəf)

 

62,2 

72 

72 SAYLI 

YARDİMLİ

-

MASALLİ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Musa Qasımlı (bitərəf)

 

59,9 

73 

73 SAYLI LƏNKƏRAN ŞƏHƏR SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Rüfət Quliyev (bitərəf)

 

63,1 

74 

74 SAYLI LƏNKƏRAN KƏND SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Hadi Rəcəbli (YAP)

 

67,8 

75 

75 SAYLI LƏNKƏRAN

-

MASALLİ 

SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Cavanşir Paşazadə

 (YAP) 

69,9 

76 

76 SAYLI LƏNKƏRAN

-

ASTARA SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Ziyafət Əsgərov (YAP)

 

73,1 

77 

77 SAYLI ASTARA SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Rəşad Mahmudov (YAP)

 

66,7 

78 

78 SAYLI LERİK SEÇKİ DAİRƏSİ

 

İqbal Məmmədov (YAP)

 

67,6 

79 

79 SAYLI İMİŞLİ SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Əsabil Qasımov (YAP)

 

73,3 

80 

80 SAYLI İMİŞLİ

-

BEYLƏQAN SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Çingiz Qənizadə (bitərəf)

 

63,1 

81 

81 SAYLI BEYLƏQAN SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Şahin İsmayılov (YAP)

 

58,7 

82 

82 SAYLI AĞCABƏDİ SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Tahir Rzayev (YAP) 

60,7 

83 

83 SAYLI AĞCABƏDİ

-

FÜZULİ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Aqil Abbas 

(bitərəf)

 

62,9 

84 

84 SAYLI FÜZULİ SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Bahar Muradova (YAP) 

71,2 

85 

85 SAYLI ŞAMAXİ SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Elxan Süleymanov (bitərəf)

 

66,7 

86 

86 SAYLI İSMAYİLLİ SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Novruzəli Aslanov (bitərəf)

 

67,1 

87 

87 SAYLI AĞSU

-

İSMAYİLLİ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Tahir Kərimli (Vəhdət)

 

67,2 

88 

88 SAYLI GÖYÇAY SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Sabir Hacıyev (VBP)

 

56,7 

89 

89 SAYLI GÖYÇAY

-

AĞDAŞ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Elman Nəsirov (YAP)

 

58,1 

90 

90 SAYLI AĞDAŞ SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Çingiz Əsədullayev (bitərəf)

 

50,4 

91 

91 SAYLI UCAR SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Vüsal

 

Hüseynov (YAP)

 

59,9 

92 

92 SAYLI ZƏRDAB

-

UCAR SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Jalə Əliyeva (bitərəf)

 

52,7 

93 

93 SAYLI BƏRDƏ ŞƏHƏR SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Gövhər Baxşəliyeva 

(bitərəf)

 

69,9 

94 

94 SAYLI BƏRDƏ KƏND SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Zahid Oruc (bitərəf)

 

68,2 

95 

95 SAYLI TƏRTƏR SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Sahib Alıyev (bitərəf)

 

62,8 

96 

96 SAYLI GORANBOY-NAFTALAN 

SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Mahir Aslanov (bitərəf)

 

65,4 

97 

97 SAYLI GORANBOY-

AĞDAM

-

TƏRTƏR SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Ağalar Vəliyev (YAP)

 

72,7 

98 

98 SAYLI ŞƏMKİR ŞƏHƏR SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Sahibə Qafarova (YAP)

 

76,1 

99 

99 SAYLI ŞƏMKİR KƏND SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Sona Əliyeva (YAP)

 

73,4 

100 

100 SAYLI ŞƏMKİR

-

DAŞKƏSƏN 

SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Kamran Bayramov (YAP) 

66,4 

101 

101 SAYLI GÖYGÖL

-

DAŞKƏSƏN 

SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Rövşən Rzayev (bitərəf)

 

66,7 

102 

102 SAYLI SAMUX-

ŞƏMKİR SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Valeh 

Ələsgərov (bitərəf)

 

72,1 

103 

103 SAYLI GƏDƏBƏY SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Sevinc Hüseynova (YAP)

 

74,4 

104 

104 SAYLI GƏDƏBƏY

-

TOVUZ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Rafiq Məmmədhəsənov 

(YAP) 

66,7 

105 

105 SAYLI TOVUZ SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Qənirə Paşayeva (bitərəf)

 

61,8 

106 

106 SAYLI TOVUZ-QAZAX-

AĞSTAFA 

SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Ülviyyə Ağayeva (bitərəf)

 

58,1 

107 

107 SAYLI QAZAX SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Kamran Nəbizadə (bitərəf)

 

62,2 

108 

108 SAYLI AĞSTAFA SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Nizami Cəfərov (YAP)

 

73,1 

109 

109 SAYLI BALAKƏN SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Nəsib Məhəməliyev (YAP)

 

67,1 

110 

110 SAYLI ZAQATALA SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Elşən Musayev (ADMP)

 

54,5 

111 

111 SAYLI ZAQATALA-

BALAKƏN 

SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Kamilə Əliyeva (YAP)

 

48,7 

112 

112 SAYLI QAX SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Azər Kərimli (bitərəf) 

 

53,7 

113 

113 SAYLI ŞƏKİ ŞƏHƏR SEÇKİ 

DAİRƏSİ 

 

Yaqub Mahmudov (YAP) 

56,1 

114 

114 SAYLI ŞƏKİ KƏND BİRİNCİ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Əli Məsimli (bitərəf) 

 

48,8 

115 

115 SAYLI ŞƏKİ KƏND İKİNCİ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Cavanşir Feyziyev (bitərəf)

 

59,7 

116 

116 SAYLI QƏBƏLƏ SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Fəttah Heydərov (bitərəf)

 

82,2 

117 

117 SAYLI 

OĞUZ

-

QƏBƏLƏ SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Aqiyə Naxçıvanlı (YAP)

 

73,9 

118 

118 SAYLI AĞDAM ŞƏHƏR SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Bəxtiyar Əliyev (bitərəf)

 

62,1 

119 

119 SAYLI AĞDAM KƏND SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Bəxtiyar Sadıqov (YAP)

 

66,1 

120 

120  SAYLI CƏBRAYİL

-

QUBADLİ 

SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Astan 

Şahverdiyev (YAP)

 

64,3 

121 

121 SAYLI LAÇİN SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Mahir Abbaszadə (YAP)

 

60,9 

122 

122 SAYLI XANKƏNDİ SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Flora Qasımova (bitərəf)

 

53,9 

123 

123 SAYLI KƏLBƏCƏR SEÇKİ 

DAİRƏSİ

 

Cavid Qurbanov (YAP) 

78,8 

124 

124 SAYLI 

ŞUŞA

-

AĞDAM

-

XOCALİ

-

XOCAVƏND SEÇKİ DAİRƏSİ

 

Elman Məmmədov (YAP)

 

66,1 

125 

125 SAYLI ZƏNGİLAN

-

QUBADLİ 

SEÇKİ DAİRƏSİ

 

İmamverdi İsmayılov (YAP)

 

62,7 

 

 



: store -> files
files -> Sərbəst toplaşmaq azadlığı haqqında
files -> Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 2015-ci il 23 dekabr tarixli Sərəncamı ilə
files -> Mingəçevir şəhərinin və Yevlax rayonunun inzibati ərazilərində icbari tibbi sığortanın baza zərfinə daxil olan tibbi xidmətlərin siyahısı və tarifləri
files -> Azərbaycan Respublikasının 2016-cı il 18 mart tarixli Qanunu ilə təsdiq edilmişdir
files -> Az ərbaycan Respublikasının dövlət qurumları r ə hb ə rl ə rinin
files -> Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 2016-cı il 28 dekabr tarixli Fərmanı ilə təsdiq
files -> Ərbaycan Respublikası Prezidentinin 2016
files -> Ming əçevir şə
files -> 2016-cı il 18 mart tarixli Qanunu ilə təsdiq edilmişdir 2 nömrəli əlavə Zəhərli maddələrin




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə