Ġosse № YarıĢın adı Tarix Keçirilmə yeri YarıĢın növü Kateqoriya



Yüklə 112.01 Kb.
PDF просмотр
tarix06.12.2016
ölçüsü112.01 Kb.

VELOSĠPED ĠDMANI ÜZRƏ 2016-CI ĠL ÜÇÜN YARIġLARIN TƏQVĠM PLANI 

 

ġOSSE 

 

№ 

YarıĢın adı 

Tarix 

Keçirilmə yeri 

YarıĢın növü 

Kateqoriya 

ĠĢtirakçıların sayı 

YarıĢın 

keçirilməsində məsul 

təĢkilat 

Ġdmançılar 

Xidməti 

heyət 

Hakimlər 

Cəmi 

Təlim-məşq toplanışı 



08-24.02.2016 

Təyinatla 

Yığma komanda 

15 


18 



Federasiya 

GP Laguna Porec 



14.02.2016 

Xorvatiya 

BCP-Elit 



10 


Federasiya/BCP 

Le Tour de Lankgawi 



20-27.02.2016 

Malayziya 

BCP-Elit 



10 


Federasiya/BCP 

Coppa San Geo 



27.02.2016 

Italiya 


Yığma U23 



10 


Federasiya/BCP 

Mövsümün açılış yarışları  



27-28.02.16 

Bakı 


Bütün kateqoriyalar 

90 


20 

117 



Atasport, Federasiya 

GP Izola 



28.02.2016 

Sloveniya 

BCP-Elit 



10 


Federasiya/BCP 

Mareno do Pave 



01.03.2016 

Italiya 


Yığma U23 



10 


Federasiya/BCP 

GP Umag 



02.03.2016 

Xorvatiya 

BCP-Elit 



10 


Federasiya/BCP 

GP Porec 



05.03.2016 

Xorvatiya 

BCP-Elit 



10 


Federasiya/BCP 

10 


GP Istra Sloveniya 

06.03.2016 

Sloveniya 

Yığma U23 





10 

Federasiya/BCP 

11 

Tour de Taiwan 



06-10.03.2016 

Tayvan 


BCP-Elit 



10 


Federasiya/BCP 

12 


Istrian Spring Trophy 

10-13.03.2016 

Xorvatiya 

BCP-Elit 





10 

Federasiya/BCP 

13 

8OEQİUGM açıq birinciliyi 



12-13.03.16 

Bakı 


Bütün kateqoriyalar 

90 


20 

117 



8OEQİUGM 

14 


Dağa  fərdi  və qrup  ötüşmələri üzrə Federasiya 

Kuboku (I tur) 

17-18.03.16 

Bakı 


Bütün kateqoriyalar 

90 


20 

117 



Federasiya 

15 


San Martino 

20.03.2016 

Italiya 

Yığma U23 





10 

Federasiya/BCP 

16 

Wiesbauer Leondnig 



20.03.2016 

Avstriya 

Yığma U23 



10 


Federasiya/BCP 

17 


Dağa  fərdi  və qrup ötüşmələri üzrə Federasiya 

Kuboku (II tur) 

24-25.03.16 

Bakı 


Bütün kateqoriyalar 

90 


20 

117 



Federasiya 

18 


Giro Del Belvedere 

28.03.2016 

Italiya 

Yığma U23 





10 

Federasiya/BCP 

19 

GP Palio del Recioto 



29.03.2016 

Italiya 


Yığma U23 



10 


Federasiya/BCP 

20 


Cüt ötüşmələr üzrə Azərbaycan Çempionatı 

01.04.16 

Bakı 

Bütün kateqoriyalar 



90 

20 


117 


GİN/federasiya 

21 


“Lokomotiv” kuboku 

02.04.16 

Bakı 

Bütün kateqoriyalar 



90 

20 


117 


Lokomotiv 

22 


GP Adria Mobil 

03.04.2016 

Sloveniya 

BCP-Elit 





10 

Federasiya/BCP 

23 

Mersin Turu 2.2 



07-10.04.16 

Türkiyə 


Yığma komanda 



Federasiya 



24 

Açıq Kriterium Yarışları (I tur) 

08.04.16 

Bakı 


Bütün kateqoriyalar 

90 


20 

117 



Federasiya 

25 


OEQİUGVM Açıq Birinciliyi 

09.04.16 

Bakı 

Bütün kateqoriyalar 



90 

20 


117 


OEQİUGVM 

26 


Le Cote Picardie 

13.04.2016 

Fransa 

Yığma U23 





10 

Federasiya/BCP 

27 

ZLM Tour 



15-16.04.2016 

Hollandiya 

Yığma U23 



10 


Federasiya/BCP 

28 


Açıq Kriterium Yarışları (II tur) 

15.04.16 

Bakı 

Bütün kateqoriyalar 



90 

20 


117 


Federasiya 

29 


Trofeo Edil C 

16.04.2016 

Italiya 

Yığma U23 





10 

Federasiya/BCP 

30 

Sumqayıt şəhəri Açıq Birinciliyi 



16.04.16 

Sumqayıt 

Bütün kateqoriyalar 

90 


20 

117 



Mustafayev Q. 

31 


Tour of Croatia 

19-24.04.2016 

Xorvatiya 

BCP-Elit 





10 

Federasiya/BCP 

32 

Belgrade Banjaluka 1 



23.04.2016 

Serbiya 


BCP-Elit 



10 


Federasiya/BCP 

33 


Belgrade Banjaluka 2 

24.04.2016 

Serbiya 

BCP-Elit 





10 

Federasiya/BCP 

34 

Wiesbauer Bgld RDF 



24.04.2016 

Avstriya 

Yığma U23 



10 


Federasiya/BCP 

35 


Gracia Orlova 

28.04-01.05.16 

Çexiya 

Qadınlar yığma 





Federasiya 

36 

Wiesbauer GP Vorarlberg 



01.05.2016 

Avstriya 

Yığma U23 



10 


Federasiya/BCP 

37 


Baku TT 

03.05.2016 

Bakı 

Qadınlar yığma 





Federasiya 

38 

Tour d’Azerbaidjan 2.1 



03-08.05.16 

Bakı 


Yığma komanda/BCP 

150 


85 

244 



GİN/Federasiya 

39 


GP Slovakia 

08.05.2016 

Slovakiya 

BCP-Elit 





10 

Federasiya/BCP 

40 

Wiesbauer GP No 



08.05.2016 

Avstriya 

Yığma U23 



10 


Federasiya/BCP 

41 


Le Cope de President 

30.04-03.05.16 

Polşa 

Yığma komanda 





Federasiya 

42 

Course de la Paix 



05-08.05.16 

Çexiya 


Yığma komanda 



Federasiya 



43 

Açıq Kriterium Yarışları (III tur) 

13-14.05.16 

Bakı 


Bütün kateqoriyalar 

90 


20 

117 



Federasiya 

44 


Tour of Iran 

13-18.05.2016 

Iran 

BCP-Elit 





10 

Federasiya/BCP 

45 

VR women ITT 



29.05.2016 

Ukrayna 


Qadınlar yığma 



Federasiya 



46 

Ankara Turu 2.2 

02-05.06.16 

Türkiyə 


Yığma komanda 



Federasiya 



47 

Peace race Under 23 

03-05.06.2016 

Çexiya 


Yığma U23 



10 


Federasiya/BCP 

48 


Wiesbauer Volkermarkt 

05.06.2016 

Avstriya 

Yığma U23 





10 

Federasiya/BCP 

49 

Veloton Berlin 



05.06.2016 

Almaniya 

BCP-Elit 



10 


Federasiya/BCP 

50 


Tour of Slovakia 

08-12.06.2016 

Slovakiya 

BCP-Elit 





10 

Federasiya/BCP 

51 

Ljubljana TT 



10.06.2016 

Sloveniya 

Qadınlar yığma 



Federasiya 



52 

Rund um Koln 

12.06.2016 

Almaniya 

BCP-Elit 



10 


Federasiya/BCP 

53 

GP Sarajevo 

12.06.2016 

Bosniya və Her. 

Yığma U23 



10 


Federasiya/BCP 

54 


Trofeo Karlsberg 

13-17.06.16 

Almaniya 

Yığma komanda 





Federasiya 

55 

Ober Osterreich Tour 



16-19.06.16 

Avstriya 

BCP-Elit 



10 


Federasiya/BCP 

56 

Tour de Serbia 

15-19.06.2016 

Serbiya 


BCP-Elit 



10 


Federasiya/BCP 

57 


Azərbaycan Çempionatı (UCĠ) 

20-26.06.16 

Təyinatla 

Bütün kateqoriyalar 

110 

20 



138 

Federasiya 

58 


Wiesbauer OSTM EZF 

24.06.2016 

Avstriya 

Yığma U23 





10 

Federasiya/BCP 

59 

Tour of Austria 



03-10.07.2016 

Avstriya 

BCP-Elit 



10 


Federasiya/BCP 

60 


Tour of Sibiu 

06-10.07.2016 

Rumıniya 

BCP-Elit 





10 

Federasiya/BCP 

61 

Şosse üzrə Federasiya Kuboku 



07-08.07.16 

Təyinatla 

Bütün kateqoriyalar 

90 


20 

117 



Federasiya 

62 


Freccia Dei Vini – Vigevano 

17.07.2016 

Italiya 

Yığma U23 





10 

Federasiya/BCP 

63 

Tour of Qinghai Lake 



17-30.07.2016 

Çin 


BCP-Elit 



10 


Federasiya/BCP 

64 


Velothon Stuttgart 

24.07.2016 

Almaniya 

BCP-Elit 





10 

Federasiya/BCP 

65 

GP Kranj 



31.07.2016 

Sloveniya 

BCP-Elit 



10 


Federasiya/BCP 

66 


Tour of Szeklerland 

05-07.08.2016 

Rumıniya 

BCP-Elit 





10 

Federasiya/BCP 



67 

Olimpiya Oyunları 

06-08.08.16 

Rio de Janeyro 

Yığma komanda 

 

 

 

 

GĠN/MOK 

68 


Czech Cycling Tour 

11-14.08.2016 

Çexiya 

BCP-Elit 





10 

Federasiya/BCP 

69 

Crescent Women World Cup Vargarda 



19-21.08.2016 

Isveçrə 


Qadınlar yığma 



Federasiya 



70 

Tolyatti beynəlxalq yarışı 

22-26.08.16 

Tolyatti, Rusiya 

Yığma komanda 



Federasiya 



71 

Çoxgünlük 

ötüşmələr 

üzrə 


Azərbaycan 

Çempionatı 

22-26.08.16 

Təyinatla 

Bütün kateqoriyalar 

90 


20 

117 



GİN/Federasiya 

72 


Croatia-Sloveniya 

28.08.2016 

Sloveniya 

BCP-Elit 





10 

Federasiya/BCP 

73 

Tour of Bulgaria 



28-31.08.2016 

Bolqarıstan 

BCP-Elit 



10 


Federasiya/BCP 

74 


Black Sea Cycling Tour 

02-04.09.2016 

Bolqarıstan 

BCP-Elit 





10 

Federasiya/BCP 

75 

Wiesbauer OM Berg 



02.09.2016 

Avstriya 

Yığma U23 



10 


Federasiya/BCP 

76 


Wiesbauer Schwaz 

04.09.2016 

Avstriya 

Yığma U23 





10 

Federasiya/BCP 

77 

Giro de Baselicato 



08-11.09.16 

İtaliya 


Yığma komanda 



Federasiya 



78 

East Bohemia Tour 

09.11.09.2016 

Çexiya 


BCP-Elit 



10 


Federasiya/BCP 

79 


Avropa Çempionatı (şosse) 

14-18.09.16 

Təyinatla 

Yığma komanda 





GİN/Federasiya 

80 

Beynəlxalq yarışlar silsiləsi  



14-30.09.16 

Rusiya, Anapa 

Yığma komanda 

10 


13 



Federasiya 

81 


Wiesbauer GP Judendorf 

25.09.2016 

Avstriya 

Yığma U23 





10 

Federasiya/BCP 

82 

Olympia’s Tour 



27.09-02.10.16 

Hollandiya 

BCP-Elit 



10 


Federasiya/BCP 

83 


Tour of Kapshagay 

01.10.2016 

Qazaxstan 

BCP-Elit 





10 

Federasiya/BCP 

84 

Tour of Almaty 



02.10.2016 

Qazaxstan 

BCP-Elit 



10 


Federasiya/BCP 

85 

Dünya Çempionatı 

9-16.10.16 

Qatar 

Yığma komanda 







12 

GĠN/Federasiya 

 

DAĞ VELOSĠPEDĠ 

 

Velopark 1 



27.03.2016 

Velopark 1 

Bütün kat. 

40 


15 

63 



Federasiya 

Sumqayıt 1 



17.04.2016 

Sumqayıt 

Bütün kat. 

40 


15 

63 



Federasiya 

Açıq MTB yarışları 



15.05.2016 

Pitomnik 

Bütün kat. 

40 


15 

63 



Federasiya 

Açıq MTB yarışları 



22.05.2016 

Əhmədli 1 

Bütün kat. 

40 


15 

63 



Federasiya 

Açıq MTB yarşları 



12.06.2016 

Zığ 


Bütün kat. 

40 


15 

63 



Federasiya 

Açıq MTB yarışları 



29.06.2016 

Əhmədli 2 

Bütün kat. 

40 


15 

63 



Federasiya 



MTB  üzrə  Azərbaycan  Çempionatı  (UCĠ  - 

Olimpiya növləri) 

16-17.07.15 

Xocəsən 

Bütün kat 

40 

15 



63 

GĠN 

Açıq MTB yarışları 



14.08.2016 

Xocəsən 


Bütün kat. 

40 


15 

63 



Federasiya 

Açıq MTB yarışları 



28.08.2016 

Sumqayıt 

Bütün kat. 

40 


15 

63 



Federasiya 

10 


Açıq MTB yarışları 

10.09.2016 

Velopark 

Bütün kat. 

40 

15 


63 


Federasiya 

 

 

TREK 

 

 

Dünya Kuboku III mərhələ 



16-17.01.16 

Hong Kong 

Yığma komanda 



GİN/Federasiya 



Dünya Çempionatı 

02-06.03.16 

Böyük Britaniya 

Yığma komanda 



GİN/Federasiya 



Trek üzrə Federasiya Kuboku 

22-22.05.16 

Velotrek


 

Bütün kateqoriyalar

 

90

 



20 

117 



Federasiya 

Komanda 



ötüşmələri 

üzrə 


Azərbaycan 

Çempionatı 

03-04.06.16 

Velotrek 

Bütün kateqoriyalar

 

90



 

20 


117 


GİN/Federasiya 

Trek üzrə SOCAR kuboku 



14-15.07.16 

Velotrek 

Bütün kateqoriyalar

 

90



 

20 


117 


SOCAR 



Olimpiya Oyunları 

11-16.08.16 

Rio de Janeyro 

Yığma komanda 

 

 

 

 

GĠN/MOK 



Azərbaycan  Çempionatı  (UCĠ  -  Olimpiya 

növləri) 

02-03.09.16 

Velotrek

 

Bütün 

kateqoriyalar

 

90

 

20 



117 

GĠN 

Çoxgünlük ötüşmələr üzrə Federasiya Kuboku 



27-30.10.16 

Velotrek


 

Bütün kateqoriyalar

 

90

 



20 

117 



GİN 

Dünya Kuboku I mərhələ 



01-03.11.16 

Təyinatla 

Yığma komanda 



GİN/Federasiya 



10 

Dünya Kuboku II mərhələ 

14-16.12.16 

Təyinatla 

Yığma komanda 





GİN/Federasiya 



 


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə